Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zarafet Kursu Hangi Meslekler İçin Gerekli?

“Model veya Manken Olmak İstiyorum Zarafet Eğitimi Almalı mıyım?”

Başarılı bir model olmak için kendinizi geliştirmek istiyor ama ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? İşe mankenlik zarafet eğitimi alarak başlayabilirsiniz. Podyumda izlediğiniz mankenlerin ortak noktası, yürürken tıpkı bir kuğu gibi görünmeleri, öyle değil mi? Peki, nasıl bu kadar zarif ve etkileyici göründüklerini biliyor musunuz?

İster manken ister oyuncu isterseniz de pozlarıyla herkesi kasıp kavuran bir fotomodel olmak isteyin, mesleki açıdan gelişiminizi sağlayabilmeniz için gerekli olan ilk eğitim, zarafet eğitimi olacak! Peki, zarafet kursu hangi meslekler için gerekli, hangi işi yapmak isteyenler zarafet kursu eğitimi almalı?

Zarafet Kursu ile Asaletinizi Konuşturabilirsiniz!

Zarafet kursu hangi meslekler için gerekli diye merak ediyorsanız buna cevabımız, aslında tüm meslekler için gerekli olabilir. Çünkü zarafet, kadın-erkek fark etmeksizin herkesin sahip olmak isteyeceği büyüleyici bir özellik. Ama yine de işi gereği asaletiyle ön plana çıkması gereken, güzelliğin önemli bir kriter olduğu meslekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mankenlik
  • Modellik
  • Fotomodellik
  • Oyunculuk
  • Tiyatroculuk
  • Seslendirme Sanatçılığı
  • Dansçılık
  • Spikerlik
  • Sunuculuk
  • Yöneticilik

Mankenlik Zarafet Eğitimi - Zarafet Kursu Hangi Meslekler İçin Gerekli? 

Güzelliğinizle herkesin dikkatini çekiyor, bu ayrıcalığınızı işinize mi yansıtmak istiyorsunuz? Siz de podyumda yürürken tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istemez misiniz? Herkesin beğeni ve hayranlıkla baktığı zarafet timsali bir manken olmak için zarafet eğitimi almaya ne dersiniz? Mankenlik ve zarafet kursunda yürüyüş adabı, duruş çalışması, dönüş hareketi ve beden dili kullanımı gibi mesleğiniz için gerekli olan birçok konuda eğitim alabilir, podyumların aranan ismi olabilirsiniz!

 Modellik Zarafet Eğitimi - Zarafet Kursu Hangi Meslekler İçin Gerekli?

Dünya çapında ünlü olan modellere hayranlık mı duyuyorsunuz? Neden siz de bir gün onlar gibi ünlü bir model olmayasınız? Model olma tutkunuzu, mesleki gelişiminize katkı sunacak modellik zarafet eğitimi ile pekiştirerek tüm fotoğrafçıların çalışmak istediği bir isim olabilirsiniz! Modelli zarafet eğitiminde poz verme, kamera önü duruş çalışmaları, jest ve mimik kullanımı, mekana göre poz verme teknikleri ve makyaj-kıyafet hazırlığı gibi konularda eğitim alabilir, etkileyici pozlarla tüm modacıları peşinizden koşturabilirsiniz!

Oyunculuk Zarafet Eğitimi - Zarafet Kursu Hangi Meslekler İçin Gerekli?

Küçüklüğünüzden beri başarılı taklitler yapıyor, arkadaş ortamlarına neşe mi katıyorsunuz? Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz ve potansiyelinizi keşfedebileceğiniz bir oyunculuk kariyeri için en çok hangi eğitime ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Elbette oyunculuk zarafet eğitimi! Zarafet eğitimi ile rolünüz gereği aktardığınız duygu ve düşünceleri çok daha rahat ifade edebilmenizi sağlayacak beden dili kullanımı, akıcı ve etkileyici konuşma, sahnede duruş ve kamera önünde rahat olma gibi çalışmalar yapacağınız oyunculuk zarafet eğitimi ile siz de izleyen herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz!

Sunuculuk Zarafet Eğitimi - Zarafet Kursu Hangi Meslekler İçin Gerekli?

Haber, maç ya da show programı sunmayı mı hayal ediyorsunuz? Mesleğinizde çok fazla rakibiniz olduğunu biliyorsunuzdur. Peki, nasıl başarılı bir sunucu olacak ve ön plana çıkacaksınız, biliyor musunuz? Çok basit, sunuculuk zarafet eğitimi ile! Türkiye’nin en ünlü sunucularının muazzam Türkçesi, akıcı ve anlaşılır ifade biçimleri ile asil duruşlarına sahip olmak istiyorsanız sunuculuk zarafet eğitimine katılabilir, ekranların aranan yüzü olabilirsiniz!

Model Akademi ile Geleceğinize Giden Yolu Siz İnşa Edin!

Model Akademi’nin Türkiye’nin önde gelen zarafet, diksiyon ve etkili iletişim eğitmenleriyle çalıştığını biliyor musunuz? İsterseniz mankenlik zarafet eğitimine katılarak ünlü mankenlerden ve modacılardan dersler alıp kariyerinizde bir numara olabilir; isterseniz de modellik zarafet eğitimine katılarak Türkiye’nin en ünlü fotoğrafçıları ve modelleriyle bir araya gelebilirsiniz!

“Model ya da manken olmak istiyorum!” diyenler! Model Akademi’nin ayrıcalıklı zarafet eğitimi ile siz de podyumda nasıl yürümeniz gerektiğinden duygularınızı fotoğraf karelerine nasıl yansıtacağınıza kadar birçok konuda eğitim alabilir, başarmanın tadını çıkarabilirsiniz. Haydi, sizi podyumlara hazırlıyoruz!

[widget-167]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50