Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Girişimcilere Destek

Yılda 500 Öğrenci Mezuniyeti
Yıl içerisinde minimum 500 öğrenci mezuniyeti garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız!
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Model Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Genç Girişimcilerin Yanındayız!

İşinizi Kurarken Destek Oluyoruz!

Üniversiteden mezun oldunuz ve kendinizi kariyer planları yaparken mi buldunuz? Tutkunuzun peşinden gitmek, mesleğinizin sırlarını gelecek nesillere de aktarmak mı istiyorsunuz? Türkiye’nin en kapsamlı mankenlik okulu Model Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Model Akademi her koşulda yanınızda!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

genç girişimcilere destek

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Mankenlik, fotomodellik, oyunculuk, zarafet, diksiyon ve beden dili gibi eğitimlerde Türkiye’nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının parçası olma fırsatı sağlıyoruz!

Eğitim sektöründeki 15 yılı aşkın deneyimimizi sizlerle paylaşıyor, geleneksel ve dijital medya kanallarındaki hakimiyetimizi eğitim merkezinizin PR’ını yapmak için değerlendiriyor, kendi markanızı kurmanıza, eğitim sektöründeki yerinizi sağlamlaştırmanıza yardımcı oluyoruz! Siz de Model Akademi işbirliğiyle daha fazla öğrenciye ulaşmak istemez misiniz?

Yapmanız gereken tek şey vermek istediğiniz eğitimlere odaklanmak! Geri kalan her şeyi bize bırakın, biz de eğitim merkezinizi mankenlik okulları arasında zirveye taşıyalım!

Sisteminizi Kuralım!

Yılların birikimi ve güncel metotlardan yararlanarak oluşturduğumuz başarısı kanıtlanmış eğitim sistemimiz, ders içeriklerimiz, profesyonel organizasyon yönetimimiz ve deneyimimizle daima yanınızdayız!

Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun hareket eden, sektörde güvenilirliği ve uzmanlığı ile bilinen ayrıcalıklı bir kurum olarak kurs açma sürenizi kolaylaştırıyor, eğitim programlarınızı düzenliyor, personellerinizi eğitiyor, ihtiyacınız olan eğitsel materyallere ulaşmanızı sağlıyor, mali ve kurumsal organizasyonuna destek olarak sizlere anahtar teslim bir eğitim kurumu bırakıyoruz!

Model Akademi’nin başarısının sırrı; mesleklerini gelecek nesillere aktarma tutkusuyla hareket eden eğitimcilere her zaman destek olmasında yatmaktadır!

mankenlik kursu açmak
kurs açmak

Birlikte Büyüyelim!

Model Akademi olarak hedefimiz Türkiye’nin her bölgesinde ayrıcalıklı bir eğitim kurumu haline gelerek manken olmak isteyen herkesin gelişimlerine destek olmak!

Siz yalnızca kurumunuzun standartlarını geliştirmekle ilgilenin, biz de bu sırada geleneksel ve dijital medyada markanızı oluşturmak için gereken PR çalışmalarını yapalım, MEB standartlarına uygunluğunuzu denetleyelim, Milli Eğitim Bakanlığı resmi prosedürlerini ve personel oryantasyonunu başından sonuna yönetelim, eğitim sektöründe güvenilirliğiyle bilinen kurumlar arasında yer almanızı sağlayalım!

Mesleğinize dair birikim ve deneyiminizi yeni öğrencilere aktarmak, geleceğin en başarılı mankenlerini, modellerini ve oyuncularını yetiştirmek, bizimle birlikte büyümek istemez misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Model Akademi olarak 15 yıllık deneyimimiz ve organizasyon becerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Öğrencilerine Ulaş

Öğrenci sayınızı arttırıyor, doğru bir PR yönetimiyle daha fazla insana ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kazancını Arttır

Sürecin başından sonuna kadar size destek oluyor, çözümler üretiyor, birlikte büyüyoruz.

Referanslarımız – Kimlerle Çalışıyoruz?

Model Akademi ile hedeflerine ulaşan değerli çalışma partnerlerimiz… Siz de ailemizin bir parçası olun, birlikte büyüyelim, öğrenelim, öğretelim, gelişelim! En iyi mankenlik kursları ile bir arada olarak marka gücünüzü arttırın!

kurs nasıl açılır
mankenlik kursu açmak
mankenlik kursu açmak
kurs açma maliyeti
mankenlik kursu nasıl açılır
kurs açmak

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Avrupa standartlarında eğitimler, öğrenme garantisi, podyum ve sahne çalışmaları, unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen mankenlik okulu Model Akademi ile tanışın!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, eğitimlerimizi teorik anlatımdan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Öğrencilerimizin podyum, sahne ve kamera önü deneyimi kazanmasını sağlıyoruz. Kaçırılan derslerin telafisi, podyum ve fotoğraf çekim çalışmaları, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız!

Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi mankenlik okulu ile işbirliği yapmanın ayrıcalığını yaşayın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
2100 +
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Her ilçede/semtte sadece bir mankenlik kursu ile anlaşma yapılır. Size rakip olacak ikinci bir eğitim kurumuyla anlaşılmaz. ( Bölgenizde sadece sizinle çalışılır. )

Model Akademi franchise sistemine dahil olmak için yapmanız gereken franchise koordinatörlerimizle iletişime geçerek yetkili eğitim merkezi olma talebinizi iletmek. Koordinatörlerimiz sizleri ziyaret ederek franchise sistemimiz hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaklar.

Model Akademi yetkili eğitim merkezi olmanız için MEB tarafından yayınlanan özel kurs açma yönetmeliklerine uygun bir kurum binasına sahip olmanız, eğitim kurumumuzca belirlenen standartları sağlamanız gerekmektedir. Bilgilendirme ve ön görüşme için lütfen bizi arayın.

Aramıza Katılın

Is Ortagi Yorumlari 1 1
model akademi iletişim

Bizimle İletişime Geçin!

Model Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Model Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50