Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Genç Oyuncular Yetiştiriyoruz!

Oyunculuk Yapmak İsteyen Gençlere Yön Veren Eğitimler- 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Model Akademi

Derslerinin altında ezilen çocuklarınızın hayatına yeni bir renk katmak, onları hayata bağlamak ister misiniz? Bu yaşlarının bir daha gelmeyeceğinin farkındaysanız 14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimlerini düşünebilirsiniz.

Özgüvenli, kendine vakit ayırabilen, yeteneklerinin farkında olan çocuklar yetiştirmek istiyorsanız, onlara kendilerini iyi hissedecekleri bir eğitim sunabilir, eğlenerek gönül verdikleri konudan zevk almalarını sağlayabilirsiniz. Genç oyunculuk kursları çocuklarınızın yeteneklerini ortaya çıkarır, onlara sahne becerileri kazandırır.

Gençlik çağına yaklaşmış çocuklarınızın oyunculuğa duyduğu ilgilerini fark edip onları genç oyunculuk eğitimleri almaya yönlendirin. Böylece sanatla yetişen bir nesle destek olun!

Ergenlik çağındaki çocukların oyunculuk yeteneklerini geliştirmeleri için aldıkları oyunculuk eğitimleri yardımıyla empati, yaratıcı düşünme, okuduğunu anlama, duygularını ifade edebilme becerileri artıyor.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Tüm 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcılık ve empati geliştirme, akıcı ve anlaşılır diksiyon kazanma, beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve kamera önü oyunculuk konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Model Akademi

Model Akademi bünyesinde verilen 14 – 17 Yaş oyunculuk kursu ile çocuklarımızın ve gençlerimizin sahnede kendini ifade etmelerini sağlıyoruz. Türkiye’nin en iyi oyunculuk kursu 14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimleriyle hem sosyalleşirler hem de ilgilendikleri dalda eğlenceli ve profesyonel eğitimlere katılırlar.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Alanında isim yapmış, sahne sanatlarında en büyük başarılara imza atmış, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden gençler için oyunculuk eğitimi alma şansı yakalayın!

Eğitmenlerimiz »
14 yaş oyunculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Öğrencilerimiz 14 - 17 yaş oyunculuk kursu aldıktan sonra derslere tekrar katılabilir, eğitimlerini pekiştirebilirler. Üstelik herhangi bir mazeret aramıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
mrb onaylı 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Gençler için oyunculuk kursu eğitimi sonunda verilen MEB onaylı 14 - 17 yaş oyunculuk kursu sertifikasıyla çocuklarınızın eğitim aldıklarını belgeleyin.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Yasal olmayan bir şekilde 14 - 17 yaş oyunculuk kursu verdiğini iddia eden, fakat ruhsatsız kurumlardan uzak durun! MEB ruhsatı olmayan herhangi bir kurumun eğitim kurumu olamayacağını aklınızdan çıkarmayın, böyle kurumlardan 14 - 17 yaş oyunculuk dersi alarak suça ortak olmayın!

15 yaş oyunculuk kursu

Hayallerine Değil, Hayallerini Kısıtlamalarına Engel Olun!

Çocuklarınızın hayallerini biliyor musunuz? Oyunculuk tutkularının ve isteklerinin farkında mısınız? Genç oyunculuk eğitimleri ile onlara güzel bir hediye verin!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimleriyle hem sosyalleşirler hem de etkili bir şekilde kendilerini geliştirirler. En sevdikleri mesleği yapabilmeleri için onlara fırsat tanımak istiyorsanız gençler için oyunculuk kursu almalarına destek olabilir, onları Model Akademi’nin renkli dünyasına kazandırabilirsiniz.

14 – 17 yaş gençler için oyunculuk kursu yardımıyla sevdikleri bir hobi edinmelerine yardımcı olabileceğiniz gibi, onlara yepyeni bir meslek de armağan edebilirsiniz…

Korkularını Yenerek Özgüven Kazanacaklar!

Çocuğunuzun bazı ortamlarda çekingen kaldığını ve kendini ifade edemediğini düşünüyorsanız ona sevebileceği bir uğraş vererek özgüven kazanmasına destek olun!

Çocukluk ve ergenlik dönemlerinde kendilerini ifade edemeyen çocukların bu sorunlarını yenmeleri için kendilerini rahatça ifade edebilecekleri, güvenli bir ortamda bulunmaları şart! Model Akademi 14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimleriyle kendilerini daha rahat ifade edebilecekleri bir ortamda bulunurlar, sahne fobilerini yenerek toplum içinde konuşma becerilerini geliştirirler.

Kendileri gibi hissedebilecekleri ve özgürce hareket edebilecekleri bir sahnede hayata karışmanın provasını yapacaklar, eğlenmenin tadını çıkaracaklar!

14 yaş oyunculuk kursu
16 yaş oyunculuk kursu

Bedenlerini Tanıyacaklar ve Kendilerini Keşfedecekler!

Gençler için oyunculuk kursları, özellikle 14-17 yaş grubu için önemli eğitimler sunuyor ve bu çağdaki çocuklarımızın bedenlerini tanımalarına yardımcı oluyor!

Gençler için oyunculuk eğitimleri; sahne sanatlarına duydukları ilgiyi körükleyerek onları başarılı gençler haline getirmeyi amaçladığı gibi, bedenlerini tanımalarına ve bedenleriyle duygularını yansıtmalarına katkı sağlıyor. Yaratıcılıklarını geliştiriyor ve aynı zamanda akademik yaşamda da başarılar kazanmalarına katkı sağlıyor.

Kendilerine değer vermelerini ve sahnede harikalar yaratmalarını istiyorsanız siz de 14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimlerini keşfedin, onların geleceğine yön verin.

Türkiye’nin En Kapsamlı Model Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın keşfedilmemiş yeteneklerini geliştirecek 14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimleriyle onlara yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın! Model Akademi’nin genç oyunculuk eğitimi ve çocuk oyunculuk eğitimi programlarından yararlanmak için gelin, kurs programlarımızın içeriklerinden bahsedelim.

Yetenek Analizi

Çocuklarınıza en uygun 14 – 17 yaş oyunculuk kursu programını belirleyebilmemiz için onların yeteneklerini analiz ediyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitmenlerimizle ve eğitim danışmanlarımızla tamamen çocuğunuza hitap eden 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Odağımıza çocuklarımızı alarak 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi vermeyi amaçlıyor, eğitmenlerimizle birlikte onlarla özel olarak ilgileniyoruz.

14 yaş oyunculuk kursu

Takip ve Rehberlik

Genç oyunculuk dersleri aldığında çocuğunuzun gelişimini takip ediyor, eksikliklerini vakit kaybetmeden, telafi derslerle tamamlıyoruz ve böylece yüzde yüz öğrenme garantisi sunuyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimlerinin ardından çocuklarımız eğitim almaya devam etmek isterlerse kişiye özel eğiti danışmanlığı desteği veriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ömür boyu süren etkilere sahip eğitimlerimizle çocuklarımızın yanında olmaya devam ediyor, 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi bitse de desteğimizi sürdürüyoruz.

Özgüven ve Sosyallik Kazandıran 14 – 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi İçin Çocuğunuzu Model Akademi’ye Yönlendirebilirsiniz!

Çocuklarınızın hayallerini özgürce gerçekleştirebilmelerine yardım eden 14 – 17 yaş oyunculuk kursu için Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en iyi oyunculuk kursu Model Akademi’de buluşalım! Çay ve kahve eşliğinde çocuğunuz için özel geliştirilen programlarımız, atölyelerimiz, eğitmenlerimiz hakkında bilgiler verelim.

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, sizi kurumumuzun en güzel ortamı Sanat Cafe’de eğitim danışmanlarımızla bir kahve içmeye bekliyoruz.

Randevu Al »
model akademi 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için çocuğunuza en uygun genç oyunculuk eğitimleri belirleyelim, eğitimlerine birlikte yön verelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
14 yaş oyunculuk kursu

Gelecek Planlarına Destek Olalım!

İyi bir oyuncu olmayı hedefliyorsa genç oyunculuk kursu eğitim programlarıyla gelecek planlarını birlikte destekleyelim!

Kayıt Ol »

Sosyalleşmelerini Sağlayalım!

İlgi alanlarına yönelik desteğinizi sunmak istiyorsanız, bunu yaparken sosyal hayatını da düşünün. Sıkıcı kurslarda tek başına kalmasına izin vermeyin ve sosyalleşebileceği Model Akademi 14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile tanışmasını sağlayın.

mrb ruhsatlı 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Model Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi almak isteyen öğrencilerimize eğitimde öncü bir kurum olarak MEB standartlarında bir eğitim veriyor, ruhsatlı olduğumuzu belirtiyoruz.

Ferah sınıflarımızla, yeterli eğitim araç gereçlerimizle, yangın merdiveni, acil çıkış kapısı ve diğer güvenlik önlemlerimizle öğrencilerimizin konforuna ve güvenliğine önem veriyor, tüm bu konularda MEB standartlarına ve Avrupa standartlarına bağlı kalıyoruz. Profesyonel eğitmenlerden 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi almalarına destek oluyoruz.

Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimlerimizle öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlarken güvenliklerini sağlama noktasında önemli adımlar atıyor ve bu adımları koruyoruz.

Model Akademi oyunculuk kursu olarak, bir eğitim kurumunun olmazsa olmazı MEB ruhsatına sahip olduğumuzun altını çiziyor, alanında uzman ve başarılı eğitmenlerimizden kaliteli eğitimler almalarını sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermediğimiz eğitimlerimize sizi ve çocuğunuzu da bekliyoruz.

Uygulamalı 14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi verirken çocukların yeteneklerini en iyi nasıl geliştirebileceğimizi tasarlıyor, uygulamalı çocuk oyunculuk dersi veriyoruz.

Öğrencilerimizin öğrendiklerini kullanabilecekleri uygulamalı eğitimlerle kendilerine olan güvenlerini artırıyor, başarma duygusu aşılıyoruz. Bunun için kamera önü bazı projeler, sahne eğitimleri ve provalar sunuyoruz. 14 - 17 yaş oyunculuk dersi anlatımları yaparken kullandığımız tüm materyallerin teknolojik olmasına, uygulamalı derslerimizi desteklemesine özen gösteriyoruz. Teoride değil, pratikte geliştiren bir genç oyunculuk eğitimi programı hazırlıyor, öğrencilerimize tam donanım sağlayan mesleki yeterlilik kazandırıyoruz.

Sahne sanatlarında ustalaşıp kendini göstermek isteyen öğrencilerimize en kaliteli içeriklerle, 14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitimini veriyoruz.

uygulamalı genç oyunculuk eğitimi
genç oyunculuk kursları

Uluslararası 14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi Standardı

Avrupa standartlarında, bireysel farklılıkları esas alan programlarımızla 15 yıllık deneyimimizi birleştiriyor, uygulama ağırlıklı 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi veriyoruz.

Kurum olarak 400’ün üzerinde kursiyer mezun etmenin ve katılımcılarının %98’ini memnun etmenin gururuyla en iyi ve uygulamalı eğitimleri sunmaya devam ediyoruz. Yeni ve uluslararası standartlara bağlı geliştirdiğimiz metotlarla en iyi oyunculuk kursu eğitimi için oyunculuğa ilgi duyan katılımcıları bekliyoruz. Uluslararası standartlar ışığında hazırladığımız programlarımızda MEB kazanımlarından yararlanıyoruz. 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi için yeterli eğitim içeriği, sosyal alan, uygun araç gereç, sağlıklı ve güvenli fiziki ortam imkanlarını sunuyoruz.

Çocuklarınızın hayallerini yeni hobileriyle taçlandırmak amacıyla başvurabileceğiniz 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi programımızla kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayabilir, yeni kazanımlar edinmeleri için hazırladığımız diğer eğitimlerimize katılmalarını destekleyebilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

14 – 17 Yaş oyunculuk kursu ile çocuğunuzun yeteneklerini açığa çıkarıyoruz. Eğitimleri sonrasında başarılı bir kariyer yolculuğu yapmak isterlerse, eğitim ve kariyer danışmanlığı yaparak yol gösteriyoruz.

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi süresince çocuklarınızın beklentilerini belirleyerek bu beklentilere yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Becerilerini geliştirmek için dikkat edilmesi gereken her konuya eğiliyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre eğitimler planlıyoruz. Çocuklarınızın hayallerini dinleyerek kariyerleri ve eğitimleri için en cesaretli adımları atmalarına yardımcı olurken, imajlarını desteklemek için fotoğraf ve video çekimleri yaparak çocuğunuza özel bir PR çalışması planlıyoruz. Ayrıca cast ajansı işbirlikleri, oyuncu seçmeleri gibi projeler konusunda bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yapıyoruz.

Genç oyunculuk eğitimleri sonrası öğrencimizin kendisini bambaşka bir dünyada bulabilmesi için ne gerekiyorsa yapıyor, başarılı bir imaj çalışmasıyla tanınmasına katkı sağlıyoruz.

17 yaş oyunculuk kursu
gençler için oyunculuk kursu

Eğitim Sonrası Destek

Eğitim alınan bir konu üzerinde ömür boyu gelişmeye devam etmek önemlidir. Bu noktada 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrası öğrencilerimize desteğimizi sürdürüyoruz.

Çocuğunuzun 14 - 17 yaş oyunculuk kursu eğitimi tamamlandıktan sonra da desteğimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kursunuz biter bitmez sizinle bağlantımızı kaybetmiyoruz. Öğrenmeyi ve gelişmeyi kendine ilke edinmiş sizin gibi öğrencilerimizin Model Akademi’nin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmesi bizi iyi hissettirdiği gibi, size de çok büyük katkılar sunuyor. 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, eğitimine katkı sağlayacak olan diksiyon, beden dili, dans gibi eğitimlerimizden yararlanmaları için destek oluyoruz.

Eğitimlerini tamamlamaları, ailemizden kopmaları anlamına gelmiyor! Model Akademi ailesi olarak 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında da gençlerimizle bağlantıda kalmayı sürdürüyor, eğitimlerimize katılmalarını bekliyoruz.

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Yorumları

Sahnede Fark Edilmesini Sağlayın!

Çocuklarınızın yeteneklerini herkes keşfetsin ister misiniz? Oyunculuk eğitimine destek olun.

Ona Güvendiğinizi Gösterin!

Kendine güvenmesi için önce siz ona güvenin ve 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi ile bu güveni hissettirin!

Sahne Tozu Yutmasını Sağlayın!

Türkiye’nin en başarılı yeteneği olarak sahnede bir yıldız gibi parlamasını ister misiniz?

14 – 17 yaş oyunculuk kursu mezunları

400 Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafir ettiğimiz öğrencilerimize 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri vererek gelişmelerine yardımcı olduk.

Avrupa standartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz, MEB onaylı eğitim programlarımızla tam donanımlı merkezimizde 14 - 17 yaş oyunculuk dersleri veriyoruz. 14 - 17 yaş oyunculuk kursu atölyemizde uygulamaya dayalı eğitim sistemimizle bireysel farklılıkları da göz önünde bulunduruyor, 15 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin en sevilen eğitim kurumu olmayı başarıyoruz. Böylece Türkiye’nin tüm şehirlerinden öğrencilerimize ek olarak Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkelerden de öğrencileri 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri için ağırlıyor, sahne sanatlarıyla ilgili her konuyu kendilerine aktarıyoruz.

Öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya koyan 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi ile tamamen onların ilgi alanlarına, beklentilerine ve öğrenme hızlarına yönelik eğitimler düzenliyoruz.

10+ Branşta Çocuk Kursları

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aldıktan sonra farklı dallarda eğitimler düşünen öğrencilerimize, sahnede dikkat çekici bir duruş sergilemeleri için birbirinden öğretici ve aynı zamanda da eğlenceli kurslar hazırladık!

Sahnenin en güzel dallarından oluşan eğitimler ve atölyelerle 14 – 17 yaş oyunculuk kursu dışında da kendilerini geliştirmelerini hedefliyoruz. Sahne başarılarını destekleyici, çocuklar ve gençler için hazırlanmış etkili iletişim, diksiyon, sahne sanatları, zarafet eğitimleri, modellik gibi kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırlıyoruz. Aynı zamanda 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimlerini konservatuar programları, teknik atölyeler ve workshoplarla destekliyoruz.

Çocukların ve gençlerin yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfederek uzun ve keyifli bir eğitim yolculuğuna çocuklarınızla birlikte çıkalım istiyorsanız, 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi programını destekleyici kurs programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

gençler için oyunculuk kursları
sosyal etkinlikler 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

14 - 17 yaş oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 14 – 17 yaş oyunculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Model Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Model Akademi’de her yer sanat! 14 - 17 yaş oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
genç oyunculuk eğitimi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, gençlerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimimize şekil verirken gençlerimizin de bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 14 – 17 yaş oyunculuk kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri oyunculuk eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

genç oyunculuk eğitimleri

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Oyunculuğa merak salmış ve sahne deneyimi yaşamak isteyen öğrencilerimizi için hazırladığımız Türkiye’nin en iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile tanışın! 14 - 17 yaş oyunculuk kurs programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendilerini tanımalarını sağlar,
 • Yaratıcı ve eleştirel düşünmesini sağlar,
 • Kendi fikirlerini ve bakış açısını geliştirmesine destek olur,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerini geliştirir,
 • Sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendisini daha doğru ve sağlıklı ifade etmesini sağlar,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar,
 • Oyunculuk ve rol yapma becerilerini geliştirir,
 • Sahne sanatlarını öğrenmesine ve gelecek hedeflerini şekillendirmesine yardımcı olur,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir.

Oyunculuk derslerinde ilerlemeleri için doğru bir temele başlıyoruz. Öncelikle eğitim grubundaki arkadaşların birbiriyle tanışmasına destek oluyor, kaynaşmalarını sağlıyoruz ve temel eğitimlerine geçiyoruz. 1. hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
Genç oyunculuk kursları çocuklarınızın oyunculuk deneyimlerini başlatan 1. Hafta eğitimleriyle, onlara bedenlerini tanımayı, başkalarını tanımayı, nefeslerini açmayı öğretiyor. 14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi eğlenceli ve sosyalleşerek başlıyor.

Güvenin temellerini atmaya başlıyoruz. Çocukların grupta birbirlerine güven duymasını artırıyor, hoşgörü ve saygı kavramlarını hissetmelerini sağlıyoruz. 2.Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler – 5 Duyu Organını Harekete Geçirme
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Hayal Gücünü Geliştirme Çalışmaları
14 – 17 yaş çocuklar için oyunculuk eğitimi ile grup etkinliklerini nasıl yapmaları gerektiğini öğreniyorlar ve etkili iletişim kurma çalışmalarıyla kendilerini grup önünde ifade etmeyi içselleştiriyorlar.

Gençler için oyunculuk kursu programımızın 3. haftasında tiyatro oyunculuğuyla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Ses eğitiminden nefes çalışmalarına, çocuklarınızın seslerini nasıl kullanmaları gerektiğini öğretiyoruz. 3. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi sayesinde daha akıcı ve anlaşılır cümleler kurabiliyorlar. Aynı zamanda diyaframlarını kullanmayı öğrenerek nefeslerini etkili bir şekilde kullanma becerisi kazanıyorlar.

Sahne sanatlarında konuşmanın önemini biliyorsunuz. 4. hafta eğitimlerinde çocuklarınızın daha doğru bir telaffuzla konuşabilmelerini sağlayacak derslerimizle 14 – 17 Yaş oyunculuk kursu programımıza devam ediyoruz. 4. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma Çalışmaları
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
 • Uzun Cümlelerle Konuşma Çalışmaları
 • Şiir ve Hikayelerle Konuşma Çalışmaları
 • Doğal Konuşma
Genç oyunculuk eğitimleri programımızın bu aşamasında çocuğunuzun sesini ve konuşma yeteneklerini kullanmasını sağlıyoruz. Uzun cümleler kullanmayı, tiyatro metinleri okumayı, akıcı ve anlaşılır konuşmayı öğrenmiş olacaklar.

Gençler için oyunculuk kursu programları sayesinde çocuklarınız sadece doğru ve akıcı konuşmakla kalmayacak, duygularını da ifadelerine yansıtmayı öğrenecekler. 5. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların Kelimelerle İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
7 – 14 yaş oyunculuk kursları ile çeşitli duyguları ve olayları hem metin okumalarına hem de oyunlarına yansıtabilecekler. Böylece profesyonel oyuncu olma yolunda emin adımlar atacaklar.

Bu aşamada bedenlerini daha iyi bir şekilde tanıyacaklar ve beden dili kullanımına hakim olacaklar. Sahnede nasıl görünmeleri ve nasıl bir duruş sergilemeleri gerektiğini öğrenerek role girmeyi başaracaklar. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi çocuklarınızın bedenlerini etkili bir şekilde kullanmalarını, bedenlerine duygularını yansıtmalarını ve müziğin ritmine kapılmalarını öğretiyor. Böylece sosyal hayatta da vücutlarıyla yansıtmaları gerekenleri bilinçaltı bilgisiyle kazanmış oluyorlar.

Çocuklarınız role girme tekniklerini öğrenerek sahneye adım atmaya başlıyorlar. 9. – 10. hafta Genç Oyunculuk Kursu Programı:
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
Kısa kısa oyunlarla ve karakter analizleriyle sahneye uyum sağlamaya başlıyorlar. İçselleştirdikleri karakterlerine sahnede can veriyorlar ve doğaçlama yeteneklerini ortaya çıkarıyorlar.

Sahneye adım attılar! Sırada özgüvenlerini geliştirmeleri var. Varsa sahne fobilerini yenecekleri ve topluluk önünde konuşma becerileri edinebilecekleri eğitimlerle sahnede onlara destek olmaya devam ediyoruz. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Doğaçlamalar
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
Gençler için oyunculuk eğitimi çalışmalarımızda topluluk önünde bulunma becerileri geliştirme çalışmaları, diyalog çalışmaları ve tirat çalışmaları gerçekleştirerek özgüvenlerini tazeliyoruz. Kendilerine kazandırdıklarına inanamayacaksınız!

Sahnede nasıl durması ve role girmesi gerektiğini öğrenen çocuklarınıza bu aşamada sahne arkası bilgileri veriyoruz. Yazarın, yönetmenin görevi nedir, yardımcı yönetmen ne yapar, sanat yönetmeninin görevi nedir, kostümler ve makyaj nasıl planlanır hepsini bu aşamada öğrenecekler. 14 – 17 Yaş Genç oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
 • Değerlendirme
Genç oyunculuk kursları temel tiyatro oyunculuğu hakkında bilgiler edinecekleri eğitimlerle hem sahne önüne hem de sahne arkasına hakim olacaklar.

Sahne önü ve arkası çalışmalarının ardından kamera önü oyunculuk bilgilerini pekiştirme zaman geldi! Genç oyunculuk kursları için geliştirilen bu hafta programında kamera önünde nasıl rol yapmaları gerektiğini öğrenecekler. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi sayesinde çocuklarınız film ve dizilerin yapım süreçleri hakkında bilgi edinecekler, kamera açılarını ve kamera karşısında nasıl davranmaları gerektiğini pekiştirecekler.

Oyunculuğa adım atmış gençler için oyunculuk eğitimleri tüm hızıyla deva ederken iyi bir oyuncunun temel özelliklerini öğrenecekler. Mimik ve jestlerini kontrol etmeyi, seslerini ve konuşmalarını etkili kullanmayı öğrenerek kendilerini geliştirecekler. 22. – 24. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk kursu ile yeteneklerinin farkına varan ve iyi bir oyuncu olmak için elinden geleni yapan çocuklar ve gençler yetiştiriyoruz.

Senaryo deşifresinin nasıl yapıldığını öğrenecekler ve senaryo okuma çalışması gerçekleştirecekler. 25. – 26.Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
14 – 17 Yaş oyunculuk kursu programı ile detaylı bir role girme çalışması gerçekleştirecekler. Aynı zamanda beş duyu organlarını kullanmayı ve bu duyularıyla tepki oluşturabilmeyi kavrayacaklar.

Tiyatro ve oyunculuk eğitimlerinde konuşmak ne kadar önemiyse dinlemek de o kadar önemlidir. Etkili ve aktif dinleme çalışmaları, pasif dinleme çalışmaları yaparak sahnede başarılı çalışmalar yapabilecekler. 27. – 29. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimleri çocuğunuzun karaktere uygun hareket etmesini, rol arkadaşıyla etkili bir çalışma ortaya koymasını ve dinleme becerileri geliştirmesini sağlayacak. Kazandığı bu yeteneklerle günlük hayatta da etkili bir dinleyici olabilecek.

Kamera karşısındaki heyecanlarını tamamen üstlerinden atmak için harika bir fırsat! 30. hafta sonrasında çocuğunuz artık kamera önünde çok daha rahat olabilecek. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
8 aylık 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi için son dersi de tamamlayan çocuğunuz artık hayallerine bir adım daha yakın! Sosyal becerileri gelişmiş, kendine güvenleri sağlamlaşmış, başarılı çocuklar yetiştirmek için en büyük adımı atmanın gururunu yaşıyoruz.

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı – 400’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 400’nin üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarındadır ve %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 - 17 yaş oyunculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı

Model Akademi’nin verdiği 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi ile sizin çocuğunuz da başarıyı yakalayabilir, oyunculuk alanında sahne deneyimleri edinebilir.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcılık ve empati geliştirme, akıcı ve anlaşılır diksiyon kazanma, beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve kamera önü oyunculuk konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; oyunculuğa ilgi duyan ve temel oyunculuk becerisi edinmek isteyen 14 – 17 yaş çocuklar ile çocuklarının sosyalleşmesini ve keyifli vakit geçirmesini, özgüven kazanmasını, topluluk bilinci edinmesini, kendini daha iyi ifade etmesini, sahne becerisi kazanmasını isteyen aileler için özel olarak hazırlanmıştır.

Genç oyunculuk eğitimleri ile gençlerimizin kendi yeteneklerinin farkına varmalarını ve hayallerini gerçekleştirmelerini sağıyoruz. Sanatla topluma sağlıklı bir birey olarak karışmalarına destek oluyoruz.

genç oyunculuk eğitimi

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak 14 – 17 Yaş oyunculuk kursu sona erdiğinde MEB Onaylı eğitim sertifikası veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, ilgi ve meraklarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Florya, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Bahçelievler, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Ataköy, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Yeşilköy, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Zeytinburnu, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimiz; hobi ya da mesleki amaçlı oyunculuk eğitimlerine devam etmek isterlerse Kamera Önü Oyunculuk Kursu, Tiyatro Eğitimi, Müzikal Oyunculuk Kursu, Özel İleri Oyunculuk Eğitimi gibi farklı oyunculuk eğitimlerimizden yararlanarak ileri oyunculuk tekniklerini öğrenebilir, daha çok sahne deneyimi kazanarak oyunculuk becerilerini geliştirebilirler. Ayrıca oyuncu olmak isteyen genç yetenekler; Diksiyon, Beden Dili, Zarafet, Seslendirme – Dublaj, Dans ve Etkili İletişim gibi destekleyici eğitimler alarak sahnede başarılı bir duruş sergileyebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatları

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç oyunculuk kursu merkezimizi, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş 14 - 17 yaş oyunculuk eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

14 - 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimiz tarafından yapılan geri bildirimlerle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile hayatına eğlence ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

250

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.250 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50