Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Zarafet Kursu

İş ve Sosyal Yaşamınızda Fark Edilen ve Beğenilen Siz Olun!

Özel Zarafet Eğitimi ile Kendinize Olan Güveninizi Tazeleyebilirsiniz! Model Akademi Özel Zarafet Kursu

Duruşunuzla herkesi kendinize hayran bırakmak ve dikkatleri üzerinize çekmek için özel zarafet eğitimlerine katılmaya ne dersiniz? Görgülü ve nazik biri olarak bilinmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey, özel zarafet eğitimi!

İş ya da sosyal yaşamınızda bir adım öne çıkmak ve daha güçlü iletişim becerilerine sahip olmak hayal değil! Özel zarafet dersleri ile herkes sizin ne kadar kibar, centilmen ve etkileyici olduğunuzu konuşabilir! Üstelik Model Akademi zarafet eğitimlerinde birebir ders seçeneğiniz de var! Özel zarafet eğitimlerinde ders programınızı kendi müsait olduğunuz zaman dilimlerine göre yapabilir, eğitmeninizle çok daha etkileşim halinde olduğunuz özel zarafet dersleriyle verimli saatler geçirebilirsiniz!

Siz de güçlü iletişim becerilerine sahip olmak ve beden dilinizi etkili şekilde kullanmak isterseniz özel zarafet eğitimlerine katılabilir, kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz!

Araştırmalar, zarafet eğitimi alan kişilerin çok daha geniş bir sosyal çevreye sahip olduklarını ortaya koyuyor.

özel zarafet kursu

Tüm Özel Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, iş hayatında zarafet, toplantı kuralları ve kadın – erkek ilişkileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Zarafet Kursu Model Akademi

Sosyal ilişkilerinizde çok daha özenli olmak, katıldığınız ortamlarda zarafetinizle konuşulmak ve herkesin saygınlığını kazanmak istiyorsanız özel zarafet eğitimi fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Zarafet Kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

özel zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından özel zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel zarafet kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Herhangi bir gerekçe belirtmeksizin özel zarafet kursunu tekrarlamak isteyen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel zarafet kursu

MEB Onaylı Sertifika

Sizi kariyer planlarınızda bir adım öne çıkaracak ve profesyonel yaşamınıza önemli katkılar sunacak MEB onaylı özel zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız kurumlara dikkat edin! MEB onaylı olmayan kurumlardan özel ders ve danışmanlık adı altında alacağınız özel zarafet eğitimleri ile hem vaktinizden hem de paranızdan olmayın! Suça ortak olmayın!

özel zarafet kursları

Kariyer Planlarınız İçin Önemli Bir Adım Atın!

Manken olmak istiyor ama işe nereden başlayacağınızı ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız özel zarafet eğitimlerine katılarak profesyonel yaşamınız için doğru bir başlangıç yapabilirsiniz.

En iyi özel zarafet kursları ile kariyeriniz boyunca ihtiyaç duyacağınız nezaket tekniklerini kullanarak duruşunuzu ortaya koyabilir, kendinize has bir imaj yaratabilirsiniz. İş hayatında öne çıkmanızı sağlayacak protokol konusunda bilgi sahibi olacağınız özel zarafet dersleri ile insanlar üzerinde etkili bir intiba bırakmanın ayrıcalıklı hissini yaşayabilirsiniz.

Yetişkin özel zarafet eğitimleri ile profesyonel yaşamda nasıl davranmanız gerektiğinden iş arkadaşlarınızla nasıl iletişim kuracağınıza kadar birçok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

İkili İlişkilerinizi Çok Daha Sağlıklı Bir Hale Getirin!

İlk buluşmalar sizi geriyor mu? Ne konuşacağınızdan nasıl davranacağınıza kadar her şey, sizin için içinden çıkılması güç bir durumu mu ifade ediyor?

İkili ilişkilerinizi çok daha sağlıklı bir şekilde yürütmenize destek olacak özel zarafet eğitimleri ile karşı tarafta nazik, zarif ve hoşgörülü bir intiba bırakabilirsiniz. Yetişkin özel zarafet eğitimi ile beden dilinizi ve diksiyonunuzu düzgün kullanarak arkadaşlarınızı kendinize hayran bırakabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

İlk buluşmanızda ilgi çekici ve hoş görünmek ister misiniz? Zarafetinizi konuşturarak arkadaşlarınızın beğenilerini toplamak isterseniz özel yetişkin zarafet eğitimine katılabilirsiniz.

özel zarafet eğitimi
özel zarafet eğitimleri

Örnek Alınan Biri Olun!

Yetişkinler için zarafet kursu ile davranışlarınızla herkese örnek olmaya ve parmakla gösterilmeye hazır olun!

Özel zarafet eğitimi ile birlikte kendinize değer katmak ve tüm dikkatleri üzerine toplayan biri olmak hayal değil! Herkesin sizin ne kadar nazik ve kibar biri olduğunuzdan bahsetmesini sağlayacak özel yetişkin zarafet eğitimleri ile kendinize her zamankinden çok daha fazla güvenebilirsiniz! Hangi ortamda, nasıl davranmanız gerektiğini bilerek ve bu konuda herkese yol göstererek sosyal ortamlarda aranan biri olabilirsiniz.

Özel yetişkin zarafet kursları ile görgü kurallarını öğrenerek özgüveninizi artırabileceğiniz ve toplum içerisinde örnek alınan biri olabileceğiniz bir eğitim için Model Akademi’ye gelin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Şık bir davet masasında nasıl davranılır ya da bir iş toplantısına giderken ne giyilir? Aklınızı sürekli bu tarz konularla meşgul ediyor, nasıl davranacağınızı bilmediğiniz için kendinizi sosyal ortamlardan kısıtlıyor musunuz? Özel zarafet dersleri ile yaşamınızda yeni bir sayfa açmaya hazır olun! Tüm nezaket tekniklerini ve görgü kurallarını öğrenebileceğiniz özel zarafet eğitimi ile siz de kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Gelin, hem size en uygun özel zarafet eğitimi programını hazırlayalım hem de yetişkin zarafet kursu eğitimimizin detaylarını anlatalım. Özel Zarafet Kursları ile güzel bir başlangıç yapmanın tam zamanı!

Yetenek Analizi

Size en uygun olan özel yetişkin zarafet kursu programını hazırlamak ve seviyenizi belirlemek için yetenek analizi yapıyor; bilgi ve deneyimlerinizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel zarafet kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Uzman eğitmenlerimizle birlikte yalnızca size odaklanıyor ve özel zarafet eğitimi veriyoruz.

özel zarafet kursları

Takip ve Rehberlik

Özel zarafet kursu boyunca eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi takip ediyor, geliştirmeniz gereken konularda sizlere rehberlik ediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel zarafet eğitimlerinden sonra da gelişiminize destek olacak kurslar önermeye devam ediyor, sizlere çok yönlü bir eğitim anlayışı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yetişkinler için özel zarafet eğitiminden sonra da ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, eksikliklerinizi geliştirebilmek için sizlere destek oluyoruz.

Zarafetinizi Konuşturmak ve Kusursuz Görünmek İçin Güzel Bir Başlangıç Yapın! Zarafet Eğitimleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen Özel Zarafet Kursu Model Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Keyifli atmosferimizi, Sanat Cafe’mizi, sosyal alanlarımızı, dersliklerimizi ve nasıl bir ortamda eğitim alacağınızı görün! Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu programımızı inceleyin, size özel zarafet eğitimi planlayalım!

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Sanat Cafe’de içtiğiniz kahvenin, bizde 40 yıl hatırı var. Sıcak ve samimi atmosferimizde bir kahvemizi içmeye ve bizi daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Randevu Al »
model akademi özel zarafet kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

İhtiyaç ve beklentilerinizi en çok karşılayan Özel Zarafet Eğitimi programını oluşturmak ve kariyer planlarınızı belirlemek için hemen Model Akademi’ye gelin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel zarafet kursları

Herkesi Kendinize Hayran Bırakın!

Özel zarafet kursu ile beden dili, diksiyon, iletişim, yeme – içme, toplantı adabı gibi hem sosyal hem de kurumsal hayatınızda kullanacağınız teorik ve pratik bilgiler edinin.

Kayıt Ol »

Kendinize Olan Güveni Artırın!

Sosyal yaşamda nasıl davranmanız gerektiğini bilerek kendinizden emin olmaya, özgüveninizi tazelemeye ve farkındalığınızı artırmaya hazır olun!

meb ruhsatlı özel zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Özel Zarafet Kursu

MEB onaylı özel zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden deprem dayanıklılık raporuna, acil çıkışlardan sosyal alanların çeşitliliğine kadar her konuda MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin güvenli bir binada eğitim alması için alanında uzman ve deneyimli zarafet eğitmenlerinden ders almalarına imkan tanıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştiriyoruz. Özel zarafet dersinde verdiğimiz bilgilerin uygulamalı olmasına hassasiyet gösteriyoruz.

Öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyor, eğitim danışmanlarımızla birlikte özel zarafet kursu süresince her konuda onlara yardımcı oluyoruz.

Uygulamalı Özel Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimize sunduğumuz bilgilerin çok daha kalıcı olması için teorik eğitim yerine uygulamalı ve pratik eğitim metotlarını tercih ediyoruz.

Öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirecek ödevler veriyor, alanında uzman eğitmenlerimizden performans ve gelişim değerlendirmeleri alıyoruz. Sınıflarımızı son teknoloji cihazlarla donatıyor, uygulama ağırlıklı özel zarafet dersleri veriyoruz.

Özel zarafet eğitimlerimizin içeriklerini her daim güncel tutuyor, uygulamalı eğitim metotları ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

uygulamalı özel zarafet eğitimi
özel zarafet eğitimleri

Uluslararası Özel Zarafet Eğitimi Standardı

Bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek özel zarafet eğitimi sistemi, Model Akademi ile sizlerle buluşuyor!

Model Akademi yetişkin özel zarafet kurslarının 15 yıllık deneyimi ile birlikte sizlerin öğrenme hızına ve bilgisine göre eğitimlerimizi şekillendiriyor, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı ders içerikleri sunuyoruz. %99 memnuniyet oranı ve her biri başarıya ulaşmış 685’in üzerinde mezun ile başarımızı pekiştiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, yetişkin zarafet kursu salonlarımızın konforuna, zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine dikkat ediyoruz.

En iyi özel zarafet kursu olan Model Akademi ile sizler için hazırlanmış eğitim programlarıyla ders almak ve fark edilir olmak için hemen özel zarafet kursuna gelin, ayrıcalıklı fırsatlarımızı kaçırmayın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel zarafet kurslarına gelerek yaşamı için büyük bir adım atmaya hazırlanan öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz!

Profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak üzere özel yetişkin zarafet kursuna katılan öğrencilerimizin gelişimlerine destek oluyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarını sağlıyoruz!

Özel zarafet eğitimi ile başarmaya giden yolda sizlerin yanında yer alıyor, gelişimlerinizi takip ediyoruz! Sizleri en iyi şekilde yönlendirmek ve geleceğinize ışık tutmak için durmadan çalışmaya gayret ediyoruz.

özel zarafet dersi
özel zarafet dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Zarafet eğitimlerine katılan öğrencilerimize, özel zarafet kursu sonunda da destek olmayı ihmal etmiyoruz!

Model Akademi olarak özel zarafet eğitimini tamamlayan öğrencilerimizin yeteneklerini hangi alanlarda gösterebileceği, kariyer planlarını nasıl oluşturacağı ve kendini nasıl daha iyi ifade edebileceği konusunda yönlendirmeler yapıyor, başarılı bir kariyer planı oluşturmalarına destek oluyoruz.

Gelişimlerine devam etmek isteyen öğrencilerimize beden dili, müzik, dans, iletişim ve diksiyon gibi eğitimlerle faydalı oluyor, gelecek kaygılarını ortadan kaldırıyoruz!

Özel Zarafet Kursu Yorumları

Kendinden Emin Bireyler!

Sosyal ve profesyonel yaşamda özgüveninizi artırmaya ne dersiniz?

Eğitiminizi Alın!

Zarafet eğitimleri ile herkesi kendinize hayran bırakın!

Farkınızı Ortaya Koyun!

Görgü kurallarını öğrenerek herkesten bir adım önde olmaya ne dersiniz?

özel zarafet kursu mezunları

325 Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’nin ve dünyanın birçok şehrinden gelen öğrencilerimize yetişkin özel zarafet eğitimleri verdik.

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı yetişkin zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye başarılı bir kariyer ve pozitif yaşam sunduk. Yetişkin zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz ve ferah atölyelerimizde verdiğimiz zarafet eğitimleri ile bugüne dek 325 öğrenciyi mezun ettik.

Öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillendirilebilen özel zarafet eğitimi programı ile çok daha zarif ve nahif bir görünüme kavuşmak için doğru adrestesiniz!

220+ Başarılı İş İnsanı

Özel zarafet eğitimlerimize katılan 220’den fazla kursiyerin kariyerlerinde başarılı bir noktaya ulaştıklarını biliyor musunuz?

Özel zarafet kursuna katılan öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu yurt içi ve yurt dışı firmalar ile Türkiye’nin ünlü markaları ve uzmanlarıyla çalışıyor, geleceklerini garanti altına alıyorlar. Modellik ve oyunculuk kariyerlerinde önemli başarılar elde ediyor, sahnelerin yıldızı oluyorlar!

Model Akademi ile herkes tarafından beğenilen ünlü bir manken olmak için özel zarafet eğitimlerine katılın ve Türkiye’nin başarılı isimlerinin arasına adınızı yazdırın!

özel yetişkin zarafet kursu
özel zarafet eğitimleri

10 Farklı Branşta Destekleyici Eğitim

En büyük hayaliniz ünlü bir model olmak mı? Manken ve model olmak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız kurslarımıza göz atın!

Manken veya model olmayı düşünenlere akademik başarılarını destekleyici etkili iletişim, diksiyon, sahne sanatları, oyunculuk gibi kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık. Özel zarafet eğitimlerimizi konservatuar programları, teknik atölyeler ve workshoplarla destekledik.

Özel zarafet kursu eğitimlerine katılarak modellik kariyerinize iddialı bir giriş yapmak ve herkes tarafından hayranlık duyulan bir manken olmak için hazır olun!

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi bir kenara bırakıyoruz! Öğrendiklerinizi pekiştirebilmeniz ve benimseyebilmeniz için uygulamalı ve pratik özel zarafet eğitimine ağırlık veriyoruz.

Özel zarafet eğitimlerimizden kalan zamanlarda keyifli vakit geçirmek ve sosyalleşmek için playstation, bowling ve satranç turnuvaları düzenliyor; tiyatro, sinema ve defile organizasyonları planlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel yetişkin zarafet kursu olan Model Akademi’de öğrencilerimizin profesyonel yaşama giriş yapmaları ve yeteneklerini göstermeleri için elverişli bir ortam hazırlıyor; kursiyerlerimizi ünlü modellerle ve model ajanslarıyla bir araya getirdiğimiz network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Siz de profesyonel dünyaya hızlı bir giriş yapabileceğiniz özel zarafet eğitimlerine katılmak isterseniz Model Akademi’nin keyifli atmosferiyle tanışabilirsiniz.

sosyal etkinlikler özel zarafet kursu
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Sanat Cafe’de gelecek planlarınıza, en beğendiğiniz ve kendinize idol olarak belirlediğiniz mankenlere dair sohbetler etmeye ne dersiniz?

Özel zarafet derslerinde Sanat Cafe’de düzenlenen film gösterileri, workshop ve sergi çalışmalarına katılarak farklı sanat dallarıyla tanışabilir, aynı zamanda da sanat dolu bir ortamda ayrıcalıklı bir eğitim alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Özel zarafet kursları olarak öğrencilerimizin rahat bir şekilde eğitim alması için sosyal etkinliklerden dinlenme alanlarımıza, dersliklerin konforundan zarafet kursu eğitmenlerinin deneyimine kadar her konuya özen gösteriyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet eğitmenleri, modelleri ve mankenleriyle tanışmaya, onların engin tecrübelerinden faydalanmaya ne dersiniz?

Öğrencilerimizin özel zarafet dersi boyunca yapmış oldukları performans, ödev ve sunumlarla ilgili olarak deneyimli modellerin, podyum küratörlerinin, modacıların ve stilistlerin görüşlerine ve değerlendirmelerine başvuruyor; öğrencilerimizin gelişimlerine destek olacak farklı görüşler alıyoruz. Ustalardan gelen değerlendirmelerle birlikte kursiyerlerimizin profesyonel yaşama kendilerini daha iyi hazırlamalarını sağlıyoruz.

İş veya günlük yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtmak ve kaliteli bir eğitim almak isterseniz Model Akademi özel zarafet eğitimlerine katılın, geleceğiniz için en doğru yatırımı yapın!

özel yetişkin zarafet eğitimi
özel zarafet workshop

Duayenlerden Workshoplar

Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak için Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyoruz!

Ünlü isimlerden yalnızca performans değerlendirmesi almıyoruz! Aynı zamanda sizlerin gelişimine katkı sunduğundan emin olduğumuz workshoplar düzenliyor, keyif ve bilgi dolu sohbetler gerçekleştiriyoruz. Yıllarını zarafet ve imaj çalışmalarına harcamış duayenlerden butik eğitim almanızı sağlıyor, usta isimlerin deneyimlerinden yararlanmanıza aracı oluyoruz.

Hayatınızın her alanında ihtiyaç duyacağınız zarafet teknikleri ve görgü kuralları ile ilgili usta isimlerin çalışmalarını öğrenmeye ne dersiniz?

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel zarafet dersinde öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz keyifli anları, konforlu ve ferah dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi, kısacası Model Akademi’nin enerjik atmosferini görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz!

Özel Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

İnsanlar üzerinde bıraktığınız ilk intiba çok önemli! Siz de Model Akademi özel zarafet dersi ile özgüveninizi tazeleyebileceğiniz, iş yaşamında çok daha saygın bir konuma ulaşabileceğiniz ve başarılarınızı pekiştirebileceğiniz bir eğitim alın! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman isimlerden eğitim alın!

Özel zarafet kursuna katılarak;
 • Görgü kurallarına hakim yapınızla ilgi çekici olabilir,
 • İş yaşamında nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilir,
 • Çok daha zarif, nazik ve sağduyulu olabilir,
 • Saygınlığınızı artırabilir,
 • Kendinizi doğru ifade edebilir,
 • Empati yeteneğinizi geliştirebilir,
 • Sofra adabını ve sofrada nasıl davranacağınızı öğrenebilir,
 • Sosyal çevrenizi artırabilir,
 • Benlik saygısı oluşturabilir,
 • Modellik, oyunculuk ve sanatçılık gibi kariyer planlarınızı destekleyebilirsiniz.

Özel zarafet derslerimiz başlıyor! Kibar ve hoşgörülü bireyler olmanın ilk adımındayız… 1.Hafta Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
Sosyal ve iş yaşamınızda fark edilmek mi istiyorsunuz? Nasıl davranacağınızı ve konuşacağınızı bilemediğiniz için hep geri planda mı kalıyorsunuz? Özel zarafet eğitimi ile öne çıkmanın zamanı geldi!

İlk intiba çok önemli! İnsanlar sizi nasıl tanırsa akıllarında öyle kalırsınız. Özel zarafet eğitimleri ile insanlarla tanışma sürecinde nasıl davranmanız ve neler yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. 2. Hafta Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Özel zarafet eğitimlerine katılarak insanlar üzerinde olumlu bir ilk izlenim yaratabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Özel zarafet derslerinde edineceğiniz tanışma tüyoları ile siz de sosyal ortamların aranan ismi olabilirsiniz.

Özel zarafet dersi ile beden dilinizi doğru kullanmayı öğrenecek, bedeninizi eskisinden daha iyi yönetmeye başlayacaksınız. Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Yalan Söylenildiğini Nasıl Anlarız?
 • Yalanın Beden Diline Etkisi
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Sosyal Hayatta Beden Dilini Doğru Kullanma
 • Sunum Sırasında Beden Dili
 • İş Görüşmelerinde Beden Dili
 • Hizmet Sektöründe Beden Dili
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Beden dilinin zarafete olan etkilerini keşfedeceğiniz özel zarafet dersleri ile kendinizi ifade etmenin önemini kavrayabilir, sosyal ortamlardaki rolünüzü iyileştirebilirsiniz.

Özel zarafet eğitimleri ile konuşma ve iletişim becerilerinizi geliştirebilir, insanlar üzerinde çok daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz. 5. – 7. Hafta Özel Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
 • Yer ve Atmosfere Göre Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
  • İş Arkadaşlarıyla Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
 • Organizasyon ve Konferanslarda Topluluk Önünde Konuşma
 • Sanal Ortamda Topluluğa Konuşma
 • Sosyal Hayatta Topluluk Önünde Konuşma
 • Kamera Önünde İzleyiciye Hitabet
Türkçeyi doğru bir şekilde kullanarak iletişim becerilerinizi artırabileceğiniz özel zarafet dersleri ile siz de hitabetinizi güçlendirebilirsiniz.

Aile içinde nasıl davranılır, karşılıklı saygı nasıl olur? Özel zarafet eğitimi ile aile bireylerinizle sağlıklı bir iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceksiniz! Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Etkili Dinleme Yanlış Dinleme
 • Kültür Farklılıkları
 • İletişim Kazaları
 • İletişimde Gürültü Faktörleri
 • Etkili İletişimde Engeller ve Aşma Yolları
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne-Baba ve Eş İle Doğru İletişim Kurma
  • Karşılıklı Saygı – Konuşma Adabı
  • Aile İçi Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Eleştirilere Açık Olmak
 • Ön Yargısız Olmak
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
  • Öfke Kontrol Becerileri
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
Zarafet eğitimi ile sorumluluk bilincine sahip olmayı ve empati yapmayı öğrenecek, yeni girdiğiniz ortamlarda kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.

Davet sofraları sizi geriyor mu? Nasıl duracağınızı ve oturacağınızı bilemiyor, kaygılarınıza engel olamıyorsanız özel zarafet eğitimi sizin için harika bir fırsat! Özel zarafet dersleri ile sofra adabını ve masada nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Peçete Kullanımı
 • Doğru Olan Şarabı Seçme
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yenilmesi Zor Yiyeceklerle Başa Çıkma
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Ne kadar nazik ve görgülü olduğunuzu yemek yerken bile belli edebilirsiniz! Özel zarafet kursu ile sofra adabını ve masa düzenine nasıl uyum sağlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Toplu taşımada nasıl oturulur? Cenaze evinde nasıl davranılır? Özel zarafet dersi ile topluluk içinde nasıl davranacağınızı öğreneceksiniz! Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu Programı:
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
  • Sürücüler İçin Trafikte Görgü Kuralları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Cenazede Görgü Kuralları
 • Düğün ve Eğlencelerde Görgü Kuralları
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Özel zarafet eğitimleri ile davetli olduğunuz sosyal bir ortamda uymanız gereken nezaket kurallarını öğrenerek görgü kurallarının tümüne hakim olabilirsiniz!

İş toplantısında nasıl giyinilir? Hangi ayakkabı, iş yerine daha uygundur? Özel zarafet eğitimi ile kişisel bakımdan kıyafet protokolüne kadar birçok inceliği öğreneceksiniz! Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Profesyonel Yaşamda İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede, Ne Giyilir?
  • İş Yerinde Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Ortama Uygun Giyinme
  • Sosyal Yaşamda Giyim
  • Objektif Önü (Basın) Giyim
  • İş Toplantılarında Giyim
  • Sunum Yaparken Doğru Giyinmek
 • Erkeklerde Vücut Yapısı Ve Uygun Giyim
 • Kadınlarda Vücut Yapısı Ve Uygun Giyim
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Çalışma Alanı ve Oda Düzeni
  • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
  • Çalışma Alanı Düzeni Nasıl Olmalı?
  • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
  • Motivasyonu ve Verimi Artıracak Çalışma Alanı Düzeni
Girdiğiniz ortamlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz özel zarafet dersleri ile kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Profesyonel yaşamınıza katkı sağlayacak özel zarafet eğitimi ile konuşma adabından mail yazımına kadar birçok konuda uzman olabilirsiniz! 17. - 19. Hafta Zarafet Kursu Programı:
 • Kurumsal Görgü ve Nezaket Kuralları
 • Hitap ve Konuşma Adabı
  • Kime Nasıl Hitap Edilir?
  • Makama Göre Hitap Şekilleri
  • Konuşma Becerileri: Açıklık, Hacim, Ses Tonu, Acillik, Mesajı Alma, Dil Kullanımı
  • Sen Dili & Ben Dili
  • Doğru Soru Sorma Teknikleri
 • Çalışanlar Arasındaki İlişkiler
  • Ast – Üst İlişkilerinde Hiyerarşik Düzen
  • İş Hayatında Nezaket ve Görgü Kuralları
  • Kadın – Erkek Çalışanlar Arasında Olması Gereken Nezaket İlişkileri
 • Yönetim ve Makam Protokolü
  • Protokolde Sıralama
  • Protokolde Duruş Biçimleri
  • Makama Giriş Protokolü
  • Yönetici Odasında Nasıl Davranılır?
  • Konuk Karşılama Protokolü
  • Konuk Ağırlama Protokolü
  • Konuk Uğurlama Protokolü
 • Toplantı ve Sunum Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Toplantı Davranış Kuralları
  • Resmi Kutlamalar ve Törenlerde Konuşma Sırası
  • Sunuma Nasıl Giriş Yapılır?
  • İlk Önce Kime Hitap Edilir?
  • Sunumda Kime Teşekkür Edilir?
 • Tanışma ve Kartvizit
  • Tanıştırma Şekilleri
  • Tanıştırılma Önceliği
  • Kartvizit Kullanımı Ve İncelikleri
  • Kurum veya İşyeri Temsilinde Zarafetin Önemi
 • Yazılı İletişim Kültürü ve Özellikleri
  • E-Mail Yazımı Ve İncelikleri
  • Hitap Şekilleri
  • İçerikte Dikkat Edilecekler
  • Yazılı İletişimde Zarafet Ve Görgü Kuralları
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşurken Dikkat Edilecekler
  • Telefonda Neler Söylenmez?
  • Arayan Mı Kapamalı Aranan Mı?
  • İş Ortamında Kişisel Telefon Kullanımı Nasıl Olmalı?
 • Davetiye ve Davetler
  • Davete Cevap Verme Teknikleri
  • Davetiye Yazma
  • Teşekkür Notları
  • Hediye ve Çiçek Sunma
  • Davetlerde Protokol Kuralları
  • Oturma ve Hiyerarşik Düzen
  • Akşam Yemeği Davetleri, Kahvaltı Davetleri, Kokteyl, Resepsiyon vb. Sofra Adabı
  • Yemek Nezaketi ve Doğru Sofra Kullanımı
  • Yemekte Konuşulmayacak Konular
  • Kurumsal Yemek Daveti Uygulaması
  • İş Yemeklerinin İncelikleri
  • Restoran Seçimi ve Dikkat Edilecekler
 • Ziyaret Adabı
  • Resmi ve Yarı Resmi Ziyaretlerde Görgü Kuralları
  • İş Ziyaretlerinde Dikkat Edilecekler
Özel zarafet eğitimleri ile iş dünyasında hak ettiğiniz saygınlığı kazanabilir, giyiminizden duruşunuza kadar her alanda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Özel zarafet eğitimimizin sonuna geldik! İlk buluşmada nasıl giyinilir, hangi mekana gidilir, merak ediyorsanız özel zarafet eğitiminin son haftasında ikili ilişkilerde nasıl davranmanız ve neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz! 20. Hafta Özel Zarafet Kursu Programı:
 • Karşı Cinsle İletişimde Dikkat Edilecekler
 • Centilmen Olmanın Yolları
 • Zarif Bir Kadın Olmanın Yolları
 • İlk Buluşma
  • Nasıl Hazırlanmalısınız?
  • Giyim – Makyaj Önerileri
  • Çantanızda Ne Olmalı?
  • İlk Randevuda Dikkat Edilecekler
  • Mekan Seçimi
  • Restorana Girerken Dikkat Edilecekler
  • Restoranda Dikkat Edilecekler
  • Kadına Öncelik – Kapıyı Açma
  • Sandalye Tutma
  • Yemek Seçimi
  • Siparişi Kim Verir?
  • Sohbet Adabı – Sohbet Konuları
  • Flört Kuralları
  • Espri
  • Güler Yüzün Önemi
 • Makyaj Tazeleme
 • Masa Adabı Uygulaması
 • Kriz Durumlarına Hazırlık ve Çözümler
 • Zarafet Uygulamaları ve Değerlendirme
5 aylık zarafet eğitiminden sonra artık kendinizden çok daha emin görünecek, herkesin saygısını ve beğenisini kazanacaksınız! İş hayatında güçlü ve sosyal yaşamda çok daha başarılı olmak isterseniz vakit kaybetmeden zarafet kursu eğitim programlarına kaydınızı yaptırın!

Özel Zarafet Kursu Programı – 325’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine uygun olarak hazırladığımız özel zarafet eğitimi programlarımız Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. %99 memnuniyet oranı sağlayarak 325’in üzerinde öğrenci mezun eden Model Akademi özel zarafet eğitimi, hem iş hem de sosyal yaşamınızda bir adım önde olmanızı sağlayacak ayrıcalıklı bir fırsat!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu Programı

Duruşunuzla tüm dikkatleri üzerinize çekmek ve herkesin beğenisini toplamak ister misiniz? Özel zarafet kursları ile hem sosyal yaşamınızda hem de iş ilişkilerinde parmakla gösterilen biri olabilirsiniz!

Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, iş hayatında zarafet, toplantı kuralları ve kadın – erkek ilişkileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Özel zarafet eğitimleri ile iş yaşamınızdaki başarılarınızı pekiştirebilir; sosyal hayatınızda çok daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. Kendiniz için özgün bir imaj yaratabileceğiniz özel zarafet dersleri ile özgüveninizi artırmak ve kendinizi geliştirmek için hazır olun!

İş, aile ve özel yaşamınıza önemli katkılar sağlayacak, etkili konuşma becerileri kazandıracak ve özgüveninizi artıracak zarafet eğitimleri için Model Akademi ayrıcalıklı bir fırsat!

özel zarafet eğitimi

Özel Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Özel zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Yetişkinler İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Yetişkinler İçin özel zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel zarafet kursu Florya, özel zarafet kursu Bahçelievler, özel zarafet kursu Ataköy, özel zarafet kursu Yeşilköy, özel zarafet kursu Zeytinburnu, özel zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren özel zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Birebir zarafet eğitimi almayı tercih eden öğrencilerimizin müsaitlik durumlarına göre eğitim programları belirliyor, sizin istediğiniz gün ve saate göre plan yapıyoruz.

Özel zarafet dersi ile toplum içinde nasıl davranmanız gerektiğini öğrenecek, ikili ilişkilerinizi çok daha sağlıklı hale getirecek, özgüveninizi artıracak, insanların saygısını ve sevgisini kazanacaksınız! Dilerseniz iş yaşamınızdaki başarılarınızı artırmak dilerseniz de sosyal yaşamınızdaki rolünüzü iyileştirmek için özel zarafet derslerine katılabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
özel zarafet kursu fiyatları

Yetişkinler İçin Özel Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Zarafet Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel zarafet eğitimine ek olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ve hem sosyal hem de iş yaşamınızda fark edilir bir konuma geleceğiniz eğitimler için Model Akademi’yi ziyaret edebilir, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atabilirsiniz.

Özel Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zarafet eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Model Akademi özel zarafet kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

325+

Mezun Öğrenci

Özel zarafet kursları ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunmuş binlerce öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

368

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.840 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50