Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu

Erken Yaşta Sahne ve Kamera Önü Heyecanını Tadacaklar!

Geleceğin Yıldızları Burada Buluşuyor!.. Model Akademi 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu

Çocuklarınızın oyunculuğa doğal bir yeteneği olduğunu düşünüyor, geleceğin yıldızları arasına adını yazdırabileceğine mi inanıyorsunuz? Bu potansiyelin boşa gitmesini istemiyorsanız hemen Model Akademi 10 – 13 yaş oyunculuk kursu ile tanışmaya ne dersiniz?

Hayatlarına derslerden, sınavlardan ve okuldan başka aktiviteler de katın, çocuk oyunculuk kursları ile sanatla iç içe büyüdüklerinden, yaratıcılıklarını ve kendilerini ifade edebilecekleri keyifli bir ortamda yeni bir hobi edindiklerinden emin olun!

Model Akademi 10 – 13 yaş oyunculuk kursları ile miniklere erken yaşta sanat sevgisi aşılıyor, gelişimlerini sanatla destekliyor, geleceğin eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi bilen, özgüvenli, mutlu ve başarılı bireylerini yetiştiriyoruz!..

10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi ile çocuklar; yaşıtlarıyla sosyalleşme fırsatı bularak iletişimsel becerilerini geliştirir ve kendilerine daha fazla güvenmeye başlar.

10 – 13 yaş oyunculuk kursu

Tüm 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, drama ile yaratıcılık geliştirme, akıcı ve anlaşılır diksiyon kazanma, beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve tirad sergileme konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Model Akademi

Çocuklarınızın erken yaşta sanatla tanışmasını istiyor, utangaçlıklarını keyifli bir aktiviteyle üzerlerinden atmalarını arzuluyorsanız en doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel 10 – 13 yaş oyunculuk kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

10 – 13 yaş oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden çocuk oyunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
10 yaş oyunculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

10 - 13 yaş oyunculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 10 – 13 yaş oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 10 - 13 yaş oyunculuk kursu sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi alarak suça ortak olmayın!

11 yaş oyunculuk kursu

Sınav Kaygısından Uzaklaşacaklar!

Çocuklarınızın gündelik yaşamının yalnızca okuldan, sınavlardan ve ders çalışmaktan ibaret bir hale gelmesi sizi endişelendiriyor mu?

Liselere hazırlık döneminde okul, dershane, deneme testleri vs. derken çocuğunuzun sınav kaygısından başka bir şey hissedemediğini mi düşünüyorsunuz? Giderek mutsuzlaştıklarını, bu erken yaşlarında bile geleceğe endişeyle baktıklarını mı fark ettiniz? Çocuk oyunculuk kursları ile bu gidişata dur demeye ne dersiniz?

10 – 13 yaş oyunculuk kursu ile miniklere okul dışı bir aktivite gerçekleştirme ve hayata farklı yönden bakma fırsatı sunuyoruz.

Yaşıtlarıyla Sosyalleşecekler!

Model Akademi olarak çocuklarımıza yalnızca oyunculuğun tekniğini aktarmıyor, 10 – 13 yaş oyunculuk kursları ile kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyoruz.

Siz de çocuğunuzun keyifli bir atmosferde yaşıtlarıyla güzel vakit geçirmesini, yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesini, sınıf arkadaşlarıyla birlikte eğlenmesini ve yaratıcılığını açığa çıkarmasını istemez misiniz? 10 – 13 yaş oyunculuk dersleri; kafalarını deneme testlerinden kaldırarak sosyal bir ortamda yaşadıklarını yeniden hissetmelerini sağlayacak!

Eğer çocuklarınızın hayatında sanata yer açmasını, sanatla sosyalleşmesini istiyorsanız çocuklar için oyunculuk kursu programımız tam size göre!

12 yaş oyunculuk kursu
13 yaş oyunculuk kursu

Adaptasyon Sorununu Aşacaklar!

Çocuğunuzun farklı bir sosyal çevreye uyum sağlamakta zorlandığını gözlemliyor, liseye geçiş döneminde bu durumun sorun yaratmasından mı endişeleniyorsunuz?

10 – 13 yaş oyunculuk eğitimleri miniklere kendilerini rahatça ifade edebilecekleri, yaratıcılıklarını çekinmeden sergileyebilecekleri, keyifli ve aile sıcaklığında bir atmosfer sunarak adaptasyon sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı oluyor, çocuklarınızın daha aktif ve sosyal bireyler olmasını sağlıyor!

Siz de zihinsel ve sosyal gelişimlerini çocuk oyunculuk kursları ile desteklemek istiyorsanız hemen eğitim danışmanlarımızla görüşün!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Nitelikli bir eğitimle çocuklarının gelişimini desteklemek, yeteneklerini ve yaratıcılıklarını açığa çıkarmak isteyen aileler Model Akademi’de buluşuyor! Siz de çocuğunuza ayrıcalıklı bir aktivite hediye etmek istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim. 10 – 13 Yaş oyunculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre oyunculuk eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 10 – 13 yaş oyunculuk kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi veriyoruz.

10 yaş oyunculuk kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk oyunculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

10 – 13 yaş oyunculuk kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Oyunculuk Kursu Alan Çocuklar Kendilerini Daha İyi İfade Ediyor! – Siz De 10 – 13 Yaş Oyunculuk Eğitimi ile Sosyal Gelişimlerini Destekleyin!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 10 – 13 yaş oyunculuk kursu olan Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, oyunculuk atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel oyunculuk eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi 10 – 13 yaş oyunculuk kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk oyunculuk eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
10 yaş oyunculuk kursu

Yeteneklerini Keşfetsinler!

Çocuklar için oyunculuk eğitimleri ile gizli kalmış becerilerini ve yaratıcılıklarını açığa çıkarsınlar, geleceklerine şimdiden şekil vermeye başlasınlar!

Kayıt Ol »

Özgüven Kazansınlar!

Çocuk oyunculuk dersleri ile iletişimsel becerilerini geliştirsinler, yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri bir ortamda kendilerini ifade etmekten çekinmemeyi öğrensinler, özgüvenleri artsın!

meb ruhsatlı 10 – 13 yaş oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu

Model Akademi 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına riayet eden bir çocuk oyunculuk olarak eğitim binamızın güvenliği, yangın merdivenleri ve acil çıkışlar, deprem dayanıklılık raporu, derslik büyüklüklerimiz, ders ekipmanlarımız, ders içeriklerimiz ve eğitim kadromuz gibi tüm başlıklarda öğrencilerimize en iyi deneyimi sunmaya hassasiyet gösteriyor, 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi ile güvenli ve keyifli bir atmosferde, uzman ve deneyimli bir eğitmen kadrosundan çocuk oyunculuk dersleri almalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre hazırladığımız 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi ile edindikleri bilgilerin kalıcı hale gelmesini sağlıyor, ders içeriklerimizi sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle zenginleştiriyoruz.

10 - 13 yaş oyunculuk kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 10 - 13 Yaş Oyunculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 10 - 13 yaş oyunculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

10 – 13 yaş oyunculuk dersi anlatımlarımızı güncel eğitim teknolojileri ile donatılmış dersliklerimizde görsel materyallerden yararlanarak gerçekleştiriyor, uygulama ağırlık çocuk oyunculuk eğitimi müfredatımızı pekiştirici ödevler ve sahne performansları ile destekliyoruz.

Oyunculuk yeteneklerini sergileyecekleri sahne uygulamaları, 10 – 13 yaş oyunculuk kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve kariyer fırsatlarıyla oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Oyunculuk, en iyi sahnede öğrenilir! Minik öğrencilerimizin çocuk oyunculuk eğitimi ile kendini sanatla ifade edebilen, uyumlu ve sosyal bireyler olmalarını sağlıyoruz.

çocuk oyunculuk kursları
çocuk oyunculuk kursu

Uluslararası 10 - 13 Yaş Oyunculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 270’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 10 - 13 yaş oyunculuk eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, oyunculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk eğitimi programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

10 – 13 yaş oyunculuk kursu programlarımızda yetenekli çocuklarımızı erken yaşta keşfediyor, potansiyellerini doğru kullanmalarına destek oluyoruz.

10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

çocuk oyunculuk eğitimi
çocuk oyunculuk eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Model Akademi olarak sadece 10 - 13 yaş oyunculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

10 - 13 Yaş Oyunculuk Kursu Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Çocuklarınızın potansiyelini hafife almayın, yeteneklerini ortaya çıkarmalarına destek olun!

Yeni Aktiviteler Keşfetsinler!

Çocuk oyunculuk kursları ile yaşamlarına yeni güzellikler katsınlar, sanatla iç içe büyüsünler!

Kendilerine Daha Çok Güvensinler!

Sahne ve kamera önünde olmanın heyecanını çocuk oyunculuk kursları ile yaşasınlar, özgüven kazansınlar!

10 – 13 yaş oyunculuk kursu mezunları

270+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimleri verdik.

10 - 13 yaş oyunculuk dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 10 - 13 yaş oyunculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

160+ Akademi Yıldızı

Çocuk oyunculuk eğitimlerimizi alan 160’dan fazla öğrencimiz şimdiden sanat dünyasına adım atarak başarılı projelerde yer almaya başladılar!

Oyunculuk, mankenlik ve fotomodellik gibi eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan çocuklarımız; ünlü yapım şirketleri ve başarılı projelerde rol almaya başlayarak erken yaşta adlarını duyurdular. Sahnelerde, kamera önünde, televizyon ve sinema yapımlarında boy gösterdiler.

Model Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, çocuklarımız sahnelerin tozunu yutarken ve adlarını Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de başarılarıyla gurur duymaya devam ediyor, destek vermeyi sürdürüyoruz.

çocuklar için oyunculuk kursu
çocuklar için oyunculuk kursları

10+ Branşta Çocuk Kursları

Model Akademi’de çocuklarımızın nitelikli bireyler olarak yetişmesine destek olan çok sayıda eğitim var!

Siz de çocuklarınıza erken yaşta yeni yetenekler kazandırmak istiyorsanız 10 - 13 yaş oyunculuk kursu dışında çocuk mankenlik kursu, çocuk fotomodellik kursu, etkili iletişim, diksiyon ve zarafet kurslarımızı inceleyin, saç ve cilt bakımı derslerimize göz atın, çocuklarınızın yaşamına anlamlı bir dokunuşta bulunun!

Yeteneklerini açığa çıkarmaları için çocuk oyunculuk kursları dışında da onları desteklemeyi sürdürün, gerçek potansiyellerine ulaşsınlar!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi 10 - 13 yaş oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

10 - 13 yaş oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 10 - 13 yaş oyunculuk kursu olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 10 – 13 yaş oyunculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Model Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler 10 – 13 yaş oyunculuk kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarınız Model Akademi’yi çok sevecek! 10 - 13 yaş oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

10 - 13 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

çocuk oyunculuk eğitimi
çocuk oyunculuk workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 10 – 13 yaş oyunculuk kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri oyunculuk eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 10 - 13 yaş oyunculuk eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

10 – 13 yaş oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın sahne ve kamera önü heyecanını yaşamasını, oyunculuğa olan ilgisini keyif veren bir hobiye ve belki de gelecekte yıldızlarının parlamasını sağlayacak bir kariyere dönüştürmesini istiyorsanız 10 - 13 yaş oyunculuk kurs programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

10 – 13 yaş oyunculuk kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Özgüvenleri artar,
 • Öz farkındalıkları gelişir,
 • Çekingenliği üzerlerinden atarlar,
 • İletişim becerileri gelişir,
 • Sosyalleşirler,
 • Eleştirel ve yaratıcı düşünmeye başlarlar,
 • Zihinsel gelişimleri hızlanır,
 • Kendilerini ifade etmeyi öğrenirler,
 • Beden dillerini daha iyi kullanırlar,
 • Duygusal gelişimleri hızlanır,
 • Estetik algıları gelişir,
 • Sanatsal hassasiyet kazanırlar,
 • Öğrenme hızlarını keşfederler,
 • İç disiplinleri artar,
 • Grupla çalışmayı öğrenirler,
 • Sorumluluk duyguları gelişir,
 • Oyunculuk becerileri gelişir,
 • Adaptasyon sorunlarını aşarlar,
 • Okul başarıları artar.

Oyunculuğun temellerine yaratıcı drama ile giriş yapacak, yeteneklerimizi test edeceğiz. 1. hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
İlk hafta çocuk oyunculuk dersleri ile bedenimizi ve sınırlarımızı tanımaya çalışıyor, sınıf arkadaşlarımızla kaynaşıyoruz.

Sırada iletişimsel becerilerimizi gözden geçirmek var! Bu bölümümüzde temel iletişim ve davranış kurallarına bakacağız. 2. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
 • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Sorumluluk Bilinci
 • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri
 • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu ile minikler erken yaşta etkili bir iletişimin sırlarını öğrenerek gündelik hayatta ve okul yaşamında hemen fark edilecekler.

Başarılı bir oyuncunun duygularını ifade etmeyi bilmeli! Bu bölümümüzde duygu aktarımına odaklanacağız. 3.Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Oyun ve Dansla Duygu İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Yaratıcı Drama İle İlgili Kavramlar
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • İşitme Duyusuna Yönelik Çalışmalar – Aktif Dinleme ve Kavrama
 • Görme Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Tatma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Dokunma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Oyun ve Yaratıcı Drama İle Uygulamalar
10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu 3. hafta sonunda çocuklarınızın iletişim becerilerinin arttığını kolaylıkla fark edeceksiniz.

Enerjimizi doğru kullanmayı öğrenecek, heyecanımızı oyunculuk yeteneklerimizle yönetmeye başlayacağız. 4. – 5. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirerek Sözlü ve Sözsüz Yapılan İletişim
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Dans, Hareket ve Konuşma Uygulamaları
 • Müzikle Hareket Becerileri
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Çalışmaları
 • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Sorunların Çözümünde Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Drama Çalışmalarıyla Empati Uygulamaları
 • Drama Çalışmalarıyla Konuşma ve İfade Uygulamaları
10 – 13 yaş çocuklar için oyunculuk eğitimi miniklerin bedenlerini keşfetmelerine ve hareket kabiliyetlerini arttırmalarına yardımcı olacak.

Oyunculuk en iyi sahnede öğrenilir! Biz de bu bölümümüzde sahneye adım atacak, farklı sanat dallarının oyunculukla ilişkisine bakacağız. 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutuna İlişkin Çalışmalar
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutunu Kavrama
 • Toplumsal Yaşamda Gözlem Gücünü Geliştirme
 • Resim Sanatını Yaratıcı Drama İle İlişkilendirme
 • Resim Sanatının Yaratıcı Dramada Kullanımı
 • Müziğin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Ritmin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Yazınsal Türlerin (Öykü) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Öykü Arasındaki İlişkiler
 • Öyküden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Drama İle Şiir Arasındaki İlişkiler
 • Şiirden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Yazınsal Türlerin (Masal) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Masal Arasındaki İlişkiler
 • Masaldan Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Çalışmaları
 • Oyundan Yola Çıkarak Maske ve Kuklaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Yapımı
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursları 7.hafta ile birlikte çocuklarımız kendilerini ve duygularını drama ile ifade etmeye başlayacaklar.

8. hafta derslerimizde doğaçlama ağırlıklı küçük bir oyun sergileyecek, ilk tiyatro gösterimizi yapacağız. 8. Hafta 10 - 13 yaş oyunculuk Programı:
 • Karşılaştığı Sorunların Çözümünde Yaratıcı Drama Deneyimlerini Kullanma
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları – Doğaçlama Drama Çalışmaları
 • Yaratıcı ve Eğitici Drama Çalışmaları
 • Yapılandırılmış Doğaçlama Çalışmaları
 • Kısa Bir Oyun Sergileme
 • Drama ve Tiyatro İlişkisi
 • Tiyatronun Tarihi
 • Çocuklar İçin Tiyatronun Önemi
 • Tiyatro Kavramları Hakkında Bilgilendirme
Yaratıcı dramanın temellerini öğrendiğimiz ilk 8 hafta çocuk oyunculuk dersleri ardından yolumuza sinema ve tiyatro ile devam ediyoruz!

Sırada tiyatro var! Çocuklarımızla birlikte tiyatro sahnesine ilk adımımızı atıyoruz. 9. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
10 – 13 yaş çocuk oyunculuk eğitimi ile erken yaşta sahne deneyimi kazanacak, kendilerine daha çok güvenecekler.

Yolculuğumuza diksiyonumuzu gözden geçirerek devam ediyoruz. Bu bölümümüzde kelimelerin ve seslerin doğru sesletimlerine odaklanacağız. 10. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
Diksiyon hatalarını çocuk oyunculuk eğitimleri ile düzelten çocuklar gerek okul gerekse sosyal yaşamlarında iletişim yetenekleriyle öne çıkacak!

Bu kez de vurgu ve tonlamalarımıza odaklanıyor, sesimizi doğru kullanmayı öğreniyoruz. 11. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların Kelimelerle İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
Çocuklar için oyunculuk kursları ile seslerini doğru kullanan gençlerimiz topluluk önünde konuşmaktan korkmayacak!

Güçlü bir iletişimin olmazsa olmazı beden dilidir! 12. haftadan itibaren beden dilimizi doğru kullanmaya odaklanıyoruz. 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi ile sahnede doğru duruş becerisi kazanan çocuklarımız, izleyicilere kendilerinden emin olduklarının mesajını verecek!

Yavaş yavaş rol yeteneklerimizi geliştirmenin zamanı geldi! Bu bölümümüzde rol ve karakter kavramına yakından bakıyoruz. 14. – 15. hafta Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Çocuk oyunculuk dersleri ile karakter ve rol analizini öğrenecek, rol yapma becerilerini geliştirecekler.

Artık sahne uygulamalarına geçiyor, izleyici karşısında heyecanlarını kontrol etmeyi öğrenmelerini sağlıyoruz. 16. – 18. hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Doğaçlamalar
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Çocuklar için oyunculuk eğitimi sonunda çocuklarımızın sahnede olan güvenleri ve pozitif enerjileri sizi hayran bırakacak!

Bir ekip yalnızca sahnede değil, sahne arkasında da iyi bir iletişime sahip olmalıdır. Bu bölümümüzde sahne arkasına göz atıyoruz! 10 – 13 Yaş Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
 • Değerlendirme
21.hafta çocuk oyunculuk kursları sonunda temel tiyatro eğitimimizi tamamlıyor, sahne deneyimi kazanıyoruz.

Artık kamera karşısına geçmemizin zamanı geldi! Oyunculuk becerilerimizi kamera önüne taşıyoruz. 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
10 – 13 yaş çocuk oyunculuk eğitimi ile kamera karşısında olmanın heyecanını yaşayan çocuklarımız, rol becerilerine yenilerini ekleyecek!

İzleyici karşısında olmakla kamera önünde olmanın heyecanı farklı! Bu bölümümüzde kamera önü heyecanını kontrol etmeyi öğreniyoruz. 23. – 25. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
10 – 13 yaş çocuk oyunculuk kursu gençlerimize kamera önünde rol yapma deneyimi ve becerisi kazandıracak. Geleceğin yetenekli oyuncularını yavaş yavaş yetiştiriyoruz…

Bu bölümümüzde senaryo üzerinden ilerleyecek, kamera önünde role girmeyi öğreneceğiz. 26. – 27. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu ile set ortamında role girmeyi öğrenecek, gerçek potansiyellerini ortaya çıkaracaklar!

Bir sahnenin tepeden tırnağa nasıl çekildiğini merak eden gençlerimizle bu bölümde bu soruya uygulamalı bir şekilde yanıt veriyoruz.
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
10 – 13 yaş çocuk oyunculuk eğitimleri ile çocuklarımız gerçek oyunculuğun ne demek olduğunu yaşayarak öğrenecekler.

Programımızın son bölümünü öğrendiklerimizi pekiştirmeye ayırıyor, kamera önünde yeteneklerimizi konuşturuyoruz. 30. – 32. Hafta 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
32 haftalık uzun yolculuğumuzun sonunda 10 – 13 yaş oyunculuk eğitimi programımızı tamamlıyor, çocuklarımıza hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını sahnede ve kamera önünde sergileme fırsatı sunuyoruz!

10 - 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı – 270’in Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 270’in üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 10 - 13 yaş oyunculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu Programı

Çocuklarınızın yeteneklerini açığa çıkarmak, ilgi duydukları alanda nitelikli bir eğitim almalarını sağlamak mı istiyorsunuz? O halde Model Akademi çocuk oyunculuk kursları ile tanışın!

10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, drama ile yaratıcılık geliştirme, akıcı ve anlaşılır diksiyon kazanma, beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve tirad sergileme konularını içeren bir eğitim programıdır.

10 – 13 Yaş Oyunculuk Eğitimi programı; temel oyunculuk becerisi kazanmak isteyen 10 – 13 yaş grubu çocuklar için yaratıcı drama, tiyatro ve kamera önü oyunculuk şeklinde 3 kademeli bir program olarak özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk oyunculuk eğitimi çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyerek okul başarılarını arttırmalarına da yardımcı olmaktadır!

çocuk oyunculuk eğitimi

10 - 13 Yaş Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. 10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

10 – 13 yaş oyunculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 10 – 13 yaş oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 10 – 13 yaş oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 10 – 13 yaş oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Florya, 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Bahçelievler, 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Ataköy, 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Yeşilköy, 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Zeytinburnu, 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren 10 - 13 yaş oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet. 10 – 13 yaş oyunculuk kursları ile başarılı olan öğrencilerimizin tiyatro ve sinema dünyasındaki yapımlarda rol almalarını sağlıyor, kurumsal çözüm ortaklarımız ve iletişimde olduğumuz ajanslar aracılığıyla çocuk rollere hayat vererek sanat dünyasına kazandırılmalarına destek oluyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
10 - 13 yaş oyunculuk kursu fiyatları

10 – 13 Yaş Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

10 - 13 Yaş Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

10 - 13 yaş oyunculuk kursu ile çocuklarının sanatla tanışmasını sağlayan aileler farklı eğitimlerle Model Akademi Ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

10 - 13 Yaş Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

10 – 13 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk oyunculuk kursu merkezimizi, 10 - 13 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

10 - 13 yaş oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş 10 - 13 yaş oyunculuk eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

10 - 13 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

550+

Mezun Öğrenci

10 - 13 yaş oyunculuk kursu ile hayatına eğlence ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

268

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.340 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50