Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Çocuklarınızı Görgü Kuralları ile Tanıştırıyoruz!

Çocuklarınızı Erken Dönemde Sosyal Yaşama Adapte Edecek Tamamen Onlara Özel Hazırlanmış Eğitim Programı – Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Çocuğunuzun hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir ortamda sosyal yaşama hazırlanmasına ne dersiniz?

Çocuklar için zarafet kursları ile çocuğunuza teşekkür etme, özür dileme ve rica etme gibi nezaket kurallarını öğretebilir, sosyal beceriler kazanmalarına destek olabilirsiniz. Çocuğunuzun uyumlu, hoşgörülü, saygılı ve sevgi dolu bir birey olmasını sağlayabileceğiniz çocuklar için zarafet eğitimi ile ona yaşamı boyunca fayda sağlayacağı en önemli yatırımı yapabilirsiniz.

Görgü kurallarına hakim olan çocuğunuzun sosyal yaşama çok daha hızlı adapte olabileceğini ve sağlıklı arkadaşlık ilişkileri kurabileceğini biliyor musunuz?

Çocuklar için zarafet eğitimlerine katılan çocukların sosyal yaşamda çok daha aktif olduğu ve kalabalık bir sosyal çevreye sahip oldukları görülüyor.

çocuklar için zarafet kursu

Tüm Çocuklar İçin Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuklar İçin Zarafet Kursu Model Akademi

Çocuğunuzun erken dönemde görgü kuralları ile tanışarak çok daha nazik, anlayışlı ve empati yapabilen biri olmasını ister misiniz? Çocuğunuzu sosyal yaşama hazırlayabileceğiniz çocuklar izin zarafet dersi ile çok daha başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz.Türkiye’nin en güncel Çocuklar İçin Zarafet kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

çocuklar için zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından çocuklar için zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için zarafet eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için zarafet kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
mrb onaylı çocuklar için zarafet kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuklar için zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zarafet kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk zarafet kursu

Arkadaşlık İlişkileri Gelişecek!

Çocuklar için zarafet derslerine katılan çocuğunuzun farklılıklara saygı duyma ve hoşgörülü olma gibi edinimler kazanarak arkadaşlık ilişkilerini çok daha kolay kurmasını ister misiniz?

Çocuklar için zarafet eğitimleri ile sosyal yaşamda görgü kurallarına uyan ve arkadaşlarına karşı anlayışlı olmayı öğrenen bir birey yetiştirebilirsiniz. Çocuğunuzun arkadaş ortamında kendini daha rahat ifade edebilmesi, karşılıklı saygı ile sevginin önemini kavrayabilmesi ve sosyal ilişkilerini güçlendirebilmesi için çocuklar için zarafet kursuna katılmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için zarafet kursları ile çocuğunuzun empati duygularını ve iletişim becerilerini geliştirebilir, arkadaşlığın ne kadar kıymetli bir şey olduğunu anlamalarına destek alabilirsiniz.

Sosyal Yaşama Daha Hızlı Adapte Olacaklar!

Çocuklar için zarafet kursu ile çocuğunuzu sosyal yaşama daha iyi hazırlayabilir, kibar ve nazik bir birey olarak yetişmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun iletişim kurma becerilerini geliştirebileceğiniz çocuklar için zarafet kursu ile çocuğunuza teşekkür etme, rica etme, özür dileme gibi alışkanlıklar kazandırabilir, saygılı ve empati yapmayı bilen bir birey olarak yetişmesine destek olabilirsiniz. Çocuğunuzun gerek okul gerekse de sosyal yaşamında herkesin sevdiği biri olmasını sağlayabilir, toplum içinde nasıl davranması gerektiği bilincini kazandırabilirsiniz.

Çocuğunuzu hayata en iyi şekilde hazırlamak ve geleceğin örnek insanlarını yetiştirmek isterseniz Model Akademi çocuklar için zarafet eğitimine gelebilir, ailemizi yakından tanıyabilirsiniz.

çocuk zarafet eğitimi
çocuklar için zarafet eğitimi

Çok Daha Mutlu Olacaklar!

Çocuğunuzun arkadaşları tarafından dışlandığını ya da arkadaşlık ilişkileri kurmakta zorlandığını mı düşünüyorsunuz?

Çocuğunuza saygı, hoşgörü, anlayış ve empati gibi edinimleri kazandırarak topluma ve arkadaş gruplarına uyum sağlamasını ister misiniz? Çocuğunuzun, çocuklar için zarafet derslerine katılmasını destekleyerek onun yaşamı için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Çocuklar için zarafet dersi ile arkadaş gruplarına uyum sağlama, farklılıklara saygı duyma, sıra bekleme ve karşısındaki dinleme gibi özelliklere sahip olacak çocuğunuz sosyal yaşamında çok daha mutlu olabilir!

Gelin, siz de öğrencilerimize özel olarak hazırladığımız uygulamalı çocuk zarafet eğitimlerine katılın, çocuğunuzdaki gelişimi kısa sürede fark edin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuğunuzun okulda, toplu ulaşımda, sinemada ya da arkadaşlarıyla birlikte oynadığı bir oyunda çok daha duyarlı, düşünceli ve kibar davranışlar sergilemesini ister misiniz? Çocuğunuzu sosyal yaşama çok daha hızlı adapte edebilmek ve kendini rahat bir şekilde ifade edebilmesini sağlamaya ne dersiniz? Çocuklar için zarafet eğitimi ile çocuklarınız geleceğin örnek bireyleri olabilir! Gelin, çocuğunuz için en uygun zarafet eğitimi programını hazırlayalım hem de çocuklara zarafet kursu eğitimimizin detaylarını anlatalım.

Yetenek Analizi

Çocuğunuza en uygun olan çocuklar için zarafet kursu programını hazırlamak ve seviyesini belirlemek için yetenek analizi yapıyor; bilgi ve deneyimlerini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Çocuğunuzun ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre çocuklar için zarafet kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Uzman eğitmenlerimizle birlikte yalnızca çocuğunuzun gelişimine odaklanıyor ve çocuğunuza özel zarafet eğitimi veriyoruz.

çocuk zarafet kursu

Takip ve Rehberlik

Çocuklar için zarafet kursu boyunca eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişimini takip ediyor, çocuklarınıza rehberlik ediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zarafet eğitimlerinden sonra çocuklarınızın gelişimine destek olmayı sürdürüyor; başarılarını pekiştirici eğitimlere katılmalarına aracı oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için zarafet kursundan sonra da ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, çocuğunuza destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuğunuzun Örnek Bir Birey Olarak Yetişmesini ve Herkes Tarafından Sevilip Sayılmasını Sağlayın! Çocuklar İçin Zarafet Eğitimleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen Çocuklar İçin Zarafet Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Keyifli atmosferimizi, Sanat Cafe’mizi, sosyal alanlarımızı, dersliklerimizi ve çocuğunuzun nasıl bir ortamda eğitim alacağını görün! Çocuklar İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyerek çocuğunuzun yaşamına yeni bir sayfa açın!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Sanat Cafe’de içtiğiniz kahvenin, bizde 40 yıl hatırı var. Sıcak ve samimi atmosferimizde bir kahvemizi içmeye ve bizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi çocuklar için zarafet kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuğunuzun ihtiyaç ve beklentilerini en çok karşılayan Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi programını oluşturmak için hemen Model Akademi’ye gelin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuklar için zarafet eğitimi

Çocuğunuzun Gelişimine Destek Olun!

Çocuğunuz, çocuklar için zarafet kursu ile iletişim ve yeme – içme adabı gibi konularda teorik ve pratik bilgiler edinecek.

Kayıt Ol »

Çocuğunuzun Özgüvenini Artırın!

Çocuklar için zarafet eğitimi ile çocuğunuzun sosyal yaşamda nasıl davranması gerektiğini bilerek kendinden emin olmasını sağlayın!

mrb ruhsatlı çocuklar için zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Model Akademi Çocuklar İçin Zarafet Kursu olarak MEB ruhsatlı bir eğitim kurumuyuz.

MEB onaylı çocuk zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden yangın merdivenlerine, acil çıkışlardan deprem dayanıklılık raporuna, sosyal alanların çeşitliliğinden ekipman ve eğitim gereçlerine kadar her konuda MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Öğrencilerimizin güvenli bir binada gönül rahatlığı ile eğitim alması için alanında uzman ve deneyimli zarafet eğitmenlerinden ders almalarına imkan tanıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir olması için pratik yapıyoruz. Çocuklara zarafet eğitimi içeriklerimizi destekleyici derslerle tamamlıyor, öğrencilerimizin gelişimini yakından takip ediyoruz. Öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştiriyor, öğrencilerimizin eksik kaldıkları noktaları destekliyoruz.

Öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyor, eğitim danışmanlarımızla birlikte Çocuk Zarafet Kursu süresince her konuda onlara yardımcı oluyoruz.

Uygulamalı Çocuk Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimize sunduğumuz bilgilerin çok daha kalıcı olması için teorik eğitim yerine uygulamalı ve pratik eğitim metotlarını tercih ediyoruz.

Öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirecek ödevler veriyor, alanında uzman eğitmenlerimizden performans ve gelişim değerlendirmeleri alıyoruz. Sınıflarımızı son teknoloji cihazlarla donatıyor, uygulama ağırlıklı çocuk zarafet eğitimi veriyoruz.

Çocuklar için zarafet eğitimlerimizin içeriklerini her daim güncel tutuyor, uygulamalı eğitim metotları ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

uygulamalı çocuklar için zarafet eğitimi
çocuklara zarafet kursu

Uluslararası Çocuk Zarafet Eğitimi Standardı

Bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek çocuk zarafet eğitimi sistemi, Model Akademi ile sizlerle buluşuyor!

Model Akademi çocuklara zarafet eğitimi olarak 15 yıllık deneyimimiz ile birlikte sizlerin öğrenme hızına ve bilgisine göre eğitimlerimizi şekillendiriyor, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı ders içerikleri sunuyoruz. %99 memnuniyet oranı ve her biri başarıya ulaşmış 685’in üzerinde mezun ile başarımızı pekiştiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk zarafet kursu salonlarımızın konforuna, çocuk zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine dikkat ediyoruz.

En iyi çocuk zarafet kursu olan Model Akademi ile çocuğunuza özel olarak hazırlanmış eğitim programlarıyla ders almak ve fark edilir olmak için hemen çocuk zarafet kursuna gelin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuklar için zarafet kurslarına gelerek yaşamı için büyük bir adım atmaya hazırlanan öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz!

Çocuklarımızın geleceklerine ışık tutmak için çocuk zarafet kursuna katılan öğrencilerin gelişimlerine destek oluyor, gelecek planı yapmalarını sağlıyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz. Gerek eğitim planlarını gerekse de geleceklerini en iyi şekilde yönlendirmeye gayret ediyoruz.

Çocuk zarafet eğitimi ile başarmaya giden yolda çocuklarınızın yanında yer alıyor, gelişimlerinizi takip ediyoruz!

çocuklara zarafet eğitimi
çocuk zarafet kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklara zarafet eğitimlerine katılan öğrencilerimize, çocuk zarafet kursu sonunda da destek olmayı ihmal etmiyoruz!

Model Akademi olarak çocuk zarafet eğitimini tamamlayan öğrencilerimizin yeteneklerini hangi alanlarda gösterebileceği, kariyer planlarını nasıl oluşturacağı ve kendini nasıl daha iyi ifade edebileceği konusunda yönlendirmeler yapıyor, başarılı bir kariyer planı oluşturmalarına destek oluyoruz.

Gelişimlerine devam etmek isteyen öğrencilerimize beden dili, müzik, dans, iletişim ve diksiyon gibi eğitimlerle faydalı oluyor, gelecek kaygılarını ortadan kaldırıyoruz!

Zarafet Kursu Yorumları

Çocuklarınıza Değer Katın!

Kendine güvenen, saygılı ve hoşgörülü bireyler yetiştirmek ister misiniz?

Zarafet Eğitimleri İle Tanışın!

Sosyalleşmeleri ve hayata karışmaları için zarafet eğitimini deneyin.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuklar için zarafet kursu mezunları

475 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk zarafet eğitimleri verdik.

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı çocuk zarafet eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye başarılı bir kariyer ve pozitif yaşam sunduk. Çocuklar için zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz ve ferah atölyelerimizde verdiğimiz çocuk zarafet eğitimi ile bugüne dek 475 öğrenciyi mezun ettik.

Çocuğunuzun öğrenme hızına ve yeteneklerine göre şekillendirilebilen çocuklar için zarafet kursları ile geleceğin örnek bireylerini yetiştiriyoruz!

10+ Branşta Çocuk Kursları

Çocuğunuz ayna karşısında podyumdaymış gibi yürüyor, ileride manken olacağını söylüyorsa doğru adrestesiniz!

Çocuklar için zarafet eğitimini tamamladıktan sonra gelişimini sürdürmek ve hayallerine kavuşmak isteyen çocuklarımız için birbirinden keyifli kurslar hazırladık! Çocuğunuzu modellikten mankenliğe, oyunculuktan müzisyenliğe kadar birçok alanda kendini geliştirebileceği eğitimlerden faydalanmasını isterseniz hemen Model Akademi’ye gelin!

Çocuğunuz, çocuk zarafet eğitimine ek olarak konservatuar programları, teknik atölyeler, sahne sanatları eğitimi ve etkili iletişim dersleri gibi kurslarımıza da katılım sağlayarak kendini geliştirebilir!

çocuk zarafet eğitimi
sosyal etkinlikler çocuklar için zarafet kursu

Sosyal Etkinlikler

Çocuğunuzun hem çocuk zarafet eğitimi almasını hem de çok eğlenmesini ister misiniz? Model Akademi çocuklar için zarafet eğitimi ile bu mümkün!

Çocuklara zarafet eğitimi ders aralarında çocukların birbirleriyle kaynaşması, kalıcı dostluklar edinmeleri ve keyifli vakit geçirebilmeleri için sosyal etkinlikler düzenliyoruz! Çocuk zarafet kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla bir arada olacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek çocukların sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Çocuğunuzun gelişimine katkı sunarken aynı zamanda da keyifli vakit geçirmesini ve mutlu olmasını sağlayacak çocuk zarafet eğitimi için Model Akademi’ye gelin!

Sanat Cafe

Çocuk zarafet eğitimlerine katılan öğrencilerimizin ders aralarında sanata ve gelecek planlarına dair sohbetler edebilmesi için keyifli bir ortam oluşturduk: Sanat Cafe!

Çocuğunuzun hem çocuk zarafet eğitimi alması hem de sosyalleşmesini istemez misiniz? Kendi yaş grubuyla bir arada bulunacağı, Sanat Cafe’de gelecek planlarına dair sohbetler edeceği, bol bol gülüp eğleneceği bir ortam için adresiniz, Model Akademi çocuklara zarafet kursu!

Model Akademi’de her yer sanat! Çocuğunuzun sanatla iç içe olacağı bir ortamda bulunarak sanatsever bir birey olarak yetişmesine ne dersiniz?

bakırköy sanat cafe
çocuklara zarafet eğitimi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet kursları eğitmenleri ve iletişim uzmanlarıyla tanışmaya, çocuğunuz için onların engin tecrübelerinden faydalanmaya ne dersiniz?

Öğrencilerimizin çocuk zarafet dersi boyunca yapmış oldukları performans, ödev ve sunumlarla ilgili olarak deneyimli modellerin, podyum küratörlerinin, modacıların ve stilistlerin görüşlerine ve değerlendirmelerine başvuruyor; öğrencilerimizin gelişimlerine destek olacak farklı görüşler alıyoruz.

Çocuğunuzun geleceğini sağlam temeller üzerine oturtmak ve başarılı bir eğitim almasını sağlamak için Model Akademi zarafet eğitimlerine gelin, çocuğunuzun geleceği için en iyi yatırımı yapın!

Duayenlerden Workshoplar

Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak için Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyoruz!

Usta isimlerden yalnızca performans değerlendirmesi almıyoruz! Aynı zamanda çocukların gelişimine katkı sunduğundan emin olduğumuz workshoplar düzenliyor, keyif ve bilgi dolu sohbetler gerçekleştiriyoruz. Yıllarını zarafet ve imaj çalışmalarına harcamış duayenlerden butik eğitim almalarını sağlıyor, usta isimlerin deneyimlerinden yararlanmalarına aracı oluyoruz.

Çocuğunuzun sosyal yaşama çok daha hızlı uyum sağlayabileceği ve nazik bir birey olarak yetişeceği çocuk zarafet eğitimine katılmasına destek olun!

çocuk zarafet workshop

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklara zarafet kursunda öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz keyifli anları, konforlu ve ferah dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi, kısacası Model Akademi’nin enerjik atmosferini görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuğunuzun kendini çok daha iyi tanımasını, bedenini kontrol etmesini, arkadaşlık ilişkilerini geliştirmesini ve özgüvenini artırmasını istiyorsanız Türkiye’nin en iyi çocuk zarafet kursu ile tanışın! Çocuklar için zarafet kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Çocuklara zarafet kursuna katılan çocuğunuzun;
 • Kendine olan güveni artar.
 • Sorumluluk bilinci gelişir.
 • Uyumlu bir birey olur.
 • Kendini ifade etmeyi öğrenir.
 • Sıra bekleme, sıraya girme gibi edinimler kazanır.
 • Arkadaşlık ilişkileri gelişir.
 • Çok daha kibar ve nahif biri olur.
 • İletişim becerileri artar.
 • Kariyer planları oluşur.
 • Toplum kurallarını benimsemeyi öğrenir.
 • Etik değerleri benimser.
 • Saygılı ve sevgili olmayı öğrenir.

İlk iş, kendimizi tanıyoruz! Çocuğunuzun sosyal yaşama daha hızlı adapte olacağı çocuklara zarafet eğitimlerimiz başlıyor. 1. - 3.Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Sokakta Yürümek
 • Okulda Yürümek
Çocuğunuzun arkadaş gruplarına girmekte zorlandığını ya da arkadaş edinmekte güçlük çektiğini mi düşünüyorsunuz? Çocuğunuzun gelecek yaşamında çok daha mutlu ve uyumlu olmasını sağlayabileceğiniz çocuklara zarafet eğitimi ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Çocuklar, tanışma adabını öğreniyor! İyi bir ilk izlenim yaratmak için çocuk zarafet eğitimleri ile tanışma – tanıştırılma şekilleri odaklanıyoruz! 4. – 5. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Çocuk zarafet eğitimleri ile kendilerini daha iyi tanıtmayı ve ifade etmeyi öğrenen çocuklarımız, sosyal yaşamdaki rollerinde çok daha başarılı oluyorlar!

İletişimde, beden dili kullanımının önemi çok büyük. Çocuklarımız sözsüz iletişim becerilerini güçlendiriyor ve kendilerini daha rahat ifade etmeye başlıyor. 6. – 8. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Çocuğunuz sosyal ortamlarda elini, kolunu nereye koyacağını bilemiyor, heyecanlanıyor mu? Çocuklara özel zarafet eğitimi ile çocuklar, duruşlarından bedenini yönetmeye kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilirler!

Çocuğunuz akıcı ve anlaşılır bir Türkçe ile konuşamıyor mu? Topluluk içinde nasıl konuşmaları gerektiğini öğrenecekleri ve ifade becerilerini artıracakları çocuklara zarafet eğitimi ile konuşma adabını bilen gençler yetiştiriyoruz! 9. – 12. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
  • Aile İle Konuşma Adabı
  • Öğretmenle Konuşma Adabı
  • Arkadaş ve Çevreyle Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
Çocuğunuzun tane tane, Türkçeyi güzel kullanarak ve kendini çok iyi ifade ederek konuşmasını ister misiniz? Çocuk zarafet kursu ile çocuğunuz akıcı ve anlaşılır konuşmayı öğrenebilir!

Evde, okulda, toplu taşımada, sinemada ve sokakta nasıl davranmak gerekiyor? Önümüzdeki 4 hafta sosyal ortamlarda doğru davranış şekilleri kazanmayı öğreniyoruz. Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne ve Baba İle Doğru İletişim Kurma
  • Anne ve Babaya Saygı – Konuşma Adabı
  • Anne ve Babaya Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Anne ve Baba İle Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Okulda İletişim
  • Öğretmen ve Arkadaşlarla Konuşma Adabı
  • Öğretmene Saygı – Davranış ve İletişim Şekilleri
  • Okul Hayatında Davranışlar ve Kendini İfade Etme
  • Duygu ve Düşüncelerini İfade Etme Yöntemleri
  • Okul Arkadaşlarıyla İletişim
  • Arkadaşlık Kavramı ve Paylaşım
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
  • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Sözlü ve Sözsüz İletişim Hataları
Çocuklarınız sosyal ortamlarda nasıl davranmaları gerektiğini bilerek herkese örnek olarak! Çocuk zarafet eğitimi ile çocuğunuzu geleceğin örnek bireyleri olarak yetiştiriyoruz!

“Sofrada telefonla oynanmaz!” diye uyarmak yerine çocuk zarafet eğitimi ile çocuklarınızın yanlışlarının çok daha keyifli bir atmosferde düzeltilmesini sağlayabilirsiniz! 17. – 19. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Anne ve Babaya Masa Hazırlarken Yardım Etme
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Sağlıklı Büyümek İçin Öneriler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Çocuklarınızın masa düzenine uyan, sofrada nasıl davranması gerektiğini ve ne konuşacağını bilen bir birey olarak yetişmesini sağlıyoruz! Çocuk zarafet kursları ile uygulamalı sofra adabı dersleri veriyoruz!

Misafirliğe gitmeden önce çocuğunuza neler yapıp yapmayacağını mı tembih ediyorsunuz? Ona çok daha sağlıklı bir şekilde toplum içinde uyması gereken kuralları benimsetmeye ne dersiniz? Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
   • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
    • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
    • Arabaya Binme ve İnme Adabı
   • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
   • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
   • Hediye Kültürü
   • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
   • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
   • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
   • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
   • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
   Çocuk zarafet kursu ile çocuğunuzun toplum içinde ne kadar nahif, ince ve kibar biri olduğunu görünce çok şaşıracaksınız!

Çocuklarınız artık size ihtiyaç duymayacak! Öz bakım becerileri gelişmiş, şık giyinen ve sağlıklı büyüyen çocuklar… Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Çocukluk ve Ergenlikte İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede Ne Giyilir?
  • Okulda Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Vücut Yapısı ve Yaşa Göre Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Okul ve Sosyal Hayata Uygun Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Fark Edilen Bir Çocuk Olmak İçin Öneriler
 • Ev ve Oda Düzeni
 • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
 • Çalışma Alanı Düzeni
 • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
 • Motivasyonu ve Verimi Arttıracak Çalışma Alanı Düzeni
Çocuk zarafet eğitimleri, ailenize ve topluma, dış görünümüne özen gösteren, katılacağı ortama uygun giyinen, bakımlı çocuklar kazandırıyor!

Çocuklar için zarafet eğitimlerinde çocuklarımıza keyif dolu vakit geçirmeleri için hobi alışkanlığı kazandırıyoruz! Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Hobiler ve Hobi Edinme
 • Hobi Kurslarına Gitmenin Yararları
 • Hangi Hobi Kursları Çocuk Gelişimine Yararlıdır?
 • Kurslarda ve Eğitim Ortamlarında Davranış
 • Kurslarda Oturma ve Kalkma Adabı - İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Kitap Okumanın Yararları
 • Kitap Okumanın Kişisel Zarafete Katkısı
 • Hangi Kitaplar Çocuğa Ne Katar?
 • Müzik Dinleme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Müzik Dinlemenin Yararları
 • Film ve Tiyatroya Gitme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Sanat Sevgisi Kazanmanın Çocuğa Yararları
 • İnternetin Faydalı Kullanımı
 • İnternette Gezinme Adabı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hangi İnternet İçerikleri Yararlı – Hangileri Zararlıdır?
 • Zarafet Uygulamaları
6 ay süren Çocuk Zarafet Kursu sonunda çocuklarımız; kendilerini ifade ederken daha özgür olacak, hayata uyum sağlayacak, güçlü iletişimleriyle dikkat çekecek ve parmakla gösterilecekler!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı – 475’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine uygun olarak hazırladığımız çocuk zarafet eğitimi programlarımız Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. %99 memnuniyet oranı sağlayarak 475’in üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi çocuk zarafet eğitimi, çocuklarınızın hem okul hem de sosyal yaşamında bir adım önde olmasını sağlayacak ayrıcalıklı bir fırsat!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı

Türkiye’nin en iyi çocuk zarafet kursu Model Akademi ile çocuğunuzu gelecek yaşamına en iyi şekilde hazırlamaya ne dersiniz?

Çocuklar İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk zarafet eğitimi programı; çocukların erken dönemde kişisel gelişimlerini sağlamaları, girdikleri tüm ortamlarda fark edilir olmaları ve özgüvenlerini artırmaları için özel olarak hazırlanmakta ve deneyimli eğitmenlerimiz tarafından çocuklarınızın gelişimi anbean takip edilmektedir.

Çocuğunuzun hem sosyal hem de zihinsel gelişimine destek olan çocuk zarafet eğitimi ile duyarlı ve uyumlu bireyler yetiştirmek sizin elinizde! Hemen Model Akademi’ye gelin, çocuğunuza özel olarak hazırlanan çocuk zarafet eğitimi programı ile yeni bir başlangıç yapın!

çocuklara zarafet eğitimi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Çocuklar İçin Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı çocuk zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir.

Çocuklar İçin Zarafet Kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar İçin Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Çocuklar için zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi çocuklar için zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuklar için zarafet kursu Florya, çocuklar için zarafet kursu Bahçelievler, çocuklar için zarafet kursu Ataköy, çocuklar için zarafet kursu Yeşilköy, çocuklar için zarafet kursu Zeytinburnu, çocuklar için zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuklar için zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Zarafet eğitimi ile çocuğunuzun özgüvenini geliştirebilir, topluma uyum sağlamasına destek olabilir, saygı duyma ve sevgi gösterme gibi edinimleri kazanmasını sağlayabilirsiniz. Çocuk zarafet eğitimi ile çocuğunuzu sosyal yaşama daha hızlı adapte ederek arkadaşlık ilişkilerini geliştirmesi ve başarıya ulaşması konusunda destekleyebilirsiniz.

Çocuk zarafet derslerimize, sosyal gelişimine katkı sağlamak isteyen, konservatuar okumayı hayal eden, manken olmayı isteyen, yaşıtlarına uyum sağlamakta güçlük çeken tüm çocuklar katılabilir.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
çocuk zarafet kursu fiyatları

Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Okul yaşamına ve arkadaş ortamına uyum sağlamakta güçlü çeken ya da kendini sosyal hayata daha iyi hazırlamak isteyen tüm öğrencilerimiz, çocuklar için zarafet kursu programından sonra bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk zarafet eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi zarafet kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

475+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için zarafet kursları ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunmuş binlerce öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

343

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.715 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50