Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Poz Verme Atölyesi

Etkileyiciliğinizi Ortaya Çıkaran Pozlar Verebilirsiniz!

Pozlarınızla Harikalar Yaratabilirsiniz! Poz Verme Atölyesi

Fotojenik olmadığınızı ve fotoğraflarda hiç de iyi görünmediğinizi mi düşünüyorsunuz? Poz verme atölyesi ile tabularınızı yıkıyoruz!

Poz verme atölyesinde duruş, bakış ve beden dili kullanımı gibi konularda eğitim alarak fotoğraf çekimlerinde harikalar yaratabileceğinizi biliyor musunuz? Hem doğal hem de etkileyici pozlar için Model Akademi’nin poz verme eğitimlerine katılabilir, mankenlik kariyerinize bir adım önde başlayabilirsiniz.

“Nasıl poz vereceğim?” diye düşünmeyi bırakın! Model Akademi ile iddialı pozlar veren profesyonel bir model olabilirsiniz.

Poz verme atölyelerine katılarak kamera önü fobinizi yenebileceğinizi biliyor muydunuz?

poz verme atölyesi

Tüm Poz Verme Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Poz Verme Kursu; 1 gün 3 saatten oluşan bir program olup hem teorik hem de pratik poz verme derslerini içermektedir. Başarılı bir fotomodel olmak için deneyim kazanmanız gereken postür, jest-mimik ve imaj çalışmaları ile poz verme tüyolarını öğrenebileceğiniz bir eğitim için Model Akademi poz verme atölyesine gelebilirsiniz.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Poz Verme Kursu Model Akademi

Kameralar ve fotoğraf makineleri korkulu rüyanız mı? İyi poz veremediğinizi düşündüğünüz için kariyerinizde geri planda mı kalıyorsunuz? Fotojenikliğinizi artırabileceğiniz bir poz verme eğitimine katılmaya ne dersiniz? Türkiye’nin en güncel poz verme atölyesi programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

poz verme atölyesi eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli mankenler, zarafet eğitmenleri ve fotoğrafçılardan poz verme dersi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
poz verme kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Herhangi bir gerekçe belirtmeksizin poz verme derslerini tekrarlamak isteyen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı poz verme atölyesi

Katılım Sertifikası

Sizi kariyer planlarınızda bir adım öne çıkaracak ve profesyonel yaşamınıza önemli katkılar sunacak kurum onaylı poz verme kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız kurumlara dikkat edin! MEB onaylı olmayan kurumlardan özel ders ve danışmanlık adı altında alacağınız poz verme eğitimleri ile hem vaktinizden hem de paranızdan olmayın! Suça ortak olmayın!

poz verme kursları

Kariyerinizde Bir Adım Öne Çıkın!

Model olmak, en büyük hayaliniz mi? Öyleyse bu hayalinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı olacak bir eğitim almaya ne dersiniz?

Model Akademi poz verme atölyesi ile bakışınız ve duruşunuzla birbirinden harika kareler yaratabilirsiniz. Nasıl durmanız ve bakmanız gerektiğini bilerek modellik veya mankenlik kariyerinizi çok daha iyi yönetebileceğinizi ve gelişiminizi sağlayabileceğinizi biliyor musunuz? Poz verme eğitimleri ile siz de iyi bir modelin sahip olması gereken tüm becerileri kazanabilir, pozlarınızla göz doldurabilirsiniz.

Profesyonel modellik yaşamınıza poz verme kursları ile yön vermek istiyorsanız Model Akademi’ye gelebilirsiniz.

Özgüveninizi Artırın!

Fotoğraflarda çok daha etkileyici görünmek ve asaletinizi bakışlarınıza ve duruşunuza yansıtmaya ne dersiniz?

Poz vermek, düşündüğünüz kadar basit bir iş değil. Etkileyici pozlar vermenin, bakışınızla duygularınızı yansıtmanın birçok kuralı var! Siz de fotoğrafınız çekilirken çok daha rahat olmak, etkileyici pozlar vermek ve özgüveninizi kadraja yansıtmak isterseniz Model Akademi poz verme atölyelerine gelebilirsiniz.

Poz verme eğitimlerine katılarak mesleğiniz için en büyük yatırımı yapabilir, dikkat çekici pozlarınızla mesleğinizde zirveye ulaşabilirsiniz.

poz verme eğitimi
poz verme eğitimleri

Rakiplerinizin Önüne Geçin!

Güzellik, başarılı bir model olmak için yeterli değil. Etkileyici bir duruş, dikkat çekici bir bakış ve estetik bir görünüm de önemli!

Poz verme derslerine katılarak Türkiye’nin en çok beğenilen modellerinden biri olabilir, başarılı poz vermenin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Doğal ve etkileyici pozlar verebileceğiniz, sadeliğin şıklığını fotoğraf karelerine yansıtabileceğiniz poz verme dersi ile siz de rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Poz verme atölyesi ile güzelliğinizin ışıltısını herkese yansıtmaya hazır olun!

“Fotoğraflarda daha ışıltılı bir cilde nasıl sahip olunur, en etkileyici bakış nasıl olur?” diye düşünmeyi bırakın! Model Akademi poz verme kursu ile profesyonel yaşamınız için güzel bir adım atın.

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Başarılı bir model veya manken olmak istiyorsanız etkileyici pozlar vermeniz ve fotojenik olmanız şart! Bu konuda yeteri kadar başarılı olmadığınızı düşünüyor ve poz verme konusunda eksikliklerinizin olduğuna inanıyorsanız Model Akademi’nin poz verme eğitimlerine gelerek kariyeriniz için güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Gelin, hemen size en uygun poz verme eğitimi programını hazırlayalım!

Yetenek Analizi

Size en uygun olan poz verme eğitimi programını hazırlamak ve seviyenizi belirlemek için yetenek analizi yapıyor; bilgi ve deneyimlerinizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre poz verme kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Uzman eğitmenlerimizle birlikte yalnızca sizin gelişiminize odaklanıyor ve sizlere özel poz verme eğitimi sunuyoruz.

poz verme kursları

Takip ve Rehberlik

Poz verme kursu boyunca eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi takip ediyor, sizlere rehberlik ediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimize mankenlik ve modellik kariyerlerini destekleyecek eğitimler öneriyor, gelişimlerini takip ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Poz verme atölyesinden sonra da ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz.

Etkileyiciliğinizi Pozlarınıza Yansıtın! Poz Verme Atölyesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen Poz Verme Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Keyifli atmosferimizi, Sanat Cafe’mizi, sosyal alanlarımızı, dersliklerimizi ve nasıl bir ortamda eğitim alacağınızı görün! Poz verme eğitimi programımızı inceleyin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Sizler için hazırladığımız sanat dolu bir kafemiz var! Sanat Cafe’nin sıcak ve samimi atmosferinde bir kahvemizi içmeye ve bizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi poz verme atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

İhtiyaç ve beklentilerinizi en çok karşılayan poz verme eğitimi programını oluşturmak ve kariyer planlarınızı belirlemek için hemen Model Akademi’ye gelin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
poz verme kursu

Herkesi Kendinize Hayran Bırakın!

Poz verme atölyesinde bakışınızdan duruşunuza kadar her konuda çok daha profesyonel olmak için Model Akademi’ye gelin!

Kayıt Ol »

Amatörlükten Profesyonelliğe!

Model veya manken olmak için ihtiyacınız olan eğitim burada! Mesleki bilgilerinizi artırabileceğiniz poz verme kursu ile başarmanın tadını çıkarın!

meb ruhsatlı poz verme atölyesi

MEB Ruhsatlı Poz Verme Kursu

MEB onaylı bir eğitim kurumu olan Model Akademi’nin poz verme atölyesine katılarak hem kaliteli hem de güvenilir bir poz verme eğitimi almaya ne dersiniz?

MEB onaylı bir eğitim kurumu olarak ekipmandan depreme dayanıklılık raporlarına, eğitmenlerin deneyiminden sosyal alanların çeşitliliğine kadar her konuya hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin güvenli ve başarılı bir eğitim alması için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz de Türkiye’nin en iyi poz verme kursu olan Model Akademi’ye gelerek kariyerinize iddialı bir giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalı Poz Verme Eğitimi

Yalnızca güzel veya çekici olmak, iyi bir model olmaya yetmez! Etkileyici poz vermeyi öğrenerek profesyonel yaşamınıza çok daha hazırlıklı ve deneyimli bir şekilde başlayabilirsiniz.

Model Akademi olarak teorik ve sıkıcı eğitimi bir kenara bırakıyor, yeteneklerinizi daha iyi keşfetmenizi sağlayacağınız uygulamalı poz verme eğitimine ağırlık veriyoruz. Siz de bilgilerinizi pekiştirecek ödevler, geliştirmeniz gereken yönlerinize dair yorumlar ve gelişiminizi destekleyici dersler almak isterseniz hemen Model Akademi poz verme derslerine gelin!

Poz verme eğitimleri ile kaçırdığınız dersleri telafi edebilir, poz verme atölyesinde eksik kalan noktaları tekrar edebilirsiniz.

uygulamalı poz verme eğitimi
poz verme eğitimleri

Uluslararası Poz Verme Eğitimi Standardı

Bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek poz verme eğitimi, Model Akademi ile sizlerle buluşuyor!

Model Akademi poz verme kurslarının 15 yıllık deneyimi ile birlikte sizlere Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı ders içerikleri sunuyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte fiziki imkanlarımıza, sosyal alanların çeşitliliğine, salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına ve eğitmenlerimizin deneyimine dikkat ediyoruz.

Model Akademi ile size özel olarak hazırlanmış poz verme eğitimi programlarıyla ders almak ve fark edilir olmak için hemen poz verme kursuna gelin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Poz verme atölyesine gelen öğrencilerimizin model olma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz!

Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak üzere poz verme kursuna katılan öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarını sağlıyoruz!

Model Akademi’nin alanında uzman eğitmenlerinin yönlendirmeleri ile afişlerin yıldızı olmaya hazır olun!

poz verme dersi
poz verme dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Poz verme atölyesine katılan öğrencilerimizi poz verme eğitimini tamamlamalarından sonra da yalnız bırakmıyoruz!

Manken olma yolunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve modellik kariyerinizde kendinizi nasıl geliştireceğiniz konusunda sizleri yönlendiriyor, başarılı bir kariyer planı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Poz verme eğitimini tamamladıktan sonra gelişimine devam etmek isteyen öğrencilerimizi zarafet, etkili iletişim, diksiyon ve sahne sanatları gibi destekleyici eğitimlere yönlendiriyor, başarılını pekiştiriyoruz.

Poz Verme Atölyesi Yorumları

Etkileyiciliğinizi Konuşturun!

Poz verme kursları ile profesyonel yaşamınızı destekleyin!

Eğitiminizi Alın!

Poz verme eğitimleri ile herkesi kendinize hayran bırakın!

Farkınızı Ortaya Koyun!

Profesyonel yaşamınıza bir adım önde başlayın!

poz verme atölyesi mezunları

250+ Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden gelen öğrencilerimize poz verme eğitimleri verdik ve her bir kursiyerimizi başarıyla mezun ettik!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı poz verme eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye başarılı bir eğitim alma ve geleceklerine en doğru şekilde yön verme imkanı sunduk. Tam donanımlı merkezimiz ve ferah atölyelerimizde verdiğimiz poz verme eğitimleri ile bugüne dek 250’den fazla öğrenciyi mezun ettik.

Poz verme atölyelerine katılarak modellik ve mankenlik kariyerinizi destekleyebilir, iddialı pozlarla tüm ajansların ve modacıların aradığı isim olabilirsiniz!

10 Farklı Branşta Destekleyici Eğitim

Manken ve model olmak isteyen öğrencilerimize birbirinden keyifli ve verimli kurslar hazırladık. Profesyonel yaşama adım atmanızı sağlayacak eğitimlerimize göz atmaya ne dersiniz?

“Ünlü bir model olmayı ve harika pozlar verebilmeyi hayal ediyorum!” diyorsanız akademik başarılarınızı destekleyici podyum uygulama atölyesi, diksiyon, sahne sanatları, oyunculuk, modellik ve etkili iletişim gibi kişisel ve mesleki gelişim kurslarıma katılım sağlayabilirsiniz.

Model Akademi ile hayallerinizi ertelemenize gerek yok. Poz verme eğitimini destekleyici kurslarla hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

poz verme eğitimleri
sosyal etkinlikler poz verme atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Şahane pozlar verme konusunda uzman olacağınız bir eğitim alırken aynı zamanda da bol bol eğlenmek ve sosyalleşmek ister misiniz?

Model Akademi poz verme atölyesinin keyifli atmosferine katılmaya hazır olun! Poz verme derslerinden kalan zamanlarda birbirimizi daha iyi tanıyacağımız ve eğleneceğimiz bowling, playstation ve satranç turnuvaları yapıyor; defile organizasyonları düzenliyoruz.

Siz de hem sosyalleşebileceğiniz hem de profesyonel dünyaya hızlı bir giriş yapabileceğiniz poz verme eğitimlerine katılmak isterseniz Model Akademi’ye gelebilirsiniz!

Sanat Cafe

Sanat Cafe’de sizinle aynı kariyer planına sahip olan manken adaylarıyla hoş sohbetler etmek ve kalıcı dostluklar kurmak ister misiniz?

Sanat dolu kafemizde kahvelerinizi yudumlarken kendinize idol olarak belirlediğiniz mankenler hakkında konuşabilir, gelecek planlarınızdan bahsedebilirsiniz. İsterseniz Sanat Cafe’de düzenlediğimiz film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları ile de öğrencilerimizin farklı sanat dallarıyla tanışmalarını sağladığımız etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Poz verme atölyesindeki keyifli atmosferimize katılmak ve sanat dolu bir ortamda sosyalleşmek için Model Akademi ailesine katılabilirsiniz.

bakırköy sanat cafe
poz verme dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en ünlü fotoğrafçılarıyla tanışmaya ve başarılı poz verme tüyolarını öğrenmeye ne dersiniz?

Model Akademi poz verme atölyesine katılarak deneyimli modacılardan, mankenlerden ve stilistler değerlendirmeler alabilir, gelişiminiz için önemli bir adım atabilirsiniz. Profesyonel yaşama kendinizi çok daha iyi hazırlayabileceğiniz ve usta isimlerle fikir alışverişi yapabileceğiniz verimli ve donanımlı bir poz verme eğitimi için adresiniz Model Akademi!

Siz de fotoğraf çekimlerinde iddialı pozlar vermek ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak için poz verme atölyesine katılabilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz!

Duayenlerden Workshoplar

Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak için Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları, imaj koçları ve zarafet eğitmenleriyle keyifli workshoplar düzenliyoruz!

Yıllarını bu işe vermiş ünlü isimlerden sizlerin gelişimine katkı sunduğundan emin olduğumuz workshoplar düzenliyor, keyif ve bilgi dolu sohbetler gerçekleştiriyoruz. Usta isimlerin deneyimleriyle yolunuzu aydınlatmalarına aracı oluyor, yeni bakış açıları geliştirmenizi sağlıyoruz.

Mesleki yaşamınıza katkı sağlayacak ve profesyonel bir manken olmanızı destekleyecek poz verme eğitimi için Model Akademi’ye gelin!

poz verme workshop

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Poz verme dersinde öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz keyifli anları, etkinliklerimizi, konforlu ve ferah dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, kısacası Model Akademi’nin enerjik atmosferini görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz!

Poz Verme Kursu Detaylı Eğitim Programı

Türkiye’nin önde gelen fotoğrafçılık ve zarafet eğitmenleri ile birlikte, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun oluşturduğumuz poz verme kursu ile manken veya model olma hayali kuran birçok öğrenciye etkili poz verme eğitimleri sunduk. Poz verme kursumuzun detaylı programını inceleyin, Model Akademi ile yeni bir tarz yaratın!

Poz verme derslerine katılarak;
 • Modellik, mankenlik ve oyunculuk kariyerinizde önemli bir adım atabilir,
 • Türkiye’nin en iyi modacıları, fotoğrafçıları ve zarafet eğitmenleriyle tanışabilir,
 • Etkileyici poz vermeyi öğrenebilir,
 • Yaratıcılığınızı artırabilir,
 • Postür çalışmaları yaparak doğru ve dik durma alışkanlığı kazanabilir,
 • Özgün bir imaj yaratabilir,
 • Daha çok kişiye ve doğru mecralara ulaşabilir,
 • Özgüveninizi geliştirebilir,
 • Başarılı bir portfolyo oluşturabilir,
 • Çok daha fotojenik görünebilir,
 • Profesyonel iş yaşamınızda nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilir,
 • Tüm ajansların ilgi gösterdiği gözde bir model olabilirsiniz.

Türkiye’nin en iddialı pozlar veren modeli siz olabilirsiniz! Poz verme atölyesi ile pozlarınızla herkesi kendinize hayran bırakmaya hazır olun! 1.Bölüm Poz Verme Kursu Programı:
 • Fotomodellik Tanımı Ve Türleri
 • Moda Ve Portre Fotoğrafçılığı Terimleri
 • Kamera Türleri Ve Işık Ekipmanları
 • Stüdyo Ekipmanlarının Tanıtımı
 • Temel Fotomodellik Eğitimi
 • Beden Ve Uzuvların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
  • Baş
  • Çene Ve Boyun
  • Eller
  • Kollar
  • Bacaklar
  • Ayaklar
  • Omuzlar
  • Saç
  • Gözler
  • Köprücük Kemiği, Çene Ve Göz Bağlantısı
  • Burun
  • Dudak Ve Ağız
  • Kulaklar
  • Kalça
 • Kamera Önü Duruş Çalışmaları
 • Başlıca Duruş Şekilleri Nelerdir?
  • Ayakta Duruş Stilleri
  • Duvara Yaslanarak Duruş Şekilleri
  • El Belde Duruş
  • El Cepte Duruş
  • Kadın Model Duruş Stilleri
  • Erkek Model Duruş Stilleri
  • Çocuk Model Duruş Stilleri
 • Başlıca Poz Türleri Nelerdir?
  • Ayakta Pozlar
  • Eğilerek Pozlar
  • Oturarak Pozlar
  • Uzanarak Pozlar
  • Sandalye İle Pozlar
  • Duvara Yaslanarak Pozlar
  • Omuz Üstü Pozlar
  • Müzikle Pozlar
  • Aksesuarla Pozlar
  • Dekor Önünde Ve Arkasında Pozlar
  • Hareketli Pozlar
  • Kameraya Bakarak Pozlar
  • Kamera Yokmuş Gibi Pozlar
  • Yakın Plan Pozlar
  • Üç Çeyrek Pozu (Vücudun Sadece Dörtte Üçünün Görünmesi)
  • Kaçınılması Gereken Pozlar
 • Kameraya Bakış Çalışmaları
  • Fotoğraf Çekilirken Nereye Bakmalısınız?
  • En Güzel Çıktığınız Açıyı Bulma
 • Jest Ve Mimik Çalışmaları
  • Korku
  • Üzüntü
  • Sevinç
  • Şaşkınlık
  • Endişe
  • Heyecan
  • Gerginlik
 • Fiziki Yapıya Uygun Poz Verme
  • Uzun Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kısa Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kilolu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Zayıf Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Yuvarlak Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
 • Mekana Göre Poz Verme
  • Stüdyoda Nasıl Poz Verilir?
  • Sokak Ve Açık Alanlarda Nasıl Poz Verilir?
  • Mimari Bir Yapı Önünde Nasıl Poz Verilir?
  • Manzarada Nasıl Poz Verilir?
  • Etkinlik, Açılış, Gala Vb. Yerlerde Nasıl Poz Verilir?
Poz verme atölyesi ile poz verirken jest ve mimiklerinizi nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenerek çok daha başarılı ve etkileyici pozlar verebileceksiniz!

Poz verme eğitiminin 2. bölümünde doğal ve dikkat çekici poz vermeyi öğrenecek, fotoğraf çekimlerine nasıl hazırlanmanız gerektiğine dair bilgi sahibi olacaksınız! 2. Bölüm Poz Verme Kursu Programı:
 • Doğal Poz Verme Teknikleri
 • Doğal Gülümsemenin Yolları
 • Çekim Konseptinin Belirlenmesi
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar
 • Makyaj ve Kıyafet Hazırlıkları
 • Konsepte Özel Duruş ve Poz Teknikleri
 • Fotoğrafçı ve Çekim Ekibiyle İletişim
 • Doğru ve Etkin İletişim Kurma Teknikleri
 • Katalog ve Dergi Fotoğraf Çekim Uygulaması
 • Reklam Fotoğrafı Çekim Uygulaması
 • Polaroid Çekimi
 • Portre Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
Pozlarınızla herkesi büyülemeye hazır olun! Poz verme atölyesinin son bölümünde fotomodellikte çok daha deneyimli ve uzman biri olabilirsiniz.

Poz Verme Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi poz verme kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz poz verme atölyesi eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Poz Verme Kursu Programı

Fotoğrafçıların, modacıların, markaların ve ajansların aradığı bir fotomodel olmak ister misiniz? Türkiye’nin en gözde modellerinin arasında yer almak için hemen Model Akademi poz verme atölyesine gelin!

Poz verme kursu; 1 gün 3 saatten oluşan bir program olup hem teorik hem de pratik poz verme derslerini içermektedir. Başarılı bir fotomodel olmak için deneyim kazanmanız gereken postür, jest-mimik ve imaj çalışmaları ile poz verme tüyolarını öğrenebileceğiniz bir eğitim için Model Akademi poz verme atölyesine gelebilirsiniz.

Bu program; fotomodellik mesleğini yapmak için bilgi ve deneyim kazanmak isteyenler, halihazırda modellik yapan ancak kendini geliştirmeyi ve mesleğinin okulunu okumayı düşünenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Mankenlik eğitimi; kişinin hem sosyal hem de mesleki hayatını olumlu yönde etkileyerek beden farkındalığı, mesleki etik bilgisi, dikkat çekici bir zarafet ve özgün imaj gibi yetkinlikler kazandırmaktadır.

poz verme eğitimi

Poz Verme Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Poz verme atölyesi sonunda Türkiye ve dünyadaki uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli bir belge olan Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz.

Poz verme atölyesinde Türkiye’nin en ünlü fotoğrafçıları, zarafet eğitmenleri ve modacılarıyla çalışıyor, başarılı bir eğitim almanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz!

Poz verme kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Poz verme dersinde sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Poz verme kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun poz verme kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Poz verme kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi poz verme eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Poz verme kursu Florya, poz verme eğitimi Bahçelievler, poz verme kursu Ataköy, poz verme kursu Yeşilköy, poz verme kursu Zeytinburnu, poz verme kursu Avcılar olarak hizmet veren poz verme atölyesi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Başarılı bir fotomodel ya da manken olmak için MEB onaylı bir kurum olan Model Akademi’ye gelerek sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapabilirsiniz. Poz verme derslerinde öğrendiğiniz bilgilerle başarılarınızı pekiştirebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
poz verme kursu fiyatları

Poz Verme Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Poz Verme Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çok daha başarılı bir fotomodel olmak ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrencilerimiz, poz verme kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Poz Verme Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Poz verme atölyesi dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, fotoğraf çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Poz verme kursu merkezimizi, organizasyonlarımızı, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, dersliklerimizi ve etkinliklerimizi yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Poz verme eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi poz verme kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Poz verme kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Poz verme kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

467

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 2.335 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50