Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Mankenlik Kursu

Ünlü Modacıların ve Başarılı Markaların Favori Mankeni Siz Olun!

Herkes Size ve İmajınıza Hayran Kalsın! Model Akademi Özel Mankenlik Kursu

Görüntünüz ve güzelliğinizle herkesin dikkatini mi çekiyorsunuz? Bugüne kadar sık sık manken olmalısın gibi övgüyle karışık öneriler mi duydunuz? O halde daha ne bekliyorsunuz?

Hemen Model Akademi özel mankenlik kursu ile tanışın, yeni bir kariyere uzman eğitmenlerimizden alacağınız birebir eğitimlerle hazırlanmaya başlayın, imajınız, yaşam tarzınız, zarafetiniz ve yeteneklerinizle podyumların en çok aranan, en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelin! Hayalleriniz için ilk adımı atmaya hazır mısınız?

Model Akademi’nin ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizi mankenlik mesleğinin duayenlerinden alacağınız bir özel mankenlik eğitimi bekliyor! Eğer kariyerinizde bir değişime ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmayın!..

Her yıl özel mankenlik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için hayallerinden vazgeçiyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel Mankenlik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 36 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Mankenlik Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, podyumda yürüyüş ve kıyafet taşıma, imaj çalışmaları, saç-makyaj ve kıyafet bilgisi, fotomodellik ve casting konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Mankenlik Kursu Model Akademi

Hayallerinizdeki kariyer sizi bekliyor! Siz de herkesin gözlerini alamadığı başarılı ve ünlü bir manken olmak için Model Akademi ile hemen tanışın, Türkiye’nin en güncel özel mankenlik kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve eğitsel ihtiyaçlarınıza göre bir eğitim alın!

özel mankenlik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel mankenlerinden özel mankenlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel mankenlik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel mankenlik kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel mankenlik kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel mankenlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel mankenlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel mankenlik kursu alarak suça ortak olmayın!

özel mankenlik kursları

Fark Edilirliğinizi Avantaja Dönüştürün!

Bir iş toplantısında, arkadaş buluşmasında, herhangi bir sosyal ortamda tüm bakışların size döndüğünü mü hissediyorsunuz?

Fark edilirliğinizi gerçek bir avantaja, başarılı bir kariyere dönüştürmek istemez misiniz? Model Akademi özel mankenlik kursları ile ışıltılı bir kariyer için hazırlıklarınızı yapmaya başlayın, imajınızdan yaşam tarzınıza, görünümünüzden özgüveninize kadar her şeyi tepeden tırnağa değiştirin, ajansların dikkatini çekmeye başlayın!

Özel mankenlik dersleri ile kendinize ve yeteneklerinize yatırım yapın, zirveye doğru adım atmaya başlayın!

Podyum Deneyimi Kazanın!

Model Akademi olarak mankenliğin en iyi podyumda öğrenileceğinin bilincindeyiz! Özel mankenlik kursları ile öğrencilerimize podyuma çıkma fırsatı vermeyi ihmal etmiyoruz!..

Daha kariyerinizin en başında bile deneyimli mankenlere taş çıkartmak, mesleğinizi duayen mankenlerle birlikte podyum çalışmaları yaparak öğrenmek istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse Model Akademi özel mankenlik eğitimi sizin için en doğru adres! Mesleğin sırlarını sahnede öğrenecek, spot ışıklarına alışacaksınız!

Daha fazla beklemeden Model Akademi özel mankenlik kursları ile büyüleyici bir kariyer için ilk adımı atın!

özel mankenlik kurs
özel mankenlik eğitimi

Aranan İsim Olun!

Yetenekleriniz ve deneyimizle ünlü modacıların favori mankeni haline gelin, ses getiren kreasyonlarda yeriniz daima hazır olsun!

Özel mankenlik dersleri ile mankenlik sektörüne sağlam ve kendinizden emin adımlarla giriş yapın, daha kariyerinizin başlarında bile ünlü modacıların, markaların ve fotoğrafçıların dikkatini çekmeyi başarın, kariyer basamaklarını rakiplerinizden çok daha hızlı tırmanarak adınızdan ve başarılarınızdan söz ettirin!

Model Akademi’nin ayrıcalıklı dünyasında alacağınız özel mankenlik eğitimi sizi profesyonel yaşamın tüm gereklerine hazırlayacak!

Türkiye’nin En Kapsamlı Mankenlik Okulu – Eğitimin Tek Adresi!

Gündelik yaşamda bile tüm gözleri üzerinize çekiniyor, en sıradan halinizle bile hemen fark edildiğinizi hissediyor musunuz? Bu avantajınızı özel mankenlik eğitimi ile hayallerinizin kariyerine dönüştürmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun özel mankenlik kursu programını belirleyelim. Özel mankenlik kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel mankenlik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel mankenlik kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel mankenlik dersi veriyoruz.

özel mankenlik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel mankenlik dersleri ile %100 öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel mankenlik kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel mankenlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Moda Dünyası Sizden Bahsetsin İstiyorsanız Model Akademi Özel Mankenlik Kursları ile Kendinizi Geliştirmeye Başlayın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Özel Mankenlik Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel Mankenlik Kursu programımızı inceleyin, size özel mankenlik eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi özel mankenlik kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel mankenlik kursu içeriğini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel mankenlik kursları

Yeteneklerinize İnanın!

Özel mankenlik eğitimleri sizi moda sektörünün aradığı kişi haline getirelim, yetenekleriniz ve imajınızla kısa sürede adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Işıltılı bir kariyer için Türkiye’nin en iyi özel mankenlik kursu Model Akademi ile çalışın, kariyerinize bir adım önde başlayın, zirveye ulaşmanız daha kısa sürsün!

meb ruhsatlı özel mankenlik kursu

MEB Ruhsatlı Özel Mankenlik Kursu

Model Akademi özel mankenlik eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir özel mankenlik kursudur

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ruhsatına sahip bir özel mankenlik kursu olan merkezimizde derslik büyüklükleri, acil çıkışlar, ekipman ve eğitim araç gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu ve sosyal alanlar gibi tüm başlıklarda MEB standartlarını yerine getirmeye hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin güvenli ve sıcak bir atmosferde, en iyi özel mankenlik kursu deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.

Verilen bilgilerin teoride kalmaması, özümsenmiş ve kullanılabilir hale gelmesi adına özel mankenlik eğitimi sürecimizi podyum uygulamaları ve diğer destekleyici eğitimlerle zenginleştiriyor, öğrendiklerinizi pekiştirmenize imkan veriyoruz.

Özel mankenlik kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Mankenlik Eğitimi

Kursiyerlerimize kendilerini geliştirmeleri için sürekli yeni fırsatlar sunuyor, podyum çalışmaları, kulis ve sahne provaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı özel mankenlik dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden podyum performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Özel mankenlik eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve özel mankenlik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı özel mankenlik eğitimi
özel mankenlik eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Mankenlik Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel mankenlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel mankenlik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Öğrencilerimize en iyi özel mankenlik eğitimi deneyimini sunmak adına özel mankenlik dersi içeriklerimizi ve uygulamalarımızı sürekli güncelliyor, dersliklerimizin konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mesleğini başarıyla yapan ve adından söz ettiren bir manken olmak için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan özel mankenlik eğitimi alın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı mankenleri arasına adınızı yazdırmanız için özel mankenlik eğitimi ihtiyaçlarınızı imajınızla birlikte ele alıyor, ufak dokunuşlarla zirveye çıkmanıza destek oluyoruz.

Mankenlik kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, adından söz ettiren bir manken olmaları için deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

özel mankenlik dersi
özel modellik eğitimi

İş İmkanı

Kariyer fırsatları ile kendilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin beklentilerine yanıt veriyor, özel mankenlik kursları sonrasında da hayallerine kavuşmaları için desteğimizi sürdürüyoruz.

Özel mankenlik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize modellik seçmeleri, podyum ve tanıtım projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, mankenlik ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Model Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve mankenlik ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin özel mankenlik kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Öğrencilerimizin kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek arzusuna özel mankenlik eğitimi sonrasında da yanıt vermeyi sürdürüyoruz.

Model Akademi olarak sadece özel mankenlik kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da bilgi ve deneyim kazanmak isteyenlere fotomodellik, zarafet ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Özel mankenlik eğitimi sonrasında da hayatınıza katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

özel mankenlik dersleri

Özel Mankenlik Kursu Yorumları

Vakit Kaybetmeyin!

Başarılı bir manken olmak, hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin!

Podyuma İlk Adımı Atın!

Model Akademi özel mankenlik kursları ile kariyerinize şekil vermeye başlayın!

Herkes Sizi Konuşsun!

Ayrıcalık bir özel mankenlik kursu ile mesleğinize hızlı bir giriş yapın, tüm gözler size dönsün!

özel mankenlik kursu mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mankenlik mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Özel mankenlik dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel özel mankenlik eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel mankenlik eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilgilerine, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen özel mankenlik eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

80+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Özel mankenlik eğitimlerimizi alan 150’den fazla öğrencimiz mesleklerini yapmaya ve podyumda parlamaya başladılar.

Mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk gibi eğitimlerimizi bitirerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başardılar, ünlü modacılarla ve markalarla çalıştılar. Moda haftalarında ve şovlarda boy gösterdiler.

Model Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sahnelerin tozunu yutarken ve adınızı Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

özel mankenlik dersi
özel mankenlik eğitimleri

10+ Branşta Destekleyici Eğitim

Moda ve sanat dünyasına adım atmak istiyorsanız özel mankenlik kursu dışında da çok sayıda eğitim sizi bekliyor!

Siz de Model Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız fotomodellik kursu, oyunculuk kursu, zarafet kursu, etkili iletişim, diksiyon, cilt ve saç bakım derslerimize göz atın, Model Akademi ile kişisel gelişiminize ve kariyerinize şekil vermeyi sürdürün, yeni kazanımlarla moda ve sanat dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırın!

Moda dünyasındaki yerini sağlamlaştırmak ve kariyeri için yatırım yapmak isteyen herkesi Model Akademi’ye bekliyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Model Akademi özel mankenlik kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi özel mankenlik kursu olarak öğrencilerimizin ünlü mankenler ile tanışmasını sağlıyor, moda organizasyonlarına katılıyor ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Özel mankenlik kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer öğrencilerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Model Akademi özel mankenlik kursları ile yalnızca mesleğiniz için hazırlanmayacak, keyifli bir atmosferde eğitim almanın ayrıcalığından yararlanacaksınız!

sosyal etkinlikler özel mankenlik kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Özel mankenlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel mankenlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Model Akademi’yi çok seveceksiniz! Özel mankenlik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi mankenlerinden kursiyerlerimizin podyum performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel mankenlik kursu öğrencilerimizin podyum çalışmaları, gösterdikleri performanslar ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak mesleklerinde uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta mankenlerden aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü mankenler arasında yer almanız için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz!

özel mankenlik dersleri
özel mankenlik workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü mankenleri, koreografları ve modelliğin duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta mankenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, başarılı mankenler ve modellerden mankenlik mesleğinin püf noktalarını öğreneceğiniz butik özel mankenlik eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını mankenliğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel mankenlik eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin podyum çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Model Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Mankenlik Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayallerinizin mesleğine hızlı bir giriş yapmak, yeteneklerinizi geliştirerek moda dünyasında yer almak mı istiyorsunuz? O halde Türkiye’nin en iyi özel mankenlik kursu programını inceleyin, ayrıcalıklı bir kurumdan, samimi ve eğlenceli bir ortamda eğitim alın!

Özel mankenlik kursu programının öğrencilerimize kazandıracakları;
 • Sahne korkunuzu yeneceksiniz,
 • Özgüveninizi arttıracak,
 • Mankenliğin tekniğini ve püf noktalarını öğreneceksiniz,
 • Podyum ve sahne deneyimi kazanacaksınız,
 • Beden dilinizi doğru kullanmayı öğreneceksiniz,
 • Kulis ve podyum düzenine aşinalık kazanacaksınız,
 • Sağlıklı beslenme ve yaşam alışkanlığı edineceksiniz,
 • Saç ve cilt bakım sırlarını öğreneceksiniz,
 • Moda dünyasını tanıyacaksınız,
 • Sektörde kullanılan terimleri öğreneceksiniz,
 • Kamera önü deneyim kazanacaksınız,
 • Profesyonel moda dünyasına aşina olacaksınız,
 • Kariyerinize avantajlı ve hızlı bir giriş yapacaksınız.

Özel mankenlik eğitimi yolculuğumuza mesleğin gelişimine göz atarak başlıyoruz. 1.Hafta Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Moda Tarihi ve Gelişimi
 • Moda Sektörünün İşleyişi ve Metrikleri
 • Modanın Kilit Oyuncuları
 • Dünyanın En İyi Modacıları
 • Moda Takvimi ve Etkinlikler
 • Moda Haftaları ve Moda Başkentleri
 • Modada Stratejik Gelişmeler
 • Tasarımcı Markaları
 • Tasarım Markalarının Çalışma Prensipleri
 • Mankenlik
 • Modellik ve Fotomodellik Arasındaki Farklar
 • Mankenlik Mesleği ve Mesleki Terimler
 • Avantajları ve Zorlukları
 • Dünyanın En Ünlü Mankenleri
 • Türkiye’nin En Ünlü Mankenleri
 • Mankenlerde Aranan Özellikler
 • Boy, Kilo ve Vücut Ölçüsü Kriterleri
 • Vücut Ölçümlerinin Yapılması ve Sonuçların Değerlendirilmesi
İlk bölüm özel mankenlik dersleri ile mankenlik dünyasına aşinalık kazanacak, mesleğinizin genel çerçevesini tanıyacaksınız.

İyi bir mankenin bedeni en önemli enstrümanıdır. Bu bölümümüzde biz de beden farkındalığımıza odaklanıyoruz. 1.Hafta 2.Bölüm Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş – Postür
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Doğru Nefes Alma ve Beden Uyumu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Boyun ve Baş Çalışmaları
 • Bacak Çalışmaları
 • Sırt Çalışmaları
 • Karın Kaslarını Çalıştırma
İlk hafta özel mankenlik eğitimleri ile bedenimizi mesleğimize hazırlayacak, duruşumuza şekil vereceğiz.

Duruşumuzun ardından sırada podyumda, müzik eşliğinde yürümek var! Adımlarımızı kusursuz şekilde atmalıyız. 2. – 3.Hafta Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Algılama ve Yorumlama
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Müziği Doğru Dinleme
 • Müzikle Birlikte Ritim Tutma
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikli / Müziksiz Hareket Becerileri
 • Podyum Duruşu Kazanma
 • Podyum Yürüyüşü Nedir?
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Müzikle Uyumlu Adım Atma
  • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Doğru Dönüş ve Poz Verme Yöntemleri
 • Sahnede Duruş ve Alan Kullanımı
 • Senkronize Hareket Uygulamaları
 • Podyum Duruşu Uygulamaları
 • Podyum Yürüyüşü Uygulamaları
3. hafta özel mankenlik kursları sonunda ritme kolaylıkla uyum sağlayacak, adımlarınız ve yürüyüşünüzle etkileyici bir izlenim bırakacaksınız.

Artık podyuma çıkmanın ve öğrendiklerimizi gerçek bir koreografide denemenin zamanı geldi! 4. – 5.Hafta Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Podyum Düzeni
 • Podyum Şekilleri ve Ebatları
 • Podyum Boyutlarına Göre Koreografi Düzenleme
 • Sergilenecek Kıyafet ve Aksesuarlara Göre Koreografi Hazırlanması
 • Podyumda Yürüme ve Koreografi Sergileme
 • Sahnede Duruş
 • Temel Duruş ve İfade Şekilleri
 • Müzikli / Müziksiz Hareket
 • Müziksiz Koreografi Uygulaması
 • Müzikle Yürüyüş ve Sahne Dönüşlerini Uygulama
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Poz Verme
 • Jest ve Mimik Çalışmaları
 • Grupla Uyumlu Hareket Etme
 • Sahnede Ahengin Temel Unsurları
 • Senkron Bilgisi
 • Sayılı Adımlar Uygulaması
 • Diğer Modellerle İletişim
  • Makyaj Sırası
  • Kostüm Sırası
  • Podyum Sırası
  • Empati Kurma ve Anlayış
  • Etkili İletişim Teknikleri
  • İletişim Kazalarını Önleme
 • Podyumda Heyecanı Kontrol Altına Almak
 • Defileleri İzleyerek Hazırlanan Koreografilerin Değerlendirilmesi
5. hafta özel mankenlik eğitimleri ile spot ışıklarının altında olmaya alışacak, heyecanınızı kontrol etmeyi öğreneceksiniz.

Üzerinize giydiğiniz her şeyi taşımalı, adeta vücudunuzun bir parçası haline getirmelisiniz. Bu haftamızda kıyafet ve aksesuar taşımanın püf noktalarını öğreneceğiz. 6.Hafta Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Kumaş Türleri
 • Kıyafet Modelleri
 • Beden Orantısı ve Biçimleri
 • Mankenin Vücut Özelliklerine Göre Kıyafet ve Aksesuar Seçimi
 • Podyumda Giysi Sunumu ve Aksesuar Kullanımı
 • Kıyafeti ve Aksesuarı Doğru Taşıma Yöntemleri
  • Pantolon
  • Gömlek
  • Ceket
  • Etek
  • Elbise
  • Abiye
  • Gelinlik – Damatlık
  • Mont
  • Ayakkabı
  • Çanta
 • Mevsime Göre Kıyafet Taşıma
 • Palto, Şemsiye, Pardösü, Paket Taşıma Eğitimleri
 • Aksesuarların Farklı Konseptlerde Kullanımları
 • Renklerin Psikolojik Etkisi ve Yerinde Kullanımının Önemi
 • Global Markaların Defilelerinin İzlenmesi ve Yorumlanması
6. hafta özel mankenlik dersleri sonunda kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızla izleyenler size hayran kalmaya başlayacak.

Mesajınızı izleyicilere iletmek istiyorsanız beden dilinizi etkin kullanmalısınız! 7.Hafta 1. Bölüm Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Mesaj Gönderme ve Almada Beden Dilinin Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri ve Paradigmalar
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma ve Kalkma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
  • Mankenlikte Bakışların Önemi
  • Etkileyici Bir Bakışın Sırrı
  • Mankenlikte Göz Teması
  • Bakışlar ve Gözlerin Verdiği Mesajlar
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
  • Eleştiri Jestleri
  • Karar Jestleri
 • El Sıkışma
 • Kol Kavuşturma Engeli
 • Saklanma Davranışları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Sahnede Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Röportaj ve Konuşma Sırasında Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • İş Görüşmelerinde ve Toplantılarda Beden Dilinin Doğru Kullanımı
 • Sosyal Hayatta Beden Dilini Doğru Kullanma
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
Özel mankenlik dersleri ile yalnızca podyumda değil, gündelik hayatta da beden dilinizi etkili kullanmaya başlayacaksınız!

Zarafetinizle yalnızca podyumda değil, kuliste de star olacaksınız! 7.Hafta 2. Bölüm Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Temel Nezaket ve Görgü Kuralları
 • Oturma Kalkma Adabı
 • Bir Mekana ya da Odaya Giriş ve Çıkış Adabı
 • İlk Girilen Ortamda Davranış Şekilleri
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Selam Verme
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Yeni Tanışılan Kişilerle Konuşma Adabı
 • Kendini Doğru İfade Etme
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
 • Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
 • Etkin ve Sağlıklı İletişim Kurma Yöntemleri
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
  • Öfke Kontrol Becerileri
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Eleştirilere Açık Olmak
 • Önyargısız Olmak
 • Sofrada Görgü Kuralları
  • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Çatal, Bıçak Kullanımı
  • Yemek Yeme Adabı
  • Yemek Masasında Sohbet
  • Yenilmesi Zor Yiyeceklerle Başa Çıkma
 • Gala ve Organizasyonlarda Tavır ve İmaj
 • Doğru Giyinme ve Makyaj Önerileri
7. hafta özel mankenlik eğitimleri sonunda zarafetiniz en az mesleğinizdeki başarınız kadar konuşulacak!

Başarınızı uzun yıllara yaymak istiyorsanız kendinize ve cildinize iyi bakmalısınız. Bu bölümümüzde saç ve cilt bakımının sırlarına odaklanıyoruz. 8.Hafta 1.Bölüm Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Kozmetik Tarihi ve Önemi
 • Kozmetikte Kullanılan Bitkiler ve Faydaları
 • Cilt Tanımı ve Türleri
 • Cildin Bakımı ve Korunması
 • Sağlıklı Bir Cilt İçin Kullanılacak Doğal Bakım Ürünleri
 • Vücut, El ve Yüz Güzelliği İçin Yapılması Gerekenler
 • Saç Bakımı ve Püf Noktaları
 • Sağlıklı Bir Saç İçin Kullanılacak Ürünler
 • Mankenlikte Ayak Deformasyonu
 • Ayak Bakımında Dikkat Edilecekler
 • Mankenlikte Makyaj
 • Podyum Makyaj Türleri
 • Konsepte ve Ürüne Göre Makyaj Seçimi
 • Gündüz ve Gece Makyajı
 • Defile ve Organizasyon Makyajı
 • Podyum Makyaj Teknikleri ve Uygulaması
 • Podyum Saçı Uygulaması
Mesleğinizi uzun yıllar, en iyi şekilde yapabilmeniz için özel mankenlik eğitimi ile saç ve cilt bakımının sırlarına odaklanıyoruz.

Bu bölümümüzde yeteneklerimizi geliştirmenin yanı sıra kulis düzeni ve adabını da öğreneceğiz. Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Kulis Düzeni ve Disiplini
 • Kulisin Bölümleri
 • Kulis Çalışanları ve Görevleri
 • Podyum Trafiğini Yöneten Kişiler
 • Podyuma Çıkış Düzeni ve Örnekleri
 • Kıyafetlerin Çıkış Düzenine Göre Gruplandırılması
 • Mankenlerin Çıkış Düzenine Göre Hazırlanması
 • Prova Alma Şekilleri
 • İyi Bir Sunum İçin Prova Sayısının Önemi
 • Koreografi ve Çıkış Düzenine Göre Manken Gruplarının Belirlenmesi
 • Kulis Hazırlıkları Uygulaması
 • Sahnede Prova Alınması
 • Grupla Koreografi Çalışmaları
 • Açık Havada ve Farklı Mekanlarda Podyum Uygulamaları
9. hafta özel mankenlik dersleri ile yalnızca podyumda değil, kuliste de gerçek bir yıldızın zarafeti ile hareket edeceksiniz.

Etkileyici fotoğrafların sırlarını ve güzelliğinizi fotoğraf karelerine sığdırmayı öğreneceksiniz. 10. – 11. Hafta Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Fotomodellik Tanımı ve Türleri
 • Moda ve Portre Fotoğrafçılığı Terimleri
 • Kamera Türleri ve Işık Ekipmanları
 • Stüdyo Ekipmanlarının Tanıtımı
 • Temel Fotomodellik Eğitimi
 • Beden ve Uzuvların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
  • Baş
  • Çene ve Boyun
  • Eller
  • Kollar
  • Bacaklar
  • Ayaklar
  • Omuzlar
  • Saç
  • Gözler
  • Köprücük Kemiği, Çene ve Göz Bağlantısı
  • Burun
  • Dudak ve Ağız
  • Kulaklar
  • Kalça
 • Kamera Önü Duruş Çalışmaları
 • Başlıca Duruş Şekilleri Nelerdir?
  • Ayakta Duruş Stilleri
  • Duvara Yaslanarak Duruş Şekilleri
  • El Belde Duruş
  • El Cepte Duruş
  • Kadın Model Duruş Stilleri
  • Erkek Model Duruş Stilleri
  • Çocuk Model Duruş Stilleri
 • Başlıca Poz Türleri Nelerdir?
  • Ayakta Pozlar
  • Eğilerek Pozlar
  • Oturarak Pozlar
  • Uzanarak Pozlar
  • Sandalye İle Pozlar
  • Duvara Yaslanarak Pozlar
  • Omuz Üstü Pozlar
  • Müzikle Pozlar
  • Aksesuarla Pozlar
  • Dekor Önünde Ve Arkasında Pozlar
  • Hareketli Pozlar
  • Kameraya Bakarak Pozlar
  • Kamera Yokmuş Gibi Pozlar
  • Yakın Plan Pozlar
  • Üç Çeyrek Pozu (Vücudun Sadece Dörtte Üçünün Görünmesi)
  • Kaçınılması Gereken Pozlar
 • Kameraya Bakış Çalışmaları
  • Fotoğraf Çekilirken Nereye Bakmalısınız?
  • En Güzel Çıktığınız Açıyı Bulma
 • Jest Ve Mimik Çalışmaları
  • Korku
  • Üzüntü
  • Sevinç
  • Şaşkınlık
  • Endişe
  • Heyecan
  • Gerginlik
 • Fiziki Yapıya Uygun Poz Verme
  • Uzun Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kısa Boylu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Kilolu Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Zayıf Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Yuvarlak Modeller Nasıl Poz Verir?
  • Uzun Yüzlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Büyük Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
  • Çekik Gözlü Modeller Nasıl Poz Vermeli?
 • Mekana Göre Poz Verme
  • Stüdyoda Nasıl Poz Verilir?
  • Sokak Ve Açık Alanlarda Nasıl Poz Verilir?
  • Mimari Bir Yapı Önünde Nasıl Poz Verilir?
  • Manzarada Nasıl Poz Verilir?
  • Etkinlik, Açılış, Gala Vb. Yerlerde Nasıl Poz Verilir?
 • Doğal Poz Verme Teknikleri
 • Doğal Gülümsemenin Yolları
 • Çekim Konseptinin Belirlenmesi
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar
 • Makyaj ve Kıyafet Hazırlıkları
 • Konsepte Özel Duruş ve Poz Teknikleri
 • Fotoğrafçı ve Çekim Ekibiyle İletişim
 • Doğru ve Etkin İletişim Kurma Teknikleri
 • Katalog ve Dergi Fotoğraf Çekim Uygulaması
 • Reklam Fotoğrafı Çekim Uygulaması
 • Polaroid Çekimi
 • Portre Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
11. hafta özel mankenlik dersleri sonunda podyumdaki ışıltınızı fotoğraf çekimlerine de taşımayı başaracaksınız.

Son haftamızda öğrendiklerimizi imaj ve reklam çalışmaları ile birleştirmeyi deneyecek, mankenlik sektörüne adım atmak için neler yapabileceğinize bakacağız. 12. Hafta Özel Mankenlik Kursu Programı:
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Mankenlik Sektöründe İmaj Kırıcılar
 • Zayıf Yönler ve Gelişim Planı
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Özgün ve Farklı İmaj Yaratmanın Yolları
 • Kartvizit ve Web Sitesi Çalışmalarının Mesleğinize Katkısı
 • Sosyal Medya Kanallarının Kurulumu ve Yönetimi
 • Daha Çok Kişiye ve Doğru Mecralara Ulaşmanın Yolları
 • Aranan Bir Manken Olmanın Sırları
 • Sektöre Hazırlık Yapma
 • Casting Ajanslarına Kayıt
 • Türkiye’nin En İyi Mankenlik Ajansları
 • Portfolyo Oluştururken Dikkat Edilecekler
 • Portfolyoda Olması ve Olmaması Gerekenler
 • Ajans Görüşmeleri ve Ajans Sözleşme Prensipleri
 • Menajer Seçimi ve Menajerlik Süreçleri
 • Ünlü Modacıların Dikkatini Çekmek İçin Öneriler
 • Audition Çekimi
 • Sertifika Töreni
12 haftalık özel mankenlik eğitimi programı sonunda özgüvenli ve başarılı bir manken olarak sektörün devlerini peşinizden koşturmaya hazırsınız!

Özel Mankenlik Kursu Programı – 150’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 150’nin üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi özel mankenlik kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel mankenlik kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Mankenlik Kursu Programı

Kariyerinizi spot ışıklarının altında, ünlü modacıların kreasyonlarını taşıyarak sürdürmek, podyumda tüm gözler sizi izlerken herkesi büyülemek istiyorsanız en doğru adrestesiniz!

Özel mankenlik kursu; haftada 1 gün 3 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, podyumda yürüyüş ve kıyafet taşıma, imaj çalışmaları, saç-makyaj ve kıyafet bilgisi, fotomodellik ve casting konularını içeren bir eğitim programıdır.

Özel mankenlik eğitimi programı; geleceğine profesyonel bir manken olarak şekil vermek veya mankenlik dünyasına adım atmış olmasına rağmen yeteneklerini geliştirerek kariyerini zirveye taşımak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Mankenlik eğitimi mesleki becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra gündelik yaşamda da dikkat çekici bir imaja ve zarafete sahip olmanıza yardım eder.

özel mankenlik eğitimi

Özel Mankenlik Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak Özel Mankenlik Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı özel mankenlik kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Özel Mankenlik Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel Mankenlik Kursu eğitmen kadromuz; mankenlik ve modellik mesleğinde deneyimli, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü modacılarıyla ve fotoğrafçılarıyla çalışmış, yıllarını mankenlik mesleğine adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, podyumun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Özel mankenlik kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Özel mankenlik kursu programımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel mankenlik kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, ders içeriklerine, derste kullanılması gereken teknik ekipmanlara, gerçekleştirilecek sahne ve podyum uygulamalarına, ekstra organizasyonlara göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun özel mankenlik kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel mankenlik kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi özel mankenlik eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel mankenlik kursu Florya, özel mankenlik kursu Bahçelievler, özel mankenlik kursu Ataköy, özel mankenlik kursu Yeşilköy, özel mankenlik kursu Zeytinburnu, özel mankenlik kursu Avcılar olarak hizmet veren özel mankenlik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. Model Akademi olarak özel mankenlik kursu programlarımızı sizin hedeflerinize ve bu hedeflere ulaşmak için almanız gereken eğitimlere ve eğitsel ihtiyaçlarınıza göre belirlemekte, özel mankenlik dersleri sonrasında kariyer danışmanlığı desteği sunarak mesleğe adım atmanızı kolaylaştırmaktayız.

Evet. Model Akademi olarak özel mankenlik eğitimi programlarımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimize ajans ilanları, mankenlik seçmeleri, tanıtım ve kreasyon projeleri gibi kariyer fırsatlarına dair duyurular yaparak sektördeki gelişmelerden ve seçeneklerinden haberdar olmalarını sağlıyor, çözüm ortaklarımız ve kurumsal partnerlerimiz aracılığıyla moda dünyasına adım atmanıza destek oluyor, başarılı modacılar ve sektörün dev markaları ile çalışmanızı sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
özel mankenlik kursu fiyatları

Özel Mankenlik Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Mankenlik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel mankenlik eğitimi ile podyumların ve moda dünyasının ışıltısını tanıyan, hayallerindeki kariyere ilk adımını atan öğrencilerimiz Model Akademi ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürüyor. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Mankenlik Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel mankenlik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, podyum çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel mankenlik kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel mankenlik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi özel mankenlik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel mankenlik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Özel mankenlik kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

651

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 3.255 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50