Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Workshop

Bir Anlığına Hayata Ara Verin!

Dans Edin, Eğlenin, Gündelik Yaşamın Stresinden Uzaklaşın! – Model Akademi Dans Workshop

Bu sıralar işiniz başınızdan mı aşkın? Kendinize ayırmaya neredeyse hiç vakit bulamıyor musunuz? Enerjinizin git gide söndüğünü, tüm günü ofiste hareketsiz geçirmekten kaskatı kesildiğinizi mi hissediyorsunuz?

Model Akademi dans atölyesi ile yaşam enerjinizi yenilemeye, haftanızdan bir gün ayırarak tüm haftanızı güzelleştirmeye, gündelik monoton ve bunaltıcı rutininize dinamizm ve renk katmaya ne dersiniz?

Sizlere keyifli bir atmosferde sizin gibi gündelik koşturmacalardan sıkılmış dans tutkunları ile güzel bir gün vadediyoruz! Bu fırsatı kaçırmayın...

Dans atölyesi; iş ya da okul yoğunluğunun vücudunuz ve ruhunuzda neden olduğu olumsuz etkileri silmenize yardımcı olur.

dans workshop

Tüm Dans Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Dans Atölyesi; 1 gün 3 saatlik bir workshop dans eğitimi olup anatomi bilgisi, beden farkındalığı, esneme hareketleri, müzikle uyumlu hareket etme, nefes kontrolü, yürüyüş ve dönüş teknikleri, Latin dansları, salsa, cha cha ve bachata müzikleriyle dans koreografileri gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Atölyesi Model Akademi

Eğlenceli müzikler ve hareketli ritimlerle bedeninizin çağrısına kulak vermeye, yaşam enerjinizi yenilemeye, keyifli bir hafta sonu geçirmeye hazır mısınız? Uzman dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış dans dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir dans atölyesi programını sizlere sunuyoruz.

dans workshop eğitmenleri

Ünlü Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
dans atölyesi

%100 Öğrenme Garantisi

Dans workshop sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı dans workshop

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

workshop dans

Hayatınız Çok Mu Hareketsiz?

Vaktinizin çoğunu bir ofiste, bilgisayar başında, hareketsiz bir biçimde mi geçirmek zorunda kalıyorsunuz?

Yoksa sınavlara hazırlanmaktan, ders çalışmaktan masadan kalkmaya fırsat bulamıyor, artık vücudunuzun size imdat çağrıları gönderdiğini mi hissediyorsunuz? İster iş ister okul nedeniyle yaşamınız dinamizmden uzaklaşmış olsun, artık bu gidişata dans atölyesi ile dur demenin zamanın geldi!

Model Akademi workshop dans kursu ile kendinize keyifli bir hafta sonu armağan etmeye ne dersiniz?

Dans Etmek Sizin İçin Bir Motivasyon Mu?

Eğer yaşam enerjinizin düştüğünü hissediyor, kendinizde sorumluluklarınızı sürdürecek gücü bulamıyorsanız dans dersleri ile bu durumu tersine çevirebilirsiniz!

Model Akademi workshop dans dersleri ile öğrencilerimize keyifli bir hafta sonu geçirmeleri için özel bir program hazırladık! Siz de ünlü dans eğitmenlerimiz eşliğinde unutulmaz bir dans kursu programının tadını çıkarırken motivasyonunuzu geri kazandığınızı hissedeceksiniz, haftaya zinde başlayacaksınız!

Kendiniz için bir şeyler yapın, dans atölyesi ile gündelik koşturmacaların sizi esir almasına ve motivasyonunuzu yok etmesine izin vermeyin!

dans kursu
dans kursları

Bugün Sadece Size Özel!

Dans atölyesi ile sınırların, sorumlulukların ötesine geçtiğiniz bir günün tadını doyasıya çıkarmaya hazır mısınız?

Rutine binmiş, sıkıcılaşmış ve artık bunaltıcı olmaya başlayan yaşamınızda yeni bir renk arıyor, daha mutlu, daha motive ve daha yaratıcı olmak için çözüm üretmeye çalışıyorsanız bir de dans etmeyi denemelisiniz! Model Akademi dans kursları ile eğlenecek, aynı zamanda hayatınızı dans ederek değiştireceksiniz!

Model Akademi’de ayrıcalıklı ve size özel bir gün geçirmek isteyen tüm dans tutkunlarını dans workshop programımıza bekliyoruz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Bu monotonluktan, aynı şeyleri yapmaktan, işe ve okula gidip eve dönmekten sıkıldım diyor, yeni bir deneyime yelken açmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun dans workshop programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir dans eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun dans atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre dans workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan dans dersleri veriyoruz.

dans atölyesi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Dans atölyesi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Dans workshop sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dans Atölyesi ile Bu Hafta Sonunu Unutulmaz Hale Getirin!

Dans etmeyi çok seviyor, müziği her duyduğunuzda harekete geçmek mi istiyorsunuz? Bunu bir de uzman dans eğitmenleri eşliğinde, keyifli bir atmosferde yapmak istemez misiniz? Dans atölyesi ile bedeninizin çağrısına kulak vererek kendinizi sınamaya ne dersiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun dans workshop planını yapalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi dans workshop

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dans atölyesi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, unutulmaz bir gün geçirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
dans atölyesi

Sonuna Kadar Eğlenin!

Model Akademi dans workshop programı ile hafta sonunuz için keyifli bir plan yapın, eğlenceli bir kursun tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Stresten Kurtulun!

Gündelik koşturmacaların, iş yoğunluğunun stresinden dans ederek uzaklaşın, dans atölyesi ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu tazeleyin!

meb ruhsatlı dans workshop

MEB Ruhsatlı Dans Atölyesi

Model Akademi dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına riayet etmeye özen gösterdiğimiz dans workshop programlarımızda sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her noktada öğrencilerimize en iyi dans kursu deneyimini sunmaya dikkat ediyor, keyifli bir atmosferde güzel vakit geçirdiklerinden emin oluyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları ve uygulamalı dans dersleri ile pekiştiriyoruz..

Dans atölyesi ile Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir ders programını sizlerle buluşturuyor, eksik kaldığınız noktaları analiz ederek kendinizi geliştirebileceğiniz daha kapsamlı dans eğitimi seçeneklerimiz hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Uygulamalı Dans Eğitimi

Sizin için en verimli dans kursu programını hazırlamak adına ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi analiz ediyor, dans dersi içeriklerimizi size göre şekillendiriyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini sergilemelerine olanak tanıyacak figür ve koreografi çalışmaları, dans atölyesi sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir dans atölyesi için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

uygulamalı dans eğitimi
dans eğitimleri

Uluslararası Dans Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz dans workshop programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Workshop dans kursu öğrencilerimizin keyifli bir gün geçirdiklerinden emin olmak adına içeriklerimizi Avrupa’nın en iyi dans okullarından ilhamla güncelliyor, yenilikçi ve başarısı kanıtlanmış metotlarla dansı daha çok sevmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Dans atölyesi sonrasında da kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Model Akademi olarak sadece dans atölyesi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; mankenlik, fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Dans eğitimi sonrasında da hayatınıza katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

dans dersi

Dans Workshop Yorumları

Eğlenmek Hakkınız!

Uzun ve yorucu bir haftanın ardından tüm yorgunluğunuzu geride bırakmak istemez misiniz?

Dansla Tazelenin!

Workshop dans dersleri ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu tazeleyecek bir günün tadını çıkarın!

Motivasyonunuz Artsın!

Keyifli bir dans kursu ile haftaya çok daha keyifli ve zinde başlayın, işinize yüksek motivasyonla dönün!

dans workshop mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize dans eğitimleri verdik.

Dans atölyesi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye dans dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir dans eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Dans pistinde ve sahnede olmayı seven öğrencilerimiz için spot ışıklarının heyecanının hissedebilecekleri çok sayıda eğitim hazırladık!

Workshop dans kursu dışında da Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız mankenlik kursu, fotomodellik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, cilt ve saç bakım eğitimlerimize göz atabilir, kişisel gelişiminize bizimle devam edebilir, kendinizi geliştirmeyi sürdürebilirsiniz!

Dans workshop sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanmayı ihmal etmeyin!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler dans workshop

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi dans atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir dans dersi sunuyoruz!

Dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi dans kursu olarak öğrencilerimizin farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Workshop dans kursları ile öğrencilerimizin unutulmaz bir gün geçirdiklerinden emin oluyor, daha kapsamlı kurs programlarımızı sosyal ve kültürel aktivitelerle zenginleştirerek her anın tadını çıkarmayı biliyoruz!

Sanat Cafe

Dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Model Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
dans workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Dans eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Dans Workshop Detaylı Eğitim Programı

Gündelik yaşamın koşturmacalarına ara vermenin, biraz nefes almanın ve hayata dansla daha pozitif bakmanın tam zamanı! Siz de detaylı dans atölyesi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenleri eşliğinde keyifli bir dans workshop fırsatını kaçırmayın!

Dans workshop programının sizlere kazandıracakları;
 • Stresiniz azalır,
 • Enerjiniz tazelenir,
 • Dinlenirsiniz,
 • Yeni insanlarla tanışırsınız,
 • Güzel vakit geçirirsiniz,
 • Motivasyonunuz artar,
 • Formda kalırsınız,
 • Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanırsınız,
 • Hayatınıza dinamizm katarsınız,
 • Vücudunuzu esnetirsiniz,
 • Kaslarınızı güçlendirirsiniz,
 • Yeteneklerinizi keşfedersiniz,
 • Hareketsizliğin olumsuz getirilerinden bedeninizi arındırırsınız,
 • Ruh halinizi düzeltirsiniz,
 • Haftaya daha mutlu başlarsınız.

İlk bölümümüzde bedenimizi tanıyor, hareketsizliğin olumsuz etkilerini bedenimizden silmek için neler yapabileceğimize bakıyoruz! Dans Workshop 1. Bölüm Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
İlk bölüm workshop dans dersleri ile bedeninize dair algınız değişecek, ritmi ve müziği kaslarınızda hissetmeye başlayacaksınız!

Eğlence tüm hızıyla devam ediyor! 2. bölümümüzde Latin ezgileriyle kendimizi müziğe bırakıyor, doyasıya dans ediyoruz. Dans Workshop 2. Bölüm Programı:

Dans workshop programımızın ilk bölümünde esnedik ve kendimizi dansa hazırladık… Şimdi Latin danslarından salsa, bachata ve cha cha cha gibi hareketli dansların temel figürlerini öğreniyor; adımları ve dönüşleri işliyor ve öğrendiğimiz teknikleri uygulayabileceğimiz kısa bir koreografi yapıyoruz! dans ederken eğlenmeyi ihmal etmiyor ve Latin danslarının heyecanını bedenimizde hissediyoruz.

Model Akademi’nin dans pistinde Latin danslarının ateşini yakıyor, üç saatlik keyifli bir dans workshop programını geride bırakıyoruz.

Dans Workshop Programı – 150’nin Üzerinde Katılımcı %97 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 150’nin üzerinde katılımcı misafir eden ve %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan Model Akademi Dans Workshop programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz dans workshop eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? –Dans Atölyesi Programı

Kendiniz için bir şeyler yapmak istiyor, aradığınız fırsatı bir türlü bulamıyor musunuz? Dans ederek hayatınızı değiştirmeye başlamaya ne dersiniz?

Dans atölyesi; 1 gün 3 saatlik bir workshop dans eğitimi olup anatomi bilgisi, beden farkındalığı, esneme hareketleri, müzikle uyumlu hareket etme, nefes kontrolü, yürüyüş ve dönüş teknikleri, Latin dansları, salsa, cha cha ve bachata müzikleriyle dans koreografileri gibi konu başlıklarını içermektedir.

Dans workshop programı; iş ve okul stresinden uzaklaşmak, yoğun bir haftanın ardından bedenine dinlenme fırsatı vermek, hareketsiz bir yaşam alışkanlığından kurtulmak ve dans etmek isteyen her yaştan birey için özel olarak hazırlanmıştır.

Dans atölyesi ile tıpkı sizin gibi dans tutkunları ile sosyalleşme fırsatı bulacak, yeni dostluklarla hayatınıza renk katacaksınız!

dans eğitimi

Dans Workshop Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Dans atölyesi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı dans atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı dans kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Dans workshop eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Model Akademi olarak dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, danstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Dans atölyesi sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları gibi faktörleri göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, dans kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan yetişkinler için dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Dans kursu Florya, dans kursu Bahçelievler, dans kursu Ataköy, dans kursu Yeşilköy, dans kursu Zeytinburnu, dans kursu Avcılar olarak hizmet veren dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans kursu ve diğer dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en keyifli dans workshop deneyimini sizlere sunduğumuzdan emin olmaktayız!

Dans workshop programımızı iş yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen yetişkinler, sınav kaygısından ve derslerden bunalan gençler için özel olarak hazırladık! Siz de dans atölyesi ile gündelik yaşamın rutininden uzaklaşabilir, keyifli bir gün geçirerek hayatınıza renk katabilir, bu sırada uzman dans eğitmenlerinizin performansınıza yapacağı yorumlarla dansa olan yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
dans kursu fiyatları

Dans Workshop

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Dans Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans kursları ile unutulmaz bir hafta sonu geçiren, yaşamlarına dinamizm ve renk katan öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Dans Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Dans kursu dersliklerimizi, dans salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Dans kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Dans kursları ile yaşam enerjisini yenileyen yüzlerce mutlu dans tutkunu!

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

264

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.320 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50