Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Nefes Atölyesi

Sağlıklı Nefes: Mutlu Bir Hayat!

Bu Workshop Hayatınızı Değiştirecek! Model Akademi Nefes Atölyesi

Nefesinizin tüm yaşamınız üzerinde etkili olduğunun bugüne kadar farkında değil miydiniz? Yorgunluğunuzun ve kendinizi mutsuz hissetmenizin sebebi doğru solunum yapmamanız olabilir mi?

Eğer siz de bu şekilde düşünüyor, sihirli bir dokunuşla hayatınızı değiştirmek istiyor, sağlıklı bir solunumla yaşam enerjinizi yenilemeyi arzuluyorsanız en doğru adrestesiniz! Nefes atölyesi size çok iyi gelecek!

Model Akademi’nin ayrıcalıklı atmosferinde hayatınızı değiştirecek bir hafta sonu geçirmeye hazır mısınız? Nefes kursu ile ruhunuzu yenileyecek, kendinizi çok daha sağlıklı ve mutlu hissetmeye başlayacaksınız!..

Nefes eğitimi; bedenin solunum kapasitesini ve performansını arttırarak yaratıcılıklarını ve motivasyonlarını yeniden yapılandırmalarına yardımcı olur.

nefes atölyesi

Tüm Nefes Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Nefes Atölyesi; 1 gün 3 saatlik bir workshop nefes eğitimi olup anatomi bilgisi, beden farkındalığı, nefes kontrolü, nefes teknikleri, solunum organlarının doğru kullanımı, nefes meditasyonları, konuşma sırasında nefes alma egzersizleri gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Nefes Atölyesi Model Akademi

İster ofisten iş arkadaşlarınızla ister aileniz isterseniz de ailenizle nefes atölyesi programımıza katılın, hem ciğerlerinizi hem de ruhunuzu güçlendirin! Uzman nefes ve meditasyon eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış nefes dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir nefes atölyesi programını sizlere sunuyoruz.

nefes atölyesi eğitmenleri

Ünlü Nefes Koçları

Her biri alanında uzman, uluslararası ICF CCE sertifikasına sahip nefes koçları ve eğitmenlerden nefes dersleri alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
nefes kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Nefes atölyesi sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı nefes atölyesi

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı nefes kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında nefes kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların nefes eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden nefes eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

nefes dersi

Bedeninizi İyi Dinleyin!

Son günlerde kendinizi daha mutsuz hissetmeye mi başladınız? Yoksa bedeniniz size fiziksel rahatsızlıklarla sinyal vermeye mi başladı?

Gerek iş hayatınızda gerekse sosyal ilişkilerinizde sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Belki de bedeninize kulak vermek, kendinizi dikkatlice dinlemek sorunlarınızın çözümü için en iyi anahtardır. Nefes atölyesi ile kendiniz için gerçekten vakit ayırmaya, gündelik koşturmacalardan biraz olsun uzaklaşmaya ne dersiniz?

Model Akademi nefes dersleri ile kısa sürede bedeninizin ve hayatınızın kontrolünü elinize aldığınızı hissedeceksiniz!

Hayata Daha Pozitif Bakacaksınız!

Kendinizi sorumluluklar, yetiştirmeniz gereken işler ve yaşamın koşturmacaları ile bunaltmanıza gerek yok!

Eğer tüm bu koşturmacalar arasında kendinize nitelikli zaman ayırmaz, boş vakitlerinize değer katmazsanız mutluluğunuzu ve motivasyonunuzu kaybedersiniz! Model Akademi’nin ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atın, uzman eğitmenlerimizin nefes atölyesi programına katılın, nefes kursu ile yaşam enerjinizi tazeleyin!

Nefes kursları ile gerçek “siz”i yeni baştan keşfedecek, haftaya daha zinde ve değişmiş olarak başlayacaksınız!

nefes eğitimi
nefes kursları

Ruhunuzu Dengeleyin!

Mutlu bir yaşamın başlıca sırrı her şeyin dengede olmasını sağlamaktan geçer! Siz de nefes kursları ile hayatınıza denge getirmek istemez misiniz?

Kariyerinizde zirveye ulaşmak için kendinizden ödün veriyor, çok çalışıyor, boş zamanlarınızı bile işe mi harcıyorsunuz? Geçmişe dair değiştiremeyeceğiniz şeyler sizi hala rahatsız mı ediyor? Sosyal yaşamınızda aradığınız mutluluğu bulamadınız mı? Tüm bunlardan nefes terapisi ile uzaklaşın, kendinize döndüğünüz keyifli bir meditasyon programına merhaba deyin!

Model Akademi nefes atölyesi ile yalnızca doğru ve sağlıklı nefes almayı değil, yaşamınızdaki sınırlamaların ötesine geçmeyi öğreneceksiniz!..

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

İş veya okulun yorucu ve yıpratıcı yoğunluğundan uzaklaşmak, yalnızca kendiniz için bir şeyler yapmak ve kendinize vakit ayırmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun nefes atölyesi programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir nefes eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun nefes atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre nefes eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan nefes dersleri veriyoruz.

nefes kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi nefes dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Nefes atölyesi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Nefes workshop sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Nefes Atölyesi ile Kendinize Bir Hafta Sonu Ayırın, Yaşam Enerjinizi Yenileyin!

Yaşam tarzınızın sağlığınızı olumsuz etkilediğini düşünüyor, hem bedeniniz hem de ruhunuz için yararlı bir aktivite yapmak mı istiyorsunuz? Bedeninizin size yolladığı sinyalleri iyi dinleyin! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun nefes eğitimi planını yapalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi nefes atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik nefes atölyesi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, unutulmaz bir gün geçirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
nefes kursu

Yaşam Enerjinizi Yenileyin!

Nefes terapileri ile yaşam enerjinizin yenilendiğini hissedin, motivasyonunuzu arttırın, haftaya çok daha zinde başlayın!

Kayıt Ol »

Sağlıklı Yaşam Alışkanlığı Kazanın!

Bedeninize ve ruhunuza zarar veren sağlıksız yaşam tarzınızı nefes kursları ile geride bırakın, sağlığınız ve kendiniz için bir şeyler yapmaya başlayın!

meb ruhsatlı nefes atölyesi

MEB Ruhsatlı Nefes Atölyesi

Model Akademi nefes eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir kişisel gelişim kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun bir biçimde hazırladığımız nefes atölyesi programımızda sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar her noktada öğrencilerimize en iyi nefes kursu deneyimini sunmak için hassasiyetle hareket ediyor, ev sıcaklığında ve konforunda tamamen kendinize odaklanabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız nefes eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı nefes dersleri ve nefes terapisi uygulamaları ile pekiştiriyoruz..

Nefes atölyesi ile Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bir ders programını sizlerle buluşturuyor, gelişiminizi yakından takip ederek gelişiminize destek olacak eğitim programlarımız hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Uygulamalı Nefes Eğitimi

Hayatınıza anlamlı bir dokunuşta bulunmak üzere nefes kursu programımızı ihtiyaç ve beklentilerinize göre planlıyor, gelişim ve öğrenme hızınıza ders içeriklerimizi düzenliyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı nefes dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek nefes egzersizleri, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olacak nefes terapileri ve meditasyon egzersizlerinin yanı sıra nefes atölyesi sonrasında da eğitim danışmanlığı hizmetlerimizle daima yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

Nefes kursu yolculuğumuzu hayatınızı değiştirecek bir serüvene dönüştürüyor, gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanızı sağlıyoruz!

uygulamalı nefes eğitimi
nefes dersleri

Uluslararası Nefes Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan nefes eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz nefes workshop programımızda öğrenme hızınıza, deneyiminize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, nefes eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, nefes eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Workshop nefes kursu öğrencilerimizin keyifli bir gün geçirdiklerinden emin olmak adına içeriklerimizi Avrupa’nın en iyi kişisel gelişim okullarından ilhamla güncelliyor, yenilikçi ve başarısı kanıtlanmış metotlarla daha mutlu ve sağlıklı bireyler haline gelmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Nefes atölyesi sonrasında da kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Model Akademi olarak sadece nefes atölyesi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; mankenlik, fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Nefes eğitimi sonrasında da hayatınıza katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

nefes eğitimleri

Nefes Atölyesi Yorumları

Kendinize Zaman Ayırın!

Siz de zaman zaman başkalarının hayatını yaşıyor gibi hissetmiyor musunuz?

Doğru Nefes Almayı Öğrenin!

Nefes atölyesi ile kendiniz ve sağlığınız için harekete geçin, doğru nefes almayı öğrenin, hayatınız değişsin!

Sınırlamalardan Kurtulun!

Gündelik yaşamın koşturmacaları ve sorumluluklarınız arasında bunalmaktan nefes dersleri ile sıyrılın!

nefes kursu mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize nefes eğitimleri verdik.

Nefes atölyesi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel nefes kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye nefes dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir nefes eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Kendilerine vakit ayırmak ve kişisel gelişimlerini sürdürmek isteyen öğrencilerimiz için çok sayıda eğitim programı hazırladık!

Workshop nefes kursu dışında da Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız mankenlik kursu, fotomodellik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, cilt ve saç bakım eğitimlerimize göz atabilir, kişisel gelişiminize bizimle devam edebilir, kendinizi geliştirmeyi sürdürebilirsiniz!

Nefes workshop sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanmayı ihmal etmeyin!

nefes terapisi
sosyal etkinlikler nefes atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi nefes atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir nefes dersi sunuyoruz!

Nefes kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları ve ilgi çekici sosyal aktiviteler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi nefes kursu olarak öğrencilerimizin alanlarında ün kazanmış sanat dünyasının başarılı isimleriyle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve nefes terapisi seansları ile sağlığına ve yaşam kalitesine önem veren herkesi bir araya getiriyoruz!

Workshop nefes kursları ile öğrencilerimizin unutulmaz bir gün geçirdiklerinden emin oluyor, daha kapsamlı kurs programlarımızı sosyal ve kültürel aktivitelerle zenginleştirerek her anın tadını çıkarmayı biliyoruz!

Sanat Cafe

Nefes eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece nefes eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak nefes eğitimleri dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Model Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
nefes workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü sanatçıları ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi farklı alanların ustalarıyla destekliyoruz.

Yalnızca nefes dersleri ile yetinmiyor, keyifli workshop etkinlikleri ve butik nefes eğitimleri düzenliyoruz. Bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiş, yurt içi ve yurt dışında bilinirlik kazanmış, başarılı eğitmenlerden nefes almanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik nefes eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını kişisel gelişime adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşin uzmanlarından sağlıklı yaşam tavsiyeleri alıyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Nefes eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Nefes Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Siz de gündelik yaşamın koşturmacaları arasında kendinizi yorulmuş ve bunalmış hissediyor, biraz olsun dinlenmeye ve nefes almaya ihtiyaç duyuyorsanız nefes atölyesi tam size göre! Siz de detaylı nefes atölyesi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman nefes eğitmenleri eşliğinde keyifli bir nefes workshop fırsatını kaçırmayın!

Nefes atölyesi programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Kendinizi dinlenmiş hissedersiniz,
 • Stresten uzaklaşırsınız,
 • Rahatlarsınız,
 • Gerginliğiniz azalır,
 • Boş vaktinize değer katarsınız,
 • Haftaya zinde başlarsınız,
 • Gelişiminize katkıda bulunursunuz,
 • Motivasyonunuz artar,
 • Bedeninizin ihtiyaçlarına kulak verirsiniz,
 • Haftanın yorgunluğunu atarsınız,
 • Sorumluluklarınıza daha iyi odaklanırsınız,
 • Dikkat süreniz artar,
 • Olgunlaşırsınız,
 • Hayata daha pozitif bakarsınız,
 • Ruh haliniz düzelir,
 • Yaşam kalitenizi arttırırsınız,
 • Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanırsınız.

İlk bölümümüzde soluk alma organlarımızı ve bedenimizi yakından tanıyor, ruhumuzun ve bedenimizin ihtiyaçlarına kulak veriyoruz. Nefes Atölyesi 1. Bölüm Programı:
 • Nasıl Nefes Alınır?
 • Orijinal Yapıya Dönmek
 • Akciğerleri Tam Kapasiteyle Kullanmak
 • Nefesi Düzeltmek
 • Nefes Meditasyonları
 • Burun Solunumu
 • Burun Egzersizleri
 • Diyafram Egzersizleri
 • Kaburgalar ve Sırt Nefesi
 • Kaburgalarla Çalışmak
 • Omuz Nefes Çalışmaları
 • Diyaframı Hissetme Çalışmaları
 • Nefes ve Ses İlişkisi
Nefes dersleri ile ilk bölüm sonunda nefesinizi çok daha iyi kontrol etmeye başlayacak, diyaframınızı ve ciğerlerinizi tam kapasiteyle kullanacaksınız!

2. bölümümüzde doğru nefes alamamanızın kaynaklarına inecek, doğru nefes teknikleri ile bu tür sorunları ortadan kaldıracağız. Nefes Atölyesi 2. Bölüm Programı:

Nefes dersleri ile 2. bölümümüzde Nefes Teknikleri hakkında bilgi edinecek, ilk derste yaptığımız nefes egzersizlerini zorlaştırarak tekrar edecek, konuşma ve metin okuma sırasında nefes kontrol çalışmaları yaparak iletişim sırasında nefesimizi nasıl kullanmamız gerektiğini öğreneceğiz. Nefes ve heyecan kontrolünün ilişkisini kavrayacağımız egzersizler gerçekleştirecek, doğru nefes alma ile heyecan kontrolü ve özgüvenimiz üzerindeki hakimiyetimizi arttıracağız.

Model Akademi nefes kursları ile kişisel gelişiminize kalıcı bir katkı sağlıyor, bedeninizi daha iyi tanımanıza yardımcı oluyoruz!

Nefes Atölyesi Programı – 150’nin Üzerinde Katılımcı %98 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 150’nin üzerinde katılımcı misafir eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Model Akademi Nefes Atölyesi programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz nefes workshop eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Nefes Atölyesi Programı

Kendinize daha fazla vakit ayırmak istiyor, iş yoğunluğundan biraz olsun sıyrılarak ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeyi, motivasyonunuzu ve enerjinizi tazelemeyi mi arzuluyorsunuz?

Nefes atölyesi; 1 gün 3 saatlik bir workshop nefes eğitimi olup anatomi bilgisi, beden farkındalığı, nefes kontrolü, nefes teknikleri, solunum organlarının doğru kullanımı, nefes meditasyonları, konuşma sırasında nefes alma egzersizleri gibi konu başlıklarını içermektedir.

Nefes atölyesi programı; hayatın stresine ve koşturmacalarına biraz olsun ara vermek, haftaya daha zinde başlamak, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alışkanlığı kazanmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Nefes eğitimi katılımcıların motivasyonlarını ve odaklanma sürelerini maksimize ederek iş ve okul hayatlarında gerçek performanslarını ortaya çıkarır, başarılarını arttırır.

nefes eğitimi

Nefes Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Nefes atölyesi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı nefes atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı nefes kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Nefes eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yetiştirdiği öğrencilerle yurt içi ve yurt dışında ün kazanmış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü nefes ve meditasyon eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, nefes teknikleri ve kişisel gelişimin farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan uzmanlar ile çalışarak ülkemizin en başarılı isimlerini bir araya getirmekteyiz.

Model Akademi olarak nefes eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Hangi seviyede nefes eğitimi almak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Nefes atölyesi sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları gibi faktörleri göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Nefes kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, nefes kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi nefes kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan yetişkinler için nefes kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Nefes kursu Florya, nefes kursu Bahçelievler, nefes kursu Ataköy, nefes kursu Yeşilköy, nefes kursu Zeytinburnu, nefes kursu Avcılar olarak hizmet veren nefes kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Nefes kursu ve diğer kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Nefes kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en keyifli nefes terapisi deneyimini sizlere sunduğumuzdan emin olmaktayız!

Nefes atölyesi ile öğrencilerimize gündelik yaşamın stresinden uzaklaşarak kendilerine odaklanabilecekleri, bedenlerinin ve ruhlarının ihtiyaçlarına kulak verebilecekleri bir terapi ve meditasyon fırsatı sunmaktayız. Eğer siz de kendinizi koşturmacalardan biraz olsun kurtarmak, bedeninizi ve yaşam enerjinizi yenilemek, sağlıklı bir yaşam tarzına geçiş yapmak istiyorsanız nefes kursları ile bunun için ilk adımı atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
nefes atölyesi fiyatları

Nefes Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Nefes Atölyesine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Nefes kursları ile hafta sonlarında kişisel gelişimlerine eşsiz bir katkıda bulunan ve yeni kazanımlarla becerileri arasına yenilerini eklemek isteyen öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Nefes Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Nefes kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Nefes kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Nefes eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi nefes kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Nefes kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Nefes kursları ile yaşam enerjisini yenileyen yüzlerce mutlu öğrenci!

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

382

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.910 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50