Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Oyunculuk Kursu

Hayallerinizi Gerçekleştirecek Bir Yolculuğa Çıkın!

Sahnenin Parlayan Yıldızı Olmak İster Misiniz? Model Akademi Özel Oyunculuk Eğitimi

Sahnede ışıl ışıl parlayan bir yıldız haline gelmek istiyorsunuz fakat temel oyunculuk eğitimi için nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Kendinizi Model Akademi’nin özel oyunculuk derslerine bırakın!

Yeni bir deneyim kazanmak ve sahnede parıldamak istiyorsanız, fakat grup derslerine katılmaktan çekiniyorsanız özel oyunculuk kursu eğitimleri tam size göre! Daha önce belki de hiç tatmadığınız duyguları hissetmek için kendinize bir alan tanıyın. Model Akademi’nin eşsiz deneyimler sunan uygulamalı ve özel oyunculuk dersleri sizi özgüvenli bir oyuncuya dönüştürecek…

Sahnenin büyüleyici ışıkları yüzünüze vursun ve parlamanıza izin versin istiyorsanız Türkiye’nin en iyi özel oyunculuk kursu Model Akademi’nin özel oyunculuk eğitimleri ile tanışın ve sahneyi etkiniz altına almaya başlayın.

Özel oyunculuk eğitimleri alarak kendinizi daha iyi ifade edebilir, grup derslerinin yarattığı gerginlikten büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.

özel oyunculuk kursu

Tüm Özel Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 96 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Oyunculuk Kursu; haftada 2 gün 8 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, akıcı ve anlaşılır konuşma, sahnede beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve tirat sergileme konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Oyunculuk Kursu Model Akademi

Model Akademi bünyesinde verilen özel oyunculuk dersi ile kendinize olan güveniniz artar, eğitmeninize daha fazla soru sorabilme imkânı edinirsiniz. Kendinizi oyunculukta göstermek istiyorsanız özel oyunculuk kursları hakkında bilgi alabilir, eğitim programlarımızda ve sahne performanslarımızda bulunabilirsiniz.

özel oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Alanında isim yapmış, sahne sanatlarında en büyük başarılara imza atmış, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden özel oyunculuk dersi alma şansı yakalayın!

Eğitmenlerimiz »
özel oyunculuk kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra derslere tekrar katılabilir, eğitiminizi pekiştirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir mazeret sunmanıza gerek yok.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Özel oyunculuk kursu sonunda alacağınız MEB onaylı özel oyunculuk kursu sertifikasıyla profesyonel yetkinliğinizi elinizde bulundurun.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Yasal olmayan bir şekilde özel oyunculuk eğitimi verdiğini iddia eden, fakat ruhsatsız kurumlardan uzak durun! MEB ruhsatı olmayan herhangi bir kurumun eğitim kurumu olamayacağını aklınızdan çıkarmayın, böyle kurumlardan eğitim almayın!

özel oyunculuk eğitimi

Hayallerinizi Ertelemeden Oyunculuğa Adım Atın!

Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz meslek için bir adım atmaya ne dersiniz? Özel oyunculuk eğitimi alarak siz de başarılı ve profesyonel bir oyuncu olabilirsiniz.

Özel oyunculuk kursu ile kendinize yeni bir değer kazandırmaya hemen başlayın. Size özel, birebir derslerle oyunculuğu en ince ayrıntılarına kadar öğrenmenin tadını çıkarın. Yeni deneyimlerinize özel oyunculuk kursları tarafından verilen eğitimlerle başlayarak hayal ettiğiniz düzeyde profesyonelleşebilirsiniz. Kendinizi daha iyi tanıyıp yansıtabileceğiniz özel oyunculuk eğitimleri ile geç kalmadan tanışın!

Model Akademi’de özel oyunculuk dersi alarak sınırlarınızı keşfedebilir, detaylı eğitimlerle yeni kazanımlar elde edebilirsiniz. Sanat yolculuğunuza özel oyunculuk dersleri ile çıkın.

Beden Dilinizle Konuşacak, Herkesi Etkiniz Altına Alacaksınız!

Türkiye’nin en iyi özel oyunculuk okulu Model Akademi’nin eğitimleriyle beden dilinizi etkili kullanmayı öğrenip oyunun keyfine varırsınız.

Vücudunuzu bir oyuncu gibi kullanmak istiyorsanız özel oyunculuk dersleri hakkında detaylı bilgi almaya başlayabilir, deneyimli ve profesyonel eğitmenlerimizden özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Böylece oyunculukla ilgili temel ilkeleri benimserken diğer yandan beden dili kullanımı hakkında tüm dinamiklere hâkim olursunuz. Tüm bunları özel oyunculuk eğitimi ile kazanarak birebir eğitimin tadını çıkarma fırsatı yakalarsınız.

Farklı bir becerinin deneyimli üyesi olmak isterseniz siz de özel oyunculuk kursları hakkında bilgi alabilir, birebir derslerle deneyim kazanmaya başlayabilirsiniz.

özel oyunculuk eğitimleri
özel oyunculuk dersi

Esnek Ders Saatleriyle Özel Oyunculuk Eğitimleri

Eğitim sırasında sahnenizi kimseyle paylaşmak istemiyorsanız özel oyunculuk kursu eğitimleriyle tanışmanızın vakti gelmiş demektir!

Oyunculuk üzerine eğitimler alarak kendinize olan güveninizi artırmak ve yeni deneyimler kazanmak istiyorsanız, aynı zamanda programların size göre belirlenmesini arzuluyorsanız özel oyunculuk eğitimleri tam size göre bir fırsat sunuyor. Yoğun iş veya okul programınıza en uygun özel dersler için Model Akademi’nin eğitmenlerinden bilgi alabilir, esnek bir programla özel oyunculuk kursu eğitimlerine devam edebilirsiniz.

Özel oyunculuk dersleri, kurs hocanızla daha rahat etkileşime girmenizi sağlar, size özel oyunculuk eğitimi programı belirleyerek daha etkili eğitimler almanıza destek olur.

Türkiye’nin En Kapsamlı Model Akademisi – Özel Eğitimin Tek Adresi!

Yeteneklerinizi geliştirecek özel oyunculuk kursu eğitimleriyle son teknolojinin uygulandığı sınıflarımızda birebir ve uygulamalı özel oyunculuk dersleri veriyoruz. Özel oyunculuk dersleri aldıktan sonra programınızı başarıyla tamamlamanızın ardından sanata profesyonel kapılar açmak isterseniz size özel kariyer danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Yetenek Analizi

Size en uygun özel oyunculuk dersi programını belirleyebilmemiz için yeteneklerinizi analiz ediyor, oyunculuk konusundaki bilginizi değerlendiriyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitmenlerimizle ve eğitim danışmanlarımızla tamamen size hitap eden birebir ve özel oyunculuk eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Odağımıza sizi alarak özel oyunculuk dersleri vermeyi amaçlıyor, eğitmenlerimizle birlikte sizinle özel olarak ilgileniyoruz.

özel oyunculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Özel oyunculuk dersleri sonrasında gelişiminizi takip ediyor, eksikliklerinizi vakit kaybetmeden, telafi derslerle tamamlıyoruz ve böylece yüzde yüz öğrenme garantisi sunuyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Özel oyunculuk kursu sonrası bu alanda kariye yapma planlarınız varsa size kariyer koçluğu ve PR çalışmaları imkanı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ömür boyu süren etkilere sahip eğitimlerimizle yanınızda olmaya devam ediyor, özel oyunculuk eğitimi süreciniz bitse de desteğimizi sürdürüyoruz.

Konforlu Bir Eğitim Süreci Geçirmenize Destek Olacak Özel Oyunculuk Kursu Eğitimlerimize Katılın!

Hayallerinizi özgürce gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan özel oyunculuk kursu eğitimlerine katılmak için fazla beklemeyin! Yoğun programınıza ayak uyduran özel oyunculuk eğitimleri için geç olmadan Model Akademi’ye gelin, yeni bir profesyonel hayat için kendinize fırsat tanıyın.

model akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Özel eğitim programlarımız hakkında bilgi almak isterseniz, sizi kurumumuzun en güzel ortamı Sanat Cafe’de eğitim danışmanlarımızla bir kahve içmeye bekliyoruz.

Randevu Al »
model akademi özel oyunculuk kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için size özel oyunculuk eğitimi programlarını belirleyelim, kariyerinize birlikte yön verelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel oyunculuk kursları

Hayatınıza Renk Katın!

Sıkıcı günlük koşturmacanıza eğlenceli ve birebir eğitimle mola verin, özel oyunculuk kursları ile kendinizi iyi hissetmeye başlayın.

Kayıt Ol »

Kendinize Güvenin!

Sahnenize ve kendinize güvenin, çekineceğiniz kimse olmadan eğitimlerinizi ünlü eğitmeninizden destek alarak tamamlayın.

meb ruhsatlı özel oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı Özel Oyunculuk Kursu

Kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrencilerimize eğitimde öncü bir kurum olarak MEB standartlarında bir eğitim veriyor, ruhsatlı olduğumuzu belirtiyoruz.

Ferah sınıflarımızla, yeterli eğitim araç gereçlerimizle, yangın merdiveni, acil çıkış kapısı ve diğer güvenlik önlemlerimizle öğrencilerimizin konforuna ve güvenliğine önem veriyor, tüm bu konularda MEB standartlarına ve Avrupa standartlarına bağlı kalıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimlerimizle öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlarken güvenliklerini sağlama noktasında önemli adımlar atıyor ve bu adımları koruyoruz.

Model Akademi özel oyunculuk kursu olarak, bir eğitim kurumunun olmazsa olmazı MEB ruhsatına sahip olduğumuzun altını çiziyor, alanında uzman ve başarılı eğitmenlerimizden kaliteli eğitimler almanızı sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermediğimiz eğitimlerimize sizi de bekliyoruz.

Uygulamalı ve Özel Oyunculuk Eğitimi

Özel oyunculuk eğitimi verirken yeteneklerinizi en iyi nasıl geliştirebileceğinizi tasarlıyor, uygulamalı oyunculuk dersleri almanızı sağlıyoruz.

Öğrendiklerinizi kullanabileceğiniz uygulamalı eğitimlerle kendinize olan güveninizi daha fazla artırmanızı hedefliyoruz. Bunun için kamera önü bazı projeler, sahne eğitimleri sunuyoruz. Derslerimizi işlerken kullandığımız tüm materyallerin teknolojik olmasına, uygulamalı derslerimizi desteklemesine özen gösteriyoruz. Teoride değil, pratikte geliştiren bir özel oyunculuk dersi programı hazırlıyor, öğrencilerimize tam donanım sağlayan mesleki yeterlilik kazandırıyoruz.

Sahne sanatlarında ustalaşıp kendini göstermek isteyen öğrencilerimize en kaliteli içeriklerle, birebir ve en zengin özel oyunculuk dersi eğitimini veriyoruz.

uygulamalı özel oyunculuk eğitimi
özel oyunculuk eğitimleri

Uluslararası Özel Oyunculuk Eğitimi Standardı

Avrupa standartlarında, bireysel farklılıkları esas alan programlarımızla 15 yıllık deneyimimizi birleştiriyor, uygulama ağırlıklı özel oyunculuk eğitimi veriyoruz.

Kurum olarak 300’ün üzerinde kursiyer mezun etmenin ve katılımcılarının %98’ini memnun etmenin gururuyla en iyi ve uygulamalı eğitimleri sunmaya devam ediyoruz. Yeni ve uluslararası standartlara bağlı geliştirdiğimiz metotlarla en iyi özel oyunculuk kursu eğitimi için oyunculuğa ilgi duyan katılımcıları bekliyoruz. Uluslararası standartlar ışığında hazırladığımız programlarımızda MEB kazanımlarından yararlanıyoruz. Yeterli eğitim içeriği, sosyal alan, uygun araç gereç, sağlıklı ve güvenli fiziki ortam imkanlarını sunuyoruz.

Hayallerinizi yeni mesleğinizle taçlandırmak veya sadece hobi edinmek amacıyla katılabileceğiniz en etkili programa sahip özel oyunculuk kursu eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilir, yeni kazanımlar adına hazırladığımız diğer eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Kariyer Danışmanlığı

Özel oyunculuk kursu eğitimi aldıktan sonra, kazandığınız becerileri bir meslek haline getirmeyi planlıyorsanız, sizi hayallerinize taşıyacak kariyer danışmanlığı hizmetimizi sunuyoruz!

Beklentilerinizi belirleyerek bu beklentilere yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Mesleki bilgi ve becerilerinizi geliştirmeniz için dikkat edilmesi gereken her konuya eğiliyor, sizi yalnız bırakmıyoruz. Beklentilerinizi ve hayallerinizi dinleyerek kariyeriniz için en cesaretli adımları atmanıza destek olurken, size en uygun hizmeti sunuyoruz. İmajınızı desteklemek için fotoğraf ve video çekimleri yaparak size özel bir PR çalışması planlıyoruz.

Özel oyunculuk dersi sonrası kendinizi bambaşka bir dünyada bulabilmeniz için ne gerekiyorsa yapıyor, başarılı bir imaj çalışmasıyla tanınmanıza katkı sağlıyoruz.

özel oyunculuk dersi
özel oyunculuk dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Eğitim alınan bir konu üzerinde ömür boyu gelişmeye devam etmek önemlidir. Bu noktada öğrencilerimize desteğimizi sürdürüyoruz.

Özel oyunculuk kursu eğitiminiz tamamlandıktan sonra da desteğimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kursunuz biter bitmez sizinle bağlantımızı kaybetmiyoruz. Öğrenmeyi ve gelişmeyi kendine ilke edinmiş sizin gibi öğrencilerimizin Model Akademi’nin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmesi bizi iyi hissettirdiği gibi, size de çok büyük katkılar sunuyor. Özel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra çekim stüdyolarımızı ve ekipmanlarımızı kiralayabiliyor, tüm sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz. Ayrıca mesleğinize katkı sağlayacak olan diksiyon, beden dili, dans gibi eğitimlerimizden yararlanmanız için size destek oluyoruz.

Eğitiminizi tamamlamanız, aileden kopmanız anlamına gelmiyor! Model Akademi ailesi olarak eğitiminiz sonrasında da sizinle bağlantıda kalmayı sürdürüyor, eğitimlerimize katılmanızı bekliyoruz.

Özel Oyunculuk Kursu Yorumları

Hayatınızı Sınırlandırmayın!

Oyunculuk sizin için bir yaşam tarzı olmalıysa, özel oyunculuk dersi alarak hayatınızın sınırlarını aşın!

Eğitmenlerinizden Daha Fazla Bilgi Alın!

Özel oyunculuk eğitimi alarak çok daha fazla sorunuza cevap alabileceğiniz bir eğitim programına sahip olun.

Sahnede Etkileyici Bir Duruşunuz Olsun!

Ünlü sanatçılardan alacağınız özel oyunculuk eğitimleri ile etkileyici görünmeyi ve başarılı bir oyunculuk sergilemeyi öğrenin.

özel oyunculuk kursu mezunları

300’den Fazla Mezun Öğrenci

Model Akademi olarak Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafir ettiğimiz öğrencilerimize özel oyunculuk eğitimleri vererek gelişmelerine yardımcı olduk.

Avrupa standartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz, MEB onaylı eğitim programlarımızla tam donanımlı merkezimizde özel oyunculuk dersleri verdik. Uygulamaya dayalı eğitim sistemimizle bireysel farklılıkları da göz önünde bulunduruyor, 15 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin en sevilen eğitim kurumu olmayı başarıyoruz. Böylece Türkiye’nin tüm şehirlerinden öğrencilerimize ek olarak Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkelerden de öğrencileri ağırlıyor, sahne sanatlarıyla ilgili her konuyu kendilerine aktarıyoruz.

Öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya koyan eğitimlerle tamamen onların ilgi alanlarına, beklentilerine ve öğrenme hızlarına yönelik eğitimler düzenliyoruz.

10 Farklı Branşta Destekleyici Sahne Sanatları Eğitimleri

Özel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra farklı dallarda eğitimler düşünenlere, sahnede dikkat çekici bir duruş sergilemeleri için birbirinden öğretici ve aynı zamanda da eğlenceli kurslar hazırladık!

Sahnenin en güzel dallarından oluşan eğitimler ve atölyelerle özel oyunculuk kursu dışında da kendinizi geliştirmenizi hedefliyoruz. Sahne başarılarınızı destekleyici etkili iletişim, diksiyon, sahne sanatları, zarafet eğitimleri, modellik gibi kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırlıyoruz. Aynı zamanda özel oyunculuk eğitimlerimizi teknik atölyeler ve workshoplarla destekliyoruz.

Yeteneklerinizi ve ilgi alanlarınızı keşfederek uzun ve keyifli bir eğitim yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, kariyerinize yön verecek ve özel oyunculuk eğitimi programınızı destekleyici kurs programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

özel oyunculuk eğitimleri
sosyal etkinlikler özel oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Model Akademi özel oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sahnede deneyim kazanabileceğiniz eğitimlerimizin yanında size farklı sosyal alanlar da sunuyoruz!

Model Akademi özel oyunculuk kursları tarafından verilen eğitimlerimizden yararlanıyorsanız, kurumumuz içinde veya kurumumuz tarafından düzenlenen sosyal etkinliklere de katılma şansınız bulunuyor. Dilerseniz özel dersleriniz haricinde bu ortamlarda bulunabilirsiniz; bowling, satranç, playstation turnuvalarından, seminerlerden, film ve tiyatro gösterimlerinden, ünlü veya amatör oyuncuların, yapımcıların workshoplarından yararlanabilirsiniz.

Özel oyunculuk kursu eğitimleri alarak bu fırsatları kaçırdığınızı düşünmeyin! Kendinize ne zaman uygun bir vakit yaratabilirseniz o zaman Model Akademi’nin sosyal ayrıcalıklarından yararlanma şansınız hep var!

Sanat Cafe

Özel oyunculuk eğitimi için kurumumuza geldiyseniz, ders sonrasında keyifli bir vakit geçirmek için ve diğer kursiyerlerle tanışıp sosyalleşmek için Sanat Cafe’de vakit geçirebilirsiniz.

Sadece özel oyunculuk dersi almak için geldiğiniz kurumumuzda sosyalleşmenin de keyfini çıkarmak istediğinizde Sanat Cafe açık! Burada hem diğer kurs programlarındaki öğrencilerle hem de kurumumuzdaki tüm eğitmenlerle sosyalleşebilir, kendinizi ders havasından uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca Sanat Cafe’de düzenlenen workshoplara, sergi çalışmalarına ya da özel gösterimlere katılarak diğer eğitimler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Özel oyunculuk kursu eğitimlerimiz her ne kadar ferah sınıflarda yapılıyor olsa da, sunduğumuz sosyal alanlarla misafirlerimize farklı deneyimler de yaşatıyoruz.

bakırköy sanat cafe
özel oyunculuk dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel oyunculuk kursu öğrencilerimizin sahne performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında profesyonelleşmelerine öncülük ediyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel oyunculuk eğitimimize şekil verirken bakış açınızın da genişlemesine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik oyunculuk kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğrenebileceğiniz özel oyunculuk eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından özel oyunculuk eğitimleri alarak hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ve profesyonel anlamda kendinizi yönlendirebileceğiniz bilgiler edinebilirsiniz.

özel oyunculuk workshop

Model Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel oyunculuk eğitimlerimizden kareleri, sahne performanslarımızı, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edebilir, Model Akademi’nin keyifli atmosferine ortak olabilirsiniz!

Özel Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Türkiye’nin en iyi özel oyunculuk kursu Model Akademi eğitimleriyle tanışıp birebir özel derslerle temel oyunculuk eğitimi alabilirsiniz. Kendinizi sahneye ait hissedeceğiniz özel oyunculuk eğitimleri ile drama, özel oyunculuk tiyatro eğitimi, kamera önü oyunculuk tekniklerini öğreneceksiniz. Özel oyunculuk kursları için siz de bilgi alın.

Özel oyunculuk kursunun kazandıracakları;
 • Kendinizi rahat bir ortamda tanımanıza olanak tanır,
 • Kendinize daha çok güvenmenize katkı sağlar,
 • Sahne deneyimi kazandırır,
 • Farkındalık kazanmanıza yardımcı olur,
 • Eleştirel bakış açısı sağlar,
 • Kendinizi daha rahat ifade edebilmenize yardımcı olur,
 • Estetik bir bakış açısıyla çevrenizi değerlendirme olanağı sunar,
 • Yaratıcılığınızı artırır,
 • Sözsüz iletişimde mimik ve beden ifadelerini kullanım biçiminizi geliştirir,
 • Etkili iletişim becerilerinize yenilerini kazandırır,
 • Ses ve tonlamalarınızı doğru kullanmanızı sağlar,
 • Sahne sanatlarıyla geleceğinizi belirlemenize ve yön vermenize olanak tanır.

Kendinizi ve eğitmeninizi tanıdığınız ilk aşamada temel oyunculuk eğitimi alarak sahne sanatlarına giriş dersleri yapıyor, ilk haftaya başlıyorsunuz. Özel oyunculuk kursu eğitim programımızın ilk haftasında temel ses eğitimleri alacak, diyaframınızı kullanmayı ve topluluk önünde soluğunuzu kontrol etmeyi öğreneceksiniz. 1. hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Duruş ve Postür
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyaframın Kullanımı ve Diyafram Kasının Gelişiminin Sağlanması Uygulamaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülasyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Çeşitli Ses Tınılarıyla Metin Değerlendirme
Özel oyunculuk kursları için hazırlanan eğitim programıyla ilk haftayı tamamladığınızda temel oyunculuk eğitimi almış olacaksınız ve diksiyon, ses bilgisi gibi kazanımlara sahip olacaksınız. Böylece özel oyunculuk eğitimlerine yavaşça giriş yapmış olacaksınız.

Doğru ve etkileyici konuşmanın temellerini öğreneceğiniz 2. haftada özel oyunculuk eğitimi hakkında bildiklerinizi unutup yepyeni bilgiler edineceksiniz. Kulaktan dolma bilgileri bir kenara bırakın ve birebir derslerinizin keyfini çıkarmaya devam edin! 2. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtınıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve “Ğ” Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülasyon Çalışmaları
2. hafta özel oyunculuk kursu programı sonunda konuşmanızda yaptığınız hatalar varsa düzeltecek, akıcı konuşmanın temellerini atacaksınız. Böylece özel oyunculuk eğitimleri sayesinde dil becerileriniz gelişecek.

Sıra geldi 3. ve 4. hafta özel oyunculuk kursları eğitimlerine… Sahnede nasıl daha konuşabileceğinizi, sesinizi kullanmanız gereken doğru yöntemleri eğitmeninizden öğreneceksiniz. 3.-4. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tonlama, Vurgulama, Ezgi, Ulama, Kavşak, Durak Çalışmaları
 • Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Jest ve Mimiklerin Önemi, Doğru Kullanımı
 • Çeşitli Olayların Yaşanmasıyla İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanmasıyla İlgili Uygulamalar
 • Duyguların İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
3. ve 4. hafta özel oyunculuk eğitimi sonrasında daha güzel ve akıcı konuşabileceksiniz. Eğitmeninizin yaptırdığı özel pratiklerle doğaçlama yapabilme yeteneğinizi geliştireceksiniz.

Özel oyunculuk kursu eğitimleri ile 5. haftaya geldiğinizde sahneye çıkma fırsatına sahip olacaksınız. Oyunculuğun en iyi sahnede öğrenildiğini düşündüğümüzden, özel oyunculuk eğitimi ile sizi sahneye alıyoruz! 5. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Diksiyon Çalışmaları
 • Artikülasyon ve Fonetik Çalışmaların Oyunculuk Bağlantısı
 • Bir Olayın Bulunması ve Yorumlanması
 • Çeşitli Olaylara Tepkiler
 • Duyguların İfadesi
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Sağlıklı İletişim Kurma Çalışmaları
Özel oyunculuk kursları 5. hafta programıyla beraber artık sahne deneyimi edinebileceksiniz. Kitap okuyarak, tiyatroya ve sinemaya sık sık giderek oyunculuğu tam manasıyla anlayamayacağınız için işin içine girmenizi teşvik ediyoruz.

Özel oyunculuk kursları eğitiminizin 6. haftasında özgüveninizin belirgin ölçüde arttığını fark edeceksiniz. Hatta eğitmeniniz de size buna benzer bir bildirim yapabilir. Heyecanınızı kontrol altında tutmayı, sahnede iyi hissetmeyi öğreneceksiniz. 6. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Konuşma Sesinde Olması Gereken Özellikler
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Konuşmaların Kaydedilmesi ve Dinlenmesi
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Şiir, Masal ve Düz Metin Okuma Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
Özel oyunculuk eğitimleri yardımıyla sahnede başarılı çalışmalar gerçekleştireceksiniz. Rol yapma, serbest konuşma denemeleri, çeşitli duygularla sesi kullanma çalışmalarıyla 6. hafta özel oyunculuk eğitimi tamamlanmış olacak.

7. ve 8. hafta özel oyunculuk dersi programıyla kendinizdeki gelişimi fark edeceksiniz. Gözlem alıştırmaları, diyalog kurma çalışmaları, konsantrasyon geliştirme, eğitmeninizle birlikte doğaçlama çalışmaları yaparak kendinize çok fazla bilgiyi kazandıracaksınız. 7. – 8. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Diyalog
 • Çeşitli Oyun Sahneleri
 • Oyunculuk Yeteneği
 • Hayal Edilen Bir Nesneyle Olan İlişkiler
 • Gözlem Alıştırmaları
 • Dikkati Toplama Alıştırmaları
 • Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
 • Metin Okurken Mantık Değer Vurgusunun Doğru ve Etkili Kullanımı
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Hareketlerden Söze
Bedeninizi doğru kullanmayı bu aşamada iyice kavramış olacaksınız. Özel oyunculuk eğitimi ile açığa çıkan hayal gücünüzü yönetebileceksiniz.

Özel oyunculuk dersleri sona doğru yaklaşırken fiziksel ve içsel aksiyon çalışmalarının tekniklerine hakim olacak, role girme tekniklerini öğreneceksiniz. Okunan metinlerin oyunlaştırılmasını kavrarken karakter yaratma ve kendi karakterini bulma çalışmaları yapacaksınız. MEB onaylı eğitimlerimizle 9. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Beden Dili
 • Duyuların Geliştirilmesi
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
Profesyonel anlamda özel oyunculuk kursları için hazırlanan programlara iyice adapte olacak, pratiğinizi derinlemesine geliştireceksiniz. Teorik bilgilerinizi pratiklerle pekiştirmenin keyfini çıkaracaksınız.

Özel oyunculuk tiyatro eğitimi konusunda tüm ayrıntıları bilecek, sahnede etkili bir duruş sergileyeceksiniz. Ayrıca sahnede kullanmanız gereken dil hakkında bilgi edinecek, günlük konuşma dilinden farklılıklarını ortaya koyacaksınız. Biraz da monolog yapma zamanı! 10. - 11. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Sahne Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
 • Pandomim
 • Günlük Konuşma Dili – Sahne Dili
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
Özel oyunculuk kursu programınızın bu aşamasında sahneyle ilgili ne varsa öğrenmiş olacaksınız. Dekor, makyaj, kostüm seçimi, ışıklar… Sahneyle ilgili tüm kavramları tanımlayabileceksiniz.

Profesyonel bir oyuncu olma hayallerinize bir adım daha yaklaşacağınız son hafta özel oyunculuk eğitimi programında kamera önü oyunculuk ve çekim planları hakkında bilgiler edineceksiniz. 12. Hafta Özel Oyunculuk Kursu Programı:
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm
 • Giyim-Kuşam, Makyaj
 • Zarafet ve Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Konuşma Yeteneği
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama ve Vurgu Kullanımı
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirat Çalışmaları
Sahneye çıkmaya hazır mısınız? Özel oyunculuk eğitimleri bu hafta tamamlanıyor ve siz artık profesyonel anlamda oyunculuk çalışmaları yapabilecek duruma geliyorsunuz. Bizse özel oyunculuk eğitimi programını bitirdiğinizde de desteğimizi sürdürüyor, diğer sahne eğitimleri ve özel dersler için sizi yönlendiriyoruz.

Özel Oyunculuk Kursu Programı – 300’den Fazla Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 300’den fazla öğrenci mezun eden Model Akademi Özel Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantisi sunan eğitimler veriyor. 15 yıllık deneyimle verdiğimiz özel oyunculuk kursu eğitimimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Oyunculuk Kursu Programı

Model Akademi’nin sizin için özel olarak geliştirdiği birebir derslerle işleyebileceğiniz özel oyunculuk dersleri sayesinde birebir ders almanın keyfini çıkaracaksınız.

Özel oyunculuk kursu; haftada 2 gün 8 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, akıcı ve anlaşılır konuşma, sahnede beden dili kullanımı, temel oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve tirat sergileme konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; oyunculuğa ilgi duyan ve temel oyunculuk becerisi edinmek isteyen herkese hitap eden bir MEB onaylı eğitim programıdır. Sahne deneyimi kazanıp kendini geliştirmek isteyen, oyunculuğa yönelik bireysel çalışmalar yapmak isteyen herkesi Model Akademi’nin özel oyunculuk kursuna bekliyoruz.

İşten veya okuldan fırsat bulamayıp sürekli ertelediğiniz hayallerinizi birebir özel oyunculuk dersi ile gerçekleştirebilir, esnek eğitim saatleriyle en başarılı eğitmenlerden özel oyunculuk eğitimi alabilirsiniz.

özel oyunculuk eğitimi

Özel Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Model Akademi olarak özel oyunculuk kursu eğitimlerinin sonunda başarıyı yakaladığınızda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel oyunculuk kursu eğitimleri için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel oyunculuk kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Model Akademi özel oyunculuk kursu eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviyelerine, beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik düzenliyoruz. Özel oyunculuk kursu programlarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanıyor. Özel oyunculuk kursu fiyatları belirlenirken ise öğrenci adayımızın ne kadar süre eğitim alacağına göre değerlendirme yapıyoruz. Kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun özel oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel oyunculuk kursu ücretleri hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Model Akademi özel oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize ulaşabilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Model Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel oyunculuk kursu Florya, özel oyunculuk kursu Bahçelievler, özel oyunculuk kursu Ataköy, özel oyunculuk kursu Yeşilköy, özel oyunculuk kursu Zeytinburnu, özel oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren özel oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel oyunculuk kursu öğrencilerimiz; hobi ya da mesleki amaçlı özel oyunculuk eğitimlerine devam etmek isterlerse Kamera Önü Oyunculuk Kursu, Tiyatro Eğitimi, Müzikal Oyunculuk Kursu, Özel İleri Oyunculuk Eğitimi gibi farklı özel oyunculuk eğitimlerimizden yararlanarak ileri oyunculuk tekniklerini öğrenebilir, daha çok sahne deneyimi kazanarak oyunculuk becerilerini geliştirebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

model akademi iletişim
özel oyunculuk kursu fiyatları

Özel Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Oyunculuğa meraklı katılımcılarımız, aldıkları etkili özel oyunculuk dersleri sonrası farklı alanlarda da kendilerini geliştirmek istiyorlarsa hem eğlenebilecekleri hem de yeni kazanımlar edinebilecekleri eğitimlerimizden yararlanabiliyorlar. Öğrencilerimizin en çok tercih ettikleri eğitimleri keşfetmek için eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Özel Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel oyunculuk kursu dersliklerimizi, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Model Akademi ailesine siz de katılın, eğlenceli ve sanat dolu bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Model Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel oyunculuk kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük özel oyunculuk okulu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli özel oyunculuk okulu Model Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş özel oyunculuk eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Özel oyunculuk kursu ile hayatına eğlence ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Yorum Başlığı

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

202

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.010 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50