Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gazete Haberleri

Hurriyet

Hürriyet Gazetesi

Model Akademi’nin Hürriyet Gazetesi’nde yer alan sanat ve moda hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik okulu Model Akademi, her biri alanında öncü eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları ve %100 öğrenme garantisiyle Hürriyet Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Kültürel ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir mankenlik ve sahne sanatları kursundan kat kat fazlası olan Model Akademi hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Model Akademi’nin Sabah Gazetesi’nde yer alan sanat ve moda hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik okulu Model Akademi, her biri alanında öncü eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları ve %100 öğrenme garantisiyle Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Kültürel ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir mankenlik ve sahne sanatları kursundan kat kat fazlası olan Model Akademi hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

Model Akademi’nin Milliyet Gazetesi’nde yer alan sanat ve moda hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik okulu Model Akademi, her biri alanında öncü eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları ve %100 öğrenme garantisiyle Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Kültürel ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir mankenlik ve sahne sanatları kursundan kat kat fazlası olan Model Akademi hakkında çıkan haberleri Milliyet gazetesinden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Model Akademi’nin Posta Gazetesi’nde yer alan sanat ve moda hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik okulu Model Akademi, her biri alanında öncü eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları ve %100 öğrenme garantisiyle Posta Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Kültürel ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir mankenlik ve sahne sanatları kursundan kat kat fazlası olan Model Akademi hakkında çıkan haberleri Posta gazetesinden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Model Akademi’nin Takvim Gazetesi’nde yer alan sanat ve moda hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik okulu Model Akademi, her biri alanında öncü eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları ve %100 öğrenme garantisiyle Takvim Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Kültürel ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir mankenlik ve sahne sanatları kursundan kat kat fazlası olan Model Akademi hakkında çıkan haberleri Takvim gazetesinden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50