Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Podyum Uygulama Atölyesi

Podyumların Yıldızı Siz Olun!

Podyum Atölyesi ile Ünlü Bir Manken Olabilirsiniz!

Güzelliğinizle göz dolduruyor, herkesi kendinize hayran mı bırakıyorsunuz? Herkes fiziğinizin şahane olduğunu ve modellik yapabileceğiniz mi söylüyor? Podyum uygulama atölyesi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Yalnızca dikkat çekici bir fiziğe ve güzelliğe sahip olmak, başarılı bir manken olmaya yetmez! Aynı zamanda estetik bir duruş ve iddialı bir bakış da gerek! Podyum uygulama eğitimleri ile yürüyüşünüzden kıyafetleri taşımanıza, beden dili kullanımından duruşunuza kadar her konuda göz doldurucu olabilirsiniz!

Sanat dünyasına hızlı bir giriş yapmak ve başarılı bir manken olmak için podyum uygulama kurslarına gelin, asaletinizi podyumdaki yürüyüşünüze yansıtın!

Araştırmalar, profesyonel olarak eğitim alan mankenlerin sektörde çok daha kalıcı ve prestijli olduğunu ortaya koyuyor!

podyum uygulama atölyesi

Tüm Podyum Uygulama Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Podyum Uygulama Kursu; 1 gün 3 saatten oluşan bir program olup hem teorik hem de pratik poz verme derslerini içermektedir. Başarılı bir fotomodel olmak için deneyim kazanmanız gereken postür, jest-mimik ve imaj çalışmaları ile poz verme tüyolarını öğrenebileceğiniz bir eğitim için Model Akademi poz verme atölyesine gelebilirsiniz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Podyum Uygulama Kursu Model Akademi

En büyük hayaliniz manken olmak mı? Podyumda zarafet saçarak yürümek ve duruşunuzla herkesi kendinize hayran bırakmak için Model Akademi’nin podyum uygulama eğitimini deneyimlemeye ne dersiniz? Türkiye’nin en güncel podyum uygulama atölyesi programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

podyum uygulama kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli mankenler, zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından podyum uygulama dersi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
podyum uygulama kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Herhangi bir gerekçe belirtmeksizin podyum uygulama derslerini tekrarlamak isteyen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı podyum uygulama atölyesi

Katılım Sertifikası

Sizi kariyer planlarınızda bir adım öne çıkaracak ve profesyonel yaşamınıza önemli katkılar sunacak kurum onaylı mankenlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız kurumlara dikkat edin! MEB onaylı olmayan kurumlardan özel ders ve danışmanlık adı altında alacağınız mankenlik eğitimleri ile hem vaktinizden hem de paranızdan olmayın! Suça ortak olmayın!

podyum uygulama kursu

Kariyerinize İddialı Bir Giriş Yapın!

Podyumda kuğu gibi süzülen ve göz dolduran mankenlere hayranlık mı duyuyorsunuz? Siz de bir gün onlar gibi başarılı bir model olmayı hayal ediyorsanız doğru adrestesiniz!

Model Akademi mankenlik kursları ile zarif bedeninizi ve asaletinizi podyumlara taşıyabilirsiniz! Modellik kariyerinizde sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak podyum uygulama atölyesi ile siz de imajınızla fark yaratabilirsiniz! Oturma-kalkmadan yürüyüş adabına, sağlıklı beslenmeden podyuma uygun kıyafet seçimine kadar bir mankenin sahip olması gereken tüm bilgileri, podyum uygulama kursunda öğrenebilirsiniz!

Siz de profesyonel yaşama ilk adımı atmak ve başarılı bir model olmanın püf noktalarını öğrenmek için podyum uygulama atölyesine katılın, farkı hissedin!

Cesaretinizi Artırın!

Manken olma fikri hayallerinizi süslüyor ancak podyuma çıkmaya bir türlü cesaret edemiyor musunuz? Nasıl yürüyeceğinizi ve duracağınızı bilemediğiniz için hayallerinizden vaz mı geçeceksiniz?

Hayallerinize ulaşmanıza az kaldı… Model Akademi podyum uygulama atölyesi ile kendinizi ışıkların altında bir kuğu gibi süzülürken bulabilirsiniz! Poz vermeden podyumda nasıl duracağınıza, kıyafetleri nasıl taşıyacağınızdan bakışlarınıza kadar mesleki birçok bilgiyi edinebileceğiniz podyum uygulama atölyesine katılarak özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.

Podyum uygulama atölyesi ile güzelliğinizi ve zarafetinizi doğru bir eğitimle pekiştirebilir, Türkiye’nin ünlü modellerinin arasına adınızı yazdırabilirsiniz.

podyum uygulama kursları
podyum uygulama eğitimi

Profesyonel Olarak Podyumlara Adım Atın!

Manken olmak istiyor ama bu sürece nerden başlayacağınızı bilemiyorsanız podyum uygulama kurslarına gelerek amatörlükten profesyonelliğe uzanan yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

Hayallerinizi ertelemeyin! Podyum uygulama eğitimi ile siz de mesleğinde fark yaratan bir manken olabilirsiniz! Kariyerinizde sağlam adımlarla ilerlemek için podyum uygulama kursundan destek alabilir, fark edilen ve hayranlık duyulan bir model olabilirsiniz! Podyum uygulama kursu ile ünlü modacılarla çalışmak, defilelerde yer almak ve kendi imajınızı oluşturmak hayal değil!

Podyum deneyimi kazanacağınız, özgüveninizi artıracağınız ve mesleğinizde bir adım öne çıkacağınız bir eğitim için hemen Model Akademi podyum uygulama atölyesine gelin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Podyumların aranan yüzü olmaya ne dersiniz? Başarılarınızla tüm modacıları peşinizden koşturmaya ve mesleğinizde öne çıkmaya hazır olun! Model Akademi podyum uygulama kursları ile siz de fark edilmenin keyfini çıkarabilirsiniz! Podyum uygulama atölyesi ile profesyonel yaşamınıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız hemen Model Akademi’ye gelin, size en uygun podyum yürüyüşü eğitimi programını hazırlayalım. Mankenlik kursları ile kariyerinize iddialı bir giriş yapmanın tam zamanı!

Yetenek Analizi

Size en uygun olan podyum yürüyüş eğitimi programını hazırlamak ve seviyenizi belirlemek için yetenek analizi yapıyor; bilgi ve deneyimlerinizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre podyum uygulama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Uzman eğitmenlerimizle birlikte yalnızca sizin gelişiminize odaklanıyor ve özel podyum yürüyüşü eğitimi veriyoruz.

podyum uygulama kursları

Takip ve Rehberlik

Podyum uygulama kursu boyunca eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi takip ediyor, sizlere rehberlik ediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimize mankenlik ve modellik kariyerlerini destekleyecek eğitimler öneriyor, gelişimlerini takip ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Podyum uygulama atölyesinden sonra da ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz.

Asaletinizi Yürüyüşünüze Yansıtın! Podyum Uygulama Atölyesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen Mankenlik Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Keyifli atmosferimizi, Sanat Cafe’mizi, sosyal alanlarımızı, dersliklerimizi ve nasıl bir ortamda eğitim alacağınızı görün! Podyum uygulama dersi programımızı inceleyin, size özel podyum yürüyüşü eğitimini planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Sizler için hazırladığımız sanat dolu bir kafemiz var! Sanat Cafe’nin sıcak ve samimi atmosferinde bir kahvemizi içmeye ve bizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi podyum uygulama atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

İhtiyaç ve beklentilerinizi en çok karşılayan podyum uygulamaları eğitimi programını oluşturmak ve kariyer planlarınızı belirlemek için hemen Model Akademi’ye gelin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
podyum uygulama kursu

Herkesi Kendinize Hayran Bırakın!

Podyum uygulama atölyesinde yürüyüşünüzden bakışınıza, duruşunuzdan poz verişinize kadar her konuda uzman olmak için Model Akademi’ye gelin!

Kayıt Ol »

Amatörlükten Profesyonelliğe!

Model veya manken olmak için ihtiyacınız olan eğitim burada! Mesleki bilgilerinizi artırabileceğiniz podyum uygulama kursu ile başarmanın tadını çıkarın!

meb ruhsatlı podyum uygulama atölyesi

MEB Ruhsatlı Podyum Uygulama Kursu

MEB onaylı bir eğitim kurumu olan Model Akademi’nin podyum uygulamaları atölyesine katılarak hem kaliteli hem de güvenilir bir podyum yürüyüşü eğitimi almaya ne dersiniz?

MEB onaylı mankenlik kursu olarak ekipmandan depreme dayanıklılık raporlarına, eğitmenlerin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine kadar her konuya hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin güvenli ve başarılı bir eğitim alması için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz de Türkiye’nin en iyi mankenlik kursu olan Model Akademi’ye gelerek podyum uygulama dersi ile kariyerinize iddialı bir giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalı Mankenlik Eğitimi

Yalnızca güzel veya çekici olmak, iyi bir model olmaya yetmez! Pratik yaparak profesyonel yaşamınıza çok daha hazırlıklı ve deneyimli bir şekilde başlayabilirsiniz.

Model Akademi olarak teorik ve sıkıcı eğitimi bir kenara bırakıyor, yeteneklerinizi daha iyi keşfetmenizi sağlayacağınız uygulamalı mankenlik eğitimine ağırlık veriyoruz. Siz de bilgilerinizi pekiştirecek ödevler, geliştirmeniz gereken yönlerinize dair yorumlar ve gelişiminizi destekleyici dersler almak isterseniz hemen Model Akademi podyum uygulama derslerine gelin!

Podyum uygulama eğitimleri ile kaçırdığınız dersleri telafi edebilir, podyum uygulama eğitimlerimizde eksik kalan noktaları tekrar edebilirsiniz.

uygulamalı podyum uygulama eğitimi
podyum uygulama eğitimleri

Uluslararası Podyum Uygulama Eğitimi Standardı

Bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek mankenlik eğitimi sistemi, Model Akademi ile sizlerle buluşuyor!

Model Akademi podyum uygulama kurslarının 15 yıllık deneyimi ile birlikte sizlere Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı ders içerikleri sunuyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte fiziki imkanlarımıza, sosyal alanların çeşitliliğine, salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına ve eğitmenlerimizin deneyimine dikkat ediyoruz.

Model Akademi ile size özel olarak hazırlanmış mankenlik eğitimi programlarıyla ders almak ve fark edilir olmak için hemen podyum uygulamaları kursuna gelin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Podyum uygulama atölyesine gelen öğrencilerimizin model olma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz!

Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak üzere podyum uygulama kursuna katılan öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarını sağlıyoruz!

Model Akademi’nin alanında uzman eğitmenlerinin yönlendirmeleri ile podyumların yıldızı olmaya hazır olun!

podyum uygulama dersi
podyum uygulama dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Podyum uygulama atölyesine katılan öğrencilerimizi mankenlik eğitimini tamamlamalarından sonra da yalnız bırakmıyoruz!

Manken olma yolunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve modellik kariyerinizde kendinizi nasıl geliştireceğiniz konusunda sizleri yönlendiriyor, başarılı bir kariyer planı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Mankenlik eğitimini tamamladıktan sonra gelişimine devam etmek isteyen öğrencilerimizi zarafet, etkili iletişim, diksiyon ve sahne sanatları gibi destekleyici eğitimlere yönlendiriyor, başarılını pekiştiriyoruz.

Mankenlik Kursu Yorumları

Asaletinizi Konuşturun!

Mankenlik kursları ile profesyonel yaşamınızı destekleyin!

Eğitiminizi Alın!

Mankenlik eğitimleri ile herkesi kendinize hayran bırakın!

Farkınızı Ortaya Koyun!

Profesyonel yaşamınıza bir adım önde başlayın!

podyum uygulama atölyesi mezunları

250+ Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden gelen öğrencilerimize podyum uygulama eğitimleri verdik.

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı podyum uygulama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye başarılı bir kariyer imkanı sunduk. Tam donanımlı merkezimiz ve ferah atölyelerimizde verdiğimiz podyum yürüyüş eğitimleri ile bugüne dek 250’den fazla öğrenciyi mezun ettik.

Podyum uygulama atölyelerine katılan öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu, kariyerlerinde önemli başarılar elde ediyor, podyumların yıldızı oluyorlar!

10 Farklı Branşta Destekleyici Eğitim

Manken ve model olmak isteyen öğrencilerimize birbirinden keyifli ve verimli kurslar hazırladık. Profesyonel yaşama adım atmanızı sağlayacak eğitimlerimize göz atmaya ne dersiniz?

“Ünlü bir model olmayı hayal ediyorum!” diyorsanız akademik başarılarınızı destekleyici etkili iletişim, diksiyon, sahne sanatları, oyunculuk, modellik gibi kişisel ve mesleki gelişim kurslarıma katılım sağlayabilirsiniz.

Model Akademi ile hayallerinizi ertelemenize gerek yok. Mankenlik eğitimini destekleyici kurslarla hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

podyum uygulama eğitimleri
sosyal etkinlikler podyum uygulama atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Sizi podyumların starı yapacak başarılı bir eğitim alırken aynı zamanda da bol bol eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek ister misiniz?

Model Akademi’de sizlere yalnızca manken olma yolunda fayda sağlayacağınız eğitimler vermiyor, aynı zamanda da hayatınız boyunca unutamayacağınız hatıralar da bırakıyoruz. Podyum uygulama kursundan arta kalan zamanlarda bowling, playstation ve satranç turnuvaları yapıyor; defile organizasyonları düzenliyoruz.

Siz de hem sosyalleşebileceğiniz hem de profesyonel dünyaya hızlı bir giriş yapabileceğiniz podyum uygulama eğitimlerine katılmak isterseniz Model Akademi’nin keyifli atmosferiyle tanışabilirsiniz.

Sanat Cafe

Sanat Cafe’de sizinle aynı kariyer planına sahip olan manken adaylarıyla hoş sohbetler etmek ve kalıcı dostluklar kurmak ister misiniz?

Sanat dolu kafemizde kahvelerinizi yudumlarken kendinize idol olarak belirlediğiniz mankenler hakkında konuşabilir, gelecek planlarınızdan bahsedebilirsiniz. İsterseniz Sanat Cafe’de düzenlediğimiz film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları ile de öğrencilerimizin farklı sanat dallarıyla tanışmalarını sağladığımız etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Öğrencilerimizin konforlu bir eğitim alması için sosyal etkinliklerden dinlenme alanlarımıza kadar her konuya özen gösteriyoruz!

bakırköy sanat cafe
podyum uygulama dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en ünlü mankenleriyle tanışmak, deneyimli modacılardan ve stilistlerden değerlendirmeler almak isterseniz podyum uygulama atölyelerimize gelebilirsiniz.

Öğrencilerimizin mankenlik kursunda edindikleri bilgileri, uzmanların bakış açılarıyla pekiştirebilmelerini sağladıkları başarılı bir eğitim süreci için adresiniz, Model Akademi! Ustalardan gelen değerlendirmelerle birlikte kursiyerlerimizin profesyonel yaşama kendilerini daha iyi hazırlamalarını sağlıyoruz.

İş yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtmak ve kaliteli bir eğitim almak isterseniz Model Akademi podyum uygulama eğitimlerine katılın, geleceğiniz için en doğru yatırımı yapın!

Duayenlerden Workshoplar

Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak için Türkiye’nin ünlü modacıları, zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları ve imaj koçları ile keyifli workshoplar düzenliyoruz!

Usta isimlerden yalnızca performans değerlendirmesi almıyoruz! Aynı zamanda sizlerin gelişimine katkı sunduğundan emin olduğumuz workshoplar düzenliyor, keyif ve bilgi dolu sohbetler gerçekleştiriyoruz. Yıllarını modelliğe ve imaj çalışmalarına harcamış duayenlerden butik eğitim almanızı sağlıyor, usta isimlerin deneyimlerinden yararlanmanıza aracı oluyoruz.

Mesleki yaşamınıza katkı sağlayacak ve profesyonel bir manken olmanızı destekleyecek podyum uygulamaları eğitimi için Model Akademi’ye gelin!

podyum uygulama workshop

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Podyum uygulamaları dersinde öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz keyifli anları, konforlu ve ferah dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi, kısacası Model Akademi’nin enerjik atmosferini görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz!

Podyum Uygulamaları Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Türkiye’nin önde gelen modacılarından ve mankenleri ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun oluşturduğumuz podyum uygulamaları kursu ile manken veya model olma hayali kuran birçok öğrenciyi moda dünyasına hazırladık. Podyum Uygulamaları Atölyesi’nin detaylı programını inceleyin, Model Akademi ile podyumların yıldızı siz olun!

Podyum uygulama atölyesine katılarak;
 • Moda sektörüne hızlı bir giriş yapabilir,
 • Türkiye’nin en iyi modacılarıyla tanışma fırsatını yakalayabilir,
 • Kariyer hedeflerinize ulaşabilir,
 • Mesleki bilgi ve deneyimlerinizi artırabilir,
 • Herkesin ilgi gösterdiği gözde bir manken olabilir,
 • Sağlıklı beslenmeyi ve formunuzu korumayı öğrenebilir,
 • Beden dilinizi çok daha etkili bir şekilde kullanmaya özen gösterebilir,
 • Postür çalışmaları yaparak doğru durma ve yürüme alışkanlığı kazanabilir,
 • Profesyonel iş yaşamınızda nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en gözde mankeni siz olabilirsiniz! Poz verme atölyesi eğitimleri ile podyumların yıldızı olmaya hazır olun! 1.Bölüm Podyum Uygulama Kursu Programı:
 • Temel Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş – Postür
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • Müziği Doğru Dinleme
 • Müzikle Birlikte Ritim Tutma
 • Podyum Duruşu Kazanma
 • Podyum Yürüyüşü Nedir?
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Müzikle Uyumlu Adım Atma
  • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Doğru Dönüş ve Poz Verme Yöntemleri
 • Sahnede Duruş ve Alan Kullanımı
 • Senkronize Hareket Uygulamaları
 • Podyum Duruşu Uygulamaları
 • Podyum Yürüyüşü Uygulamaları
Podyum yürüyüşü eğitiminin ilk bölümünü tamamladıktan sonra podyumda yürürken bir kuğu gibi süzülecek, dönüşlerinizle tüm bakışları üzerinize toplayacaksınız!

Başarılı bir manken olmak Model Akademi ile hayal değil! Siz de etkileyiciliğinizi yürüyüşünüze yansıtarak modacıların peşinden koştuğu gözde bir manken olabilirsiniz! 2.Bölüm Podyum Uygulama Kursu Programı:
 • Kulis Düzeni ve Disiplini
 • Kulisin Bölümleri
 • Kulis Çalışanları ve Görevleri
 • Podyum Trafiğini Yöneten Kişiler
 • Podyuma Çıkış Düzeni ve Örnekleri
 • Kıyafetlerin Çıkış Düzenine Göre Gruplandırılması
 • Mankenlerin Çıkış Düzenine Göre Hazırlanması
  • Podyum Saç ve Makyaj Türleri
  • Konsepte ve Ürüne Göre Saç ve Makyaj Hazırlıkları
 • Podyum Düzeni
 • Podyum Boyutlarına Göre Koreografi
 • Sergilenecek Kıyafet ve Aksesuarlara Göre Koreografi
 • Podyumda Yürüme ve Koreografi Sergileme
 • Müziksiz Koreografi Uygulaması
 • Müzikle Yürüyüş ve Sahne Dönüşlerini Uygulama
 • Poz Verme
 • Jest ve Mimik Çalışmaları
 • Grupla Uyumlu Hareket Etme
 • Podyumda Heyecanı Kontrol Altına Almak
 • Podyumda Giysi Sunumu ve Aksesuar Kullanımı
 • Kıyafeti ve Aksesuarı Doğru Taşıma Yöntemleri
  • Pantolon
  • Gömlek
  • Ceket
  • Etek
  • Elbise
  • Abiye
  • Gelinlik – Damatlık
  • Mont
  • Ayakkabı
  • Çanta
 • Mevsime Göre Kıyafet Taşıma
 • Palto, Şemsiye, Pardösü, Paket Taşıma Eğitimleri
 • Aksesuarların Farklı Konseptlerde Kullanımları
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Sahnede Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Diğer Modellerle İletişim
 • Grupla Koreografi Çalışmaları
 • Açık Havada ve Farklı Mekanlarda Podyum Uygulamaları
Podyum uygulamaları atölyesini tamamladıktan sonra podyumda harikalar yaratabilirsiniz! Yürüyüşünüzle, duruşunuzla ve bakışlarınızla etkileyiciliğinizi konuşturmanın zamanı geldi!

Podyum Uygulama Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi podyum uygulama kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz podyum uygulama atölyesi eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Podyum uygulama kursu Programı

Fotoğrafçıların, modacıların, markaların ve ajansların aradığı bir fotomodel olmak ister misiniz? Türkiye’nin en gözde modellerinin arasında yer almak için hemen Model Akademi poz verme atölyesine gelin!

Podyum uygulama kursu; 1 gün 3 saatten oluşan bir program olup hem teorik hem de pratik poz verme derslerini içermektedir. Başarılı bir fotomodel olmak için deneyim kazanmanız gereken postür, jest-mimik ve imaj çalışmaları ile poz verme tüyolarını öğrenebileceğiniz bir eğitim için Model Akademi poz verme atölyesine gelebilirsiniz.

Bu program; fotomodellik mesleğini yapmak için bilgi ve deneyim kazanmak isteyenler, halihazırda modellik yapan ancak kendini geliştirmeyi ve mesleğinin okulunu okumayı düşünenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Mankenlik eğitimi; kişinin hem sosyal hem de mesleki hayatını olumlu yönde etkileyerek beden farkındalığı, mesleki etik bilgisi, dikkat çekici bir zarafet ve özgün imaj gibi yetkinlikler kazandırmaktadır.

podyum uygulama eğitimi

Podyum Uygulama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Podyum uygulama eğitimi sonunda Türkiye ve dünyadaki uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli bir belge olan Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz.

Podyum uygulama atölyesinde Türkiye’nin en ünlü mankenleri, zarafet eğitmenleri, modacıları ve stilistleriyle çalışıyor, başarılı bir eğitim almanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz!

Podyum uygulama kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Podyum uygulama dersinde sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Podyum uygulama kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun podyum uygulama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Podyum uygulama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi podyum uygulama eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Podyum uygulama kursu Florya, podyum uygulama eğitimi Bahçelievler, podyum uygulama kursu Ataköy, podyum uygulama kursu Yeşilköy, podyum uygulama kursu Zeytinburnu, podyum uygulama kursu Avcılar olarak hizmet veren podyum uygulama atölyesi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Başarılı bir manken ya da model olmak için MEB onaylı bir kurum olan Model Akademi’ye gelerek tüm modacıların ilgi odağı olabilirsiniz! Sektörün öncü isimlerinden alacağınız eğitimlerle gelişiminizi destekleyebilir, başarılarınızı artırabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
podyum uygulama kursu fiyatları

Podyum Uygulama Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Podyum Uygulama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çok daha başarılı bir manken olmak, podyumlarda rüzgar gibi esmek ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrencilerimiz, podyum uygulama kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Podyum Uygulama Atölyesi Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Podyum uygulama atölyesi dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, fotoğraf çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Podyum uygulama kursu merkezimizi, organizasyonlarımızı, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, dersliklerimizi ve etkinliklerimizi yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Podyum uygulama eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi podyum uygulama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Podyum uygulama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Podyum uygulama kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

389

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.945 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50