Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Mankenlik Kursu

Erken Yaşta Yıldızı Parlayan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Kendilerine Güvenen, Yeteneklerinin Farkında Çocukların Adresi: Model Akademi Çocuk Mankenlik Kursu

Erken yaşta çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek, Türkiye’nin en iyi ajansları ile çalışarak ünlü markaların yüzü olmalarını sağlamak istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse Model Akademi çocuk mankenlik kursu tam da aradığınız fırsat!

Çocuk mankenlik kursları ile miniklerin sahne ve podyum deneyimi kazanmasını sağlıyor, kamera önünde nasıl hareket edeceklerini öğrenmelerine imkan veriyor, daha küçük yaşlardan itibaren mankenlik mesleğinin tekniklerini ve püf noktalarını eğlenceli içeriklerle öğrenmelerine fırsat yaratıyoruz!

Model Akademi ayrıcalığıyla bugünün çocuk mankenlerini geleceğinse yıldızlarını yetiştirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, çocuk mankenlik eğitimi ile geleceklerini şekillendirmeye erkenden başlasınlar!

Mankenlik eğitimi alan çocuklar yaşıtlarına oranla sosyal beceriler konusunda çok daha gelişmiş oluyor ve gerek okul gerekse gündelik yaşamlarında hemen fark ediliyor!

çocuk mankenlik kursu

Tüm Çocuk Mankenlik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 36 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Mankenlik Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, podyumda yürüyüş ve kıyafet taşıma, imaj çalışmaları, saç-makyaj ve kıyafet bilgisi, fotomodellik ve casting konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Mankenlik Kursu Model Akademi

Geleceğin yıldızları Model Akademi’de yetişiyor! Siz de çocuklarınız için en iyisini istiyor, gelecekte dev markaların peşinden koştuğu bir star olmasını arzuluyorsanız çocuk mankenlik kursları ile tanışın! Türkiye’nin en güncel çocuk mankenlik kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına ve grup dinamiğine göre eğitimler alsınlar!

çocuk mankenlik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel mankenlerinden çocuk mankenlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk mankenlik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk mankenlik kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk mankenlik kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş ve proje başvurularında referansları olacak, aldıkları eğitimi belgeleyen MEB onaylı çocuk mankenlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk mankenlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk mankenlik kursu alarak suça ortak olmayın!

çocuk mankenlik kursları

Kendilerine Daha Çok Güvenecekler!

Çocuklarınızın biraz çekimser olduğunu, gerek yaşıtları ile gerekse yetişkinlerle iletişim kurmakta zorlandığını mı düşünüyorsunuz?

Çocuk mankenlik kursları miniklerin yalnızca erken yaşta sanat ve moda dünyasıyla tanışmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda kendilerine daha fazla güvenmelerine, yeteneklerini fark etmelerine ve sosyal becerilerini geliştirmelerine imkan vererek gündelik yaşamlarında da fark yaratıyor!

Siz de çocuk mankenlik eğitimleri ile çocuklarınızın gelişimine destek olmak, daha özgüvenli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak istemez misiniz?

Potansiyellerini Açığa Çıkarın!

Her çocuğun potansiyeli sınırsızdır! Siz de çocuğunuzun yeteneklerini erkenden keşfetmeye başlamaya ne dersiniz?

Model Akademi çocuk mankenlik kursu ile miniklere yaratıcılıklarını ve yeteneklerini sergileyebilecekleri keyifli bir ortam sağlıyor, sosyal bir atmosferde yaşıtlarıyla oyunlar oynayarak mankenlik mesleğinin püf noktalarını öğrenmelerine fırsat veriyor, gerçek potansiyellerini açığa çıkarıyoruz!

Pedagoji uzmanlarımızın desteğiyle hazırladığımız çocuk mankenlik eğitimleri ile çocuklarınız sizi kendilerine bir kez daha hayran bırakacak!

çocuk mankenlik eğitimi
çocuk mankenlik eğitimleri

Geleceğe Hazırlanmalarını Sağlıyoruz!

Model Akademi olarak yarının yıldızlarını yetiştirdiğimiz bilinciyle hareket ediyor, çocuklarımızın gelişimlerine destek oluyoruz!

Siz de çocuk mankenlik dersleri ile miniklerin becerileri arasına yeni kazanımlar eklemelerine fırsat verin, bugünün çocuk mankenleri arasında yer alırken podyum ve kamera önü deneyim kazansınlar, yaşlarına uygun projelerle geleceğe hazırlansınlar, yarının ışıltılı yıldızları arasına adlarını yazdırsınlar!..

Çocuklarınız keşfedilmeyi bekliyor! Siz de çocuk mankenlik kursu ile yarına ayrıcalıklı bir eğitim alarak hazırlanmalarını sağlayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın görünümü, hareketleri ve hatta duruşu ile bile diğer çocuklardan farklı olduğunu hissediyor, gerçek bir yıldız potansiyeli barındırdığına mı inanıyorsunuz? Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarına ve beklentilerinize en uygun çocuk mankenlik kursu programını belirleyelim, çocuk mankenlik kursu programımızın detaylarını anlatalım, geleceklerine erkenden şekil verelim!

Yetenek Analizi

Seviyelerini belirlemek ve çocuklarınıza en uygun çocuk mankenlik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimlerini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi alanları ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk mankenlik kursu içeriğimizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan bir çocuk mankenlik dersi veriyoruz.

çocuk mankenlik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk mankenlik dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Yeteneklerini doğru şekilde kullanmaları için eğitim danışmanlığı desteği sunuyor, çocuk mankenlik kursları sonrası mesleğe adım atmalarını sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk mankenlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Model Akademi Çocuk Mankenlik Kursları ile Moda Dünyasında Yerleri Hazır!

Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk mankenlik kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuk Mankenlik Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel mankenlik eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi çocuk mankenlik kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

İlgi alanlarına ihtiyaçlarına uygun çocuk mankenlik kursu içeriğini belirleyelim, eğitim planlarını yapalım, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk mankenlik kursları

Yeteneklerini Göstersinler!

Ayrıcalıklı bir çocuk mankenlik eğitimi ile moda dünyasının yıldızlarından biri olmaya hazırlansınlar, yetenekleriyle erken yaşta fark yaratsınlar!

Kayıt Ol »

Hayallerini Yaşasınlar!

Mankenliğin tekniğini ve mesleğin püf noktalarını öğrenecekleri bir çocuk mankenlik kursu ile moda dünyasına erkenden adım atsınlar, hayallerini gerçeğe dönüştürsünler!

meb ruhsatlı çocuk mankenlik kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Mankenlik Kursu

Model Akademi çocuk mankenlik eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir çocuk mankenlik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ruhsatına sahip bir çocuk mankenlik kursu olan merkezimizde derslik büyüklükleri, acil çıkışlar, ekipman ve eğitim araç gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu ve sosyal alanlar gibi tüm başlıklarda MEB standartlarını yerine getirmeye hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin güvenli ve sıcak bir atmosferde, en iyi çocuk mankenlik kursu deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.

Verilen bilgilerin teoride kalmaması, özümsenmiş ve kullanılabilir hale gelmesi adına çocuk mankenlik eğitimi sürecimizi podyum uygulamaları ve diğer destekleyici eğitimlerle zenginleştiriyor, öğrendiklerini pekiştirmelerine imkan veriyoruz.

Çocuk mankenlik kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Mankenlik Eğitimi

Çocuklarımıza kendilerini geliştirmeleri için ilgi çekici içerikler sunuyor, podyum çalışmaları, kulis ve sahne provaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı çocuk mankenlik dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden podyum performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Çocuk mankenlik eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve çocuk mankenlik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuk mankenlik eğitimi
çocuk mankenlik eğitimleri

Uluslararası Çocuk Mankenlik Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk mankenlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 170’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk mankenlik eğitimi metodumuzda öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grup dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Öğrencilerimize en iyi çocuk mankenlik eğitimi deneyimini sunmak adına çocuk mankenlik dersi içeriklerimizi ve uygulamalarımızı sürekli güncelliyor, dersliklerimizin konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Geleceğin yıldızlarını Model Akademi çocuk mankenlik eğitimi ile yetiştiriyor, moda ve sanat dünyasına kazandırılmalarını sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk mankenlik kursları ile genç yeteneklerimizi erken yaşta fark ediyor, potansiyellerini doğru yönlendirmek adına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk mankenlik eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, sağlıklı bir yaşam tarzı ve sağlıklı bir görünüm edinmeleri için doğru beslenme ve egzersiz yapma alışkanlığı kazandırıyor, imaj çalışmaları ile ajansların dikkatlerini çekmelerini sağlıyoruz.

Fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirerek PR’larını güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığıyla daha geniş kitlelere ulaşmalarını sağlıyor, dijital ve geleneksel medyayı kullanarak reklamlarını yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, adından söz ettiren bir manken olmaları için deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

çocuk mankenlik dersi
çocuk mankenlik dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Öğrencilerimizin gelişimlerini çocuk mankenlik eğitimi sonrasında da takip ediyor, ihtiyaçlarına yanıt vermeyi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece çocuk mankenlik kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimize ve ailelerine fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk mankenlik eğitimi sonrasında da hayatlarına katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Mankenlik Kursu Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Çocuklarınızın potansiyelini ve yeteneklerini göz ardı etmeyin, erken yaşta geleceklerini şekillendirmelerine fırsat verin!

Podyum Onları Bekliyor!

Türkiye’nin en iyi çocuk mankenlik kursu ile kariyerlerine erkenden adım atsınlar, küçük yaşta yer aldıkları yapımlarla dikkat çeksinler!

Geleceğin Yıldızı Olsunlar!

Ayrıcalıklı bir çocuk mankenlik eğitimi ile mankenlik mesleğinin tekniğini öğrensinler, markaların aradığı isimler arasına adlarını yazsınlar!

çocuk mankenlik kursu mezunları

170+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mankenlik mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Çocuk mankenlik dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel çocuk mankenlik eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk mankenlik eğitimi verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgi alanlarına, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk mankenlik eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

80+ Akademi Yıldızı

Çocuk mankenlik eğitimlerimizi alan 80’den fazla öğrencimiz şimdiden moda dünyasına adım atarak başarılı projelerde yer almaya başladılar!

Mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk gibi eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan çocuklarımız; ünlü modacılarla ve markalarla çalışmaya başlayarak erken yaşta adlarını duyurdular. Moda haftalarında ve şovlarda boy gösterdiler.

Model Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, çocuklarımız sahnelerin tozunu yutarken ve adlarını Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de başarılarıyla gurur duymaya devam ediyor, destek vermeyi sürdürüyoruz.

çocuk modellik eğitimi
çocuk mankenlik dersleri

10+ Branşta Çocuk Kursları

Kendilerini geliştirmek isteyen çocuklar, gençler ve çocuklarının geleceğine katkı sunmak isteyen aileler için çok sayıda eğitim hazırladık!

Sahne sanatları ve modaya yönelik 10+ branş eğitimi ile çocuk mankenlik kursları dışında da çocuklarımızın erken yaşta farklı alanlarda birikim kazanmasını sağlıyor, fotomodellik kurslarından zarafete, etkili iletişimden diksiyona, kişisel bakımdan saç ve cilt bakımına kadar pek çok alanda gelişimlerini destekliyor, çocuk mankenlik eğitimi sonrasında kazanımları arasına ekleyebilecekleri yeni fırsatlar sunuyoruz.

Çocuklarınızın yetenekleri ve ilgi alanlarına göre eğitimler almalarını istiyorsanız çocuk mankenlik eğitimi dışında programlarımıza da göz atın, eğitim danışmanlarımızla görüşün, gelişimlerine destek olun!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi çocuk mankenlik kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi çocuk mankenlik kursu olarak öğrencilerimizin ünlü mankenler ile tanışmasını sağlıyor, moda organizasyonlarına katılıyor ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuk mankenlik kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Model Akademi çocuk mankenlik kursları ile yalnızca gelecek için hazırlanmayacak, keyifli ve yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri bir atmosferde eğitim almanın tadını çıkaracaklar!

sosyal etkinlikler çocuk mankenlik kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk mankenlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçirecekleri, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de hem öğrencilerimizi hem de ailelerimizi ağırlıyoruz.

Çocuklarımızın sadece çocuk mankenlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Minikler Model Akademi’yi çok sevecek! Çocuk mankenlik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyaçları olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi mankenlerinden kursiyerlerimizin podyum performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk mankenlik kursu öğrencilerimizin podyum çalışmaları, gösterdikleri performanslar ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak mesleklerinde uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta mankenlerden aldığımız eleştirilerle eksiklerini tamamlıyor, gelecekte ünlü mankenler arasında yer almaları için çocuk mankenlik kursları ile tüm imkânlarımızı kullanıyoruz!

çocuk mankenlik okulu
çocuk mankenlik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü mankenleri, koreografları ve modelliğin duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarımızın gelişimlerine destek oluyoruz!

Usta mankenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, başarılı mankenler ve modellerden mankenlik mesleğinin püf noktalarını öğrenecekleri butik çocuk mankenlik eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını mankenliğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk mankenlik eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin podyum çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Mankenlik Kursu Detaylı Eğitim Programı

Geleceğin yıldızları, bugünün küçük mankenleri ve çocuklarının potansiyellerini açığa çıkarmak isteyen aileler Model Akademi’de buluşuyor. Siz de Türkiye’nin en iyi çocuk mankenlik kursu programını inceleyin, çocuklarınızın ayrıcalıklı bir kurumdan, samimi ve eğlenceli bir ortamda eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk mankenlik kursu programının öğrencilerimize kazandıracakları;
 • Özgüvenleri artacak,
 • Mankenlik mesleğinin tekniklerini öğrenecekler,
 • Erken yaşta yeteneklerini keşfedecekler,
 • Podyum deneyimi kazanacaklar,
 • Beden dillerini daha doğru kullanmaya başlayacaklar,
 • Sahne ve kulis adabı edinecekler,
 • Yaşıtlarıyla sosyalleşecekler,
 • Grup halinde çalışmayı öğrenecekler,
 • İletişim becerileri artacak,
 • Sağlıklı bir gelişim dönemi geçirecekler,
 • Moda dünyasını tanıyacaklar,
 • Mankenlik mesleğinin duayenleriyle tanışacaklar,
 • Geleceğe hazırlanacaklar,
 • Erken yaşta başarılı projelerde yer almaya hazır olacaklar.

İlk bölümümüzde mankenlik mesleğinin tarihine ve temellerine göz atıyor, geleceğin yıldızları ile yolculuğumuza başlıyoruz. 1.Hafta Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Moda Tarihi ve Gelişimi
 • Moda Sektörünün İşleyişi ve Metrikleri
 • Modanın Kilit Oyuncuları
 • Dünyanın En İyi Modacıları
 • Moda Takvimi ve Etkinlikler
 • Moda Haftaları ve Moda Başkentleri
 • Modada Stratejik Gelişmeler
 • Tasarımcı Markaları
 • Tasarım Markalarının Çalışma Prensipleri
 • Mankenlik
 • Modellik ve Fotomodellik Arasındaki Farklar
 • Mankenlik Mesleği ve Mesleki Terimler
 • Avantajları ve Zorlukları
 • Dünyanın En Ünlü Mankenleri
 • Türkiye’nin En Ünlü Mankenleri
 • Mankenlerde Aranan Özellikler
 • Boy, Kilo ve Vücut Ölçüsü Kriterleri
 • Vücut Ölçümlerinin Yapılması ve Sonuçların Değerlendirilmesi
İlk bölüm çocuk mankenlik dersleri ile minikler modanın ışıltılı dünyasını ve mankenlik mesleğini yakından tanıyacak!

İyi bir manken bedenini çok iyi tanımalı! Bu bölümümüzde bedenimizi tanımak için duruş çalışmaları yapacağız. 1.Hafta 2.Bölüm Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş – Postür
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Doğru Nefes Alma ve Beden Uyumu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Boyun ve Baş Çalışmaları
 • Bacak Çalışmaları
 • Sırt Çalışmaları
 • Karın Kaslarını Çalıştırma
İlk hafta çocuk mankenlik dersleri sonunda çocuklarımızın bedensel farkındalıkları gelişecek ve doğru duruş pozisyonlarını öğrenecekler.

Müzikle yürümek bir sanattır! İki haftalık bu bölümümüzde ritim algımıza ve yürüyüşümüze odaklanıyoruz. 2. – 3. Hafta Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Algılama ve Yorumlama
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Müziği Doğru Dinleme
 • Müzikle Birlikte Ritim Tutma
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikli / Müziksiz Hareket Becerileri
 • Podyum Duruşu Kazanma
 • Podyum Yürüyüşü Nedir?
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Müzikle Uyumlu Adım Atma
  • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Doğru Dönüş ve Poz Verme Yöntemleri
 • Sahnede Duruş ve Alan Kullanımı
 • Senkronize Hareket Uygulamaları
 • Podyum Duruşu Uygulamaları
 • Podyum Yürüyüşü Uygulamaları
3. hafta çocuk mankenlik kursları sonunda ritimle adım atmayı ve podyumu kullanmayı öğreneceğiz!

Podyumda egzersizler yapmaya devam ediyor, yürüyüş koreografilerimizi geliştiriyoruz. 4. – 5.Hafta Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Podyum Düzeni
 • Podyum Şekilleri ve Ebatları
 • Podyum Boyutlarına Göre Koreografi Düzenleme
 • Sergilenecek Kıyafet ve Aksesuarlara Göre Koreografi Hazırlanması
 • Podyumda Yürüme ve Koreografi Sergileme
 • Sahnede Duruş
 • Temel Duruş ve İfade Şekilleri
 • Müzikli / Müziksiz Hareket
 • Müziksiz Koreografi Uygulaması
 • Müzikle Yürüyüş ve Sahne Dönüşlerini Uygulama
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Poz Verme
 • Jest ve Mimik Çalışmaları
 • Grupla Uyumlu Hareket Etme
 • Sahnede Ahengin Temel Unsurları
 • Senkron Bilgisi
 • Sayılı Adımlar Uygulaması
 • Diğer Modellerle İletişim
  • Makyaj Sırası
  • Kostüm Sırası
  • Podyum Sırası
  • Empati Kurma ve Anlayış
  • Etkili İletişim Teknikleri
  • İletişim Kazalarını Önleme
 • Podyumda Heyecanı Kontrol Altına Almak
 • Defileleri İzleyerek Hazırlanan Koreografilerin Değerlendirilmesi
5. hafta çocuk mankenlik eğitimleri ile minik mankenlerimiz sahne ışıklarına çok daha aşina hale gelecek!

Her giydiğimiz üzerimize yakışmalı! Bu bölümümüzde kıyafet ve aksesuar taşıma çalışmaları yapacağız. 6.Hafta Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Kumaş Türleri
 • Kıyafet Modelleri
 • Beden Orantısı ve Biçimleri
 • Mankenin Vücut Özelliklerine Göre Kıyafet ve Aksesuar Seçimi
 • Podyumda Giysi Sunumu ve Aksesuar Kullanımı
 • Kıyafeti ve Aksesuarı Doğru Taşıma Yöntemleri
  • Pantolon
  • Gömlek
  • Ceket
  • Etek
  • Elbise
  • Abiye
  • Gelinlik – Damatlık
  • Mont
  • Ayakkabı
  • Çanta
 • Mevsime Göre Kıyafet Taşıma
 • Palto, Şemsiye, Pardösü, Paket Taşıma Eğitimleri
 • Aksesuarların Farklı Konseptlerde Kullanımları
 • Renklerin Psikolojik Etkisi ve Yerinde Kullanımının Önemi
 • Global Markaların Defilelerinin İzlenmesi ve Yorumlanması
6. hafta çocuk mankenlik dersleri sonunda farklı kıyafetler ve aksesuarlarla kolaylıkla uyum sağlamayı başaracaklar.

Beden dilimiz mesajımızın izleyicilere geçmesi için doğru olmalı! 7.Hafta 1. Bölüm Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Mesaj Gönderme ve Almada Beden Dilinin Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri ve Paradigmalar
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma ve Kalkma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
  • Mankenlikte Bakışların Önemi
  • Etkileyici Bir Bakışın Sırrı
  • Mankenlikte Göz Teması
  • Bakışlar ve Gözlerin Verdiği Mesajlar
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
  • Eleştiri Jestleri
  • Karar Jestleri
 • El Sıkışma
 • Kol Kavuşturma Engeli
 • Saklanma Davranışları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Sahnede Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Röportaj ve Konuşma Sırasında Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • İş Görüşmelerinde ve Toplantılarda Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Sosyal Hayatta Beden Dilini Doğru Kullanma
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
Çocuk mankenlik dersleri ile minikler hem podyumda hem de gündelik hayatta duygularını çok daha iyi aktaracaklar.

Zarafet olmadan başarı olmaz! Bu bölümde temel zarafet kurallarını ve sahne adabını öğreniyoruz. 7.Hafta 2. Bölüm Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Nezaket ve Görgü Kuralları
 • Oturma Kalkma Adabı
 • Bir Mekana ya da Odaya Giriş ve Çıkış Adabı
 • İlk Girilen Ortamda Davranış Şekilleri
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Selam Verme
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Yeni Tanışılan Kişilerle Konuşma Adabı
 • Kendini Doğru İfade Etme
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
 • Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
 • Etkin ve Sağlıklı İletişim Kurma Yöntemleri
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
  • Öfke Kontrol Becerileri
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Eleştirilere Açık Olmak
 • Önyargısız Olmak
 • Sofrada Görgü Kuralları
  • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Çatal, Bıçak Kullanımı
  • Yemek Yeme Adabı
  • Yemek Masasında Sohbet
  • Yenilmesi Zor Yiyeceklerle Başa Çıkma
 • Gala ve Organizasyonlarda Tavır ve İmaj
 • Doğru Giyinme ve Makyaj Önerileri
7. hafta çocuk mankenlik dersleri ile minikler tavırları ve duruşları ile kolaylıkla fark edilmeye başlayacaklar!

İyi bir manken cilt sağlığını korumayı erken yaşlardan itibaren bilmeli! Biz de bu bölümümüzde saç ve cilt bakımına odaklanıyoruz. 8.Hafta 1.Bölüm Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Kozmetik Tarihi ve Önemi
 • Kozmetikte Kullanılan Bitkiler ve Faydaları
 • Cilt Tanımı ve Türleri
 • Cildin Bakımı ve Korunması
 • Sağlıklı Bir Cilt İçin Kullanılacak Doğal Bakım Ürünleri
 • Vücut, El ve Yüz Güzelliği İçin Yapılması Gerekenler
 • Saç Bakımı ve Püf Noktaları
 • Sağlıklı Bir Saç İçin Kullanılacak Ürünler
 • Mankenlikte Ayak Deformasyonu
 • Ayak Bakımında Dikkat Edilecekler
 • Mankenlikte Makyaj
 • Podyum Makyaj Türleri
 • Konsepte ve Ürüne Göre Makyaj Seçimi
 • Gündüz ve Gece Makyajı
 • Defile ve Organizasyon Makyajı
 • Podyum Makyaj Teknikleri ve Uygulaması
 • Podyum Saçı Uygulaması
Çocuk mankenlik kursları ile minik mankenlerimizi yalnızca bugün için değil, yıllar sonrası için bile hazırlıyoruz!

Kulis adabını bilmek ünlü markalar ve modacılarla kolaylıkla iletişim kurmayı beraberinde getirir! Sırada kulis düzeni ve kuralları var. Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Kulis Düzeni ve Disiplini
 • Kulisin Bölümleri
 • Kulis Çalışanları ve Görevleri
 • Podyum Trafiğini Yöneten Kişiler
 • Podyuma Çıkış Düzeni ve Örnekleri
 • Kıyafetlerin Çıkış Düzenine Göre Gruplandırılması
 • Mankenlerin Çıkış Düzenine Göre Hazırlanması
 • Prova Alma Şekilleri
 • İyi Bir Sunum İçin Prova Sayısının Önemi
 • Koreografi ve Çıkış Düzenine Göre Manken Gruplarının Belirlenmesi
 • Kulis Hazırlıkları Uygulaması
 • Sahnede Prova Alınması
 • Grupla Koreografi Çalışmaları
 • Açık Havada ve Farklı Mekanlarda Podyum Uygulamaları
9. hafta çocuk mankenlik dersleri sonunda çocuklarınızın ünlü modacılar ve ajanslardan teklif almaya başlaması sizi şaşırtmasın!

Başarılı modeller fotoğraflarda da etkileri sürdürür ve görenleri hayran bırakır! Bu bölümümüzü fotomodelliğin sırlarına ayırıyoruz. 10. – 11. Hafta Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Fotomodellik Tanımı Ve Türleri
 • Moda Ve Portre Fotoğrafçılığı Terimleri
 • Kamera Türleri Ve Işık Ekipmanları
 • Stüdyo Ekipmanlarının Tanıtımı
 • Temel Fotomodellik Eğitimi
 • Beden Ve Uzuvların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
  • Baş
  • Çene Ve Boyun
  • Eller
  • Kollar
  • Bacaklar
  • Ayaklar
  • Omuzlar
  • Saç
  • Gözler
  • Köprücük Kemiği, Çene Ve Göz Bağlantısı
  • Burun
  • Dudak Ve Ağız
  • Kulaklar
  • Kalça
 • Kamera Önü Duruş Çalışmaları
 • Başlıca Duruş Şekilleri Nelerdir?
  • Ayakta Duruş Stilleri
  • Duvara Yaslanarak Duruş Şekilleri
  • El Belde Duruş
  • El Cepte Duruş
  • Kadın Model Duruş Stilleri
  • Erkek Model Duruş Stilleri
  • Çocuk Model Duruş Stilleri
 • Başlıca Poz Türleri Nelerdir?
  • Ayakta Pozlar
  • Eğilerek Pozlar
  • Oturarak Pozlar
  • Uzanarak Pozlar
  • Sandalye İle Pozlar
  • Duvara Yaslanarak Pozlar
  • Omuz Üstü Pozlar
  • Müzikle Pozlar
  • Aksesuarla Pozlar
  • Dekor Önünde Ve Arkasında Pozlar
  • Hareketli Pozlar
  • Kameraya Bakarak Pozlar
  • Kamera Yokmuş Gibi Pozlar
  • Yakın Plan Pozlar
  • Üç Çeyrek Pozu (Vücudun Sadece Dörtte Üçünün Görünmesi)
  • Kaçınılması Gereken Pozlar
 • Kameraya Bakış Çalışmaları
 • Fotoğraf Çekilirken Nereye Bakmalısınız?
  • En Güzel Çıktığınız Açıyı Bulma
 • Jest Ve Mimik Çalışmaları
  • Korku
  • Üzüntü
  • Sevinç
  • Şaşkınlık
  • Endişe
  • Heyecan
  • Gerginlik
 • Fiziki Yapıya Uygun Poz Verme
  • Uzun Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kısa Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kilolu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Zayıf Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Yuvarlak Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
 • Mekana Göre Poz Verme
  • Stüdyoda Nasıl Poz Verilir?
  • Sokak Ve Açık Alanlarda Nasıl Poz Verilir?
  • Mimari Bir Yapı Önünde Nasıl Poz Verilir?
  • Manzarada Nasıl Poz Verilir?
  • Etkinlik, Açılış, Gala Vb. Yerlerde Nasıl Poz Verilir?
 • Doğal Poz Verme Teknikleri
 • Doğal Gülümsemenin Yolları
 • Çekim Konseptinin Belirlenmesi
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar
 • Makyaj Ve Kıyafet Hazırlıkları
 • Konsepte Özel Duruş Ve Poz Teknikleri
 • Fotoğrafçı Ve Çekim Ekibiyle İletişim
 • Doğru Ve Etkin İletişim Kurma Teknikleri
 • Katalog Ve Dergi Fotoğraf Çekim Uygulaması
 • Reklam Fotoğrafı Çekim Uygulaması
 • Polaroid Çekimi
 • Portre Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
11. hafta çocuk mankenlik dersleri sonunda öğrencilerimiz ajanslara gönderebilecek çok sayıda karesi olacak!

Son haftamızda öğrendiklerimizi gözden geçiriyor, ajansların ve modacıların dikkatini çekmek için imaj çalışması yapmayı öğreniyoruz. 12. Hafta Çocuk Mankenlik Kursu Programı:
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Mankenlik Sektöründe İmaj Kırıcılar
 • Zayıf Yönler ve Gelişim Planı
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Özgün ve Farklı İmaj Yaratmanın Yolları
 • Kartvizit ve Web Sitesi Çalışmalarının Mesleğinize Katkısı
 • Sosyal Medya Kanallarının Kurulumu ve Yönetimi
 • Daha Çok Kişiye ve Doğru Mecralara Ulaşmanın Yolları
 • Aranan Bir Manken Olmanın Sırları
 • Sektöre Hazırlık Yapma
 • Casting Ajanslarına Kayıt
 • Türkiye’nin En İyi Mankenlik Ajansları
 • Portfolyo Oluştururken Dikkat Edilecekler
 • Portfolyoda Olması ve Olmaması Gerekenler
 • Ajans Görüşmeleri ve Ajans Sözleşme Prensipleri
 • Menajer Seçimi ve Menajerlik Süreçleri
 • Ünlü Modacıların Dikkatini Çekmek İçin Öneriler
 • Audition Çekimi
 • Sertifika Töreni
12 haftalık çocuk mankenlik eğitimi programı ile çocuklarımız artık boylarından çok daha büyük projelerde yer almaya hazır!

Çocuk Mankenlik Kursu Programı – 170’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 170’in üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi çocuk mankenlik kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk mankenlik kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Çocuk Mankenlik Kursu Programı

Çocuklarınızın yeteneklerini erken yaşta keşfetmek istiyor, onları moda ve sanat dünyasına kazandırmayı hedefliyorsanız doğru adrestesiniz!

Çocuk mankenlik kursu; haftada 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, podyumda yürüyüş ve kıyafet taşıma, imaj çalışmaları, saç-makyaj ve kıyafet bilgisi, fotomodellik ve casting konularını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk mankenlik eğitimi programı; çocuklarının küçük yaşta moda dünyasına adım atmasını, yeteneklerini geliştirerek geleceğin yıldızlarından biri haline gelmesini isteyen aileler ve elbette çocukları için özel olarak hazırlanmıştır.

Mankenlik eğitimi çocukların özgüvenlerini arttırarak yeteneklerinin ve potansiyellerinin farkında bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmaktadır.

çocuk mankenlik eğitimi

Çocuk Mankenlik Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak Çocuk Mankenlik Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı çocuk mankenlik kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Çocuk Mankenlik Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuk Mankenlik Kursu eğitmen kadromuz; mankenlik ve modellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını mankenlik mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, pedagojik deneyime sahip, podyumun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Çocuk mankenlik kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuk mankenlik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk mankenlik kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk mankenlik kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Çocuk mankenlik kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi çocuk mankenlik eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk mankenlik kursu Florya, çocuk mankenlik kursu Bahçelievler, çocuk mankenlik kursu Ataköy, çocuk mankenlik kursu Yeşilköy, çocuk mankenlik kursu Zeytinburnu, çocuk mankenlik kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk mankenlik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. Çocuk mankenlik kursları sonunda başarılı olan öğrencilerimize kariyer koçluğu hizmetlerimizle destek olmayı sürdürüyor, çözüm ortaklarımız aracılığıyla erken yaşta ünlü ajans ve modacıların farklı projelerinde yer almalarını sağlıyor, öğrencilerimizi moda dünyasına kazandırıyoruz.

Çocuk mankenlik kursu için sınıflarımızı öğrencilerimizin yaş gruplarını göz önüne alarak planlamaktayız. Bu doğrultuda 3 yaşından 18 yaşına kadar tüm çocuklarımıza çocuk mankenlik kursları ile eğitim vermekte, onları moda dünyasına hazırlamaktayız.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
çocuk mankenlik kursu fiyatları

Çocuk Mankenlik Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Mankenlik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk mankenlik kursları ile geleceğe hazırlanan ve potansiyellerini açığa çıkaran öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de çocuğunuz için farklı eğitimler arıyor, başka neler var diye merak ediyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, çocuklarınızın gelişimini desteklemeye devam edin!

Çocuk Mankenlik Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk mankenlik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, podyum çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk mankenlik kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk mankenlik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi çocuk mankenlik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk mankenlik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

170+

Mezun Öğrenci

Çocuk mankenlik kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

387

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.935 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50