Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Fotomodellik Kursu

Erken Yaşta Fark Edilecekler!

Kamera Önünde Deneyim Kazanacak, Ajansların Dikkatini Çekeceler! – Model Akademi Çocuk Fotomodellik Kursu

Çocuklarınızın moda dünyasına akılda kalıcı fotoğraflarla adım atmasını sağlamak, ünlü modacılar, fotoğrafçılar ve sektörün dev markaları ile erken yaşlardan itibaren çalışmasına fırsat vermek istemez misiniz?

Model Akademi çocuk fotomodellik kursu ile miniklerimizi moda dünyasının yıldızları arasına kazandırıyor, mesleğe ilk adımlarını küçük yaşta atmalarını sağlıyor, eğlenceli ders içerikleri ile yeteneklerini açığa çıkarıyoruz!

Siz de çocuk fotomodellik kursları ile Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmaya, çocuklarınızın geleceğini şimdiden inşa etmeye hazır mısınız? O halde hemen bize ulaşın!..

Fotomodellik eğitimi çocuklara erken yaşta sağladığı mesleki kazanımların yanı sıra yaşıtlarıyla sosyalleşmelerine ve özgüven kazanmalarına da imkan veriyor.

çocuk fotomodellik kursu

Tüm Çocuk Fotomodellik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 36 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Fotomodellik Kursu 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, poz verme teknikleri, fotoğrafta kurgu ve kompozisyon, fiziksel özelliklere göre poz verme, kamera önü çalışmalar, imaj ve styling konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Fotomodellik Kursu Model Akademi

Çocuklarınız için masallara yaraşır bir geleceği gerçeğe dönüştürmek, erken yaşta dev markaların fotoğraflarında yer almalarını sağlamak istiyorsanız çocuk fotomodellik kursları ile tanışın! Türkiye’nin en güncel çocuk fotomodellik kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına ve grup dinamiğine göre eğitimler alsınlar!

çocuk fotomodellik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel modellerinden çocuk fotomodellik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk fotomodellik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk fotomodellik kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
mrb onaylı çocuk fotomodellik kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş ve proje başvurularında referansları olacak, aldıkları eğitimi belgeleyen MEB onaylı çocuk fotomodellik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk fotomodellik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk fotomodellik kursu alarak suça ortak olmayın!

çocuk fotomodellik kurs

Yeteneklerine İnanmaya Başlayacaklar!

Çocuklarınızın utangaçlıklarını üzerinden atmalarını sağlamak, kendilerine güvenerek daha aktif olmalarını desteklemek mi istiyorsunuz?

Zaman zaman çocuğunuzun bildiği şeylere yanıt vermekten bile çekindiğini, yeteneklerini ve yaratıcılığını sergilemekten korktuğunu mu fark ediyorsunuz? Çocuk fotomodellik kursları minikleri yalnızca moda dünyasına ve geleceğe hazırlamıyor, aynı zamanda yeteneklerine ve kendilerine daha fazla inanmalarını sağlıyor.

Siz de çocuk fotomodellik kursları ile özgüvenli, kendilerini ifade etmekten korkmayan, başarılı çocuklar yetiştirmek istemez misiniz?

Hemen Dikkat Çekecekler!

Moda dünyasında özellikle çocuk modeller söz konusu olduğunda istenileni bulabilmek sanılandan çok daha zor!

Çocuklarınız çocuk fotomodellik dersleri ile fotomodellik mesleğinin gereklerini ve tekniğini erken yaşta öğrenecek, kamera önü deneyim kazanacak, yetenekleri ve farkındalıklarıyla fotoğrafçıların, ajansların ve markaların hemen dikkatini çekecek, kariyerlerine daha küçük yaşta ve çok hızlı başlayacaklar!..

Bugünün tatlı fotoğraflarını çocuk fotoğrafçılık kursu ile süsleyen çocuklar, geleceğin en büyük yıldızlarından biri olmaya en güçlü aday olacaklar!

çocuk fotomodellik eğitimi
çocuk fotomodellik eğitimleri

Moda ve Sanat Dünyasına Kazandırıyoruz!

Model Akademi olarak geleceğin başarılı fotomodellerini ve yıldız isimlerini yetiştirdiğimizin farkındayız!

Çocuk fotomodellik eğitimleri ile çocuklarımıza profesyonel hayatın işleyişini aktarıyor, uygulamalı bir çocuk fotomodellik kursu ile pratik becerilerini geliştirmelerini sağlıyor, kamera önü deneyimi kazandırıyor, moda ve sanat dünyası için hem bugün hem de gelecekte hazır olmaları için gerekli eğitimleri veriyoruz!

Çocuklarınızın bu ayrıcalıklı dünyayı erkenden keşfetmesini istiyorsanız siz de çocuk fotomodellik kursları ile tanışın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Çektiğiniz gündelik fotoğraflarda bile çocuklarınızın dikkat çekiciliği hemen fark ediliyor mu? Çevrenizden bu çocuk model olmalı sözlerini çok mu duydunuz? Şansınızı denemeye ne dersiniz? Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarına ve beklentilerinize en uygun çocuk fotomodellik kursu programını belirleyelim, çocuk fotomodellik kursu programımızın detaylarını anlatalım, geleceklerine erkenden şekil verelim!

Yetenek Analizi

Seviyelerini belirlemek ve çocuklarınıza en uygun çocuk fotomodellik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimlerini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi alanları ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk fotomodellik kursu içeriğimizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan bir çocuk fotomodellik dersi veriyoruz.

çocuk fotomodellik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk fotomodellik dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Yeteneklerini doğru şekilde kullanmaları için eğitim danışmanlığı desteği sunuyor, çocuk fotomodellik kursları sonrası mesleğe adım atmalarını sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk fotomodellik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Model Akademi Çocuk Fotomodellik Kursları ile Poz Vermeyi Öğrenecek, Geleceklerine Erkenden Şekil Verecekler!

Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk fotomodellik kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuk Fotomodellik Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel fotomodellik eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi çocuk fotomodellik kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

İlgi alanlarına ihtiyaçlarına uygun çocuk fotomodellik kursu içeriğini belirleyelim, eğitim planlarını yapalım, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk fotomodellik kursları

Potansiyellerini Açığa Çıkarsınlar!

Çocuk fotomodellik kursları ile yaratıcılıklarını ve yeteneklerini gösterebilecekleri sıcak bir ortamda, gerçek potansiyellerini açığa çıkardıklarından emin olun!

Kayıt Ol »

Hem Bugüne Hem Geleceğe Hazırlansınlar!

Küçük projelerden başlayarak sektörde fotoğraflarıyla yer almaya başlasınlar, çocuk fotomodellik eğitimi ile geleceğin yıldızlarından biri olmak için emin adımlarla ilerlemelerini sağlayın!

meb ruhsatlı çocuk fotomodellik kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Fotomodellik Kursu

Model Akademi çocuk fotomodellik eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir çocuk fotomodellik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ruhsatına sahip bir çocuk fotomodellik kursu olan merkezimizde derslik büyüklükleri, acil çıkışlar, ekipman ve eğitim araç gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu ve sosyal alanlar gibi tüm başlıklarda MEB standartlarını yerine getirmeye hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin güvenli ve sıcak bir atmosferde, en iyi çocuk fotomodellik kursu deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.

Verilen bilgilerin teoride kalmaması, özümsenmiş ve kullanılabilir hale gelmesi adına çocuk fotomodellik eğitimi sürecimizi fotoğraf çekimleri ve diğer destekleyici eğitimlerle zenginleştiriyor, öğrendiklerini pekiştirmelerine imkan veriyoruz.

Çocuk fotomodellik kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Fotomodellik Eğitimi

Çocuklarımıza kendilerini geliştirmeleri için ilgi çekici içerikler sunuyor, fotoğraf çekimleri ve stüdyo çalışmaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı çocuk fotomodellik dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden fotoğraf çekimlerine yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Çocuk fotomodellik eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve çocuk fotomodellik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuk fotomodellik eğitimi
çocuk fotomodellik eğitimleri

Uluslararası Çocuk Fotomodellik Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk fotomodellik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 120’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk fotomodellik eğitimi metodumuzda öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grup dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Öğrencilerimize en iyi çocuk fotomodellik eğitimi deneyimini sunmak adına çocuk fotomodellik dersi içeriklerimizi ve uygulamalarımızı sürekli güncelliyor, dersliklerimizin konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Geleceğin yıldızlarını Model Akademi çocuk fotomodellik eğitimi ile yetiştiriyor, moda ve sanat dünyasına kazandırılmalarını sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk fotomodellik kursları ile genç yeteneklerimizi erken yaşta fark ediyor, potansiyellerini doğru yönlendirmek adına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk fotomodellik eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, sağlıklı bir yaşam tarzı ve sağlıklı bir görünüm edinmeleri için doğru beslenme ve egzersiz yapma alışkanlığı kazandırıyor, imaj çalışmaları ile ajansların dikkatlerini çekmelerini sağlıyoruz.

Fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirerek PR’larını güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığıyla daha geniş kitlelere ulaşmalarını sağlıyor, dijital ve geleneksel medyayı kullanarak reklamlarını yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, adından söz ettiren bir model olmaları için deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

çocuk fotomodellik dersi
çocuk fotomodellik dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Öğrencilerimizin gelişimlerini çocuk fotomodellik eğitimi sonrasında da takip ediyor, ihtiyaçlarına yanıt vermeyi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece çocuk fotomodellik kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimize ve ailelerine fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk fotomodellik eğitimi sonrasında da hayatlarına katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Fotomodellik Kursu Yorumları

Yeteneklerini Yönlendirin!

Çocuklarınızın yeteneklerine kulak verin, kendilerini geliştirmeleri için onları ilgilerini çekecek alanlara yönlendirin!

Kamera Önü Heyecanını Yaşasınlar!

Erken yaşta fotoğraf stüdyolarında yer alma imkanı bulsunlar, çocuk fotomodellik kursu ile markaların dikkatini çeksinler!

Aranan Bir İsim Haline Gelsinler!

Fotomodellik mesleğinin püf noktalarını pratik yaparak öğrensinler, çocuk fotomodellik eğitimi ile sektörde kendilerine yer edinsinler!

çocuk fotomodellik kursu mezunları

120+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotomodellik mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Çocuk fotomodellik dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel çocuk fotomodellik eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk fotomodellik eğitimi verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgi alanlarına, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk fotomodellik eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

70+ Akademi Yıldızı

Çocuk fotomodellik eğitimlerimizi alan 70’den fazla öğrencimiz şimdiden moda dünyasına adım atarak başarılı projelerde yer almaya başladılar!

Fotomodellik, fotomodellik ve oyunculuk gibi eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan çocuklarımız; ünlü modacılarla ve markalarla çalışmaya başlayarak erken yaşta adlarını duyurdular. Moda haftalarında ve şovlarda boy gösterdiler.

Model Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, çocuklarımız moda dünyasında öne çıkarak adlarını Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de başarılarıyla gurur duymaya devam ediyor, destek vermeyi sürdürüyoruz.

çocuk modellik eğitimi
çocuk fotomodellik dersleri

10+ Branşta Çocuk Kursları

Model Akademi olarak çocuklarımızın gelişimine katkı sunmak üzere 10’dan fazla branşta moda ve sanat eğitimi hazırladık!

Kendilerini geliştirmek isteyen çocuklar, gençler ve çocuklarının gelişimine önem veren aileler çocuk fotomodellik kursu dışında çocuk mankenlik kursu, çocuk zarafet kursu, çocuk oyunculuk kursları, diksiyon, etkili iletişim, kişisel bakım gibi farklı seçenekler sunan diğer kurs programlarımıza göz atabilirler!

Çocuklarınızın yetenekleri ve ilgi alanlarına göre eğitimler almalarını istiyorsanız çocuk fotomodellik eğitimi dışında programlarımıza da göz atın, eğitim danışmanlarımızla görüşün, gelişimlerine destek olun!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi çocuk fotomodellik kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi çocuk fotomodellik kursu olarak öğrencilerimizin ünlü modeller ile tanışmasını sağlıyor, moda organizasyonlarına katılıyor ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuk fotomodellik kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Model Akademi çocuk fotomodellik kursları ile yalnızca gelecek için hazırlanmayacak, keyifli ve yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri bir atmosferde eğitim almanın tadını çıkaracaklar!

sosyal etkinlikler çocuk fotomodellik kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk fotomodellik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçirecekleri, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de hem öğrencilerimizi hem de ailelerimizi ağırlıyoruz.

Çocuklarımızın sadece çocuk fotomodellik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Minikler Model Akademi’yi çok sevecek! Çocuk fotomodellik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyaçları olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi modellerinden kursiyerlerimizin fotoğraf çekimlerine ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk fotomodellik kursu öğrencilerimizin fotoğraf çekimleri, stüdyo çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak mesleklerinde uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta modellerden aldığımız eleştirilerle eksiklerini tamamlıyor, gelecekte ünlü modeller arasında yer almaları için çocuk fotomodellik kursları ile tüm imkânlarımızı kullanıyoruz!

çocuk fotomodellik dersi
çocuk fotomodellik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü modelleri, koreografları ve moda dünyasının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarımızın gelişimlerine destek oluyoruz!

Usta modelleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, başarılı modeller ve modellerden fotomodellik mesleğinin püf noktalarını öğrenecekleri butik çocuk fotomodellik eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını modelliğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk fotomodellik eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin fotoğraf çekim çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Fotomodellik Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın moda ve sanat dünyasında erkenden yer alabilmesini istiyor, geleceğin yıldızları arasına adlarını yazdırmalarını mı arzuluyorsunuz? Siz de Türkiye’nin en iyi çocuk fotomodellik kursu programını inceleyin, çocuklarınızın ayrıcalıklı bir kurumdan, samimi ve eğlenceli bir ortamda eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk fotomodellik kursu programının öğrencilerimize kazandıracakları;
 • Poz vermeyi öğrenecekler,
 • Kamera önünde deneyim kazanacaklar,
 • Fotoğrafta anlatım tekniklerini tanıyacaklar,
 • Kurgu ve kompozisyon kurallarını öğrenecekler,
 • Profesyonel yaşama aşinalık kazanacaklar,
 • Özgüvenleri artacak,
 • Fotoğrafçılarla iletişim kurmayı öğrenecekler,
 • Fotomodellik ve fotoğrafçılık terimlerini öğrenecekler,
 • Çekim pratikleri yapacaklar,
 • Duruş ve poz becerileri gelişecek,
 • Farklı çekim türlerini öğrenecekler,
 • Fotoğrafta beden dillerini doğru kullanmaya başlayacaklar.

İlk olarak fotomodellik mesleğine göz atacak, sektörün sık kullanılan terimlerini gözden geçireceğiz. 1. – 3. Hafta Çocuk Fotomodellik Kursu Programı:
 • Fotomodellik Tanımı Ve Türleri
 • Moda Ve Portre Fotoğrafçılığı Terimleri
 • Kamera Türleri Ve Işık Ekipmanları
 • Stüdyo Ekipmanlarının Tanıtımı
 • Temel Fotomodellik Eğitimi
 • Beden Ve Uzuvların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
  • Baş
  • Çene Ve Boyun
  • Eller
  • Kollar
  • Bacaklar
  • Ayaklar
  • Omuzlar
  • Saç
  • Gözler
  • Köprücük Kemiği, Çene Ve Göz Bağlantısı
  • Burun
  • Dudak Ve Ağız
  • Kulaklar
  • Kalça
 • Kamera Önü Duruş Çalışmaları
 • Başlıca Duruş Şekilleri Nelerdir?
 • Ayakta Duruş Stilleri
 • Duvara Yaslanarak Duruş Şekilleri
 • El Belde Duruş
 • El Cepte Duruş
 • Kadın Model Duruş Stilleri
 • Erkek Model Duruş Stilleri
 • Çocuk Model Duruş Stilleri
3. hafta çocuk fotomodellik dersleri sonunda çocuklarınızın kamera karşısında kendilerine daha fazla güvendiklerini fark edeceksiniz.

Fotomodellerin en çok tercih edilen poz türlerini öğrenecek, beden dilimizi doğru kullanmaya başlayacağız. 4. – 6. Çocuk Fotomodellik Kursu Programı:
 • Başlıca Poz Türleri Nelerdir?
  • Ayakta Pozlar
  • Eğilerek Pozlar
  • Oturarak Pozlar
  • Uzanarak Pozlar
  • Sandalye İle Pozlar
  • Duvara Yaslanarak Pozlar
  • Omuz Üstü Pozlar
  • Müzikle Pozlar
  • Aksesuarla Pozlar
  • Dekor Önünde Ve Arkasında Pozlar
  • Hareketli Pozlar
  • Kameraya Bakarak Pozlar
  • Kamera Yokmuş Gibi Pozlar
  • Yakın Plan Pozlar
  • Üç Çeyrek Pozu (Vücudun Sadece Dörtte Üçünün Görünmesi)
  • Kaçınılması Gereken Pozlar
 • Portre Çekimlerinde Nasıl Poz Verilir?
 • Kompozisyona Ve Arka Plana Göre Model Konumu
 • Kameraya Bakış Çalışmaları
  • Fotoğraf Çekilirken Nereye Bakmalısınız?
  • En Güzel Çıktığınız Açıyı Bulma
 • Poz Vermede Kompozisyon Unsurları
 • Jest Ve Mimik Çalışmaları
  • Korku
  • Üzüntü
  • Sevinç
  • Şaşkınlık
  • Endişe
  • Heyecan
  • Gerginlik
 • Fotografik Anlatım
6. hafta çocuk fotomodellik eğitimleri ile minikler duygularını fotoğraflarda da ifade etmeye başlayacak!

Fotoğraflarda güzel çıkmanın sırlarını öğrenecek, fiziksel özellerimizi avantaja çevireceğiz. 7. – 9. Hafta Çocuk Fotomodellik Kursu Programı:
 • Fiziki Yapıya Uygun Poz Verme
  • Uzun Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kısa Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kilolu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Zayıf Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Yuvarlak Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
 • Yüz Yapısına Ve Göz Şekline Uygun Poz Verme
  • Yuvarlak Yüzlü Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Verir?
 • Mekana Göre Poz Verme
  • Stüdyoda Nasıl Poz Verilir?
  • Sokak Ve Açık Alanlarda Nasıl Poz Verilir?
  • Mimari Bir Yapı Önünde Nasıl Poz Verilir?
  • Gün Batımı / Gün Doğumunda Nasıl Poz Verilir?
  • Manzarada Nasıl Poz Verilir?
  • Etkinlik, Açılış, Gala Vb. Yerlerde Nasıl Poz Verilir?
 • Doğal Poz Verme Teknikleri
 • Doğal Gülümsemenin Yolları
 • Mimiklerle Duygu Aktarımı
 • Çekim Konseptinin Belirlenmesi
 • Poz Verirken Doğru Işık Yönü
9. hafta çocuk fotomodellik kursları ile minikler fotoğraf karelerinde farklarını belli ediyor olacak ve ajansların dikkatini çekmeye başlayacak!

İki haftalık bu bölümümüzde deneyim kazanmak için farklı mekanlarda çekim yapacağız. 10. – 11. Hafta Çocuk Fotomodellik Kursu Programı:
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar
 • Çekim Planı Nasıl Hazırlanır?
 • Makyaj ve Kıyafet Hazırlıkları
 • Konsepte Özel Duruş ve Poz Teknikleri
 • Fotoğrafçı ve Çekim Ekibiyle İletişim
 • Çekim Öncesi Ekip Koordinasyon Toplantısı
 • Doğru ve Etkin İletişim Kurma Teknikleri
 • Stresi Yenme Yolları
 • Fotoğrafçıyla Nasıl Empati Kurarsınız?
 • Diğer Modellerle Uyumlu Çalışma
 • Katalog ve Dergi Fotoğraf Çekim Uygulaması
 • Reklam Fotoğrafı Çekim Uygulaması
 • Polaroid Çekimi
 • Portre Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Işığa Uygun Poz Verme
 • Yapay ve Doğal Işık Kaynaklarının Verilecek Poza Etkisi
11. hafta fotomodellik dersleri sonunda minikler; mesleğin tekniklerini ve çekim aşamalarının püf noktalarını öğrenmiş olacak!

Başarılı bir fotomodel olmak için reklamımızı da yapabilmeliyiz. Bu bölümümüzde imaj ve reklam çalışmalarına odaklanıyoruz. 12. Hafta Çocuk Fotomodellik Kursu Programı:
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Modellik Sektöründe İmaj Kırıcılar
 • Zayıf Yönler ve Gelişim Planı
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Özgün ve Farklı İmaj Yaratmanın Yolları
 • Kartvizit ve Web Sitesi Çalışmalarının Mesleğinize Katkısı
 • Sosyal Medya Kanallarının Kurulumu ve Yönetimi
 • Daha Çok Kişiye ve Doğru Mecralara Ulaşmanın Yolları
 • Aranan Bir Model Olmanın Sırları
 • Sektöre Hazırlık Yapma
 • Casting Ajanslarına Kayıt
 • Türkiye’nin En İyi Ajansları
 • Portfolyo Oluştururken Dikkat Edilecekler
 • Portfolyoda Olması ve Olmaması Gerekenler
 • Ajans Görüşmeleri ve Ajans Sözleşme Prensipleri
 • Menajer Seçimi ve Menajerlik Süreçleri
 • Ünlü Modacıların ve Fotoğrafçıların Dikkatini Çekmek İçin Öneriler
 • Audition Çekimi
 • Sertifika Töreni
12 haftalık çocuk fotomodellik eğitimi sonunda çocuklarımız artık moda ve sanat dünyasının aranan isimleri arasına adını yazdırmaya hazır!

Çocuk Fotomodellik Kursu Programı – 120’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 120’nin üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi Çocuk Fotomodellik kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk fotomodellik kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Çocuk Fotomodellik Kursu Programı

Çocuklarınızın potansiyelini açığa çıkarmak ve geleceklerini şimdiden inşa etmek için çocuk fotomodellik kursları aradığınız fırsat!

Çocuk fotomodellik kursu 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, poz verme teknikleri, fotoğrafta kurgu ve kompozisyon, fiziksel özelliklere göre poz verme, kamera önü çalışmalar, imaj ve styling konularını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk fotomodellik eğitimi programı; çocuklarının erken yaşlardan itibaren fotomodel olarak başarılı projelerde yer almasını ve ajansların dikkatini çekmesini isteyen aileler ve çocukları için özel olarak hazırlanmıştır.

Fotomodellik eğitimi çocukların kendilerine dair farkındalıklarını güçlendirerek özellikle gelişim dönemlerinde sıklıkla ortaya çıkan kimlik bunalımlarının aşılmasına da yardımcı olmaktadır.

çocuk fotomodellik eğitimi

Çocuk Fotomodellik Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak Çocuk Fotomodellik Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı çocuk fotomodellik kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Çocuk Fotomodellik Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuk Fotomodellik Kursu eğitmen kadromuz; fotomodellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını fotomodellik mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, pedagojik deneyime sahip, moda dünyasının sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Çocuk fotomodellik kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuk fotomodellik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk fotomodellik kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk fotomodellik kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Çocuk fotomodellik kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi çocuk fotomodellik eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk fotomodellik kursu Florya, çocuk fotomodellik kursu Bahçelievler, çocuk fotomodellik kursu Ataköy, çocuk fotomodellik kursu Yeşilköy, çocuk fotomodellik kursu Zeytinburnu, çocuk fotomodellik kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk fotomodellik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet. Çocuk fotomodellik eğitimi programlarımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için kariyer fırsatları hakkında duyurular yapıyor, sektördeki dev ajanslar, ünlü modacılar ve başarılı fotoğrafçılar ile tanışmalarını sağlıyor, çözüm ortaklarımız ve kurumsal partnerlerimiz aracılığıyla öğrencilerimizi moda ve sanat dünyasına kazandırıyoruz.

Çocuk fotomodellik dersi için sınıflarımızı öğrencilerimizin yaşını, gelişim düzeyini, öğrenme hızını ve eğitsel ihtiyaçlarını göz önüne alarak planlıyoruz. 3 yaşından 18 yaşına kadar tüm öğrencilerimize çocuk fotomodellik kursları ile eğitim veriyor, onlara fotomodellik mesleğinin tekniklerini ve püf noktalarını aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
çocuk fotomodellik kursu fiyatları

Çocuk Fotomodellik Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Fotomodellik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk fotomodellik kursları ile erken yaşta moda ve sanat dünyasında kendilerine yer bulmaya başlayan öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de çocuğunuz için farklı eğitimler arıyor, başka neler var diye merak ediyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, çocuklarınızın gelişimini desteklemeye devam edin!

Çocuk Fotomodellik Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk fotomodellik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, fotoğraf çekim çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk fotomodellik kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk fotomodellik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi çocuk fotomodellik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk fotomodellik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

120+

Mezun Öğrenci

Çocuk fotomodellik kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

198

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 990 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50