Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gençler İçin Zarafet Kursu

Zarafet Eğitimi ile Gençler Sosyal Ortamlarda Kendini Daha Rahat Hissediyor!

Sosyal Çevresine Uyumlu, Özgüveni Yüksek Nesiller Yetiştiriyoruz! Model Akademi Gençler İçin Zarafet Kursu

Gençlerimizi sosyal yaşama en iyi şekilde hazırlıyoruz! Gençler için zarafet eğitimi ile toplumsal kurallara uyum sağlayan, çevresine karşı duyarlı ve anlayışlı bireyler yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızın sofra adabından oturuşuna, selamlaşmadan tanışmaya kadar her konuda son derece nazik ve sağduyulu olmasını istemez misiniz? Gençler için zarafet eğitimi ile kendine güvenen, toplum içinde sevilip sayılan bir çocuk yetiştirmeniz mümkün! Eğitim hayatlarından sosyal ilişkilerine kadar her konuda çok daha başarılı bir gençlik için gençlere zarafet eğitimini deneyimleyebilirsiniz!

Çocuklarınıza özel olarak hazırlanan gençler için zarafet eğitimi programı ile fark edilen, takdir gören ve beğenilen bir çocuk yetiştirebilirsiniz!

Zarafet eğitimi alan gençlerin akademik kariyerlerinde çok daha başarılı olduğu görülüyor. Gençler için zarafet eğitimi alan kişilerde ayrıca takım lideri, yönetici veya müdür gibi mesleki konumların çok daha fazla olduğu biliniyor.

gençler için zarafet kursu

Tüm Gençler İçin Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Gençler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Gençler İçin Zarafet Kursu Model Akademi

Çocuğunuzu geleceğe en iyi şekilde hazırlamak ister misiniz? Gençler için zarafet kursu ile çocuklarınızın sosyal yaşamda çok daha aktif bireyler olmasını ve iletişim becerilerini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en güncel Gençler İçin Zarafet Kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre genç zarafet eğitimi alsın!

gençler için zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından gençler için zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
gençler için zarafet eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Herhangi bir gerekçe belirtmeksizin gençler için zarafet kursunu tekrarlamak isteyen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onayl gençler için zarafet kursuı

MEB Onaylı Sertifika

Sizi kariyer planlarınızda bir adım öne çıkaracak ve profesyonel yaşamınıza önemli katkılar sunacak MEB onaylı genç zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız kurumlara dikkat edin! MEB onaylı olmayan kurumlardan özel ders ve danışmanlık adı altında alacağınız gençlere zarafet eğitimi ile hem vaktinizden hem de paranızdan olmayın! Suça ortak olmayın!

gençler için zarafet eğitimi

Çocuğunuzu Meslek Yaşamına En İyi Şekilde Hazırlayın!

Gençler için zarafet eğitimi ile çocuğunuzun erken dönemde sosyal beceriler kazanmasını ve toplum içinde nasıl davranması gerektiğini öğrenmesini ister misiniz?

Çocuğunuzun kiminle nasıl konuşmasını gerektiğini bilen, hangi ortamda ne giymesi gerektiğinin bilincinde olan nazik biri olarak yetişmesini isterseniz gençlere zarafet eğitimi sizin için büyük bir fırsat olabilir. Çocuğunuzun kişisel bakımına özen gösteren, anlayışlı ve uyumlu biri olması için Model Akademi gençler için zarafet eğitimlerini deneyimleyebilirsiniz.

En iyi zarafet kursu olan Model Akademi ile çocuğunuzu gelecekteki iş yaşamına en iyi şekilde hazırlayabilir, görgü kurallarını benimsemesini sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun Sosyalleşmesini Sağlayın!

Çocuğunuz arkadaş gruplarına adapte olmakta güçlük mü çekiyor? Kendini ifade edemediği için geri planda kalan bir çocuğunuz varsa gençler için zarafet eğitimine katılmasına destek olun!

Çocuğunuzun sosyal yaşama çok daha kolay uyum sağlamasını, yeni girdiği ortamlarda kendini daha iyi ifade edebilmesini ve sosyal bir çevresinin olmasını istiyorsanız çocuğunuzu Model Akademi gençler için zarafet eğitimlerine yönlendirerek kendini fark etmesini sağlayabilirsiniz. Gençlere zarafet kursu ile çocuğunuzun özgüvenini tazeleyebilir, kişiliğini ve karakterini geliştirmesine destek olabilirsiniz.

Çocuğunuzun asosyal olmasına izin vermeyin! Gençler için zarafet eğitimi ile çocuğunuzun sosyalleşmesine, yeni arkadaşlar edinmesine ve kendini tanımasına imkan tanıyın!

genç zarafet kursu
genç zarafet eğitimi

Asil ve Uyumlu Bir Birey Olacaklar!

Herkesin çocuğunuzun ne kadar asil ve kibar olduğunu söylemesini istemez misiniz? Gençler için zarafet eğitimi ile çocuklarınızın asaletin simgesi olabilir!

Çocuğunuzun sofra adabından toplu taşımada uyması gereken kurallara, misafirlikte nasıl davranması gerektiğinden Türkçeyi akıcı şekilde konuşmasına kadar birçok konuda kendini geliştirebileceği, yaşıtlarından bir adım önde olacağı bir eğitim arayışında iseniz doğru adrestesiniz. Gençlere zarafet kursu ile nezaket kuralları, çocuğunuz için bir alışkanlık haline gelecek!

Gençler için zarafet eğitimi olarak çocuklarınıza yalnızca nazik olmayı vadetmiyoruz, aynı zamanda asil duruşlarıyla her gittikleri ortamda bir yıldız gibi parlamalarının da sözünü veriyoruz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Gençler için zarafet eğitimi ile çocuklarınız, asil bireylere dönüşüyor! Misafirliğe gitmeden önce ya da sofrada yapmaması gerekenler konusunda çocuğunuzu sürekli olarak uyarmaktansa onun keyifli ve verimli bir ortamda tüm nezaket kurallarını benimsemesini istemez misiniz? Gelin, hem size en uygun genç zarafet eğitimi programını hazırlayalım hem de gençler için zarafet kursu eğitimimizin detaylarını anlatalım.

Yetenek Analizi

Çocuğunuza en uygun olan gençlere zarafet kursu programını hazırlamak için yetenek analizi yapıyor; bilgi ve deneyimlerini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Çocuğunuzun ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre gençler için zarafet kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Uzman eğitmenlerimizle birlikte yalnızca çocuğunuzun gelişimine odaklanıyor ve çocuğunuza özel zarafet eğitimi veriyoruz.

gençler için zarafet eğitimi

Takip ve Rehberlik

Gençler için zarafet kursu boyunca eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişimini takip ediyor, çocuklarınıza rehberlik ediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zarafet eğitimlerinden sonra çocuklarınızın gelişimine destek olmayı sürdürüyor; başarılarını pekiştirici eğitimlere katılmalarını öneriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gençler için zarafet kursundan sonra da ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, çocuğunuza destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuğunuz Geleceğin Örnek İnsanlarından Biri Olsun! Gençler İçin Zarafet Eğitimleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen Gençler İçin Zarafet Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Keyifli atmosferimizi, Sanat Cafe’mizi, sosyal alanlarımızı, dersliklerimizi ve çocuğunuzun nasıl bir ortamda eğitim alacağını görün! Gençler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyerek çocuğunuzun yaşamına yeni bir sayfa açın!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Sanat Cafe’de içtiğiniz kahvenin, bizde 40 yıl hatırı var. Sıcak ve samimi atmosferimizde bir kahvemizi içmeye ve bizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi gençler için zarafet kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuğunuzun ihtiyaç ve beklentilerini en çok karşılayan Gençler İçin Zarafet Eğitimi programını oluşturmak için hemen Model Akademi’ye gelin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
gençler için zarafet eğitimi

Çocuğunuzun Gelişimine Destek Olun!

Çocuğunuz, gençler için zarafet kursu ile iletişim ve yeme – içme adabı gibi konularda teorik ve pratik bilgiler edinecek.

Kayıt Ol »

Çocuğunuzun Özgüvenini Artırın!

Gençler için zarafet eğitimi ile çocuğunuzun sosyal yaşamda nasıl davranması gerektiğini bilerek kendinden emin olmasını sağlayın!

meb ruhsatlı gençler için zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Gençler İçin Zarafet Kursu

Model Akademi gençler için zarafet kursu olarak MEB onaylı bir eğitim kurumudur.

MEB onaylı genç zarafet kursu olarak acil çıkışlardan sosyal alanların çeşitliliğine, deprem dayanıklılık raporundan yangın merdivenlerine, derslik büyüklüklerimizden eğitim gereçlerine kadar her konuda MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor, verilen bilginin daha iyi benimsenmesi için pratik yapıyoruz. Gençlere zarafet eğitimi içeriklerimizi destekleyici derslerle tamamlıyor, öğrencilerimizin gelişimini yakından takip ediyoruz. Öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştiriyor, öğrencilerimizin eksik kaldıkları noktaları destekliyoruz.

Öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyor, eğitim danışmanlarımızla birlikte gençler için zarafet kursu süresince her konuda onlara yardımcı oluyoruz.

Uygulamalı Genç Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimize sunduğumuz bilgilerin çok daha kalıcı olması için teorik eğitim yerine uygulamalı ve pratik eğitim metotlarını tercih ediyoruz.

Öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirecek ödevler veriyor, alanında uzman eğitmenlerimizden performans ve gelişim değerlendirmeleri alıyoruz. Sınıflarımızı son teknoloji cihazlarla donatıyor, uygulama ağırlıklı gençlere zarafet eğitimi veriyoruz.

Gençler için zarafet eğitimlerimizin içeriklerini her daim güncel tutuyor, uygulamalı eğitim metotları ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

uygulamalı genç zarafet eğitimi
gençlere zarafet eğitimi

Uluslararası Genç Zarafet Eğitimi Standardı

Bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek genç zarafet eğitimi sistemi, Model Akademi ile sizlerle buluşuyor!

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, yetişkin zarafet kursu salonlarımızın konforuna, yetişkin zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine dikkat ediyoruz.

Model Akademi gençlere zarafet eğitimi olarak 15 yıllık deneyimimiz ile birlikte sizlerin öğrenme hızına ve bilgisine göre eğitimlerimizi şekillendiriyor, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı ders içerikleri sunuyoruz. %99 memnuniyet oranı ve her biri başarıya ulaşmış 685’in üzerinde mezun ile başarımızı pekiştiriyoruz.

En iyi çocuk zarafet kursu olan Model Akademi ile çocuğunuza özel olarak hazırlanmış eğitim programlarıyla ders almak için hemen genç zarafet kursuna gelin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Gençler için zarafet kurslarına katılan öğrencilerimizin hayallerine dokunuyoruz! Kariyer planlarına yön vermeleri konusunda çocuklarınıza yardımcı oluyor, onlara yol gösteriyoruz.

Çocuklarınızı gelecekteki meslek yaşamlarına en iyi şekilde hazırlama, gelişimlerine katkı sağlama ve asil duruşlarıyla herkesin dikkatini çekme konusunda destekliyoruz.

Çocuklarınızın kariyer danışmanlığı üstleniyor; fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz. Gerek eğitim planlarını gerekse de geleceklerini en iyi şekilde yönlendirmeye gayret ediyoruz.

Gençlere zarafet kursu ile başarmaya giden yolda çocuklarınızın yanında yer alıyor, gelişimlerinizi takip ediyoruz!

gençlere zarafet kursu
genç zarafet kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Genç zarafet eğitimine katılan öğrencilerimize, çocuk zarafet kursu sonunda da destek olmayı ihmal etmiyoruz!

Model Akademi olarak gençler için zarafet eğitimini tamamlayan öğrencilerimizin yeteneklerini hangi alanlarda gösterebileceği, kariyer planlarını nasıl oluşturacağı ve kendini nasıl daha iyi ifade edebileceği konusunda yönlendirmeler yapıyor, başarılı bir kariyer planı oluşturmalarına destek oluyoruz.

Gelişimlerine devam etmek isteyen öğrencilerimize beden dili, müzik, dans, iletişim ve diksiyon gibi eğitimlerle faydalı oluyor, gelecek kaygılarını ortadan kaldırıyoruz!

Gençler İçin Zarafet Kursu Öğrenci Yorumları

Kendinden Emin Bireyler!

Çocuğunuzun özgüvenini artırmasını ve kendini fark etmesini sağlayın!

Eğitiminizi Alın!

Gençler için zarafet eğitimleri ile kısa sürede çocuğunuzdaki gelişimi fark edin!

Nazik ve Sağduyulu Gençler!

Çocuklarınızın nezaket kurallarını bilerek sosyal yaşamda aktif olmasını sağlayın!

gençler için zarafet kursu mezunları

355 Mezun Öğrenci

Türkiye’nin en iyi zarafet kursu olan Model Akademi’nin 15 yıllık deneyiminden faydalanmaya ne dersiniz?

Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden gelen öğrencilerimiz için seçkin bir yetişkin zarafet eğitimi hazırlıyoruz! Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı olarak oluşturduğumuz genç zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye başarılı bir kariyer ve pozitif yaşam sunduk.

Çocuğunuzun öğrenme hızına ve yeteneklerine özel olarak oluşturduğumuz gençlere zarafet kursu ile geleceği için en doğru yatırımı yapabilirsiniz!

150+ Başarılı İş İnsanı

Gençler için zarafet eğitimlerime katılan 150’den fazla kursiyerin kariyerlerinde çok iyi noktalara ulaştığını biliyor musunuz?

Gençler için zarafet eğitimine ek olarak destekleyici derslerimizden de faydalanan 150’yi aşkın öğrencimiz, önemli ve büyük firmalarda kariyer basamaklarını tırmanmaya devam ediyor. Gençler için zarafet kursuna katılan öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu yurt içi ve yurt dışı firmalar ile Türkiye’nin en ünlü uzmanlarıyla çalışıyor, geleceklerini garanti altına alıyorlar. Modellik ve oyunculuk kariyerlerinde önemli başarılar elde ediyor, sahnelerin yıldızı oluyorlar!

Model Akademi ile siz de çocuğunuzun gelecekteki mesleki başarısının temelini şimdiden atmaya hazır olun!

gençler için zarafet eğitimi
genç zarafet rğitimi

10+ Branşta Çocuk Kursları

Çocuğunuz sanat dolu bir meslek yaşamının olmasını mı hayal ediyor? Sanatın her dalı, en iyi sanat merkezinde öğrenilir!

Manken, müzisyen, model ya da oyuncu… Çocuğunuzun hayalinde hangi mesleği yapmak varsa Model Akademi’nin gençler için zarafet eğitimi ile kariyer planlarına ilk adımı atmalarını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzu iş yaşamına en iyi şekilde hazırlayacak, saygın ve seçkin bir kişi olmasını sağlayacak gençler için zarafet kursuna ek olarak etkili iletişim, diksiyon, konservatuara hazırlık ve oyunculuk gibi destekleyici derslerden faydalanabilirsiniz.

Gençlere zarafet kurslarımıza gelerek çocuğunuzun kariyer planlarına doğru bir şekilde yön verebilir, başarılı adımlarla ilerlemesine destek olabilirsiniz.

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi bir kenara bırakıyoruz! Gençlerin öğrendikleri bilgileri çok daha iyi benimseyebilmeleri için uygulama ağırlıklı pratik eğitim metodunu uyguluyoruz!

Gençler için zarafet kurslarına gelen öğrencilerimize derslerden arta kalan zamanlarda sosyalliklerini artırabilecekleri, eğitmenleriyle daha yakın iletişim kurabilecekleri ve dinlenecekleri sosyal etkinlikler organize ediyoruz. Playstation, bowling ve satranç turnuvaları düzenliyor; tiyatro, sinema ve defile gibi organizasyonlar planlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi zarafet kursu olan Model Akademi’de öğrencilerimizin profesyonel yaşama giriş yapmaları ve yeteneklerini göstermeleri için elverişli bir ortam hazırlıyor; kursiyerlerimizi ünlü modellerle ve model ajanslarıyla bir araya getirdiğimiz network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Siz de çocuğunuzun hem sosyal bir çevreye sahip olacağı hem de kendini geliştireceği bir eğitim alması için Model Akademi gençler için zarafet kursuna gelin, farkı hissedin!

sosyal ekinlikler gençler için zarafet kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Sanat dolu bir kafede dinleniyoruz! Çocuklarınızın ders aralarında hoş vakit geçirmesi için Sanat Cafe’nin keyifli atmosferini onlar için düzenliyoruz.

Gençlerin birbirlerine gelecek planlarından bahsettiği ve yeni dostluklar kurduğu Sanat Cafe’de, çocukların boş vakitlerini faydalı bir şekilde değerlendirmesi için satranç turnavası ve film günü organizasyonları düzenliyor, çocuklarınıza çok yönlü bir eğitim sunmayı vadediyoruz.

Çocuğunuzun gerçek bir sanat atmosferinde genç zarafet eğitimi almasını ve ileride sanatsever bir birey olarak yaşamını sürdürmesini ister misiniz?

Ustalardan Eleştiriler

Çocuğunuzun gelişimi için yalnızca gençlere zarafet eğitimi vermekle kalmıyoruz!

Farklı bakış açılarından yorum ve değerlendirme almaları için alanında uzman zarafet eğitmenlerini, ünlü modelleri ve akademisyenleri kurumumuzda ağırlıyoruz. Ustalardan gelen değerlendirmelerle birlikte kursiyerlerimizin profesyonel yaşama kendilerini daha iyi hazırlamalarını sağlıyoruz.

Gençler için zarafet eğitimleri ile siz de çocuğunuzun profesyonel isimlerden fikir almasını istiyorsanız hemen Model Akademi’ye gelebilirsiniz.

gençler için zarafet eğitimi
gençler için zarafet workshop

Duayenlerden Workshoplar

Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak için Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyoruz!

Ünlü isimlerden yalnızca performans değerlendirmesi almıyoruz! Aynı zamanda sizlerin gelişimine katkı sunduğundan emin olduğumuz workshoplar düzenliyor, keyif ve bilgi dolu sohbetler gerçekleştiriyoruz. Yıllarını zarafet ve imaj çalışmalarına harcamış duayenlerden butik eğitim almanızı sağlıyor, usta isimlerin deneyimlerinden yararlanmanıza aracı oluyoruz.

Çocuğunuzun gelişimine her yönden katkı sağlayacak bir zarafet eğitimi için Model Akademi’ye gelmeye ne dersiniz?

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Gençler için zarafet dersinde öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz keyifli anları, konforlu ve ferah dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi, kısacası Model Akademi’nin enerjik atmosferini görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz!

Gençlere Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuğunuzun girdiği sosyal ortamlarda çok daha fark edilir olmasını ister misiniz? Model Akademi gençler için zarafet kursu ile çocuğunuzun görgü kurallarına uyan nazik bir birey olarak yetişmesini sağlayabilirsiniz. Gençler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman isimlerden eğitim alın!

Çocuğunuzun gençlere zarafet kursuna katılmasını destekleyerek;
 • Kendine olan güvenini artırmasını,
 • Geniş bir sosyal çevreye sahip olmasını,
 • Kendini daha iyi ifade etmesini,
 • Aile ilişkilerini doğru şekilde yönetmesini,
 • Sorumluluk bilinci geliştirmesini,
 • Fark edilen ve beğenilen biri olmasını,
 • Ergenlik dönemi sorunlarıyla başa çıkmasını,
 • Beden dilini doğru kullanmasını,
 • Davranışları ile herkese örnek olmasını sağlayabilirsiniz.

İşe ilk olarak kendimi tanıyarak başlıyoruz! Gençlere zarafet eğitimi ile postür çalışmaları yapıyoruz! 1- 3.Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Sokakta Yürümek
 • Okulda Yürümek
Çocuğunuzun sosyal yaşamda çok daha aktif ve başarılı olmasını istiyorsanız gençler için zarafet eğitimleri ile ona mükemmel bir gelecek hazırlayabilirsiniz.

İlk intiba, çok önemli! Gençlerimize kendini tanıtmayı öğretiyoruz! İnsanlar üzerinde başarılı bir ilk izlenim yaratmak için gençler için zarafet eğitimleri ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. 4. – 5. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Çocuğunuz için yeni bir ortama girmek tam bir kabus mu? Gençler için zarafet eğitimi ile tanışma adabını öğrenen çocuklar, sosyal yaşamda çok daha rahat hissedecek!

Çocuklarınızın asaletini ortaya çıkarıyoruz! İletişim becerilerini kuvvetlendirecekleri en önemli aşamadayız: Beden dili! 6. – 8. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Çocuğunuzun beden dilini daha aktif ve doğru kullanarak kendini başarılı bir şekilde ifade etmesini, duruşu ve tavırlara “Ben buradayım!” demesini sağlıyoruz!

Çocuklarınızın Türkçeyi doğru kullanmayı, akıcı ve anlaşılır şekilde konuşmayı öğreneceği gençler için zarafet kursu ile diksiyon derslerine başlıyoruz. 9. – 12. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
  • Aile İle Konuşma Adabı
  • Öğretmenle Konuşma Adabı
  • Arkadaş ve Çevreyle Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
Çocuklarınızın iletişim kurma becerilerini geliştirerek duygu ve düşüncelerini çok daha rahat bir şekilde ifade edebilecekleri gençler için zarafet eğitimi ile ses eğitimleri veriyoruz!

Çocuğunuzun zarafetini iletişimine yansıtmasını istemez misiniz? Aile içinde ya da arkadaş ortamında nasıl konuşması gerektiğini öğrenen çocuğunuz, gençlere zarafet eğitimi ile kendini keşfedecek! 13. – 16. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne ve Baba İle Doğru İletişim Kurma
  • Anne ve Babaya Saygı – Konuşma Adabı
  • Anne ve Babaya Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Anne ve Baba İle Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Okulda İletişim
  • Öğretmen ve Arkadaşlarla Konuşma Adabı
  • Öğretmene Saygı – Davranış ve İletişim Şekilleri
  • Okul Hayatında Davranışlar ve Kendini İfade Etme
  • Duygu ve Düşüncelerini İfade Etme Yöntemleri
  • Okul Arkadaşlarıyla İletişim
  • Arkadaşlık Kavramı ve Paylaşım
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
  • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Sözlü ve Sözsüz İletişim Hataları
Genç zarafet kursu 16.haftasıyla birlikte gençlerimiz katıldıkları her ortamda nasıl davranacaklarının bilincinde, ailesini gururlandıran bireyler olacaklar.

Sofrada nasıl davranılır, yemek yerken ne konuşulur? Gençlerimize, nazik yapılarına yakışır şekilde sofra adabı eğitimi vermeye başlıyoruz! 17. – 19. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Anne ve Babaya Masa Hazırlarken Yardım Etme
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Sağlıklı Büyümek İçin Öneriler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Gençler için zarafet eğitimi ile kalabalık ortamlarda nasıl davranacağını çok daha iyi bilen gençler yetiştiriyoruz!

Gençlerimiz bulundukları ortama uygun davranmayı, sosyal mekanlarda ya da toplu taşımada insanlara saygılı olmanın ne kadar önemli olduğunu öğreniyor! Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Toplu taşımadan misafirliğe, hayvan sevgisinden çevre bilincine kadar gençlerimizi birçok konuda geliştiriyor; gençler için zarafet eğitimleri ile saygılı ve duyarlı nesiller yetiştiriyoruz!

Güzel giyinmek, özellikle ilk intiba için çok önemli. Çocuğunuzun kişisel bakımına ve giyimine dikkat eden biri olarak yetişmesini istiyorsanız gençler için zarafet kursu eğitimleri, tam da size göre! Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Ergenlikte İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede, Ne Giyilir?
  • Okulda Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Vücut Yapısı ve Yaşa Göre Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Okul ve Sosyal Hayata Uygun Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Fark Edilen Bir Çocuk Olmak İçin Öneriler
 • Ev ve Oda Düzeni
 • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
 • Çalışma Alanı Düzeni
 • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
 • Motivasyonu ve Verimi Artıracak Çalışma Alanı Düzeni
Kişisel bakımına özen gösteren, giyim tarzıyla beğenilen gençlerimiz tam anlamıyla bir zarafet timsali olacaklar! Genç zarafet eğitimleri toplumumuza nitelikli gençler kazandırıyor.

Gençler için zarafet kursunda çocuklarınıza hobi kazandırmayı ihmal etmiyoruz! Kişisel gelişimlerine katkı sağlayan aktivitelerle boş vakitlerini değerlendirmelerini sağlıyoruz. Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Hobiler ve Hobi Edinme
 • Hobi Kurslarına Gitmenin Yararları
 • Hangi Hobi Kursları Gençler İçin Yararlıdır?
 • Kurslarda ve Eğitim Ortamlarında Davranış
 • Kurslarda Oturma ve Kalkma Adabı - İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Kitap Okumanın Yararları
 • Kitap Okumanın Kişisel Zarafete Katkısı
 • Hangi Kitaplar Kişiye Ne Katar?
 • Müzik Dinleme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Müzik Dinlemenin Yararları
 • Film ve Tiyatroya Gitme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Sanat Sevgisi Kazanmanın Çocuğa Yararları
 • İnternetin Faydalı Kullanımı
 • İnternette Gezinme Adabı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hangi İnternet İçerikleri Yararlı – Hangileri Zararlıdır?
 • Kariyer Planlama Nasıl Yapılır?
 • Hangi Meslek Size Göre?
 • Meslek Seçiminde Dikkat Edilecekler
 • Üniversite Seçiminde Dikkat Edilecekler
 • Üniversite Hayatı ve Arkadaş İlişkileri
 • Gençlerin Girişimci Fikirlerini Destekleme
 • Zarafet Uygulamaları
6 ay süren Genç Zarafet Kursu sonunda çocuklarımız; örnek bir birey olarak topluma kazandırılırken ifade ve iletişim becerilerinden özgüvene, sofra kültüründen misafirlik adabına kadar sosyal hayatın her alanında parmakla gösterilecekler!

Gençler İçin Zarafet Kursu Programı – 355’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine uygun olarak hazırladığımız genç zarafet eğitimi programlarımız Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. %99 memnuniyet oranı sağlayarak 375’in üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi gençler için zarafet eğitimi, çocuklarınızın hem okul hem de sosyal yaşamında bir adım önde olmasını sağlayacak ayrıcalıklı bir fırsat!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Gençler İçin Zarafet Kursu Programı

Türkiye’nin en iyi genç zarafet kursu Model Akademi ile çocuğunuzu gelecek yaşamına en iyi şekilde hazırlamaya ne dersiniz?

Gençler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Gençlere zarafet eğitimi programı, çocuklarının etkili iletişim becerilerini güçlendirmek ve hem okul hem de sosyal yaşamında fark edilen bir birey olmasını sağlamak isteyen aileler için oluşturulmakta; çocukları kendilerini fark etme, doğru iletişim kurmayı öğrenme ve sosyal yaşama daha hızlı adapte olma gibi konularda desteklemektedir.

Gençler için zarafet eğitimi ile duyarlı ve uyumlu bireyler yetiştirmek sizin elinizde! Hemen Model Akademi’ye gelin, çocuğunuza özel olarak hazırlanan genç zarafet eğitimi programı ile yeni bir başlangıç yapın!

genç zarafet eğitimi

Gençler İçin Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Gençler için zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Gençlere Zarafet Kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Gençler İçin Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun genç zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Gençler için zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi gençler için zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Gençler için zarafet kursu Florya, gençler için zarafet kursu Bahçelievler, gençler için zarafet kursu Ataköy, gençler için zarafet kursu Yeşilköy, gençler için zarafet kursu Zeytinburnu, gençler için zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren gençler için zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Gençler İçin Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı genç zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir.

Gençlerin sosyal yaşamda kendilerini daha rahat ifade edebilecekleri, özgüvenlerini artıracakları, kendilerini tanımalarını sağlayacakları ve geniş bir sosyal çevreye sahip olacakları gençlere zarafet eğitimi ile duyarlı bir ebeveyn olarak çocuklarınızın geleceklerini en iyi şekilde inşa edebilirsiniz.

Elbette. Genç Zarafet Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
genç zarafet kursu fiyatları

Gençler İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Gençler İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayıcı bir eğitim arıyor ama karar veremiyor musunuz? Model Akademi gençlere zarafet eğitimi ile çocuğunuzun gelişim yolculuğunu başlattıktan sonra destekleyici eğitimlerimizle onlara değer katmaya devam edebilirsiniz! Gelin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, ayrıcalıklı bir genç zarafet eğitimi alma fırsatını kaçırmayın.

Genç Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Gençler için zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç zarafet eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi gençler için zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Gençler için zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

355+

Mezun Öğrenci

Genç zarafet eğitimleri ile kendine değer katmış ve hayata pozitif bakan yüzlerce mutlu öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

640

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 3.200 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50