Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Mankenlik Kursu

Podyumların Bir Numarası Olmaya Hazır Mısınız?

Tüm Gözler Sizin Üzerinizde!.. Model Akademi Mankenlik Kursu

Güzelliğiniz ve imajınızla girdiğiniz her ortamda bakışlar size mi dönüyor? Gündelik hayatta bile farkınızı hemen belli mi ediyorsunuz? Bu farkı podyumlara taşımak, Türkiye’nin başarılı mankenlerinden biri olmak istemez misiniz?

Model Akademi mankenlik kursu ile mankenliğin mesleki ve teknik yönlerine eğiliyor, başarılı bir manken olmanız için gerekli tüm becerileri kazanımlarınız arasına ekliyor, beslenmenizden zarafetinize, imajınızdan yaşam tarzınıza kadar her detayı yeni kariyerinize uygun hale getiriyor, size yeni bir gelecek sunuyoruz!

Fırsatlarla dolu bir dünyaya adım atmak, ünlü modacılar ve dev markaların çalışmak istediği bir model haline gelmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Model Akademi mankenlik eğitimi ile yeni kariyerinize bir adım önde başlayın!..

Her yıl mankenlik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için hayallerinden vazgeçiyor.

mankenlik kursu

Tüm Mankenlik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 36 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Mankenlik Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, podyumda yürüyüş ve kıyafet taşıma, imaj çalışmaları, saç-makyaj ve kıyafet bilgisi, fotomodellik ve casting konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mankenlik Kursu Model Akademi

Işıltılı bir geleceğe birlikte adım atıyoruz! Siz de hayallerinizi gerçekleştirerek herkesi hayran bırakan bir manken olmak istiyorsanız Model Akademi mankenlik kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel mankenlik kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

mankenlik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel mankenlerinden mankenlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
mankenlik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Mankenlik kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı mankenlik kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı mankenlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların mankenlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden mankenlik kursu alarak suça ortak olmayın!

mankenlik kurs

Özgüveniniz Artacak!

Gündelik yaşamda bile tüm gözlerin üzerinizde olması sizi tedirgin mi ediyor? Kendinizi kalabalığa karşı ifade etmekte zorlanıyor musunuz?

Mankenlik kursları ile Model Akademi olarak sizi yalnızca ışıltılı bir kariyer için hazırlamıyor, gündelik hayatınızda da hemen farkı hissedileceğiniz kazanımlar edinmenizi sağlıyoruz. Siz de mankenlik kursları ile özgüveninizi arttırarak sosyal becerilerinizi geliştirmeye, dikkat çeken imajınızı gerçek bir avantaja çevirmeye ne dersiniz?

Fark yaratacak, fark edileceksiniz! Model Akademi mankenlik eğitimleri ile yaşamınızı değiştirmek için daha fazla beklemeyin!

Mankenliğin Tekniğini Öğreneceksiniz!

Manken olmak istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor, deneyiminizin ve bilginizin eksik olduğundan endişeleniyorsanız doğru adrestesiniz!

Model Akademi mankenlik dersleri ile kursiyerlerimize sahne ve podyum deneyimi kazandıran uygulamalı bir eğitim veriyor, duayen mankenlerden işin sırlarını ve tekniğini öğrenerek mesleğinin detaylarını iyi bilen, başarılı ve donanımlı bir manken olmanıza destek oluyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz Model Akademi ile zor değil!

Hemen Model Akademi ile tanışın, yeni kariyeriniz için mankenlik eğitimleri ile sizi A’dan Z’ye hazırlayalım!

mankenlik eğitimi
mankenlik eğitimleri

Herkesi Hayran Bırakacaksınız!

Kariyerinizle zirveye ulaşmak, dev markaların ve ünlü modacıların çalışmak istediği bir manken haline gelmek istemez misiniz?

Mankenlik dünyasının ünlü isimleri arasına adınızı yazdırmak, hayalleriniz için ilk adımı atmak ve başarılarınızla adınızdan söz ettirmek istiyorsanız Model Akademi mankenlik kursu tam size göre! Kariyerinize herkesin önünde başlamak, daha ilk adımda ajansların ve markaların dikkatini çekmek için en doğru adrestesiniz!

Model Akademi; duayen mankenlerle geleceğin başarılı modellerini mankenlik eğitimi ile bir araya getiriyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Fiziki özelliklerimin, görüntümün ve yeteneklerimin mankenlik için yeterli olduğunu düşünüyorum diyor, bu temel yeterliliklerinizi sağlam bir mankenlik eğitimi ile güçlendirmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun mankenlik kursu programını belirleyelim. Mankenlik Kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun mankenlik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre mankenlik kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir mankenlik dersi veriyoruz.

mankenlik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi mankenlik dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için mankenlik kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mankenlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kendinize Yatırım Yapın, Model Akademi Mankenlik Kursları ile Geleceğin Ünlü Mankenlerinden Biri Olun!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Mankenlik Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Mankenlik Kursu programımızı inceleyin, size özel mankenlik eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi mankenlik kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik mankenlik kursu içeriğini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mankenlik kursları

İlk Adımı Atın!

Hayalleriniz için ilk adımı, Model Akademi mankenlik eğitimleri ile atın, podyumun yıldızı olmaya her mankenlik dersi ile bir adım daha yaklaşın!

Kayıt Ol »

İşinizin Profesyoneli Olun!

Mankenliğin tekniğini ve mesleğin püf noktalarını alanında uzman eğitmenlerimiz ve mankenlik dersleri ile ağırladığımız duayen mankenlerden öğrenin, ışıltılı bir kariyere sahip olun!

mrb ruhsatlı mankenlik kursu

MEB Ruhsatlı Mankenlik Kursu

Model Akademi mankenlik eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir mankenlik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ruhsatına sahip bir mankenlik kursu olan merkezimizde derslik büyüklükleri, acil çıkışlar, ekipman ve eğitim araç gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu ve sosyal alanlar gibi tüm başlıklarda MEB standartlarını yerine getirmeye hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin güvenli ve sıcak bir atmosferde, en iyi mankenlik kursu deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.

Verilen bilgilerin teoride kalmaması, özümsenmiş ve kullanılabilir hale gelmesi adına mankenlik eğitimi sürecimizi podyum uygulamaları ve diğer destekleyici eğitimlerle zenginleştiriyor, öğrendiklerinizi pekiştirmenize imkan veriyoruz.

Mankenlik kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Mankenlik Eğitimi

Kursiyerlerimize kendilerini geliştirmeleri için sürekli yeni fırsatlar sunuyor, podyum çalışmaları, kulis ve sahne provaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı mankenlik dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden podyum performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Mankenlik eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve mankenlik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı mankenlik eğitimi
mankenlik eğitimleri

Uluslararası Mankenlik Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan mankenlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 250’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz mankenlik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Öğrencilerimize en iyi mankenlik eğitimi deneyimini sunmak adına mankenlik dersi içeriklerimizi ve uygulamalarımızı sürekli güncelliyor, dersliklerimizin konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mesleğini başarıyla yapan ve adından söz ettiren bir manken olmak için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan özel mankenlik eğitimi alın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı mankenleri arasına adınızı yazdırmanız için mankenlik eğitimi ihtiyaçlarınızı imajınızla birlikte ele alıyor, ufak dokunuşlarla zirveye çıkmanıza destek oluyoruz.

Mankenlik kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, adından söz ettiren bir manken olmaları için deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

mankenlik dersi
modellik eğitimi

İş İmkanı

Kariyer fırsatları ile kendilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin beklentilerine yanıt veriyor, mankenlik kursları sonrasında da hayallerine kavuşmaları için desteğimizi sürdürüyoruz.

Mankenlik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize modellik seçmeleri, podyum ve tanıtım projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, mankenlik ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Model Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve mankenlik ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin mankenlik kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Öğrencilerimizin kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek arzusuna mankenlik eğitimi sonrasında da yanıt vermeyi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece mankenlik kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmak isteyenlere fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Mankenlik eğitimi sonrasında da hayatınıza katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

mankenlik dersleri

Mankenlik Kursu Yorumları

Daha Fazla Beklemeyin!

Başarılı bir manken olmak istiyor, ancak ilk adımı atmaya bir türlü karar veremiyor musunuz?

Podyum Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en iyi mankenlik kursu ile kendinizi yeni kariyeriniz için hazırlayın, tüm gözler size dönsün!

Başarılı Bir Manken Olun!

Ayrıcalıklı bir mankenlik eğitimi ile sektörün en iyi markaları ve modacıları ile çalışma fırsatı bulun!..

mankenlik kursu mezunları

250+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mankenlik mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Mankenlik dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel mankenlik eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye mankenlik eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilgilerine, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen mankenlik eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

150+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Mankenlik eğitimlerimizi alan 150’den fazla öğrencimiz mesleklerini yapmaya ve podyumda parlamaya başladılar.

Mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk gibi eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başardılar, ünlü modacılarla ve markalarla çalıştılar. Moda haftalarında ve şovlarda boy gösterdiler.

Model Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sahnelerin tozunu yutarken ve adınızı Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

mankenlik kursu fiyatları
mankenlik eğitimleri

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Moda ve sanat dünyasına adım atmak isteyenler için mankenlik kursu dışında da çok sayıda eğitim hazırladık!

Siz de Model Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız fotomodellik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, cilt ve saç bakım derslerimize göz atın, Model Akademi ile kişisel gelişiminize ve kariyerinize şekil vermeyi sürdürün, yeni kazanımlarla moda ve sanat dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırın!

Kariyerine güçlü bir başlangıç yapmak isteyenler mankenlik eğitimi ve diğer branş derslerimizle Model Akademi’de buluşuyor!..

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi Mankenlik kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi mankenlik kursu olarak öğrencilerimizin ünlü mankenler ile tanışmasını sağlıyor, moda organizasyonlarına katılıyor ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mankenlik kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Model Akademi mankenlik kursları ile yalnızca mesleğiniz için hazırlanmayacak, keyifli bir atmosferde eğitim almanın ayrıcalığından yararlanacaksınız!

sosyal etkinlikler mankenlik kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Mankenlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece mankenlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Model Akademi’yi çok seveceksiniz! Mankenlik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi mankenlerinden kursiyerlerimizin podyum performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Mankenlik kursu öğrencilerimizin podyum çalışmaları, gösterdikleri performanslar ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak mesleklerinde uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta mankenlerden aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü mankenler arasında yer almanız için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz!

mankenlik okulu
mankenlik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü mankenleri, koreografları ve modelliğin duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta mankenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, başarılı mankenler ve modellerden mankenlik mesleğinin püf noktalarını öğreneceğiniz butik mankenlik eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını mankenliğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Mankenlik eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin podyum çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Mankenlik Kursu Detaylı Eğitim Programı

Manken olmayı hayal edenler, mankenlik sektörüne yeni adım atan ve kendisini geliştirerek kariyer basamaklarını hızla tırmanmayı isteyenler için eşsiz bir mankenlik kursu hazırladık! Siz de Türkiye’nin en iyi mankenlik kursu programını inceleyin, ayrıcalıklı bir kurumdan, samimi ve eğlenceli bir ortamda eğitim alın!

Mankenlik kursu programının öğrencilerimize kazandıracakları;
 • Özgüveniniz artacak,
 • Hayallerinizdeki mesleğin tekniğini öğreneceksiniz,
 • Podyumda yürüme deneyimi kazanacaksınız,
 • Beden dilinizi etkili kullanmaya başlayacaksınız,
 • Sahne ve kulis adabı öğreneceksiniz,
 • Birlikte hareket etmeyi öğreneceksiniz,
 • Sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanacaksınız,
 • Formunuzu yakalayacaksınız,
 • Saç ve cilt güzelliğinin sırlarını öğreneceksiniz,
 • Profesyonel yaşamın kurallarını öğreneceksiniz,
 • Başarılı mankenlerden mesleğin püf noktalarını duyacaksınız,
 • Kariyerinize bir adım önde başlayacaksınız.

Geleceğin yıldızlarıyla ilk bölümümüzde mankenlik mesleğine göz atıyor, yolculuğumuza başlıyoruz. 1.Hafta Mankenlik Kursu Programı:
 • Moda Tarihi ve Gelişimi
 • Moda Sektörünün İşleyişi ve Metrikleri
 • Modanın Kilit Oyuncuları
 • Dünyanın En İyi Modacıları
 • Moda Takvimi ve Etkinlikler
 • Moda Haftaları ve Moda Başkentleri
 • Modada Stratejik Gelişmeler
 • Tasarımcı Markaları
 • Tasarım Markalarının Çalışma Prensipleri
 • Mankenlik
 • Modellik ve Fotomodellik Arasındaki Farklar
 • Mankenlik Mesleği ve Mesleki Terimler
 • Avantajları ve Zorlukları
 • Dünyanın En Ünlü Mankenleri
 • Türkiye’nin En Ünlü Mankenleri
 • Mankenlerde Aranan Özellikler
 • Boy, Kilo ve Vücut Ölçüsü Kriterleri
 • Vücut Ölçümlerinin Yapılması ve Sonuçların Değerlendirilmesi
İlk bölüm mankenlik dersleri ile size ilham olacak duayen mankenleri tanıyacak, mankenlik mesleğinin geçmişi hakkında fikir edineceksiniz.

Eğer başarılı bir manken olmak istiyorsanız bedeninizi iyi tanımalısınız. Bu bölümümüzde anatomi bilgimize ve postürümüze odaklanıyoruz. 1.Hafta 2.Bölüm Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş – Postür
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Doğru Nefes Alma ve Beden Uyumu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Boyun ve Baş Çalışmaları
 • Bacak Çalışmaları
 • Sırt Çalışmaları
 • Karın Kaslarını Çalıştırma
İlk hafta mankenlik dersleri sonunda beden farkındalığınız artacak, duruşunuzun değişmeye başladığını hissedeceksiniz.

Duruşumuzu hallettiğimize göre sırada yürüyüş var! Bu bölümümüzde podyumda yürüme denemeleri yapacağız. 2. – 3.Hafta Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Algılama ve Yorumlama
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Müziği Doğru Dinleme
 • Müzikle Birlikte Ritim Tutma
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikli / Müziksiz Hareket Becerileri
 • Podyum Duruşu Kazanma
 • Podyum Yürüyüşü Nedir?
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Müzikle Uyumlu Adım Atma
  • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Doğru Dönüş ve Poz Verme Yöntemleri
 • Sahnede Duruş ve Alan Kullanımı
 • Senkronize Hareket Uygulamaları
 • Podyum Duruşu Uygulamaları
 • Podyum Yürüyüşü Uygulamaları
3. hafta mankenlik kursları sonunda müzikle birlikte adım atmayı öğrenecek, ritim ve müzik algınızı geliştireceksiniz.

Tüm öğrendiklerimizi podyumda geliştirmeye, deneyim kazanmaya hazır mısınız? 4. – 5.Hafta Mankenlik Kursu Programı:
 • Podyum Düzeni
 • Podyum Şekilleri ve Ebatları
 • Podyum Boyutlarına Göre Koreografi Düzenleme
 • Sergilenecek Kıyafet ve Aksesuarlara Göre Koreografi Hazırlanması
 • Podyumda Yürüme ve Koreografi Sergileme
 • Sahnede Duruş
 • Temel Duruş ve İfade Şekilleri
 • Müzikli / Müziksiz Hareket
 • Müziksiz Koreografi Uygulaması
 • Müzikle Yürüyüş ve Sahne Dönüşlerini Uygulama
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Poz Verme
 • Jest ve Mimik Çalışmaları
 • Grupla Uyumlu Hareket Etme
 • Sahnede Ahengin Temel Unsurları
 • Senkron Bilgisi
 • Sayılı Adımlar Uygulaması
 • Diğer Modellerle İletişim
  • Makyaj Sırası
  • Kostüm Sırası
  • Podyum Sırası
  • Empati Kurma ve Anlayış
  • Etkili İletişim Teknikleri
  • İletişim Kazalarını Önleme
 • Podyumda Heyecanı Kontrol Altına Almak
 • Defileleri İzleyerek Hazırlanan Koreografilerin Değerlendirilmesi
5. hafta mankenlik eğitimleri ile podyuma ve sahne ışıklarına ısınmaya başlayacak, kendinize güven kazanacaksınız.

Bir manken üzerine giydiği her kıyafeti ve aksesuarı taşımayı bilmelidir. Bu hafta farklı kıyafet ve aksesuar türlerine odaklanıyoruz. 6.Hafta Mankenlik Kursu Programı:
 • Kumaş Türleri
 • Kıyafet Modelleri
 • Beden Orantısı ve Biçimleri
 • Mankenin Vücut Özelliklerine Göre Kıyafet ve Aksesuar Seçimi
 • Podyumda Giysi Sunumu ve Aksesuar Kullanımı
 • Kıyafeti ve Aksesuarı Doğru Taşıma Yöntemleri
  • Pantolon
  • Gömlek
  • Ceket
  • Etek
  • Elbise
  • Abiye
  • Gelinlik – Damatlık
  • Mont
  • Ayakkabı
  • Çanta
 • Mevsime Göre Kıyafet Taşıma
 • Palto, Şemsiye, Pardösü, Paket Taşıma Eğitimleri
 • Aksesuarların Farklı Konseptlerde Kullanımları
 • Renklerin Psikolojik Etkisi ve Yerinde Kullanımının Önemi
 • Global Markaların Defilelerinin İzlenmesi ve Yorumlanması
6. hafta mankenlik dersleri sonunda ne giyerseniz giyin kendinize yakıştırmayı becerebildiğinizi fark edeceksiniz.

Beden dilinizi doğru kullanamazsanız izleyicilere mesajınızı geçiremezsiniz! Bu bölümümüzde beden dili kullanımına odaklanıyoruz. 7.Hafta 1. Bölüm Mankenlik Kursu Programı:
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Mesaj Gönderme ve Almada Beden Dilinin Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri ve Paradigmalar
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma ve Kalkma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
  • Mankenlikte Bakışların Önemi
  • Etkileyici Bir Bakışın Sırrı
  • Mankenlikte Göz Teması
  • Bakışlar ve Gözlerin Verdiği Mesajlar
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
  • Eleştiri Jestleri
  • Karar Jestleri
 • El Sıkışma
 • Kol Kavuşturma Engeli
 • Saklanma Davranışları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Sahnede Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Röportaj ve Konuşma Sırasında Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • İş Görüşmelerinde ve Toplantılarda Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Sosyal Hayatta Beden Dilini Doğru Kullanma
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
Hem sahnede hem de gündelik yaşamda beden dilinizi kullanmayı öğrenecek, mankenlik dersleri ile iletişimsel becerilerinizi güçlendireceksiniz.

Profesyonel yaşamda başarılı olmanın yolu zarafetten geçer. Biz de bu bölümümüzü zarafet kurallarına ayırıyoruz. 7.Hafta 2. Bölüm Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Nezaket ve Görgü Kuralları
 • Oturma Kalkma Adabı
 • Bir Mekana ya da Odaya Giriş ve Çıkış Adabı
 • İlk Girilen Ortamda Davranış Şekilleri
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
 • İsimle Tanıtma
 • Soy İsimle Tanıtma
 • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
 • El Kavrama Şekilleri
 • El Sıkmada Güç Uygulama
 • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
 • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Selam Verme
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Yeni Tanışılan Kişilerle Konuşma Adabı
 • Kendini Doğru İfade Etme
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
 • Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
 • Etkin ve Sağlıklı İletişim Kurma Yöntemleri
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
  • Öfke Kontrol Becerileri
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Eleştirilere Açık Olmak
 • Önyargısız Olmak
 • Sofrada Görgü Kuralları
  • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Çatal, Bıçak Kullanımı
  • Yemek Yeme Adabı
  • Yemek Masasında Sohbet
  • Yenilmesi Zor Yiyeceklerle Başa Çıkma
 • Gala ve Organizasyonlarda Tavır ve İmaj
 • Doğru Giyinme ve Makyaj Önerileri
7. hafta mankenlik eğitimleri sonunda iletişim becerileriniz, beden diliniz ve zarafetinizle insanları kolayca etkiniz altına almaya başlayacaksınız!

Başarılı bir mankenin sırlarından biri de kendine iyi bakmayı bilmektedir. 8.Hafta 1.Bölüm Mankenlik Kursu Programı:
 • Kozmetik Tarihi ve Önemi
 • Kozmetikte Kullanılan Bitkiler ve Faydaları
 • Cilt Tanımı ve Türleri
 • Cildin Bakımı ve Korunması
 • Sağlıklı Bir Cilt İçin Kullanılacak Doğal Bakım Ürünleri
 • Vücut, El ve Yüz Güzelliği İçin Yapılması Gerekenler
 • Saç Bakımı ve Püf Noktaları
 • Sağlıklı Bir Saç İçin Kullanılacak Ürünler
 • Mankenlikte Ayak Deformasyonu
 • Ayak Bakımında Dikkat Edilecekler
 • Mankenlikte Makyaj
 • Podyum Makyaj Türleri
 • Konsepte ve Ürüne Göre Makyaj Seçimi
 • Gündüz ve Gece Makyajı
 • Defile ve Organizasyon Makyajı
 • Podyum Makyaj Teknikleri ve Uygulaması
 • Podyum Saçı Uygulaması
Mesleğinizi uzun yıllar, en iyi şekilde yapabilmeniz için mankenlik eğitimi ile saç ve cilt bakımının sırlarına odaklanıyoruz.

Kulis adabını bilmeden doğru isimlerle network kuramaz, kariyer basamaklarını tırmanamazsınız! Mankenlik Kursu Programı:
 • Kulis Düzeni ve Disiplini
 • Kulisin Bölümleri
 • Kulis Çalışanları ve Görevleri
 • Podyum Trafiğini Yöneten Kişiler
 • Podyuma Çıkış Düzeni ve Örnekleri
 • Kıyafetlerin Çıkış Düzenine Göre Gruplandırılması
 • Mankenlerin Çıkış Düzenine Göre Hazırlanması
 • Prova Alma Şekilleri
 • İyi Bir Sunum İçin Prova Sayısının Önemi
 • Koreografi ve Çıkış Düzenine Göre Manken Gruplarının Belirlenmesi
 • Kulis Hazırlıkları Uygulaması
 • Sahnede Prova Alınması
 • Grupla Koreografi Çalışmaları
 • Açık Havada ve Farklı Mekanlarda Podyum Uygulamaları
9. hafta mankenlik dersleri sonunda ünlü modacılar ve ajanslar tarafından tercih edilen bir manken olmanın sırlarını öğreneceksiniz.

Fotoğraflarda her zaman güzel çıkmak istemez misiniz? 2 haftalık bu bölümümüzü fotomodellik derslerine ayırıyoruz. 10. – 11. Hafta Mankenlik Kursu Programı:
 • Fotomodellik Tanımı ve Türleri
 • Moda ve Portre Fotoğrafçılığı Terimleri
 • Kamera Türleri ve Işık Ekipmanları
 • Stüdyo Ekipmanlarının Tanıtımı
 • Temel Fotomodellik Eğitimi
 • Beden ve Uzuvların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
  • Baş
  • Çene ve Boyun
  • Eller
  • Kollar
  • Bacaklar
  • Ayaklar
  • Omuzlar
  • Saç
  • Gözler
  • Köprücük Kemiği, Çene ve Göz Bağlantısı
  • Burun
  • Dudak ve Ağız
  • Kulaklar
  • Kalça
 • Kamera Önü Duruş Çalışmaları
 • Başlıca Duruş Şekilleri Nelerdir?
  • Ayakta Duruş Stilleri
  • Duvara Yaslanarak Duruş Şekilleri
  • El Belde Duruş
  • El Cepte Duruş
  • Kadın Model Duruş Stilleri
  • Erkek Model Duruş Stilleri
  • Çocuk Model Duruş Stilleri
 • Başlıca Poz Türleri Nelerdir?
  • Ayakta Pozlar
  • Eğilerek Pozlar
  • Oturarak Pozlar
  • Uzanarak Pozlar
  • Sandalye İle Pozlar
  • Duvara Yaslanarak Pozlar
  • Omuz Üstü Pozlar
  • Müzikle Pozlar
  • Aksesuarla Pozlar
  • Dekor Önünde Ve Arkasında Pozlar
  • Hareketli Pozlar
  • Kameraya Bakarak Pozlar
  • Kamera Yokmuş Gibi Pozlar
  • Yakın Plan Pozlar
  • Üç Çeyrek Pozu (Vücudun Sadece Dörtte Üçünün Görünmesi)
  • Kaçınılması Gereken Pozlar
 • Kameraya Bakış Çalışmaları
  • Fotoğraf Çekilirken Nereye Bakmalısınız?
  • En Güzel Çıktığınız Açıyı Bulma
 • Jest Ve Mimik Çalışmaları
  • Korku
  • Üzüntü
  • Sevinç
  • Şaşkınlık
  • Endişe
  • Heyecan
  • Gerginlik
 • Fiziki Yapıya Uygun Poz Verme
  • Uzun Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kısa Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kilolu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Zayıf Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Yuvarlak Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
 • Mekana Göre Poz Verme
  • Stüdyoda Nasıl Poz Verilir?
  • Sokak Ve Açık Alanlarda Nasıl Poz Verilir?
  • Mimari Bir Yapı Önünde Nasıl Poz Verilir?
  • Manzarada Nasıl Poz Verilir?
  • Etkinlik, Açılış, Gala Vb. Yerlerde Nasıl Poz Verilir?
 • Doğal Poz Verme Teknikleri
 • Doğal Gülümsemenin Yolları
 • Çekim Konseptinin Belirlenmesi
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar
 • Makyaj ve Kıyafet Hazırlıkları
 • Konsepte Özel Duruş ve Poz Teknikleri
 • Fotoğrafçı ve Çekim Ekibiyle İletişim
 • Doğru ve Etkin İletişim Kurma Teknikleri
 • Katalog ve Dergi Fotoğraf Çekim Uygulaması
 • Reklam Fotoğrafı Çekim Uygulaması
 • Polaroid Çekimi
 • Portre Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
11. hafta mankenlik dersleri sonunda fotomodelliği de kazanımlarınız arasına ekleyecek, kıyafet, takı ve aksesuar çekimlerinde profesyonelliğinizle fotoğrafçıları büyüleyeceksiniz.

Son haftamızda öğrendiklerimizi gözden geçiriyor, imajımıza odaklanarak kendimizi mankenlik sektörüne hazırlıyoruz. 12. Hafta Mankenlik Kursu Programı:
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Mankenlik Sektöründe İmaj Kırıcılar
 • Zayıf Yönler ve Gelişim Planı
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Özgün ve Farklı İmaj Yaratmanın Yolları
 • Kartvizit ve Web Sitesi Çalışmalarının Mesleğinize Katkısı
 • Sosyal Medya Kanallarının Kurulumu ve Yönetimi
 • Daha Çok Kişiye ve Doğru Mecralara Ulaşmanın Yolları
 • Aranan Bir Manken Olmanın Sırları
 • Sektöre Hazırlık Yapma
 • Casting Ajanslarına Kayıt
 • Türkiye’nin En İyi Mankenlik Ajansları
 • Portfolyo Oluştururken Dikkat Edilecekler
 • Portfolyoda Olması ve Olmaması Gerekenler
 • Ajans Görüşmeleri ve Ajans Sözleşme Prensipleri
 • Menajer Seçimi ve Menajerlik Süreçleri
 • Ünlü Modacıların Dikkatini Çekmek İçin Öneriler
 • Audition Çekimi
 • Sertifika Töreni
12 haftalık mankenlik eğitimi programı ile artık podyumlara çıkmaya hazırsınız! Sektörün dev isimleri peşinizden koşacak!..

Mankenlik Kursu Programı – 250’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 250’nin üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi Mankenlik kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz mankenlik kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Mankenlik Kursu Programı

Manken olmayı hayal ediyor veya mesleğe adım atmış olmanıza rağmen kendinizi geliştirmeniz gerektiğini hissediyorsanız Model Akademi mankenlik kursu tam size göre!

Mankenlik kursu; haftada 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, podyumda yürüyüş ve kıyafet taşıma, imaj çalışmaları, saç-makyaj ve kıyafet bilgisi, fotomodellik ve casting konularını içeren bir eğitim programıdır.

Mankenlik eğitimi programı; kariyerini profesyonel bir manken olarak şekillendirmek isteyen, mankenlik mesleği hakkında bilgi ve deneyim edinmeyi arzulayan, kendini geliştirerek ajansların ve modacıların dikkatini çekmeyi hedefleyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Mankenlik eğitimi; mesleki kazanımların yanı sıra özgüveninizi ve iletişim becerilerinizi arttırarak gündelik hayatta da çok daha dikkat çekici bir imaja sahip olmanızı sağlar.

mankenlik eğitimleri

Mankenlik Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak Mankenlik Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı mankenlik kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Mankenlik Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Mankenlik Kursu eğitmen kadromuz; mankenlik ve modellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını mankenlik mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, podyumun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Mankenlik kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Mankenlik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Mankenlik kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun mankenlik kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Mankenlik kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi mankenlik eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Mankenlik kursu Florya, mankenlik kursu Bahçelievler, mankenlik kursu Ataköy, mankenlik kursu Yeşilköy, mankenlik kursu Zeytinburnu, mankenlik kursu Avcılar olarak hizmet veren mankenlik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. Model Akademi mankenlik kursları ile öncelikle öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarını analiz ediyor, eksiklerine ve hedeflerine uygun bir mankenlik eğitimi almalarını sağlayarak onları mesleklerine hazırlıyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetlerimizle başarılı bir manken olmaları için yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyoruz.

Evet. Model Akademi olarak mankenlik dersleri sonunda başarılı öğrencilerimize ekibimizde yer veriyor, ayrıca mankenlik seçmeleri, tanıtım projeleri ve diğer kariyer fırsatları hakkında duyurular yaparak çözüm ortaklarımız aracılığıyla ajanslarda yer bulmalarını sağlıyor, ünlü markalarla çalışmalarına destek oluyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi instagram
mankenlik kursu fiyatları

Mankenlik Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Mankenlik Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mankenlik kursları ile kendilerine yatırım yapan, yeni bir kariyere adım atmaya hazırlanan öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Mankenlik Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mankenlik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, podyum çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Mankenlik kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mankenlik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi mankenlik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Mankenlik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

250+

Mezun Öğrenci

Mankenlik kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

680

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 3.400 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50