Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zarafet Kursu

Zarafetinizi Konuşturun!

Zarafet Eğitimi ile Yaşamın Her Alanında Farkınızı Yaratın! Model Akademi Zarafet Kursu

Profesyonel ya da sosyal yaşamınızda bir adım önde olmanızı sağlayacak günlük nezaket kurallarını öğrenmeye ve duruşunuzla zarafetinizi konuşturmaya ne dersiniz?

Zarafet Eğitimi ile herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz! Başarılı bir imaj oluşturmak ve çok daha güçlü bir etkiye sahip olmak için Zarafet Kursu eğitimlerine gelin, iletişiminizi ve kendinizi ifade etme becerilerinizi artırın! Beden dilinden selamlaşmaya, görgü kurallarından konuşma adabına kadar tüm nezaket tekniklerini öğrenebileceğiniz ve hem sosyal hem de kurumsal yaşamda mükemmel bir görünüm sergilemenizi sağlayacak Zarafet Kursu programıyla tanışın…

Büyüleyici bir imaj için ihtiyacınız olan tek şey, zarafet eğitimi! Özgüveninizi artıracak, iletişim becerilerinizi güçlendirecek ve kariyer planlarınızda sizi bir adım öne çıkaracak Zarafet Eğitimi ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Araştırmalar zarafet eğitimi alan model, oyuncu, sanatçı ve müzisyenlerin kariyerlerinde çok daha başarılı olduğunu gösteriyor.

zarafet kursu

Tüm Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, iş hayatında zarafet, toplantı kuralları ve kadın – erkek ilişkileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zarafet Kursu Model Akademi

Profesyonel yaşamınızda başarılı adımlarla ilerlemek, inceliğiniz ve zarafetinizle herkesi kendinize hayran bırakmak ve özgüveninizi artırmak istiyorsanız Zarafet Eğitimi fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Zarafet Kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
zarafet kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Herhangi bir gerekçe belirtmeksizin zarafet kursunu tekrarlamak isteyen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı zarafet kursu

MEB Onaylı Sertifika

Sizi kariyer planlarınızda bir adım öne çıkaracak ve profesyonel yaşamınıza önemli katkılar sunacak MEB onaylı zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız kurumlara dikkat edin! MEB onaylı olmayan kurumlardan özel ders ve danışmanlık adı altında alacağınız zarafet eğitimleri ile hem vaktinizden hem de paranızdan olmayın! Suça ortak olmayın!

zarafet eğitimi

Sosyal Yaşamda Herkesi Kendinize Hayran Bırakın!

Nasıl davranacağınızı bilemediğiniz için kalabalık ve sosyal ortamlardan kaçınıyor musunuz? Aklınızda nasıl oturmalıyım, nasıl davranmalıyım gibi sorular mı var? Zarafet Eğitimi ile tüm endişelerinizi bir kenara atabilirsiniz!

Şık bir davet sofrasında nasıl davranmanız gerektiğini biliyor musunuz? Sofra adabından yemek masasında yapılması gerekenlere, oturma ve kalkma kurallarından duruşunuza kadar birçok konuda kendinizi geliştirebileceğiniz Zarafet Eğitimleri ile kusursuz bir görünüm sergileyebilirsiniz. Farkındalığınızı ve özgüveninizi artırabileceğiniz Zarafet Kurslarına başlamak için daha ne bekliyorsunuz?

Teşekkür etmenin ya da özür dilemenin bile nezaket kuralları var! Siz de sosyal yaşamınızda tüm gözlerin üstünüzde olması için hemen Zarafet Eğitimi için kaydınızı yaptırın, farkı hissedin!

Kariyerinizde Bir Adım Önde Olabilirsiniz!

Zarafet kursları ile kurumsal ilişkilerinizi doğru bir şekilde yönetmek, çok daha etkili bir imaj oluşturmak ve insanlar üzerinde güçlü bir etki bırakarak başarıya ulaşmak hayal değil!

Profesyonel yaşamda ilk izlenim çok önemli! İş hayatında size nasıl davranılmasını istiyorsanız başkalarına da öyle davranarak işe başlayabilirsiniz. Zarafet eğitimleri ile kurumsal yaşamda gerekli olan görgü kurallarını öğrenebilir, şirket içi etkinliklerde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İş hayatında nezaketin öneminin farkına varacağınız ve çok daha sağlıklı bir ortam oluşturacağınız eğitim için Zarafet Kursları ile tanışın!

Başarılı bir kariyer planı oluşturmak istiyorsanız yalnızca çok çalışmak yeterli değil! Profesyonel yaşamda çok daha kibar ve saygılı olmayı öğrenebileceğiniz Zarafet Eğitimleri ile başarıya ulaşabilirsiniz!

zarafet eğitimleri
zarafet dersi

Öz Saygınızı Geliştirebilirsiniz!

Görgü kurallarını uygulamanın yalnızca karşınızdaki insana nazik davranmak olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yetişkin Zarafet Eğitimine katılarak en büyük iyiliği kendinize yapabilirsiniz!

İnsanlarla tanıştığınızda hafızalarında nasıl bir görüntü bırakırsanız büyük oranda o şekilde kalacağınızı biliyor musunuz? Zarafet dersleri ile nazik, kibar, centilmen veya özenli olarak hatırlanmak sizin elinizde! İnsanlara kendinizi doğru ve etkili bir şekilde aktarmak, başkalarından saygı görmek ve kendinizi çok daha değerli hissetmek için Zarafet Kurslarına gelerek pozitif bir yaşama sahip olabilirsiniz!

Siz ne kadar nazik ve zarif görünürseniz insanların size yaklaşımının da o kadar saygı dolu ve kibar olacağını unutmayın! Yetişkinler için zarafet eğitimleri ile beğenilen, örnek alınan ve saygı duyulan bir birey olabilirsiniz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Toplu ulaşımda, sinemada, tiyatroda ya da şık bir restoranda nasıl davranacağınızı bilemiyor musunuz? İlk buluşmalar sizi her zaman geriyor mu? Kendinizi çok daha iyi ifade edebilmek, herkes tarafından nazik ve görgülü biri olarak hatırlanmak istiyor ama bir türlü başarılı olamıyorsanız Zarafet Kurslarına gelerek yaşamınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Gelin, hem size en uygun zarafet eğitimi programını hazırlayalım hem de yetişkin zarafet kursu eğitimimizin detaylarını anlatalım. Zarafet Kursları ile güzel bir başlangıç yapmanın tam zamanı!

Yetenek Analizi

Size en uygun olan yetişkin zarafet kursu programını hazırlamak ve seviyenizi belirlemek için yetenek analizi yapıyor; bilgi ve deneyimlerinizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre zarafet kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Uzman eğitmenlerimizle birlikte yalnızca sizin gelişiminize odaklanıyor ve özel zarafet eğitimi veriyoruz.

zarafet kursları

Takip ve Rehberlik

Zarafet kursu boyunca eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi takip ediyor, geliştirmeniz gereken konularda sizlere rehberlik ediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zarafet eğitimlerinden sonra da gelişiminize destek olacak kurslar önermeye devam ediyor, sizlere çok yönlü bir eğitim anlayışı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yetişkinler için zarafet kursundan sonra da ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, eksikliklerinizi geliştirebilmek için sizlere destek oluyoruz.

Zarafetinizi Konuşturmak ve Kusursuz Görünmek İçin Güzel Bir Başlangıç Yapın! Zarafet Eğitimleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen Zarafet Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Keyifli atmosferimizi, Sanat Cafe’mizi, sosyal alanlarımızı, dersliklerimizi ve nasıl bir ortamda eğitim alacağınızı görün! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, size özel zarafet eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Sanat Cafe’de içtiğiniz kahvenin, bizde 40 yıl hatırı var. Sıcak ve samimi atmosferimizde bir kahvemizi içmeye ve bizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi zarafet kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

İhtiyaç ve beklentilerinizi en çok karşılayan Zarafet Eğitimi programını oluşturmak ve kariyer planlarınızı belirlemek için hemen Model Akademi’ye gelin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zarafet kursları

Herkesi Kendinize Hayran Bırakın!

Zarafet kursu ile beden dili, diksiyon, iletişim, yeme – içme, toplantı adabı gibi hem sosyal hem de kurumsal hayatınızda kullanacağınız teorik ve pratik bilgiler edinin.

Kayıt Ol »

Kendinize Olan Güveni Artırın!

Sosyal yaşamda nasıl davranmanız gerektiğini bilerek kendinizden emin olmaya, özgüveninizi tazelemeye ve farkındalığınızı artırmaya hazır olun!

meb ruhsatlı zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Zarafet Kursu

Model Akademi Zarafet Kursu olarak MEB ruhsatlı bir eğitim kurumuyuz.

MEB onaylı zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden yangın merdivenlerine, acil çıkışlardan deprem dayanıklılık raporuna, sosyal alanların çeşitliliğinden ekipman ve eğitim gereçlerine kadar her konuda MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Öğrencilerimizin güvenli bir binada gönül rahatlığı ile eğitim alması için alanında uzman ve deneyimli zarafet eğitmenlerinden ders almalarına imkan tanıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir olması için pratik yapıyoruz. Zarafet Kursu eğitim içeriklerimizi destekleyici derslerle tamamlıyor, öğrencilerimizin gelişimini yakından takip ediyoruz. Öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştiriyor, öğrencilerimizin eksik kaldıkları noktaları destekliyoruz.

Öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyor, eğitim danışmanlarımızla birlikte Zarafet Kursu süresince her konuda onlara yardımcı oluyoruz.

Uygulamalı Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimize sunduğumuz bilgilerin çok daha kalıcı olması için teorik eğitim yerine uygulamalı ve pratik eğitim metotlarını tercih ediyoruz.

Öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirecek ödevler veriyor, alanında uzman eğitmenlerimizden performans ve gelişim değerlendirmeleri alıyoruz. Sınıflarımızı son teknoloji cihazlarla donatıyor, uygulama ağırlıklı zarafet dersleri veriyoruz.

Zarafet eğitimlerimizin içeriklerini her daim güncel tutuyor, uygulamalı eğitim metotları ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

uygulamalı zarafet eğitimi
zarafet eğitimleri

Uluslararası Zarafet Eğitimi Standardı

Bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek yetişkin zarafet eğitimi sistemi, Model Akademi ile sizlerle buluşuyor!

Model Akademi yetişkin zarafet kurslarının 15 yıllık deneyimi ile birlikte sizlerin öğrenme hızına ve bilgisine göre eğitimlerimizi şekillendiriyor, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı ders içerikleri sunuyoruz. %99 memnuniyet oranı ve her biri başarıya ulaşmış 685’in üzerinde mezun ile başarımızı pekiştiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, yetişkin zarafet kursu salonlarımızın konforuna, zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine dikkat ediyoruz.

En iyi zarafet kursu olan Model Akademi ile size özel olarak hazırlanmış eğitim programlarıyla ders almak ve fark edilir olmak için hemen zarafet kursuna gelin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Zarafet kurslarına gelerek yaşamı için büyük bir adım atmaya hazırlanan öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz!

Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak üzere yetişkin zarafet kursuna katılan öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarını sağlıyoruz!

Zarafet eğitimi ile başarmaya giden yolda sizlerin yanında yer alıyor, gelişimlerinizi takip ediyoruz! Sizleri en iyi şekilde yönlendirmek ve geleceğinize ışık tutmak için durmadan çalışmaya gayret ediyoruz.

zarafet dersleri
yetişkinler için zarafet eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Zarafet eğitimlerine katılan öğrencilerimize, zarafet kursu sonunda da destek olmayı ihmal etmiyoruz!

Model Akademi olarak zarafet eğitimini tamamlayan öğrencilerimizin yeteneklerini hangi alanlarda gösterebileceği, kariyer planlarını nasıl oluşturacağı ve kendini nasıl daha iyi ifade edebileceği konusunda yönlendirmeler yapıyor, başarılı bir kariyer planı oluşturmalarına destek oluyoruz.

Gelişimlerine devam etmek isteyen öğrencilerimize beden dili, müzik, dans, iletişim ve diksiyon gibi eğitimlerle faydalı oluyor, gelecek kaygılarını ortadan kaldırıyoruz!

Zarafet Kursu Yorumları

Kendinden Emin Bireyler!

Sosyal ve profesyonel yaşamda özgüveninizi artırmaya ne dersiniz?

Eğitiminizi Alın!

Zarafet eğitimleri ile herkesi kendinize hayran bırakın!

Farkınızı Ortaya Koyun!

Görgü kurallarını öğrenerek herkesten bir adım önde olmaya ne dersiniz?

zarafet kursu mezunları

685 Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden gelen öğrencilerimize yetişkin zarafet eğitimleri verdik.

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı yetişkin zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye başarılı bir kariyer ve pozitif yaşam sunduk. Yetişkin zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz ve ferah atölyelerimizde verdiğimiz zarafet eğitimleri ile bugüne dek 685 öğrenciyi mezun ettik.

Öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillendirilebilen zarafet eğitimi programı ile çok daha zarif ve naif bir görünüme kavuşmak için doğru adrestesiniz!

600+ Başarılı İş İnsanı

Zarafet eğitimlerimize katılan 600’den fazla kursiyerin kariyerlerinde başarılı bir noktaya ulaştıklarını biliyor musunuz?

Zarafet kursuna katılan öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu yurt içi ve yurt dışı firmalar ile Türkiye’nin ünlü markaları ve uzmanlarıyla çalışıyor, geleceklerini garanti altına alıyorlar. Modellik ve oyunculuk kariyerlerinde önemli başarılar elde ediyor, sahnelerin yıldızı oluyorlar!

Model Akademi ile Türkiye’nin başarılı isimlerinin arasına adınızı yazdırmak, herkes tarafından beğenilen ve hayranlık duyulan biri olmak için zarafet eğitimlerimize katılın!

yetişkinler için zarafet kursu
yetişkin zarafet kursları

10 Farklı Branşta Destekleyici Eğitim

Yetişkin zarafet eğitimi dışında manken ve model olmak isteyen öğrencilerimize birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

“İleride mutlaka ünlü bir manken olacağım!” diyenler için akademik başarılarını destekleyici etkili iletişim, diksiyon, sahne sanatları, oyunculuk, modellik gibi kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık. Zarafet eğitimlerimizi konservatuar programları, teknik atölyeler ve workshoplarla destekledik.

Yaşama sanatın penceresinden bakmak ve kariyer planlarınıza bu şekilde yön vermek istiyorsanız zarafet kursu eğitimlerini destekleyici kurslarımıza katılabilirsiniz.

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi bir kenara bırakıyoruz! Öğrendiklerinizi pekiştirebilmeniz ve benimseyebilmeniz için uygulamalı ve pratik zarafet eğitimine ağırlık veriyoruz.

Zarafet eğitimlerimizden kalan zamanlarda keyifli vakit geçirmek ve sosyalleşmek için playstation, bowling ve satranç turnuvaları düzenliyor; tiyatro, sinema ve sergi organizasyonları planlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi yetişkin zarafet kursu olan Model Akademi’de öğrencilerimizin profesyonel yaşama giriş yapmaları ve yeteneklerini göstermeleri için elverişli bir ortam hazırlıyor; kursiyerlerimizi ünlü modellerle ve model ajanslarıyla bir araya getirdiğimiz network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Siz de hem sosyalleşebileceğiniz hem de profesyonel dünyaya hızlı bir giriş yapabileceğiniz zarafet eğitimlerine katılmak isterseniz Model Akademi’nin keyifli atmosferiyle tanışabilirsiniz.

sosyal etkinlikler zarafet kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Zarafet eğitimlerine katılan öğrencilerimizin ders aralarında sanata ve gelecek planlarına dair sohbetler edebilmesi için keyifli bir ortam oluşturduk: Sanat Cafe!

Sizinle ortak zevkleri ya da beklentileri olan insanlarla sohbet etmek, yeni ve kalıcı dostluklar edinmek, aynı zamanda da sanat dolu bir ortamda sosyalleşmek için Model Akademi zarafet kurslarına katılabilirsiniz. Sanat Cafe’de düzenlediğimiz film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları ile de öğrencilerimizin farklı sanat dallarıyla tanışmalarını sağladığımız etkinliklerimizde yer alabilirsiniz.

Model Akademi zarafet kursları ailesi olarak öğrencilerimizin rahat bir şekilde eğitim alması için sosyal etkinliklerden dinlenme alanlarımıza, dersliklerin konforundan zarafet kursu eğitmenlerinin deneyimine kadar her konuya özen gösteriyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet kursları eğitmenleri ve iletişim uzmanlarıyla tanışmaya, onların engin tecrübelerinden faydalanmaya ne dersiniz?

Öğrencilerimizin zarafet dersi boyunca yapmış oldukları performans, ödev ve sunumlarla ilgili olarak deneyimli modellerin, podyum küratörlerinin, modacıların ve stilistlerin görüşlerine ve değerlendirmelerine başvuruyor; öğrencilerimizin gelişimlerine destek olacak farklı görüşler alıyoruz. Ustalardan gelen değerlendirmelerle birlikte kursiyerlerimizin profesyonel yaşama kendilerini daha iyi hazırlamalarını sağlıyoruz.

İş veya günlük yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtmak ve kaliteli bir eğitim almak isterseniz Model Akademi zarafet eğitimlerine katılın, geleceğiniz için en doğru yatırımı yapın!

yetişkin zarafet kursu
zarafet workshop

Duayenlerden Workshoplar

Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak için Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyoruz!

Usta isimlerden yalnızca performans değerlendirmesi almıyoruz! Aynı zamanda sizlerin gelişimine katkı sunduğundan emin olduğumuz workshoplar düzenliyor, keyif ve bilgi dolu sohbetler gerçekleştiriyoruz. Yıllarını zarafet ve imaj çalışmalarına harcamış duayenlerden butik eğitim almanızı sağlıyor, usta isimlerin deneyimlerinden yararlanmanıza aracı oluyoruz.

Hayatınızın her alanında ihtiyaç duyacağınız zarafet teknikleri ve görgü kuralları ile ilgili usta isimlerin çalışmalarını öğrenmeye ne dersiniz?

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Zarafet dersinde öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz keyifli anları, konforlu ve ferah dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi, kısacası Model Akademi’nin enerjik atmosferini görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz!

Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Duruşunuzla herkesi kendinize hayran bırakmaya hazır olun! Model Akademi zarafet kursları ile özgüveninizi tazeleyebileceğiniz, kurumsal yaşamda kendinizden çok daha emin olabileceğiniz ve saygınlığınızı artırabileceğiniz bir zarafet eğitim alabilirsiniz! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman isimlerden eğitim alın!

Zarafet kursuna katılarak;
 • Beden dilinizi doğru kullanmayı öğrenebilir,
 • Saygınlığınızı artırabilir,
 • Özgüveninizi tazeleyebilir,
 • Modellik, oyunculuk ve sanatçılık gibi kariyer planlarınızı destekleyebilir,
 • Sofra adabını ve sofrada nasıl davranacağınızı öğrenebilir,
 • Protokol konusunda bilgi sahibi olabilir,
 • Görgü kurallarına hakim yapınızla ilgi çekici olabilir,
 • İş yaşamında nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilir,
 • Çok daha zarif, nazik ve sağduyulu olabilir,
 • Kendinizi doğru ifade edebilir,
 • Benlik saygısı oluşturabilir,
 • İnsanlardaki farklılıklara saygı göstermeyi öğrenebilir,
 • Empati yeteneğinizi geliştirebilir,
 • Sosyal çevrenizi artırabilirsiniz.

Zarafet derslerimiz başlıyor! İlk olarak nasıl oturmamız ve durmamız gerektiğini görecek, bedenimizi terbiye etmeyi öğreneceğiz! Nazik ve sağduyulu bireyler olmanın ilk adımındayız… 1.Hafta Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
Sosyal ya da iş yaşamında nasıl davranacağını bilemediği için geri planda kalanlar, fark edilme zamanınız geldi! Zarafet eğitimi ile öne çıkmaya hazır olun!

İlk izlenim çok önemli! İnsanlarla tanışmanız nasıl gerçekleşirse akıllarında öyle kalacağınızı unutmayın! Zarafet eğitiminin ikinci haftasında tanışma evrelerini ve kendimizi tanıtmayı öğreniyoruz! 2. Hafta Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Yeni tanıştığınız kişilerle etkili bir iletişim gerçekleştirmek için güzel bir başlangıç yapmanız şart! Zarafet eğitimlerinde edineceğiniz tanışma tüyoları ile siz de sosyal ortamların aranan ismi olabilirsiniz.

Beden dilinin iletişimdeki etkisi çok büyük. Zarafet dersleri ile hangi ortamda nasıl oturmanız, yürümeniz ve durmanız gerektiğini öğrenmeye hazır olun! Kendinizi çok daha iyi ifade etmenin zamanı geldi! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Yalan Söylenildiğini Nasıl Anlarız?
 • Yalanın Beden Diline Etkisi
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Sosyal Hayatta Beden Dilini Doğru Kullanma
 • Sunum Sırasında Beden Dili
 • İş Görüşmelerinde Beden Dili
 • Hizmet Sektöründe Beden Dili
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Zarafet kursunda beden dilinizi kullanarak kendinizi en iyi şekilde ifade etmeyi ve beden dilinin zarafete olan etkilerini öğrenecek, bulunduğunuz sosyal ortamlarda nasıl oturacağınızı ve davranacağınızı çok daha iyi bileceksiniz.

Hangi ortamda nasıl konuşmanız ve ses tonunuzu nasıl ayarlamanız gerektiğini öğrenerek çok daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz. Zarafet eğitimleri ile konuşma ve iletişim becerilerinizi geliştirebilir, insanlar üzerinde çok daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz. 5. – 7. Hafta Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
 • Yer ve Atmosfere Göre Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
  • İş Arkadaşlarıyla Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
 • Organizasyon ve Konferanslarda Topluluk Önünde Konuşma
 • Sanal Ortamda Topluluğa Konuşma
 • Sosyal Hayatta Topluluk Önünde Konuşma
 • Kamera Önünde İzleyiciye Hitabet
Zarafet dersleri ile iş yaşamınız için gerekli olan etkili iletişim kurma becerileri ile Türkçenin doğru kullanımını öğrenecek, çok daha profesyonel bir duruş sergileyeceksiniz.

Aile içindeki bireylere karşı nasıl bir tutum sergilemeniz gerektiğini biliyor musunuz? Zarafet eğitimleri ile sağlıklı bir iletişim kurmak için aile bireylerine nasıl davranmanız gerektiğini öğrenecek ve öfkenizi kontrol edeceksiniz! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Etkili Dinleme Yanlış Dinleme
 • Kültür Farklılıkları
 • İletişim Kazaları
 • İletişimde Gürültü Faktörleri
 • Etkili İletişimde Engeller ve Aşma Yolları
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne-Baba ve Eş İle Doğru İletişim Kurma
  • Karşılıklı Saygı – Konuşma Adabı
  • Aile İçi Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Eleştirilere Açık Olmak
 • Ön Yargısız Olmak
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
  • Öfke Kontrol Becerileri
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
Zarafet eğitimi ile grup içinde aktif rol oynamayı, sorumluluk bilincine sahip olmayı ve empati yapmayı öğrenecek, yeni girdiğiniz ortamlarda kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.

Şık bir restoranda nasıl davranacağınızı bilemiyor musunuz? İlk buluşmalar ya da iş yemekleri sizi geriyor mu? Zarafet dersleri ile sofra adabını ve masada nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Peçete Kullanımı
 • Doğru Olan Şarabı Seçme
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yenilmesi Zor Yiyeceklerle Başa Çıkma
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Yemek yerken bile dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkün! Zarafet eğitimleri ile yemek masasında nasıl davranmanız gerektiğini ve sofrada uymanız gereken kuralları öğrenerek dikkatleri çekebilirsiniz!

Hediye alma konusunda kararsız kalıyor, kime ne alacağınızı bilemiyor musunuz? Zarafet eğitimleri ile hediye seçiminden ilk girdiğiniz ortamda nasıl davranacağınıza kadar tüm günlük pratikleri öğrenebilirsiniz. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
  • Sürücüler İçin Trafikte Görgü Kuralları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Cenazede Görgü Kuralları
 • Düğün ve Eğlencelerde Görgü Kuralları
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Zarafet eğitimleri ile davetli olduğunuz sosyal bir ortamda uymanız gereken nezaket kurallarını öğrenerek görgü kurallarının tümüne hakim olabilirsiniz!

Hangi ortamda, nasıl giyinilir, biliyor musunuz? Gireceğiniz ortamlara göre nasıl giyinmeniz gerektiğini zarafet dersleri ile öğrenebilirsiniz! Zarafet kursları ile doğru yerde, doğru şıklığa sahip olmanız mümkün! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Profesyonel Yaşamda İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede, Ne Giyilir?
  • İş Yerinde Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Ortama Uygun Giyinme
  • Sosyal Yaşamda Giyim
  • Objektif Önü (Basın) Giyim
  • İş Toplantılarında Giyim
  • Sunum Yaparken Doğru Giyinmek
 • Erkeklerde Vücut Yapısı Ve Uygun Giyim
 • Kadınlarda Vücut Yapısı Ve Uygun Giyim
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Çalışma Alanı ve Oda Düzeni
  • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
  • Çalışma Alanı Düzeni Nasıl Olmalı?
  • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
  • Motivasyonu ve Verimi Artıracak Çalışma Alanı Düzeni
“Çok şıksın!” övgülerini almaya hazır olun! Girdiğiniz ortamlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz zarafet dersleri ile kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İş yaşamında fark edilen ve beğenilen bir çalışan olmak herkesin hayali! Zarafet eğitimleri ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilir; hitaplardan tanışmaya, mail yazımından davetiye gönderimine kadar tüm konularda uzman olabilirsiniz! 17. - 19. Hafta Zarafet Kursu Programı:
 • Kurumsal Görgü ve Nezaket Kuralları
 • Hitap ve Konuşma Adabı
  • Kime Nasıl Hitap Edilir?
  • Makama Göre Hitap Şekilleri
  • Konuşma Becerileri: Açıklık, Hacim, Ses Tonu, Acillik, Mesajı Alma, Dil Kullanımı
  • Sen Dili & Ben Dili
  • Doğru Soru Sorma Teknikleri
 • Çalışanlar Arasındaki İlişkiler
  • Ast – Üst İlişkilerinde Hiyerarşik Düzen
  • İş Hayatında Nezaket ve Görgü Kuralları
  • Kadın – Erkek Çalışanlar Arasında Olması Gereken Nezaket İlişkileri
 • Yönetim ve Makam Protokolü
  • Protokolde Sıralama
  • Protokolde Duruş Biçimleri
  • Makama Giriş Protokolü
  • Yönetici Odasında Nasıl Davranılır?
  • Konuk Karşılama Protokolü
  • Konuk Ağırlama Protokolü
  • Konuk Uğurlama Protokolü
 • Toplantı ve Sunum Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Toplantı Davranış Kuralları
  • Resmi Kutlamalar ve Törenlerde Konuşma Sırası
  • Sunuma Nasıl Giriş Yapılır?
  • İlk Önce Kime Hitap Edilir?
  • Sunumda Kime Teşekkür Edilir?
 • Tanışma ve Kartvizit
  • Tanıştırma Şekilleri
  • Tanıştırılma Önceliği
  • Kartvizit Kullanımı Ve İncelikleri
  • Kurum veya İşyeri Temsilinde Zarafetin Önemi
 • Yazılı İletişim Kültürü ve Özellikleri
  • E-Mail Yazımı Ve İncelikleri
  • Hitap Şekilleri
  • İçerikte Dikkat Edilecekler
  • Yazılı İletişimde Zarafet Ve Görgü Kuralları
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşurken Dikkat Edilecekler
  • Telefonda Neler Söylenmez?
  • Arayan Mı Kapamalı Aranan Mı?
  • İş Ortamında Kişisel Telefon Kullanımı Nasıl Olmalı?
 • Davetiye ve Davetler
  • Davete Cevap Verme Teknikleri
  • Davetiye Yazma
  • Teşekkür Notları
  • Hediye ve Çiçek Sunma
  • Davetlerde Protokol Kuralları
  • Oturma ve Hiyerarşik Düzen
  • Akşam Yemeği Davetleri, Kahvaltı Davetleri, Kokteyl, Resepsiyon vb. Sofra Adabı
  • Yemek Nezaketi ve Doğru Sofra Kullanımı
  • Yemekte Konuşulmayacak Konular
  • Kurumsal Yemek Daveti Uygulaması
  • İş Yemeklerinin İncelikleri
  • Restoran Seçimi ve Dikkat Edilecekler
 • Ziyaret Adabı
  • Resmi ve Yarı Resmi Ziyaretlerde Görgü Kuralları
  • İş Ziyaretlerinde Dikkat Edilecekler
İş dünyasında saygın bir konuma yükselmek, sizin elinizde! Zarafet eğitimleri ile giyiminizden duruşunuza, teşekkür mektubundan iş yemeği için restoran seçimine kadar her konuda uzmanlaşabilir, işverenlerin gözünde ayrıcalıklı bir yere sahip olabilirsiniz.

Zarafet kursunun son haftasında ikili ilişkilere değiniyoruz. İlk buluşmalar sizi geriyor mu? Sohbete nasıl gireceğinizi ya da nasıl bir mekanda buluşacağınızı bilemiyorsanız aradığınız cevaplar Model Akademi zarafet eğitiminde! 20. Hafta Zarafet Kursu Programı:
 • Karşı Cinsle İletişimde Dikkat Edilecekler
 • Centilmen Olmanın Yolları
 • Zarif Bir Kadın Olmanın Yolları
 • İlk Buluşma
  • Nasıl Hazırlanmalısınız?
  • Giyim – Makyaj Önerileri
  • Çantanızda Ne Olmalı?
  • İlk Randevuda Dikkat Edilecekler
  • Mekan Seçimi
  • Restorana Girerken Dikkat Edilecekler
  • Restoranda Dikkat Edilecekler
  • Kadına Öncelik – Kapıyı Açma
  • Sandalye Tutma
  • Yemek Seçimi
  • Siparişi Kim Verir?
  • Sohbet Adabı – Sohbet Konuları
  • Flört Kuralları
  • Espri
  • Güler Yüzün Önemi
 • Makyaj Tazeleme
 • Masa Adabı Uygulaması
 • Kriz Durumlarına Hazırlık ve Çözümler
 • Zarafet Uygulamaları ve Değerlendirme
5 aylık zarafet eğitiminden sonra artık kendinizden çok daha emin görünecek, herkesin saygısını ve beğenisini kazanacaksınız! İş hayatında güçlü ve sosyal yaşamda çok daha başarılı olmak isterseniz vakit kaybetmeden zarafet kursu eğitim programlarına kaydınızı yaptırın!

Zarafet Kursu Programı – 685’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine uygun olarak hazırladığımız zarafet eğitimi programlarımız Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. %99 memnuniyet oranı sağlayarak 685’in üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi zarafet eğitimi, hem iş hem de sosyal yaşamınızda bir adım önde olmanızı sağlayacak ayrıcalıklı bir fırsat!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı

Her girdiğiniz ortamda tüm beğenileri toplayan kişi olmak ister misiniz? Zarafeti ve nezaketi parmakla gösterilen, duruşu ve oturuşuyla tüm dikkatleri üzerine çeken biri olmak istiyorsanız doğru adrestiniz! Model Akademi zarafet kursları ile hem sosyal hem de kurumsal yaşamda bir adım önde olabilirsiniz.

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, iş hayatında zarafet, toplantı kuralları ve kadın – erkek ilişkileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Zarafet kursları ile hayal ettiğiniz gibi özgün bir imaj yaratabilir, kendinizi çok daha iyi ifade edebilir, sevilen ve sayılan biri olabilirsiniz. Dilerseniz ikili ilişkilerde başarılı olmak dilerseniz de sosyal ve iş yaşamınızda fark edilmek için zarafet eğitimlerine katılabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

İş, aile ve özel yaşamınıza önemli katkılar sağlayacak, etkili konuşma becerileri kazandıracak ve özgüveninizi artıracak zarafet eğitimleri için Model Akademi ayrıcalıklı bir fırsat!

zarafet eğitimi

Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak zarafet kursu eğitim programını tamamlayan öğrencilerimize kurum onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir.

Zarafet eğitimi programımız %100 öğrenme garantilidir. Buna ek olarak zarafet derslerimize katılan binlerce öğrenciden şimdiye dek %99 memnuniyet aldık!

Zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Yetişkinler İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Zarafet eğitimi almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Yetişkinler İçin zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Zarafet kursu Florya, zarafet kursu Bahçelievler, zarafet kursu Ataköy, zarafet kursu Yeşilköy, zarafet kursu Zeytinburnu, zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

İş dünyasının birçok köklü kurumunun, Model Akademi’nin zarafet derslerine katılarak hem çalışanlarının potansiyelini hem de şirketin prestijini artırdığını söyleyebiliriz. Bu noktada siz de şirketiniz ile birlikte kurumsal zarafet eğitimi alabilir, iş yaşamındaki saygınlığınızı artırabilirsiniz

Zarafet eğitimleri ile ikili ilişkilerinizi başarılı bir şekilde yürütebilir, sosyal ve kalabalık alanlarda saygılı ve sağduyulu olmayı öğrenebilirsiniz. İş yaşamınızda herkesin saygı duyduğu ve takdir ettiği biri olabilirsiniz. Zarafet eğitimleri ile kendinizi çok daha iyi ifade edebilir, özgüveninizi artırabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
zarafet kursu fiyatları

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki ve sosyal yaşamda fark edilen bir birey olmak, kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz zarafet kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zarafet eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi zarafet kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

685+

Mezun Öğrenci

Zarafet kursları ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunmuş binlerce öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

524

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 2.620 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50