Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Eğitmenler

Alanında Uzman Mankenlik, Modellik ve Oyunculuk Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, modaya ve sanata gönül vermiş, alanlarının gelişmesine katkıda bulunmuş tecrübeli mankenler, modeller, modacılar, fotoğrafçılar, oyuncular, yönetmenler, art direktörler tek çatı altında! Mankenlik, modellik, moda ve oyunculuk alanlarında deneyimli, uluslararası standartlarda eğitim veren, Türkiye’nin en iyi eğitmenlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

mankenlik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Türkiye’nin önde gelen manken ve modelleri ile yıllarını moda sektörüne adamış uzman isimlerden ders alarak kariyerinizde bir numara olmaya ne dersiniz?

Mankenlik ve fotomodellik eğitimine yıllarını vermiş, podyum koreografisi ve kulis adabı, poz verme teknikleri, jest ve mimik çalışmaları, bedensel terbiye, podyuma uygun kıyafet ve makyaj seçimi gibi konularda başarısını ispat etmiş isimlerden ders alarak mesleki yaşamınıza iddialı bir giriş yapmak için en iyi mankenlik kursu olan Model Akademi’ye gelebilir, profesyonel yaşamınız için önemli bir adım atabilirsiniz.

Güzellik, başarılı bir model veya manken olmak için yeterli bir kriter değil! Yürüyüşünüzden duruşunuza, kişisel bakımınızdan beden dili kullanımına kadar uzman eğitmenlerden öğrenmeniz gereken birçok konu var!

Öğrenci Yorumları

Uygulama Ağırlıklı Ders Anlatımı

Kursiyerlerimize kendilerini geliştirmeleri için sürekli yeni fırsatlar sunuyor, podyum çalışmaları, kulis ve sahne provaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden podyum performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyor, öğrencilerimizin podyum ve kamera önünde deneyim kazanmasını sağlıyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz uygulamalı ders anlatımlarıyla, grubun öğrenme hızına ve dinamiğine göre modern teknikler kullanıyorlar.

Akademiden Fotoğraflar
uygulamalı mankenlik eğitimi
mankenlik eğitimi

Podyum Çalışmaları ve Değerlendirme

Mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk kursları ile öğrencilerimizin işlenen konuları özümsemesi için podyum ve sahne çalışmalarına ağırlık veriyor, onları profesyonel hayata hazırlıyoruz!

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemiyle teorik bilginin yanı sıra eğitim programlarımızı uygulamalı podyum çalışmalarıyla birleştirerek öğrenilenlerin kalıcı olmasını ve moda ajanslarının dikkatlerini çekmelerini sağlıyoruz. Destekleyici eğitimler ve grup çalışmalarımızda öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine imkan tanıyoruz.

Ders sonlarında öğrencilerimize ödevler veriyor, bir sonraki dersimizde eğitmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte performanslarımızı ve ödevlerimizi değerlendiriyor, konu tekrarları ile eksiklerimizi gideriyoruz.

Eğitimden Fotoğraflar

Öğrenci Yorumları

Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın!

Yeteneklerinizi doğru bir mankenlik eğitimi ile birleştirerek zirveye çıkın!

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün!

Podyumların en gözde mankeni siz olun, hayalleriniz gerçek olsun!

Moda Haftalarında Boy Gösterin!

Mankenlik dersleri ile profesyonel yaşamınıza en büyük yatırımı yapın!

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, profesyonel yaşamınızda sizi bir adım öne çıkarak kurum onaylı modellik kursu sertifikası veriyoruz.

İstanbul’un en merkezi ilçeleri olan Taksim, Beylikdüzü, Maslak, Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy’de gençler için mankenlik kursu, yetişkinler için mankenlik kursu ve çocuklar için mankenlik kursu eğitimlerimiz mevcut.

Model Akademi ailesi olarak MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlayan bir eğitim kurumuyuz. Mankenlik eğitimi programlarımız, Avrupa standartlarında ve sizlere özel olarak hazırlanıyor. Eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte sürekli olarak gelişiminiz takip ediliyor. Mankenlik kursunu tamamladıktan sonra da kariyer hedefleriniz ve geleceğe dönük planlarınızda sizi yönlendiriyor! Kısacası Model Akademi, size kusursuz bir mankenlik eğitimi alma fırsatı sunuyor!

Model Akademi’de alacağız eğitim, profesyonel yaşamınıza önemli bir katkı sağlayacak! Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerin fikrini alabileceğiniz, usta isimlerle podyum yürüyüşü çalışmaları yapacağınız mankenlik eğitimi ve kursun sonunda alacağınız uzmanlık sertifikası ile siz de meslek yaşamınıza hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Model Akademi olarak mankenlik kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan müzik eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı sahne çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Mankenlik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Mankenlik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun müzik eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Elbette. Mankenlik ve fotomodellik kursuna gelemeyen ya da dersi kaçıran öğrencilerimizin ücretsiz ders telafi hakkı tanımlıyoruz.

Eğitim Planını Yap!

model akademi iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50