Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Motivasyon Kursu

Yaşamınızın Her Alanına Yaratıcılık ve Motivasyon Kazandırın!

Veriminizi ve Başarılarınızı Artıracak Yaratıcı Motivasyon Atölyesi İle Tanışın! - Model Akademi Motivasyon Eğitimi

İş ve sosyal yaşamınızda özgüvenli, motivasyon sahibi ve yaratıcı biri olmak ister misiniz? Kendinize güvenmenin ve başarılı işlere imza atmanın tadını çıkarmak için motivasyon atölyesi eğitimlerine katılmalısınız!

Sanat camiasındaki ünlü modellere, mankenlere, sanatçılara, oyunculara baktığınızda hepsinin nasıl da motive ve başarılı kişiler olduklarını görürsünüz. Zaman zaman motivasyon kaynaklarını merak eder, siz de onlardan biri olabilir misiniz diye düşünürsünüz. Tabii ki siz de fazlasıyla motive ve başarılı bir birey olabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey Model Akademi’den alacağınız motivasyon kursu eğitimleri…

Mesleğiniz modellik, mankenlik, oyunculuk, sanatçılık veya herhangi bir şey olabilir; motivasyon eğitimi alarak kendinize hayat enerjisi katabilirsiniz. Alacağınız eğitimle birlikte alanınızda daha fazla motive olduğunuzu, başarıyı yakaladığınızı ve yaratıcılığınızın arttığını hissedeceksiniz.

Motivasyon eğitimi alan kişilerin almayanlara göre bakış açılarını genişlettiği, daha etkili iletişim becerileri geliştirdikleri, yaratıcılık ve problem çözme becerilerine sahip oldukları görülmektedir.

motivasyon kursu

Tüm Motivasyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Motivasyon Kursu; 1 gün 3 saatlik bir eğitim programı dahilinde, içsel motivasyonunuzu artırmayı amaçlayan teorik bilgileri ve uygulamaları içerir. Motivasyon eğitimi içerisinde zor durumlarla başa çıkma, zor insanlarla baş edebilme becerileri, zaman yönetimi, yaratıcılık geliştirmede engelleri kaldırma, duygusal farkındalık, çözüm odaklı yaklaşım, kendini doğru ifade etme, kendi beklentilerinizi belirleme konuları bulunan detaylı bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Motivasyon Kursu Model Akademi

Motivasyon kazanmanın hayatınıza yapacağı katkıları Model Akademi ile fark edecek, kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kariyerinizde başarıyı yakalamak ve daha da gelişmek için ya da kendinizi iyi hissetmek ve değer kazanmak için Model Akademi Motivasyon kursu eğitimlerine mutlaka katılın, Türkiye’nin en gelişmiş eğitimleriyle motivasyon kursu programını alın!

motivasyon kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Alanında öncü ve tanınmış eğitmenlerden ve profesyonel motivasyon uzmanlarından motivasyon eğitimi alma şansına sahip olun!

Eğitmenlerimiz »
motivasyon eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Motivasyon kursu aldıktan sonra eğitime tekrar katılabilir, mazeretsiz bir şekilde eğitiminizi pekiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı motivasyon kursu

Katılım Sertifikası

Motivasyon eğitimi sonunda Model Akademi tarafından verilen katılım sertifikasıyla profesyonel yetkinliğinizi elinizde bulundurun.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Yasal olmayan bir şekilde eğitim verdiğini iddia eden, fakat olan ruhsatsız kurumlardan uzak durun! MEB ruhsatı olmayan herhangi bir kurumun eğitim kurumu olamayacağını aklınızdan çıkarmayın, böyle kurumlardan motivasyon kursu almayın!

motivasyon atölyesi

İşinize ve Kendinize Olan Bağlılığınızı Artırın!

Motive olmakta zorlanıyor musunuz? Kendinizi her an bir işe uyum sağlamak zorunda hissediyor, bir türlü beceremiyor musunuz? Motivasyon eğitimi alarak bu süreci aşabilirsiniz!

Motivasyon sağlamak demek aynı zamanda konsantrasyonumuzu artırır, odaklanma becerileri kazanmamızı sağlar. Bunun nedeni, motivasyon kursları sayesinde işimize ve kendimize güvenmemizdir. Aynı zamanda da yaptığımız işleri sevmemizdir. Siz de yaptığınız işe büyük bir saygı ve sevgi hissediyorsanız Model Akademi motivasyon kursu ile bağlılığınızı artırabilirsiniz.

Motivasyon dersleri işinize olan bağlılığınıza büyük katkılar sağlayarak daha yaratıcı ve motivasyon sahibi biri olmanızı sağlayacak. Size değer katacak motivasyon eğitimleri için bilgi almalısınız.

Motivasyon Atölyesi Alarak Olumlu Yönlerinize Odaklanın!

Çoğu konuda olumsuz düşündüğünüzü biliyor muydunuz? Olumsuzun gücünün farkında olun ve bunu kırmak için motivasyon kursu eğitimlerine katılın.

Eğer olumlu yanlarınızın farkına varıp kendinize öz şefkat göstermeyi öğrenmek istiyorsanız Model Akademi motivasyon dersleri alabilirsiniz. Yaratıcılık ve motivasyon kursu eğitimleri kendinize değer katan ders programlarıyla yaptığınız işe saygı duymanızı, kendinizi sevmenizi, işinizi sevmenizi teşvik ediyor.

Kendinizi sosyal anlamda yansıtırken iyi ifade edebilmek ve özgüven kazanmak için Model Akademi’den motivasyon ve yaratıcılık eğitimi almalısınız.

motivasyon kursları
motivasyon dersleri

Motivasyon Kursları İle Yaratıcılığınızı Artırın!

İnişler ve çıkışlarla dolu hayatta motivasyon kaybını her zaman yaşayabilirsiniz. Önemli olan motivasyon ve yaratıcılığınızı tekrar kazanmak…

Motivasyon eğitimi alarak kendi modunuzu yükseltebilir, yepyeni bir bakış açısı edinebilirsiniz. Çalışma hayatınızda kendinize hem motivasyon hem de yaratıcılık kazandırarak aranan kişi olacaksınız! Hemen motivasyon ve yaratıcılık eğitimi alarak farklı dünyalara adım atın!

Size özel programlarla geliştirilen motivasyon atölyesi eğitimlerine katılarak çalışmalarınızı daha iyi yönetebilecek, yaratıcılığınızı artıracak çalışmalar yapabileceksiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Model Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yaratıcılık ve motivasyon kursu ile bilgi ve deneyimlerinizi artıracak içeriği dolu dolu bir eğitim programıyla size motivasyon dersleri veriyoruz. Siz de Model Akademi’den motivasyon eğitimi alabilir, sosyal ve yaratıcı bir ortamda kendinizi motivasyon kursu ile geliştirmeye başlayabilirsiniz. Motivasyon kursları hakkındaki detayları anlatmamız için gelin, tanışalım!

Yetenek Analizi

Size en uygun motivasyon eğitimi programını belirleyebilmemiz için yeteneklerinizi analiz ediyor, motivasyon konusundaki bilginizi değerlendiriyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitmenlerimizle ve eğitim danışmanlarımızla tamamen size hitap eden motivasyon eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Odağımıza sizi alarak motivasyon dersleri vermeyi amaçlıyor, eğitmenlerimizle birlikte sizinle özel olarak ilgileniyoruz.

motivasyon kursları

Takip ve Rehberlik

Motivasyon dersi aldığınız sırada gelişiminizi takip ediyor, eksikliklerinizi vakit kaybetmeden tamamlıyoruz ve böylece yüzde yüz öğrenme garantisi sunuyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Motivasyon eğitimi aldıktan sonra bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız size kariyer koçluğu ve imaj çalışmaları imkanı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Uzun süreli etkilere sahip eğitimlerimizle yanınızda olmaya devam ediyor, motivasyon eğitiminiz sonrasında da desteğimizi sürdürüyoruz.

Hem Akademik ve İş Yaşamınıza Hem de Kendinize Yatırım Yapın! Model Akademi Motivasyon Kursları ile Kendinizi Özgürce Geliştirin!

Türkiye’nin en çok tercih edilen motivasyon kursu eğitimleri için Model Akademi’yi ziyaret edin, kendinize yepyeni bir eğitim deneyiminin yolunu açın. Yaşamınıza ışık tutacak yaratıcılık ve motivasyon dersi programlarımızla etkili bir motivasyon kursu almanızı destekliyor, size özel motivasyon eğitimi planlıyoruz!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, sizi kurumumuzun en samimi ortamı Sanat Cafe’de eğitim danışmanlarımızla bir kahve içmeye bekliyoruz.

Randevu Al »
model akademi motivasyon kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için size özel motivasyon kursu programlarını belirleyelim, kariyerinize birlikte yön verelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
motivasyon eğitimi

Kendi Değerinizi Fark Edin!

Model Akademi motivasyon eğitimleri alarak kendinizi fark edin. Motivasyon geliştirmenin incelikleri hakkında tüm detaylara vakıf olun.

Kayıt Ol »

Verimliliğinizi Artırın!

Motivasyon dersleri alarak yaşamınızda farklılık yaratır, tüm çalışmalarınızdan verim alabilirsiniz. Kendinizi daha adapte olmuş hissedeceğiniz yaratıcılık ve motivasyon kursu eğitimlerine katılın.

meb ruhsatlı motivasyon kursu

MEB Ruhsatlı Motivasyon Kursu

Ruhsatlı bir kurumdan Kaliteli eğitimler almak isteyen öğrencilerimize eğitimde öncü bir kurum olarak MEB standartlarında bir motivasyon eğitimi ve yaratıcılık eğitimi veriyoruz.

Güvenli bir motivasyon kursu arıyorsanız; ferah sınıflarımızla, yeterli eğitim materyallerimizle, yangın merdiveni, acil çıkış kapısı ve diğer güvenlik önlemlerimizle hem güvenliğinizi hem de konforunuzu sağlıyoruz. Avrupa ve MEB standartlarından ayrılmıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun, en iyi motivasyon kursu eğitimlerimizle gelişiminize destek oluyoruz. Verilen bilgilerin teoride kalmayıp bir pratik haline dönüşmesi için motivasyon eğitimi sürecimizde uygulamalı bir eğitim sistemini benimsiyor, destekleyici eğitimler veriyoruz.

Model Akademi motivasyon kursu olarak, bir eğitim kurumunun olmazsa olmazı MEB ruhsatına sahip olduğumuzu belirtiyoruz.

Uygulamalı Motivasyon Eğitimi

Motivasyon eğitimi verirken yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak çalışmalara yer veriyoruz.

Kendinize olan güveninizi artıracak uygulamalı eğitimler veriyoruz. Böylece öğrendiklerinizi pekiştirmenizi kolaylaştırıyoruz. Motivasyon dersleri işlenirken kullandığımız eğitim araç gereçlerinin son teknoloji ürünü olmasına ve kalitesine önem verirken, yeterli olmasını da önemsiyoruz. Sadece teorik değil, pratik uygulamalarla motivasyon eğitimi programı hazırlıyor, tam donanımlı bir eğitim sunuyoruz.

Hayatınızın her alanında gelişmenize yardımcı olması için Model Akademi’den motivasyon dersi alabilirsiniz.

uygulamalı motivasyon eğitimi
motivasyon dersi

Uluslararası Motivasyon Eğitimi Standardı

Avrupa standartlarında, bireysel farklılıkları esas alan programlarımızla 15 yıllık deneyimimizi birleştiriyor, uygulama ağırlıklı motivasyon eğitimi veriyoruz.

Kurum olarak 350’nin üzerinde kursiyer mezun etmenin ve katılımcılarının %98’ini memnun etmenin gururuyla en iyi motivasyon eğitimleri sunmaya devam ediyoruz.

Yeni ve uluslararası standartlara bağlı geliştirdiğimiz metotlarla en iyi motivasyon kursu eğitimi için motivasyon ve makyaj uygulamalarına ilgi duyan katılımcıları bekliyoruz. Uluslararası standartlar ışığında hazırladığımız programlarımızda birçok kazanımdan yararlanıyoruz. Yeterli eğitim içeriği, sosyal alan, uygun araç gereç, sağlıklı ve güvenli fiziki ortam imkanlarını sunuyoruz.

Hayallerinizi yeni mesleğinizle taçlandırmak veya sadece hobi edinmek amacıyla katılabileceğiniz en etkili programa sahip motivasyon kursu eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilir, yeni kazanımlar adına hazırladığımız diğer eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Kariyer Danışmanlığı

Motivasyon kursu eğitimi aldıktan sonra, kazandığınız becerileri mesleğinizde kullanabilmeniz için sizinle iletişimde kalıyor, kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Motivasyon eğitimi ile kariyerinize destek olmak amacıyla beklentilerinizi anlamaya çalışıyoruz. Mesleki bilgi ve beceriler için eğitimlerimizi zengin içeriklerle donatıyoruz. Yaratıcılık ve motivasyon hakkında gerekli her bilgiyi ve donanımı size vererek kariyerinizin alacağı biçimi beraber belirliyor, istekleriniz doğrultusunda size özel bazı yönlendirmeler yapabiliyoruz.

Motivasyon dersi sonrası kendinizi nasıl başarıya ulaştırabileceğinizi öğrenecek, zaman yönetimi ve zor insanlarla baş edebilme becerileri gibi beceriler edineceksiniz.

yaratıcılık ve motivasyon kursu
motivasyon dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Ömür boyu gelişime açık olmak motivasyon eğitimleri için de önem teşkil eder. Bu noktada öğrencilerimize desteğimizi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece motivasyon kursu eğitimi aldığınızda değil eğitimi tamamladığınızda da yanınızda oluyoruz. Size her konuda yol göstermeye ve diğer eğitimlerimiz hakkında sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. Motivasyon eğitimi veren eğitmenlerinizden alanlarıyla alakalı destek talep edebilir, kurumumuzla iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmayı hedeflerseniz mankenlik, modellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, cilt bakımı atölyemize katılabilirsiniz.

Eğitim almayı tamamlasanız veya bıraksanız bile aileden kopmanız gerekmiyor! Model Akademi ailesi olarak eğitiminiz sonrasında da sizinle bağlantıda kalmayı sürdürüyor, diğer eğitimlerimize teşvik ediyoruz.

Motivasyon Kursu Yorumları

Kendinizi Motive Etmeye Başlayın!

Doğru motivasyon geliştirmeyi hızlıca öğrenin, çalışmalarınıza odaklanmaya başlayın!

Kendinize Yatırım Yapın!

Kişisel gelişiminize önem verin ve sizin için en etkili yaratıcılık ve motivasyon kursu eğitimlerini alarak gelişmeye başlayın.

Yaratıcı Düşünme Becerileri Kazanın!

Motivasyon ve yaratıcılık eğitimi alarak yaratıcı düşünme konusunda kendinizi geliştirin, başarılı işler ortaya koyun!

motivasyon kursu mezunları

350+ Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafir ettiğimiz öğrencilerimize motivasyon eğitimleri vererek teknik ve pratik bir beceri kazandırdık.

Avrupa standartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz, katılım sertifikalı eğitim programlarımızla tam donanımlı merkezimizde motivasyon dersleri veriyoruz. Ayrıca en güncel motivasyon eğitimleri hazırlıyor, yetkinlik kazanmanıza destek oluyoruz. Uygulamaya dayalı eğitim sistemimizle bireysel farklılıkları da göz önünde bulunduruyor, 15 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin en sevilen eğitim kurumu olmayı başarıyoruz. Böylece Türkiye’nin tüm şehirlerinden öğrencilerimize ek olarak Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkelerden de öğrencileri ağırlıyor, motivasyonnın ve makyaj sanatının inceliklerine dair her bilgiyi veriyoruz.

Katılımcıların yeteneklerini ortaya koyan motivasyon eğitimi ile tamamen onların ilgi alanlarına, beklentilerine ve öğrenme hızlarına yönelik eğlenceli ve yararlı eğitimler planlıyoruz.

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Manken ve model olmak isteyen öğrencilerimize birbirinden keyifli ve verimli kurslar hazırladık. Profesyonel yaşama adım atmanızı sağlayacak eğitimlerimize göz atmaya ne dersiniz?

Motivasyon atölyesi dışında Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız mankenlik kursu, fotomodellik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, cilt ve saç bakım eğitimlerimize göz atabilir, workshoplarımızla farklı alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Motivasyon atölyesi sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanmayı ihmal etmeyin!

motivasyon dersleri
sosyal etkinlikler motivasyon kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu atölye fark yaratan bir atölye! Motivasyon kursu ile sizi yoran ve sıkan bir eğitim programı yerine katılımcılarımıza eğlenecekleri etkinlerle dolu sanatsal bir ortamın kapılarını aralıyoruz!

Model Akademi motivasyon kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ünlü modellerden ve sanatçılardan seminerler, başarılı ve profesyonel makyözlerden, motivasyon uzmanlarından workshoplar düzenliyoruz.

Mesleğinizin ve tabii ki kendinizin ihtiyaçlarını belirlerken sosyalliğinize katkı sağlayacak etkili bir motivasyon kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Model Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Motivasyon eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat ve bakım sohbetlerine katılabileceğiniz sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizi ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece motivasyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın ötesinde sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca farklı atölyeler ve sergi çalışmaları yaparak motivasyon ve makyaj uygulamaları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını destekliyoruz.

Model Akademi’de her ortama sanatın ve eğitimin bulaştığını hissedeceksiniz! Motivasyon kursu sınıf konforumuzdan sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
motivasyon dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi motivasyon ve kişisel gelişim uzmanlarından öğrencilerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini tamamlamalarına destek sağlıyoruz.

Motivasyon kursu katılımcılarının motivasyon çalışmaları, yaratıcılık çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü ve profesyonel uzmanlarla yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında gelişmelerini sağlıyoruz.

Başarılı uzmanlardan aldığımız eleştirilerle motivasyon eğitimi programımıza şekil verirken bakış açınızın da genişlemesine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü kişisel gelişim uzmanları, sanatçıları ve motivasyon eğitmenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Uzmanları sadece dinlemeyip deneyimlerinden de yararlanabileceğiniz bu eğitimlere katılma şansı yakalıyorsunuz ve böylece kendinizi bu alanda yetiştirmek için bilgi üstüne bilgi ekleyebiliyorsunuz. Motivasyon ve yaratıcılık eğitimi hakkında nokta atışı bilgiler alarak kendinize değer katmak isterseniz motivasyon eğitimleri alabilir, workshoplarımıza katılabilirsiniz.

İşi ustasından öğrenmenizi sağlayacak motivasyon eğitimi ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ve profesyonel anlamda kendinizi geliştireceğiniz bilgiler alabilirsiniz.

motivasyon workshop

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Motivasyon eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin motivasyon çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Motivasyon Kursu Detaylı Eğitim Programı

Türkiye’nin en iyi motivasyon kursu eğitimlerine katılarak içsel motivasyona, yaratıcılığa, zaman yönetimine, kendini ifade etmeye, zor kişilerle başa çıkmaya, hedefe yönelik çalışmalar yapmaya dair bilmediklerinizi öğreneceksiniz. Toplamda 2 bölümden oluşan motivasyon kursu eğitimi için 1 gün 3 saatlik bir motivasyon atölyesi programına katılabilirsiniz.

Motivasyon kursu programının katılımcılarımıza kazandıracakları;
 • Kendinizi değerli hissedeceksiniz,
 • Zayıf ve güçlü yönlerinizi fark edeceksiniz,
 • Beklentilerinizi net bir şekilde anlayabileceksiniz,
 • Olumlu düşünme becerileri edineceksiniz,
 • Motivasyon sağlayan temel faktörleri öğreneceksiniz,
 • Mesleğinize bağlılık gösterebileceksiniz,
 • Yaptığınız işi severek keyifli çalışmalar gerçekleştireceksiniz,
 • Başarı duygusunu hissedeceksiniz,
 • Etkili iletişim becerileri geliştireceksiniz,
 • Yaratıcılığın ne olduğunu öğreneceksiniz,
 • Yaratıcılığın nasıl geliştirileceği konusunda bilgiler edineceksiniz,
 • Performansınızı nasıl doğru bir şekilde artıracağınızı öğreneceksiniz,
 • Hedefe yönelik çalışmalar yapabileceksiniz,
 • Sizin için en doğru kararları verebilme becerisine sahip olacaksınız.

Motivasyon atölyesi birinci bölümde, kendinizi ifade edebilmek için kullandığınız dil becerilerini geliştirebileceğiniz etkili eğitimlere, ses ve nefes egzersizlerine hızlı ve dopdolu bir programla giriş yapıyoruz… Aynı bölüm içeriğinde yaratıcılık geliştirme konularına yer veriyoruz. 1. Bölüm Motivasyon Kursu Programı:
 • Ses Nefes Egzersizleri
  • Nasıl Nefes Alınır?
  • Orijinal Yapıya Dönmek
  • Akciğerleri Tam Kapasiteyle Kullanmak
  • Nefesi Düzeltmek
  • Nefes Meditasyonları
  • Burun Solunumu
  • Burun Egzersizleri
  • Diyafram Egzersizleri
  • Kaburgalar ve Sırt Nefesi
  • Kaburgalarla Çalışmak
  • Omuz Nefes Çalışmaları
  • Diyaframı Hissetme Çalışmaları
  • Nefes ve Ses İlişkisi
  • Sesin Meydana Gelmesi
  • Ses Nedir? Gürültü Nedir?
  • Sesin Kişilik Üzerindeki Önemi
  • Konuşma Çalışmaları
  • Sesin Volümünün Arttırılması
  • Sesin Volümünde Oynama
  • Konuşmada Nefes Tekniklerinin Önemi
  • Konuşmada Potansiyel Problemler
  • Eksik Nefesin Giderilmesi
  • Konuşurken Ne Zaman Nefes Alınır?
  • Beden Dilinde Ses Tonu
  • Büyüleyici Ses Nedir?
 • Yaratıcılık Geliştirme
  • Yaratıcılığı Teşvik Eden Faktörler
  • Yaratıcılıkta Ortam, Kültür, Lider
  • Yaratıcılık Nasıl Körelir?
  • Beyin Fırtınası
  • Engellemeleri Kaldırmak
  • Analitik
  • Sistematik Yaratıcılık
  • İhtiyaçlar
  • Detaylar
  • Zekânın 3 Boyutu
  • Problemi Doğru Saptamak
  • Doğru Sorular Sormak
  • Yaratıcılık Süreçleri
  • Yaratıcılığın Zihinsel Durumu
  • Yaratıcılığın Modellenmesi
Kendinizi hayata uyum sağlarken bulduğunuz anlarda kolayca kendinizi ifade edebilmeniz için ses ve nefes egzersizleriyle doğru ifade becerilerinizi geliştirecek, yaratıcılığınızı nasıl geliştireceğiniz konusuna hakim olacaksınız. Böylece çevrenizi etkileyebilecek bir yetkinliğin ilk adımını atacaksınız.

Yüksek motivasyon çalışmalarına başlayalım! Kendinize değer katabileceğiniz eğitimlerle motivasyonunuzu nasıl artırabileceğinizi doğru yöntemlerle öğrenecek, iş ve özel yaşamınıza büyük katkılar sağlayacaksınız. 2. Bölüm Motivasyon Atölyesi Programı:
 • Kişisel SWOT
 • 10/90 Yaklaşımı
 • İnsanları Kendi Hayatlarını Yönetmekten Alıkoyan Şeyler
 • Yaşantısal Öğrenme Kuramı
 • Hedefe Motive Olmak
 • Hedef Belirleme ve Hedefe Ulaşma
 • Hedef Nedir ve Nasıl Olmalıdır?
 • Hedeflerin Belirlenmesi
 • Hedef Yolculuğunda Takım Çantamız
 • Hedef/ Zamanı Yönetmek
 • Hedef/ Bedel Ödemek
 • Hedef/ Karar Alabilmek
 • Hedef/ İçsel Program
 • Hedef/ Duygusal Farkındalık
 • Hedef/ Model Almak
 • Hedef/ Israrın Gücü
 • Hedef/ Esneklik
 • Hedefe Yönelik Düşünce Düzeneği Oluşturmak
 • Çözüm Odaklı Yaklaşım
 • Özgüven Kazanımı ve Yaratıcılığı Açığa Çıkarmak
 • Sorumluluk Almak ve İnisiyatif Kullanabilmek
 • Personel ve Yönetici Dengesi
 • Duygusal ve Fiziksel Tepki
 • Belirsiz Durumlara Karşı Planlı Hareket Etmek
 • Olumlu Düşünce
 • İç Faktörler/ Dış Faktörler
 • Olumlu Düşünme Teknikleri
 • Hayatımızdan Çıkarmamız Gereken Cümleler
 • Bizi Biz Yapan Alışkanlıklarımız
 • Dış Engelleri Mi Yoksa İç Engellerimi Aşamıyoruz
 • Soruna Değil Çözüme Odaklanmak
 • Olumsuzluklar Karşısında Ne Yapıyoruz
 • Önyargı Ruhun Kanseridir
 • Motivasyonun İş Sonuçları Üzerinde Etkileri
 • Başarı Sürecinde Kararlılık
 • Yüksek Performansa Nasıl Ulaşılır?
 • Kişilik, Yaratıcılık, Mücadele Ruhu
Bireysel motivasyonunuzu ve içsel huzurunuzu artırmanın yollarını artık öğrendiniz! Motivasyon dersi almanın yararlarını Model Akademi’nin kapısından çıktığınız anda hissedecek, kendi değerinizin ve zihinsel gücünüzün farkına varacaksınız.

Motivasyon Kursu Programı – 350’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 350’nin üzerinde katılımcıyı ağırlayan Model Akademi motivasyon kursları, Avrupa standartlarında bir eğitim programına sahiptir. Aynı zamanda 15 yıllık deneyimle inşa edilen motivasyon kursu eğitimi %100 öğrenme garantilidir. Programımız katılımcılarımızın öğrenme hızlarını, beklentilerini ve becerilerini baz alarak tamamen ihtiyaca yönelik şekillenir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Motivasyon Kursu Programı

Motivasyon kursu yaratıcılık eğitimi programı kendini tanımak, isteklerini belirlemek, iş ve sosyal yaşamda doğru çalışma prensibi belirlemek isteyen herkese hitap ediyor!

Motivasyon kursu; 1 gün 3 saatlik bir eğitim programı dahilinde, içsel motivasyonunuzu artırmayı amaçlayan teorik bilgileri ve uygulamaları içerir. Motivasyon eğitimi içerisinde zor durumlarla başa çıkma, zor insanlarla baş edebilme becerileri, zaman yönetimi, yaratıcılık geliştirmede engelleri kaldırma, duygusal farkındalık, çözüm odaklı yaklaşım, kendini doğru ifade etme, kendi beklentilerinizi belirleme konuları bulunan detaylı bir eğitim programıdır.

Motivasyon eğitimi programı; kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmek isteyen çalışanlara, kendi farkını ortaya koymak isteyen kişilere, sahne sanatlarıyla ilgilenenlere, mankenlere, oyunculara yönelik özel olarak hazırlanmıştır.

Motivasyon eğitimi ile başarılı ve profesyonel hayata sahip olabilirsiniz. Kendinize değer vermek ve başarılı işlere imza atmak için motivasyon dersleri sizi bekliyor!

motivasyon eğitimi

Motivasyon Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak motivasyon kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı motivasyon kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Motivasyon Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Motivasyon Kursu eğitmen kadromuz; Motivasyon ve modellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını Motivasyon mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, podyumun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Motivasyon kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Motivasyon kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Motivasyon kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun motivasyon kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Motivasyon kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi Motivasyon eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Motivasyon kursu Florya, Motivasyon kursu Bahçelievler, Motivasyon kursu Ataköy, Motivasyon kursu Yeşilköy, Motivasyon kursu Zeytinburnu, Motivasyon kursu Avcılar olarak hizmet veren Motivasyon kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Model Akademi motivasyon kursları ile kendinizi tanıyabilir, içsel performansınızı artırabilirsiniz. Özgüven ve yaratıcılık kazanarak işinizde ve sosyal hayatınızda başarıyı yakalayacak, adından söz ettiren biri haline geleceksiniz. Zor durumlarla başa çıkmayı öğrenerek psikolojik olarak rahatlayacak, kendinizi kabul etmeyi, performansınızı artırmayı, kısacası sağlıklı bir psikolojiyle var olmayı öğreneceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
motivasyon kursu fiyatları

Motivasyon Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Motivasyon Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Motivasyon kursları ile kendilerine yatırım yapan, yeni bir kariyere adım atmaya hazırlanan öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Motivasyon Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Motivasyon kursu eğitimlerini verdiğimiz sınıfları, katılımcıların ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, uygulamalı çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Motivasyon kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Motivasyon eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi Motivasyon kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Motivasyon kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

350+

Mezun Öğrenci

Motivasyon kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

218

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.090 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50