Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Fotomodellik Kursu

Yıldızınız Fotoğraflarda Parlasın!

Fotoğrafçıların ve Markaların Favori Fotomodeli Olun!.. Model Akademi Özel Fotomodellik Kursu

Moda dünyasına çok konuşulan fotoğraflarınızla adım atmak, ürün tanıtımlarından konsept çekimlerine kadar fotoğrafçıların, modacıların, tasarımcıların, kısacası moda sektörünün devlerinin favori fotomodeli haline gelmek istemez misiniz?

Model Akademi özel fotomodellik kursu ile ışıltınızı kamera önüne taşımaya başlayın, poz verme sanatının inceliklerini uygulamalı özel fotomodellik dersleri ile öğrenin, portfolyonüzü hazırlayın, fotoğraflarınızla tüm moda sektöründe adınız duyulsun!

Özel fotomodellik eğitimi ile Model Akademi’nin ayrıcalıklı dünyasına adım atmak için daha fazla beklemeyin, kariyeriniz için vakit kaybetmeden yatırım yapmaya başlayın!

Her yıl özel fotomodellik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için hayallerinden vazgeçiyor.

özel fotomodellik kursu

Tüm Özel Fotomodellik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 36 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Fotomodellik Kursu 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, poz verme teknikleri, fotoğrafta kurgu ve kompozisyon, fiziksel özelliklere göre poz verme, kamera önü çalışmalar, imaj ve styling konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Fotomodellik Kursu Model Akademi

Moda dünyasının aranan isimlerinden biri haline gelmek, herkesin beğenisini toplayan fotoğraf kareleriyle mesleğinizin zirvesine ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel özel fotomodellik kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

özel fotomodellik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel modellerinden özel fotomodellik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel fotomodellik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel fotomodellik kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel fotomodellik kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel fotomodellik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel fotomodellik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel fotomodellik kursu alarak suça ortak olmayın!

özel fotomodellik kursları

Poz Vermenin Tekniğini Öğrenin!

Arkadaşlarınız ve aileniz fotoğraflarda daima güzel çıktığınızı mı söylüyor? Bu avantajınızı gerçek bir fırsata çevirmek istemez misiniz?

Usta fotoğrafçılar ve deneyimli fotomodellerden poz verme sanatının inceliklerini öğrenin, kamera karşısında beden dilinizi doğru kullanın, mesajınızı fotoğraf kareleri aracılığıyla karşı tarafa kolaylıkla iletin, özel fotomodellik dersleri ile fotoğrafçıların ve moda dünyasındaki devlerin çalışmaktan keyif aldığı başarılı bir fotomodel haline gelin!

Zirveye ulaşmak için doğru adrestesiniz! Özel fotomodellik kursu sizi hayallerinizin kariyerine adım attıracak!

Tercih Edilen Bir Fotomodel Olun!

İmajınıza, beden dilinize ve poz verme yeteneğinize güveniyor, bu yeteneğinizin üzerine giderek yeni bir kariyere geçmek mi istiyorsunuz?

Özel fotomodellik eğitimi ile kariyerinizin başından zirveye ulaşacağınız ana kadar daima işinize yarayacak teknik bilgiler edinin, poz verme yeteneklerinizi geliştirin, kamera önü deneyim kazanın, stüdyo ve dış mekan çekimlerinde uygulamalı özel fotomodellik dersleri alın, sektöre kendinizden emin ve hazır olarak girin!

Model Akademi özel fotomodellik eğitimleri daha kariyerinizin başında tercih edilen bir isim haline geleceksiniz!

özel fotomodellik kurs
özel fotomodellik eğitimi

Kendinizi Geliştirin, Zirveye Ulaşın!

Bir süredir moda sektöründe yer almanıza rağmen fotoğraf çekimlerinin zayıf noktanız olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Başarılı bir mankensiniz ve podyumların tozunu attırıyorsunuz ama iş fotoğraflara gelince çekingenliğinizi üzerinden atamıyor, mesajınızı karşı tarafa geçirmekte zorlanıyor musunuz? Özel fotomodellik kursları ile bu zaafınızın üzerine gidin, uygulamalı eğitimlerle açıklarınızı kapatın, kariyeriniz bir anda hız kazansın!

Unutmayın; bugün kişisel markanızı inşa etmenin en önemli parçası görsellerden yararlanmak! Özel fotomodellik kursu size kendi markanızı yaratmanın anahtarını sunacak!..

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Başarılı bir fotomodel olarak moda dünyasındaki yerini sağlamlaştırmak, kişisel reklamınızı gerek dijital gerekse geleneksel medyada etkili bir şekilde yapabilmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun özel fotomodellik kursu programını belirleyelim. Özel Fotomodellik Kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel fotomodellik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel fotomodellik kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel fotomodellik dersi veriyoruz.

özel fotomodellik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel fotomodellik dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel fotomodellik kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel fotomodellik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kariyerinize Hız Kazandırmaya Hazır Mısınız? Model Akademi Özel Fotomodellik Kursları ile Moda Dünyasında Adınızı Duyuracaksınız!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Özel Fotomodellik Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel Fotomodellik Kursu programımızı inceleyin, size özel fotomodellik eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi özel fotomodellik kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel fotomodellik kursu içeriğini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel fotomodellik kursları

Sektörde Adınızı Duyurun!

Özel fotomodellik dersleri ile hayran bırakan fotoğrafların ve pozların sırrını öğrenin, moda kariyerinizde yeni bir boyut yaratın!

Kayıt Ol »

Markanızı Yaratın!

Kişisel fotoğraf çekimleri ile moda dünyasının devlerine bu işin en iyilerinden biri olduğunuzu gösterin, özel fotomodellik kursu ile her zaman zirveyi hedefleyin!

meb ruhsatlı özel fotomodellik kursu

MEB Ruhsatlı Özel Fotomodellik Kursu

Model Akademi özel fotomodellik eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotomodellik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı standartları ile hareket bir kurs merkezi olarak derslik büyüklükleri, acil çıkışlar, ekipman ve eğitim araç gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu ve sosyal alanlar gibi tüm başlıklarda öğrencilerimize nitelikli bir özel fotomodellik eğitimi sunuyor, aile sıcaklığını aratmayan bir atmosferde alacakları özel fotomodellik dersleri ile kariyerlerine güçlü başlamalarını sağlıyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan özel fotomodellik eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için fotoğraf çekim uygulamaları, pratikler ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Özel fotomodellik kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Fotomodellik Eğitimi

Öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek uygulamalı özel fotomodellik dersleri, fotoğraf çekimleri ve stüdyo çalışmaları ile kazanımları arasına sürekli yenilerini ekliyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı özel fotomodellik dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden fotoğraf çekim performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Özel fotomodellik eğitimi programlarından maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve Fotomodellik Eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı özel fotomodellik eğitimi
özel fotomodellik eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Fotomodellik Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel fotomodellik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 110’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel fotomodellik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve eğitsel ihtiyaçlarınıza göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Özel fotomodellik dersi içeriklerimizi ve uygulamalarımızı sürekli güncelliyor, öğrencilerimize en iyi deneyimi sunmak adına dersliklerimizin konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mesleğini başarıyla yapan ve adından söz ettiren bir model olmak için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan Özel Fotomodellik Eğitimi alın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Kariyer Danışmanlığı

Mesleği hakkında birikim sahibi fotomodeller yetiştiriyor, özel fotomodellik kursları sonrasında da desteğimizi sürdürerek zirveye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Fotomodellik kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre özel fotomodellik kursu programına ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, adından söz ettiren bir fotomodel olmaları için deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

özel fotomodellik dersleri
özel fotomodellik dersi

İş İmkanı

Kariyer fırsatları ile kendilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin beklentilerine yanıt veriyor, özel fotomodellik kursları sonrasında da hayallerine kavuşmaları için desteğimizi sürdürüyoruz.

Özel fotomodellik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize modellik seçmeleri, çekim ve tanıtım projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, modellik ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Model Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve modellik ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin özel fotomodellik kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Öğrencilerimizin kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek arzusuna özel fotomodellik eğitimi sonrasında da yanıt vermeyi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece özel fotomodellik kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmak isteyenlere mankenlik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Özel fotomodellik eğitimi sonrasında da hayatınıza katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

özel modellik eğitimi

Özel Fotomodellik Kursu Yorumları

Poz Vermeyi Öğrenin!

Kamera karşısında doğru ışığı yakalamayı, beden dilinizi etkili kullanmayı öğrenin, fotoğraflarınızla etkileyin!

Kendinizi Geliştirin!

Moda dünyasında yerinizi sağlamlaştırmak için yetenekleriniz arasına özel fotomodellik dersleri ile yenilerini ekleyin!

Zirvede Yeriniz Hazır!

Sektörün en başarılı markaları ve fotoğrafçıları peşinizden koşsun, özel fotomodellik kursu ile sektöre sağlam bir giriş yapın!

özel fotomodellik kursu mezunları

110+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel fotomodellik dersleri ile fotomodellik mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Özel fotomodellik kursları için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel özel fotomodellik eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel fotomodellik eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilgilerine, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen özel fotomodellik eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

70+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Özel fotomodellik eğitimlerimizi alan 70’den fazla öğrencimiz mesleklerini yapmaya ve fotoğraf çekimlerinde parlamaya başladılar.

Fotomodellik, mankenlik ve oyunculuk gibi eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başardılar, ünlü modacılarla, fotoğrafçılarla ve markalarla çalıştılar. Moda ve reklam çekimlerinde boy gösterdiler.

Model Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz fotoğraf stüdyolarında ışıltınızı yansıtırken ve adınızı Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

özel fotomodellik kursu fiyatları
özel fotomodellik eğitimleri

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre hazırladığımız eğitimlerle kariyerinize sağlam bir başlangıç yapmanızı sağlıyor, moda ve sanat dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırıyoruz!

Siz de Model Akademi’nin ayrıcalıklar ve fırsatlarla dolu dünyasını daha fazla keşfetmek istiyorsanız özel fotomodellik eğitimi programımıza ek olarak mankenlik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, saç ve cilt bakım derslerimizi incelemeyi unutmayın, Model Akademi ile kariyeriniz için sihirli bir dokunuşta bulunun!

Moda ve sanat dünyasına adım atmak isteyenler için özel fotomodellik kursu dışındaki diğer eğitimlerimize göz atın, eğitim danışmanlarımızla görüşün, kazanımlarınız arasına başka neler ekleyebileceğinize birlikte karar verelim.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi özel fotomodellik kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi özel fotomodellik kursu olarak öğrencilerimizin ünlü fotomodeller ile tanışmasını sağlıyor, moda organizasyonlarına katılıyor ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Özel fotomodellik kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer öğrencilerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Özel fotomodellik kursu ile kariyeriniz için büyük bir adım atarken bir yandan da güzel vakit geçirecek, keyifli bir atmosferin tadını çıkaracak, Model Akademi’de her anınıza değer katacaksınız!

sosyal etkinlikler özel fotomodellik kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Özel fotomodellik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel fotomodellik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Model Akademi’yi çok seveceksiniz! Özel fotomodellik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi modellerinden kursiyerlerimizin fotoğraf çekimlerine ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel fotomodellik kursu öğrencilerimizin fotoğraf çekimleri, gösterdikleri performanslar ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak mesleklerinde uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta modellerden aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü fotomodeller arasında yer almanız için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz!

özel fotomodellik okulu
özel fotomodellik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü modelleri, koreografları ve moda dünyasının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta modelleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, başarılı modeller ve fotoğrafçılardan fotomodellik mesleğinin püf noktalarını öğreneceğiniz butik özel fotomodellik eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını modelliğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Özel fotomodellik dersi ile işi ustasından öğreniyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel fotomodellik eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin fotoğraf çekimlerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Fotomodellik Kursu Detaylı Eğitim Programı

Moda dünyasındaki yerini sağlamlaştırmak, kamera önü performansını arttırmak, fotoğraflarla ışıltılı bir kariyere adım atmak isteyenler özel fotomodellik eğitimleri için Model Akademi’yi tercih ediyor! Siz de Türkiye’nin en iyi özel fotomodellik kursu programını inceleyin, ayrıcalıklı bir kurumdan, samimi ve eğlenceli bir ortamda eğitim alın!

Özel fotomodellik kursunun öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Kamera karşısında kendilerine daha fazla güvenmeye başladılar,
 • Poz verme tekniklerini öğrendiler,
 • Fotoğraf çekim deneyimi edindiler,
 • Fotoğraf sanatında kurgu ve kompozisyon kurallarını öğrendiler,
 • Fotoğrafta beden dillerini etkili kullanmaya başladılar,
 • Özgüvenleri arttı,
 • Fotoğrafçılarla teknik iletişim kurmayı öğrendiler,
 • Stüdyo ve dış mekan çekim tecrübesi edindiler,
 • Marka beklentilerini daha iyi anlamaya başladılar,
 • Poz becerilerini geliştirdiler,
 • Profesyonel yaşamı yakından tanıdılar,
 • Kariyerleri için yeni seçenekler yarattılar,
 • Moda dünyasındaki yerlerini sağlamlaştırdılar.

İlk haftalarımızda fotomodellik mesleğini yakından tanıyor, sektörde sık kullanılan terimleri öğreniyor, temel becerilerimizi gözden geçiriyoruz. 1. – 3. Hafta Özel Fotomodellik Kursu Programı:
 • Fotomodellik Tanımı ve Türleri
 • Moda ve Portre Fotoğrafçılığı Terimleri
 • Kamera Türleri ve Işık Ekipmanları
 • Stüdyo Ekipmanlarının Tanıtımı
 • Temel Fotomodellik Eğitimi
 • Beden ve Uzuvların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
  • Baş
  • Çene ve Boyun
  • Eller
  • Kollar
  • Bacaklar
  • Ayaklar
  • Omuzlar
  • Saç
  • Gözler
  • Köprücük Kemiği, Çene Ve Göz Bağlantısı
  • Burun
  • Dudak ve Ağız
  • Kulaklar
  • Kalça
 • Kamera Önü Duruş Çalışmaları
 • Başlıca Duruş Şekilleri Nelerdir?
  • Ayakta Duruş Stilleri
  • Duvara Yaslanarak Duruş Şekilleri
  • El Belde Duruş
  • El Cepte Duruş
  • Kadın Model Duruş Stilleri
  • Erkek Model Duruş Stilleri
  • Çocuk Model Duruş Stilleri
3. hafta özel fotomodellik dersleri sonunda kamera önündeki heyecanınızı yenecek, kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.

İkinci bölümümüzde poz repertuvarımızı geliştirmenin yeni yollarını araştıracak, beden dilimizi nasıl etkin kullanabileceğimizi öğreneceğiz. 4. – 6. Özel Fotomodellik Kursu Programı:
 • Başlıca Poz Türleri Nelerdir?
  • Ayakta Pozlar
  • Eğilerek Pozlar
  • Oturarak Pozlar
  • Uzanarak Pozlar
  • Sandalye ile Pozlar
  • Duvara Yaslanarak Pozlar
  • Omuz Üstü Pozlar
  • Müzikle Pozlar
  • Aksesuarla Pozlar
  • Dekor Önünde ve Arkasında Pozlar
  • Hareketli Pozlar
  • Kameraya Bakarak Pozlar
  • Kamera Yokmuş Gibi Pozlar
  • Yakın Plan Pozlar
  • Üç Çeyrek Pozu (Vücudun Sadece Dörtte Üçünün Görünmesi)
  • Kaçınılması Gereken Pozlar
 • Portre Çekimlerinde Nasıl Poz Verilir?
 • Kompozisyona ve Arka Plana Göre Model Konumu
 • Kameraya Bakış Çalışmaları
  • Fotoğraf Çekilirken Nereye Bakmalısınız?
  • En Güzel Çıktığınız Açıyı Bulma
 • Poz Vermede Kompozisyon Unsurları
 • Jest ve Mimik Çalışmaları
  • Korku
  • Üzüntü
  • Sevinç
  • Şaşkınlık
  • Endişe
  • Heyecan
  • Gerginlik
 • Fotografik Anlatım
6. hafta özel fotomodellik eğitimleri itibariyle beden dilinizi etkili kullanmaya başlayacak, mesajınızı ve duygularınızı fotoğraflardan karşı tarafa aktarmayı öğreneceksiniz!

Fiziksel özelliklerinize göre nasıl poz vermeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bu bölümde fiziğimizi ve mekanı doğru kullanmayı öğreneceğiz. 7. – 9. Hafta Özel Fotomodellik Kursu Programı:
 • Fiziki Yapıya Uygun Poz Verme
  • Uzun Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kısa Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kilolu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Zayıf Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Yuvarlak Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
 • Yüz Yapısına ve Göz Şekline Uygun Poz Verme
  • Yuvarlak Yüzlü Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Verir?
 • Mekana Göre Poz Verme
  • Stüdyoda Nasıl Poz Verilir?
  • Sokak ve Açık Alanlarda Nasıl Poz Verilir?
  • Mimari Bir Yapı Önünde Nasıl Poz Verilir?
  • Gün Batımı / Gün Doğumunda Nasıl Poz Verilir?
  • Manzarada Nasıl Poz Verilir?
  • Etkinlik, Açılış, Gala vb. Yerlerde Nasıl Poz Verilir?
 • Doğal Poz Verme Teknikleri
 • Doğal Gülümsemenin Yolları
 • Mimiklerle Duygu Aktarımı
 • Çekim Konseptinin Belirlenmesi
 • Poz Verirken Doğru Işık Yönü
9. hafta özel fotomodellik kursları ile kendinize ne kadar güvendiğiniz fotoğraflarınızdan kolaylıkla anlaşılacak!

Baştan sona bir çekim sürecinin işleyişini bilmek sizi daha da rahatlatacak! Bu bölümde farklı mekanlarda çekim yapacak, deneyimimizi arttıracağız. 10. – 11. Hafta Özel Fotomodellik Kursu Programı:
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar
 • Çekim Planı Nasıl Hazırlanır?
 • Makyaj ve Kıyafet Hazırlıkları
 • Konsepte Özel Duruş ve Poz Teknikleri
 • Fotoğrafçı ve Çekim Ekibiyle İletişim
 • Çekim Öncesi Ekip Koordinasyon Toplantısı
 • Doğru ve Etkin İletişim Kurma Teknikleri
 • Stresi Yenme Yolları
 • Fotoğrafçıyla Nasıl Empati Kurarsınız?
 • Diğer Modellerle Uyumlu Çalışma
 • Katalog ve Dergi Fotoğraf Çekim Uygulaması
 • Reklam Fotoğrafı Çekim Uygulaması
 • Polaroid Çekimi
 • Portre Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Işığa Uygun Poz Verme
 • Yapay ve Doğal Işık Kaynaklarının Verilecek Poza Etkisi
Özel fotomodellik kursları ile 11 hafta sonunda kamera önünde yılların deneyimli fotomodellerini aratmayacaksınız!

Son bölümümüzde kişisel markamızı yaratmaya odaklanacak, kendi reklamımızı yapmanın yollarını araştıracağız! 12. Hafta Özel Fotomodellik Kursu Programı:
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Modellik Sektöründe İmaj Kırıcılar
 • Zayıf Yönler ve Gelişim Planı
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Özgün ve Farklı İmaj Yaratmanın Yolları
 • Kartvizit ve Web Sitesi Çalışmalarının Mesleğinize Katkısı
 • Sosyal Medya Kanallarının Kurulumu ve Yönetimi
 • Daha Çok Kişiye ve Doğru Mecralara Ulaşmanın Yolları
 • Aranan Bir Model Olmanın Sırları
 • Sektöre Hazırlık Yapma
 • Casting Ajanslarına Kayıt
 • Türkiye’nin En İyi Ajansları
 • Portfolyo Oluştururken Dikkat Edilecekler
 • Portfolyoda Olması ve Olmaması Gerekenler
 • Ajans Görüşmeleri ve Ajans Sözleşme Prensipleri
 • Menajer Seçimi ve Menajerlik Süreçleri
 • Ünlü Modacıların ve Fotoğrafçıların Dikkatini Çekmek İçin Öneriler
 • Audition Çekimi
 • Sertifika Töreni
12 haftalık özel fotomodellik dersleri sonunda kariyeriniz için yeni bir adım atmaya, moda dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırmaya hazırsınız!

Özel Fotomodellik Kursu Programı – 110’un Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 110’un üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi Özel Fotomodellik kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel fotomodellik kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Fotomodellik Kursu Programı

Kendinize yeni bir kariyer seçeneği yaratmak mı istiyorsunuz? Yoksa fotomodellikte kendinizi geliştirerek sektördeki gelişiminizi hızlandırmanın, yerinizi sağlamlaştırmanın mı peşindesiniz? Model Akademi özel fotomodellik dersleri tüm bunlar için en doğru adres!

Özel fotomodellik kursu 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, poz verme teknikleri, fotoğrafta kurgu ve kompozisyon, fiziksel özelliklere göre poz verme, kamera önü çalışmalar, imaj ve styling konularını içeren bir eğitim programıdır.

Özel fotomodellik eğitimi programı; kariyerine fotomodel olarak şekil vermek isteyen veya yeteneklerinin arasına yenilerini ekleyerek moda sektöründeki yerini sağlamlaştırmayı arzulayanlar için özel olarak hazırlanmıştır.

Fotomodellik eğitimi mesleki kazanımlara ek olarak kişisel markanızı yaratmak için yeni beceriler edinmenizi sağlayacak, dijital ve geleneksel medya kanallarını daha etkin kullanmaya başlayacaksınız.

özel fotomodellik eğitimi

Özel Fotomodellik Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak Özel Fotomodellik Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı özel fotomodellik kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Özel fotomodellik Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel Fotomodellik Kursu eğitmen kadromuz; fotomodellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını fotomodellik mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, moda dünyasının sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Özel fotomodellik kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Fotomodellik kursu için; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlama yapmaktayız. Özel fotomodellik kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitsel ihtiyaçlarına yanıt vermek için ağırlık verilmesi gereken konulara, çekim ve diğer uygulamalı çalışmalara ve kursiyerimizin eğitim için ekstra isteklerine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun özel fotomodellik kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel fotomodellik kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi özel fotomodellik eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel fotomodellik kursu Florya, özel fotomodellik kursu Bahçelievler, özel fotomodellik kursu Ataköy, özel fotomodellik kursu Yeşilköy, özel fotomodellik kursu Zeytinburnu, özel fotomodellik kursu Avcılar olarak hizmet veren fotomodellik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet. Özel fotomodellik eğitimi ile başarılı öğrencilerimize Model Akademi bünyesinde ve kurumsal çözüm ortaklarımız aracılığıyla moda sektöründe iş imkanı sağlamaktayız. Ajanslar ve fotoğraf stüdyolarıyla görüşmeniz için mezunlarımıza kariyer duyuları yapmakta, sektöre ilk adımı atmalarını kolaylaştırmaktayız.

Elbette. Özel fotomodellik kursu programımızı tamamen size özel olarak ihtiyaçlarınıza ve eksiklerinize göre planlamaktayız. Yeteneklerinizi ve eksiklerinizi analiz ettikten sonra kendinizi geliştirmek için programımızı size göre düzenliyor, sektöre hazırlanmanızı sağlayacak kazanımlarla daha yolun başındayken birikimli, teknik bilgiye sahip ve farklılığını hemen gösteren bir fotomodel olmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
özel fotomodellik kursu fiyatları

Özel Fotomodellik Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Fotomodellik Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel fotomodellik kursları ile kariyerlerine hız kazandıran ve yeteneklerinin arasına poz vermeyi de ekleyen öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Fotomodellik Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel fotomodellik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, fotoğraf çekim çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel fotomodellik kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel fotomodellik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi özel fotomodellik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel fotomodellik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

110+

Mezun Öğrenci

Özel fotomodellik kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

199

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 995 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50