Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Cilt Bakımı Kursu

Makyaj ve Cilt Bakımı Yeteneklerinizle Büyüleyin!

Güzelliğinize Önem Veren Uygulamaları Kullanmayı Öğrenin! - Model Akademi Cilt Bakımı Atölyesi

Tarzınızla ve güzelliğinizle büyülüyorsanız, kendinizi güzelliğinizle ifade etmekten keyif alıyorsanız, zarafetinizi yansıtmaktan geri durmuyorsanız bu özelliklerinizi cilt bakım atölyesi ile besleyebilirsiniz!

Model Akademi Cilt Bakımı kursu ile güzelliğinizi yansıtmanın yeni yollarını keşfedebilir, doğru ve cilt dostu uygulamalarla kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Öğrendiklerinizi ömür boyu kullanabileceğiniz cilt bakımı kursu eğitimini sizce de hak etmiyor musunuz?

Mankenlik ve modellik yapıyor, bakımınıza özen gösteriyor, doğru uygulamalar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ve cilt bakımı eğitimi veren yerler arıyorsanız Model Akademi’nin cilt bakımı atölyesi tam da size göre! Aldığınız cilt bakımı eğitimleri sonunda hem kendi cildinize doğru uygulama gerçekleştirebilecek hem de yeni bir kariyerin kapılarını aralayabileceksiniz.

Cilt bakımı eğitimi alan kişilerin, almayanlara göre çok daha etkili ve doğru cilt bakımı uygulamaları yaptıkları görülmektedir.

cilt bakımı kursu

Tüm Cilt Bakımı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Cilt Bakımı Kursu; 1 gün 3 saatlik bir eğitim programı dahilinde, size teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini sunar. Cilt bakımı eğitimi içerisinde anatomi bilgisi edinme, cilt yapısı hakkında detayları öğrenme, kozmetik araçlar ve ürünler hakkında bilgi edinme, etkili yüz masajı, detaylı makyaj uygulamaları, sahne ve kamera önü makyajı teknikleri, vücut bakımı, tırnak bakımı ve ayak sağlığı incelikleri gibi konular bulunan bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Cilt Bakımı Kursu Model Akademi

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak işlemlerin nasıl yapılması gerektiğini, herkesin hayran bakışlarını yakalamayı birlikte sağlıyoruz. Sahne sanatlarına ilginiz varsa, makyaj ve güzellik konularını seviyorsanız Model Akademi Cilt Bakımı kursu şansını yakalayın! Türkiye’nin en güncel eğitimleriyle cilt bakımı kursu programına katılmak için bizimle iletişime geçin.

cilt bakımı kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Alanında isim yapmış, ünlü eğitmenlerden ve profesyonel cilt bakımı uzmanlarından cilt bakımı eğitimi alma şansına sahip olun!

Eğitmenlerimiz »
cilt bakımı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Cilt Bakımı kursu aldıktan sonra eğitime tekrar katılabilir, eğitiminizi pekiştirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir mazeret aramıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı cilt bakımı kursu

Katılım Sertifikası

Cilt bakımı eğitimi sonunda Model Akademi tarafından verilen katılım sertifikasıyla profesyonel yetkinliğinizi elinizde bulundurun.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Yasal olmayan bir şekilde cilt bakımı kursu verdiğini iddia eden, fakat olan ruhsatsız kurumlardan uzak durun! MEB ruhsatı olmayan herhangi bir kurumun eğitim kurumu olamayacağını aklınızdan çıkarmayın, böyle kurumlardan cilt bakımı eğitimi almayın!

cilt bakımı eğitimi

Cilt Bakımı Atölyesi İle Fark Yaratan Teknikleri Öğreneceksiniz!

Güzellik sektörüne kendi adımlarınızla dahil olmak ister misiniz? Cilt bakımı hakkında derin teknikleri öğrenmeniz ve bu sektöre dahil olmanız için fırsat sunuyoruz!

Cilt bakımı kursları ile Model Akademi bünyesinde eğitim almak istiyor, eğitim içeriklerinin sizi tatmin edip etmeyeceğini bilmiyorsanız, en kaliteli cilt bakım kursları eğitim programını düzenlediğimizi bilmelisiniz. Cilt bakımına dair dolu dolu bir eğitime hazır olun! Cilt özelliklerinden makyaj malzemelerine, hastalıkların cilde yansımasından oje sürme tekniklerine, yüz masajından parfüm yapılışına kadar sahne ve performansa etki edecek cilt bakımı dersleri alacaksınız.

Makyajınızla ve ışıl ışıl parlayan cildinizle fark edilmek istiyorsanız veya cilt bakımı eğitimleri ile başkalarının cildinde en doğru işlemleri uygulamayı öğrenmek istiyorsanız atölyemize katılın!

Sahnenin Doğasını Temelden Öğrenin!

Mankenlik ve modelliğe ilginiz varsa, oyunculuk eğitimleri düşünüyorsanız veya profesyonel cilt bakım uzmanı olmak istiyorsanız Model Akademi cilt bakımı kursu size hitap ediyor!

Model Akademi cilt bakımı dersleri ile kursiyerlerimize sahne ve podyum öncesi makyajın ve cilt bakımının nasıl olması gerektiği hakkında ayrıntılı bir eğitim programı düzenliyoruz. Donanım sahibi bir cilt bakım uzmanı olmayı hedefliyorsanız veya sadece kendi cildinizin ihtiyaçlarını fark etmek istiyorsanız Model Akademi’den cilt bakımı eğitimleri almalısınız.

İster kariyeriniz için cilt bakımı tekniklerine hakim olmaya çalışın, ister göz alıcı ışıltınızı yansıtmak isteyin, cilt bakımı dersi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

cilt bakımı atölyesi
cilt bakımı kursları

Hayranlık Uyandıran Eğitimlerle Özgüven Kazanın!

Herkesin sağlıkla parıldayan cildinizi fark etmesini ister misiniz? Cildinize uzman bakımını verebilmek için Model Akademi’nin yolunu tutun ve en iyi cilt bakım kursu eğitimlerini almaya başlayın!

Aldığınız eğitimlerle kendinize kattıklarınıza inanamayacak, öğrendiklerinizi bir an önce profesyonel anlamda da kullanmak isteyeceksiniz. Cilt bakımı atölyesi eğitimlerinin sizi taşıdığı noktada herkesin bilginizden yararlanmasına yardımcı olacaksınız. Cilt bakımı kursu almak için çok fazla geç kalmayın ve şimdiden eğitimin kendinize olan güveninizi nasıl artırdığını hayal etmeye başlayın.

Model Akademi’den cilt bakımı eğitimi alarak kendinizi geliştirebilir, ünlü markalara, sanatçılarla veya modellerle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Model Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Cilt bakımı ve makyaj uygulamaları hakkındaki bilgi ve deneyimlerinizi artıracak kapsamlı eğitimlerle, son model cilt bakımı cihazlarına sahip eğitim ortamında cilt bakımı dersleri veriyoruz. Siz de Model Akademi’den cilt bakımı eğitimi alabilir, sizin için en kapsamlı cilt bakımı kursu eğitimlerini sunduğumuz ortamımızda bulunabilirsiniz. Cilt bakımı kurs içeriğimizin detaylarını anlatmamız için gelin, tanışalım!

Yetenek Analizi

Size en uygun cilt bakımı eğitimi programını belirleyebilmemiz için yeteneklerinizi analiz ediyor, cilt bakımı konusundaki bilginizi değerlendiriyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitmenlerimizle ve eğitim danışmanlarımızla tamamen size hitap eden cilt bakımı eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Odağımıza sizi alarak cilt bakımı dersleri vermeyi amaçlıyor, eğitmenlerimizle birlikte sizinle özel olarak ilgileniyoruz.

cilt bakımı kursları

Takip ve Rehberlik

Cilt bakımı dersi aldığınız sırada gelişiminizi takip ediyor, eksikliklerinizi vakit kaybetmeden tamamlıyoruz ve böylece yüzde yüz öğrenme garantisi sunuyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Cilt bakımı eğitimi sonrası bu alanda kariyer yapma planlarınız varsa size kariyer koçluğu ve imaj çalışmaları imkanı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ömür boyu süren etkilere sahip eğitimlerimizle yanınızda olmaya devam ediyor, cilt bakımı eğitiminiz sonrasında da desteğimizi sürdürüyoruz.

Hem Öğrenin Hem De Sınırsızca Sosyalleşin! Model Akademi Cilt Bakımı Kursları ile Geleceğin Cilt Bakımı Uzmanlarından Biri Olma Şansına Sahip Olun!

Türkiye’nin en çok tercih edilen cilt bakımı kursu için Model Akademi’yi ziyaret edin, kendinize yepyeni bir eğitim deneyiminin yolunu açın. Hayatınıza yön verecek dolu dolu cilt bakımı dersi program içeriklerimizle cilt bakımı kursu almanızı sağlıyor, size özel cilt bakımı eğitimi planlıyoruz!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, sizi kurumumuzun en samimi ortamı Sanat Cafe’de eğitim danışmanlarımızla bir kahve içmeye bekliyoruz.

Randevu Al »
model akademi cilt bakımı kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için size özel cilt bakımı kursu programlarını belirleyelim, kariyerinize birlikte yön verelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
cilt bakımı kursları

El Becerilerinizi Keşfedin!

Model Akademi cilt bakımı eğitimleri alarak yeteneklerinizi fark edin. Cilt bakımının inceliklerini keşfederek başarabileceklerinizi fark edin.

Kayıt Ol »

Profesyonel Çalışmalar Yapın!

Cilt bakımı teknikleri hakkında detaylara hakim olabilir, kendi sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Cilt bakımı dersleri ile profesyonel çalışmalara katılabilirsiniz ve yeni bir meslek yolculuğuna çıkabilirsiniz.

meb ruhsatlı cilt bakımı kursu

MEB Ruhsatlı Cilt Bakımı Kursu

Kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrencilerimize eğitimde öncü bir kurum olarak MEB standartlarında bir cilt bakımı eğitimi veriyor, ruhsatlı olduğumuzu belirtiyoruz.

Güvenli bir cilt bakım kursu arıyorsanız; ferah sınıflarımızla, yeterli eğitim araç gereçlerimizle, yangın merdiveni, acil çıkış kapısı ve diğer güvenlik önlemlerimizle öğrencilerimizin konforuna ve güvenliğine önem veriyor, tüm bu konularda Milli Eğitim Bakanlığı ve Avrupa standartlarına bağlı kalıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun, en iyi cilt bakımı kursu eğitimlerimizle öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlarken güvenliklerini sağlama noktasında önemli adımlar atıyor ve bu adımları koruyoruz. Verilen bilgilerin teoride kalmayıp bir pratik haline dönüşmesi için cilt bakımı eğitimi sürecimizde uygulamalı bir sistem kullanıyor, destekleyici eğitimler verip programlarımızı destekliyoruz.

Model Akademi cilt bakımı kursu olarak, bir eğitim kurumunun olmazsa olmazı MEB ruhsatına sahip olduğumuzun altını çiziyor, alanında uzman ve başarılı cilt bakımı eğitmenlerimizden kaliteli eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Uygulamalı Cilt Bakımı Eğitimi

Cilt bakımı eğitimi verirken yeteneklerinizi en iyi nasıl geliştirebileceğinizi tasarlıyor, uygulamalı cilt bakımı dersleri almanızı sağlıyoruz.

Öğrendiklerinizi kullanabileceğiniz uygulamalı eğitimlerle kendinize olan güveninizi daha fazla artırmanızı hedefliyoruz. Bunun için cilt bakımı uygulamaları, makyaj uygulamaları, sahne makyajı çalışmaları sunuyoruz. Cilt bakımı dersleri işlenirken kullandığımız materyallerin tümünün son teknoloji olmasına, kaliteli olmasına ve yeterli olmasına dikkat ediyoruz. Sadece teorik değil, pratik uygulamalarla cilt bakımı eğitimi programı hazırlıyor, öğrencilerimize tam donanım sağlayan mesleki yeterlilik kazandırıyoruz.

Sahne sanatlarına destek olması veya sadece cildinize katkı sağlaması için Model Akademi’den cilt bakımı dersi alabilirsiniz.

uygulamalı cilt bakımı eğitimi
cilt bakımı eğitimleri

Uluslararası Cilt Bakımı Eğitimi Standardı

Avrupa standartlarında, bireysel farklılıkları esas alan programlarımızla 15 yıllık deneyimimizi birleştiriyor, uygulama ağırlıklı cilt bakımı eğitimi veriyoruz.

Kurum olarak 250’nin üzerinde kursiyer mezun etmenin ve katılımcılarının %98’ini memnun etmenin gururuyla en iyi cilt bakımı eğitimleri sunmaya devam ediyoruz.

Yeni ve uluslararası standartlara bağlı geliştirdiğimiz metotlarla en iyi cilt bakımı kursu eğitimi için cilt bakımı ve makyaj uygulamalarına ilgi duyan katılımcıları bekliyoruz. Uluslararası standartlar ışığında hazırladığımız programlarımızda birçok kazanımdan yararlanıyoruz. Yeterli eğitim içeriği, sosyal alan, uygun araç gereç, sağlıklı ve güvenli fiziki ortam imkanlarını sunuyoruz.

Hayallerinizi yeni mesleğinizle taçlandırmak veya sadece hobi edinmek amacıyla katılabileceğiniz en etkili programa sahip cilt bakımı kursu eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilir, yeni kazanımlar adına hazırladığımız diğer eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Kariyer Danışmanlığı

Cilt bakımı kursu eğitimi aldıktan sonra, kazandığınız becerileri bir meslek haline getirmeyi planlıyorsanız, sizi hayallerinize taşıyacak kariyer danışmanlığı hizmetimizi sunuyoruz!

Cilt bakımı eğitimi ile kariyerinize yön vermek için beklentilerinizi anlıyor, bu beklentilere yönelik hazırlıklar yapıyoruz. Mesleki bilgi ve beceriler için eğitim programlarımızı zengin içeriklerle donatıyoruz. Cilt bakımı ve makyaj teknikleri hakkında gerekli her bilgiyi ve donanımı size vererek kariyerinizin alacağı şekli birlikte analiz ediyoruz ve istekleriniz doğrultusunda yönlendirmeler yapıyoruz.

Cilt bakımı dersi sonrası insan bedeni hakkında yeni bilgiler edindiğinizi ve edindiğiniz bu bilgileri kullanma becerisi geliştirdiğinizi fark edecek, ardından dilerseniz yeni bir kariyer yolu çizebileceksiniz.

cilt bakımı dersi
cilt bakımı dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Eğitim alınan bir konu üzerinde ömür boyu gelişmeye devam etmek cilt bakımı eğitimleri için de önem teşkil eder. Bu noktada öğrencilerimize desteğimizi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece cilt bakımı kursu eğitiminiz süresince değil eğitim sonrasında da yanınızda oluyor, her konuda size yol gösterici olmaya gayret ediyoruz. Cilt bakımı eğitimi veren eğitmenlerinizden sık sık destek almak isteyebilir ve kurslarımızla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmak isterseniz fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, motivasyon atölyemize katılabilirsiniz.

Eğitiminizi tamamlamanız, aileden kopmanız anlamına gelmiyor! Model Akademi ailesi olarak eğitiminiz sonrasında da sizinle bağlantıda kalmayı sürdürüyor, diğer eğitimlerimize katılmanızı bekliyoruz.

Cilt Bakımı Kursu Yorumları

Makyajın İnceliklerini Keşfedin!

Günlük hayatta herkes makyaj yapar, fakat tekniğini herkes bilmez! Makyajın inceliklerini öğrenerek fark yaratın!

Sahne Sanatlarına Katkı Sağlayın!

Sahne sanatlarına ilginiz varsa sizin için cildiniz de çok önemli olmalı! Cilt bakımı kursu ile kendinize yepyeni bilgiler kazandırın.

Güzel Görünmenin Sırrına Erişin!

Cilt bakımı eğitimi alarak işin mutfağına girmek ister misiniz? Cildin nasıl daha iyi ve pürüzsüz görüneceğini dokulara temas ederek öğrenin!

cilt bakımı kursu mezunları

250+ Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafir ettiğimiz öğrencilerimize cilt bakımı eğitimleri vererek teknik ve pratik bir beceri kazandırdık.

Avrupa standartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz, katılım sertifikalı eğitim programlarımızla tam donanımlı merkezimizde cilt bakımı dersleri veriyoruz. Ayrıca en güncel cilt bakımı eğitimleri hazırlıyor, yetkinlik kazanmanıza destek oluyoruz. Uygulamaya dayalı eğitim sistemimizle bireysel farklılıkları da göz önünde bulunduruyor, 15 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin en sevilen eğitim kurumu olmayı başarıyoruz. Böylece Türkiye’nin tüm şehirlerinden öğrencilerimize ek olarak Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkelerden de öğrencileri ağırlıyor, cilt bakımının ve makyaj sanatının inceliklerine dair her bilgiyi veriyoruz.

Katılımcıların yeteneklerini ortaya koyan cilt bakımı eğitimi ile tamamen onların ilgi alanlarına, beklentilerine ve öğrenme hızlarına yönelik eğlenceli ve yararlı eğitimler planlıyoruz.

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Manken ve model olmak isteyen öğrencilerimize birbirinden keyifli ve verimli kurslar hazırladık. Profesyonel yaşama adım atmanızı sağlayacak eğitimlerimize göz atmaya ne dersiniz?

Cilt bakım atölyesi dışında Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız mankenlik kursu, fotomodellik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, cilt ve saç bakım eğitimlerimize göz atabilir, workshoplarımızla farklı alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Cilt bakım atölyesi sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanmayı ihmal etmeyin!

cilt bakımı eğitimleri
sosyal etkinlikler cilt bakımı kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu atölye başka atölye! Model Akademi cilt bakımı kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, katılımcılarımıza eğlenecekleri etkinlerle dolu sanatsal bir ortam sunuyoruz!

Model Akademi cilt bakımı kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ünlü modellerden ve sanatçılardan seminerler, başarılı ve profesyonel makyözlerden, cilt bakımı uzmanlarından workshoplar düzenliyoruz.

Mesleğinizin ve tabii ki cildinizin ihtiyaçlarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, donanımlı bir cilt bakımı kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Model Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Cilt bakımı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat ve bakım sohbetlerine katılabileceğiniz sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece cilt bakımı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın ötesinde sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca farklı atölyeler ve sergi çalışmaları yaparak cilt bakımı ve makyaj uygulamaları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını destekliyoruz.

Model Akademi’de her ortama sanatın ve eğitimin bulaştığını hissedeceksiniz! Cilt bakımı kursu sınıf konforumuzdan sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
cilt bakımı dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi cilt bakım uzmanlarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlamalarına destek sağlıyoruz.

Cilt bakımı kursu öğrencilerimizin gösterdikleri cilt bakımı performansları, makyaj teknikleri çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü ve profesyonel uzmanlarla yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında gelişmelerini sağlıyoruz.

Başarılı uzmanlardan aldığımız eleştirilerle cilt bakımı eğitimi programımıza şekil verirken bakış açınızın da genişlemesine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü modelleri, makyaj sanatçıları ve cilt bakımı uzmanlarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Uzmanları sadece dinlemeyip deneyimlerinden de yararlanabileceğiniz bu eğitimlere katılma şansı yakalıyorsunuz ve böylece kendinizi bu alanda yetiştirmek için uzmanlık bilgileri alabiliyorsunuz. Cilt bakımı uzmanlığı hakkında nokta atışı bilgiler alarak kendinize değer katmak isterseniz cilt bakımı eğitimleri alabilir, workshoplarımıza katılabilirsiniz.

İşi ustasından öğrenmenizi sağlayacak cilt bakımı eğitimleri ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ve profesyonel anlamda kendinizi yönlendirebileceğiniz bilgiler alabilirsiniz.

cilt bakımı workshop

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Cilt Bakımı eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin cilt bakımı çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Cilt Bakımı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Türkiye’nin en iyi cilt bakımı kursu Model Akademi ile tanışarak cilt bakımına, makyaj tekniklerine ve sahne makyajına dair bilmediklerinizi öğrenebilir, kendinize cildinizle ilgili yeni kazanımlar armağan edebilirsiniz. 2 bölüme ayrılan cilt bakımı kursu eğitimi için 1 gün 3 saatlik bir cilt bakımı atölyesi programına katılarak cilt bakımı hakkında tüm detaylara hâkim olacaksınız.

Cilt Bakımı kursu programının katılımcılarımıza kazandıracakları;
 • Cildinizin doğal ışıltısını yakalamak için teknikleri öğrenirsiniz,
 • Derinlemesine cilt temizliği yapmayı öğrenirsiniz,
 • Tıbbi ve kozmetik terimleri öğrenirsiniz,
 • Temel makyaj eğitimi alırsınız,
 • Sahne makyajının teknik detaylarını öğrenirsiniz,
 • Kas ve kemik dokularını tanımlayabilirsiniz,
 • Cilt tiplerine uygun bakım yöntemlerine hakim olursunuz,
 • Doğal içerikli ürünleri seçebilme becerisi kazanırsınız,
 • Sahne sanatlarıyla uğraşıyorsanız cildinizi tanımayı öğrenirsiniz,
 • Cilt bakımı uzmanı olmayı düşünüyorsanız tüm teknik bilgileri edinirsiniz,
 • Kozmetik araçların kullanımının detaylarını öğrenirsiniz,
 • Profesyonel makyaj ve cilt bakımı uzmanlarından detaylı bilgiler edinirsiniz,
 • Profesyonel çalışmalar yapabilme yetkinliği kazanırsınız.

Cilt bakımı atölyesi birinci bölümde anatomi ve kozmetik dünyasına giriş yapıyoruz. Cilt bakımının inceliklerine hâkim olmaya tamamen cilt yapısını tanıyarak başlıyoruz. 1. Bölüm Cilt Bakımı Kursu Programı:
 • Anatomi
  • Vücudun Bölgelere Ayrılması
  • Vücut İçinin Sınıflandırılması
  • Hücre ve Yapısı
  • Doku Bilimi ve Bezleri
  • Epiteller ve Bağ Dokuları
  • Kemik ve Kas Dokusunun İncelikleri
  • Kemik Sisteminin Çalışması
  • Sinir Dokusu Hastalıkları ve Özellikleri
  • Kas Sistemi ve Kas Hücreleri
  • Kas Hareketleri ve Sağlığı
  • Eklemelerin Özellikleri ve Çalıştırılması
  • Omurilik Yapısı, Beyin ve Sinir Sistemi
  • Omuriliğin Görevleri
  • Yağ ve Ter Bezlerinin Çalışması
  • Böbrekler ve Boşaltma Organları
  • Kıl Çeşitleri, Bakımları ve Korunması
  • Omuz ve Göğüs Kasları
  • Bacak Kaslarının Çalıştırılması
  • Omurganın Bölümleri, Görevleri ve Yapıları
  • Damar Yapısı ve Çeşitleri
  • Mide Rahatsızlıkları ve Cilde Etkileri
  • Vitaminler ve Yararları
  • Göz, Kulak, Dil ve Burun Yapısının İncelenmesi
 • Kozmetik Dünyasına Giriş
  • Kozmetik Tarihi
  • Dekoratif Kozmetik Tarihi
  • Pedikür ve Tıbbi Ayak Bakımı
  • Hijyen ve Temizlik Yöntemleri
  • Makyaj Malzemeleri ve Türleri
  • Kozmetik Araçları ve Kullanımı
  • Banyo ve Hamam Tedavisi
  • Güzellik Uzmanının Görev Alanları
  • Ozon ve Kozmetikteki UV Işınları
  • Cilt Temizliği ve Yüz Masajı
  • Yaşlanmanın Yavaşlatılması
  • Yüz Şekillerinin Belirlenmesi ve Tanınması
  • Kozmetikte Kullanılan Bitkiler ve Doğal Yöntemler
  • Parfümün Tarihi ve Yapılışı
  • Oje Sürme Teknikleri
İlk bölüm cilt bakımı dersleri ile cilt bakımının derinliklerine inecek, cildinizi tanıyacak, cildinize en uygun bakımın nasıl verilmesi gerektiğinin teknik detaylarını öğreneceksiniz. Aynı zamanda kozmetik uygulamalar hakkında bilgiler edinerek kendinize profesyonel katkı sağlayabileceksiniz.

Cilt bakımı atölyesi eğitimi ikinci bölümde makyaj uygulamalarının detaylarını öğrenerek sahne ve kamera önü makyaj uygulamalarını deneyimleyecek, ardından dermatolojik bilgilere sahip olacak ve en son kozmetik uygulama çeşitleriyle eğitiminizi tamamlayacaksınız. 2.Bölüm Cilt Bakımı Kursu Programı:
 • Makyaj Uygulamaları
  • Cilt, Saç ve Göz Rengine Uygun Makyaj (Zenci, Kızıl, Sarışın)
  • Sahne Makyajı (Plastik, Fantastik)
  • Sinema Makyajı
  • Televizyon Makyajı
  • Karnaval ve Gösteri Makyajı
 • Dermatoloji
  • Deri Yapısı ve Bezleri
  • Deri Fonksiyonları
  • Deri Rengi ve Özellikleri
  • Nasırlı Deri ve Tedavisi
  • Saçlar ve Saç Dökülmesi
  • Güneş Işınları Çeşitleri ve Deriyle İlgileri
  • Mikropların Getirdiği Hastalar ve Etkileri
  • Ayak Sağlığı İncelikleri
  • Tırnak Bakımı ve Özellikleri
  • Nefes Alma ve Beslenme
  • Mantar Hastalıkları ve Tedavisi
 • Kozmetoloji
  • Yağların Keşfedilmesi ve Tedavi Edilmesi
  • Zayıflama Yöntemlerinin Belirlenmesi ve Uygulanması
  • Dekolte Masajının Uygulanması ve Faydaları
  • Güneş Yanıklarının Tedavisi ve Uygulanması
  • Kaş Tipleri ve Alınma Şekilleri
  • El, Karın, Göbek ve Bacak Masajları
  • Makyaj Malzemelerinin Tanıtımı ve Özellikleri
  • Vücut Masajı ve Hareketleri
  • Vücut ve Baş Bakımı
  • Ayak, El ve Kol Masajı
  • Kozmetik Jimnastikleri
  • Biyolojik Maskenin Doğal Bir Şekilde Uygulanması
  • Ampullerin Tanıtımı ve Uygulanması​​
  • Yüz ve Göz Jimnastiği
  • Fazla Kiloların Vermiş Olduğu Zararlar ve Selülit Tedavisi
  Cilt Bakımı dersleri ikinci bölümü de tamamladığınızda cilt bakımının tüm detaylarına hakim olarak profesyonel çalışmalar yapabilecek bir yetkinlik kazanacaksınız.

Cilt Bakımı Kursu Programı – 250’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 250’nin üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi cilt bakımı kursları, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz cilt bakımı kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Cilt Bakımı Kursu Programı

Mankenlik veya modellik yapıyorsanız ve mesleğinizi geliştirmeye yönelik ve mesleğinizle bağlantılı çalışmalarda profesyonel beceri kazanmak istiyorsanız Model Akademi cilt bakımı kursu tam size göre!

Cilt bakımı kursu; 1 gün 3 saatlik bir eğitim programı dahilinde, size teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini sunar. Cilt bakımı eğitimi içerisinde anatomi bilgisi edinme, cilt yapısı hakkında detayları öğrenme, kozmetik araçlar ve ürünler hakkında bilgi edinme, etkili yüz masajı, detaylı makyaj uygulamaları, sahne ve kamera önü makyajı teknikleri, vücut bakımı, tırnak bakımı ve ayak sağlığı incelikleri gibi konular bulunan bir eğitim programıdır.

Cilt Bakımı eğitimi programı; kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren mankenler, modeller ve oyunculara, sunuculara ve spikerlere, cilt bakım uzmanı, makyöz veya kuaför olmak isteyenlere veya kişisel gelişimine ve cildine önem verenlere özel olarak hazırlanmıştır.

Cilt Bakımı eğitimi ile mesleki anlamda başarı yakalayabilir, kendinizi başarılı bir profesyonel haline getirebilirsiniz. Eksik olan bilgileriniz varsa bunları tamamlayarak cilt bakımının inceliklerini keşfedersiniz.

cilt bakımı eğitimi

Cilt Bakımı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak cilt bakımı kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı cilt bakımı kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Cilt bakımı kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Cilt Bakımı kurs programlarında eğitmen kadromuz; cilt bakımı ve kozmetik bakım konusunda deneyimli, kendini mesleğine adamış, Türkiye’nin en başarılı cilt bakım uzmanlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, cilt bakımı ve çeşitli makyaj türleri hakkında kitap veya makaleleri bulunan uzmanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz.

Cilt bakımı kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Cilt bakımı kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Cilt bakımı kursu fiyatları ise kursun süresine ve edindirdiği kazanımlara göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun cilt bakımı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Cilt bakımı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi Cilt Bakımı eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Cilt Bakımı kursu Florya, Cilt Bakımı kursu Bahçelievler, Cilt Bakımı kursu Ataköy, Cilt Bakımı kursu Yeşilköy, Cilt Bakımı kursu Zeytinburnu, Cilt Bakımı kursu Avcılar olarak hizmet veren Cilt Bakımı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Bakımı kursları ile cilt bakımına ve cilt bariyerinin korunmasına dair bilgiler alacak, cilt bakımı ve makyaj uygulamaları üzerine beceri kazanacaksınız. Tüm güzellik ve bakım uygulamalarına hakim olacağınız cilt bakımı eğitimi ile kendinize profesyonel anlamda katkı yapabilirsiniz. Cilt bakımı uzmanı olmak isteyenler, makyaj uzmanı olmak isteyenler, manken ve oyuncular, makyöz ve kuaförler, kişisel gelişimine önem verenler, TV ve cast ajansı çalışanları, sunucu ve spikerler vb. alanlarda bulunanlar cilt bakımı eğitimleri alabilir ve kendilerini geliştirebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
cilt bakımı kursu fiyatları

Cilt Bakımı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Cilt Bakımı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Cilt bakımı kursları ile kendilerine yatırım yapan, kendilerini geliştiren veya yeni bir iş formu belirleyen öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, yaşam boyu eğitim serüveninizi sürdürün.

Cilt Bakımı Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Cilt bakımı kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, cilt bakımı uygulamalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Cilt bakımı eğitimleri verdiğimiz merkezimizi, dersliklerimizi, atölyelerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Cilt bakımı eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi Cilt bakımı kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Cilt bakımı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

250+

Mezun Öğrenci

Cilt bakımı kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

302

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.510 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50