Model Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Erkek Zarafet Kursu - Zarafet Eğitimi ile İş Yaşamınızda Fark Yaratın!

Erkek Zarafet Kursu ile Siz de Tüm Gözleri Üzerinizde Toplayabilirsiniz!

Kibarlık ve zarafet noktasında, erkeklerin kadınlara kıyasla biraz daha geride olduğunu söylemek mümkün. Çünkü kadınlar doğası gereği zarafet ve asalet dolu! Hem toplumdaki sosyal rolleri hem de davranış biçimlerindeki faktörler değerlendirildiğinde kadınların zarafet konusunda çok daha avantajlı olduğu söylenebilir.

Peki, ya erkekler? Elbette nazikliği ve kibarlığı ile bilinen centilmen erkekler de mevcut. Ancak bu noktada erkeklerin bir kısmının, asalet ve zarafet dersine ihtiyacı olduğunu söylemekte fayda var. Sizi hem iş dünyasında hem de sosyal yaşamınızda ayrıcalıklı bir konuma getirecek erkekler için zarafet eğitimlerinin ne olduğuna göz atmaya ne dersiniz?

Erkek Zarafet Kursunun Amacı Ne? Erkeklere Zarafet Kursu Size Ne Katacak?

“Ne kadar incesiniz!” övgülerini toplamaya hazır olun! Zarafet eğitimi ve görgü kuralları dersi ile iş toplantısından aile ortamına, şık bir davet sofrasından okul hayatına kadar yaşamın her alanında kullanacağınız nezaket tekniklerini benimseyecek, erkek zarafet kursu ile etkileyici bir duruşa sahip olacaksınız! 

Neden Erkek Zarafet Kursuna İhtiyacım Var?

Kız arkadaşınızla buluştuğunuzda nasıl davranmanız gerektiğini bilemiyor; şık bir ortamdayken elinizi, kolunuzu nereye koyacağınızı kestiremiyor, dolayısıyla da gereksiz yere heyecanlanıyor musunuz? İş yerinde konuşma yapmak ya da yeni insanlarla tanışmak, sizin için tam bir kabus mu? Tüm bu kaygıları erkekler için zarafet kursu ile bir kenara atabileceğinizi biliyor musunuz?

Erkek Zarafet Kursu Faydaları – Asaletinizle Göz Doldurabilirsiniz!

Erkeklere zarafet eğitimi ile herkesin hayranlık duyduğu ve iş yaşamında örnek olarak gösterilen biri olabilmeniz mümkün. Eğer isterseniz herkes, sizin ne kadar kibar biri olduğunuzdan bahsedebilir! Gelin, erkek zarafet dersleri ile hangi alışkanlıkları kazanacağınıza birlikte göz atalım. 

 • Erkek zarafet kursu ile görgü kurallarına hakim yapınızla ilgi çekici olabilirsiniz.
 • Model veya manken gibi olma gibi hedefleriniz varsa meslek hayatınıza başarılı bir giriş yapabilirsiniz.
 • Benlik saygısı oluşturabilirsiniz.
 • Erkekler için zarafet eğitimleri oturma-kalkma ve yürüyüş adabını öğrenerek estetik bir duruş sergileyebilirsiniz.
 • Selamlaşma ve tanışma adabını öğrenerek tokalaşırken karşı tarafa verdiğiniz mesajları öğrenebilirsiniz.
 • Özür dileme, teşekkür ve rica etme gibi alışkanlıkları kazanabilirsiniz.
 • Beden dilinin iletişimdeki gücünü fark ederek konuşurken bedeninizi yönetmeyi, iletişimde jest ve mimikleri çok daha aktif olarak kullanmayı öğrenebilirsiniz.
 • İş görüşmesinde, sunumda ya da toplantıda nasıl davranmanız gerektiğini ve kendinizi daha rahat hissetmenin sırlarını keşfedebilirsiniz.
 • Erkeklere zarafet eğitimi ile konuşma adabını öğrenerek topluluk içinde ne söyleyip söyleyemeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.
 • Diksiyon ve ses çalışmaları yaparak Türkçeyi akıcı ve etkileyici bir şekilde konuşma alışkanlığını edinebilirsiniz.
 • Empati yapma, ön yargısız olma, saygı ve uyum gösterme gibi edinimleri sağlayabilirsiniz.
 • Erkekler için zarafet kursu ile sofrada ve misafirlikte nasıl davranmanız ve ne konuşmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
 • Sinema, tiyatro, konser, toplu taşıma araçları ve sokak gibi kalabalık ortamlarda yüksek sesle konuşmamanız ve kimseyi rahatsız etmemeniz gerektiğini kavrayabilirsiniz.
 • Öz saygınızı ve özgüveninizi artırabilir, çok daha cesur ve girişken olabilirsiniz.
 • Erkek zarafet kursu ile farklılıklara saygı duymayı öğrenebilir, sıra bekleme ve karşınızdakini dinleme gibi alışkanlıklar kazanabilirsiniz.

Erkek Zarafet Kursu ile Kendinizi Çok Daha Değerli Hissedebilirsiniz!

Herkes başkalarından saygı ve sevgi görmek ister. Ama bunun için ilk olarak bizim de insanlara karşı saygılı, hoşgörülü ve anlayışlı olmamız gerekir. Aslında insanlara verdiğiniz değerle kendi değerinizi yaratırsınız. Bu yüzden “Merhaba!” ya da “İyi günler!” demekten vazgeçmeyin! 

Siz de asalet ve zarafet dersi ile yaşam kalitenizi artırmak; kişisel, sosyal, iş ve aile yaşamınızda önemli gelişmeler yaşamak için zarafet eğitimi ve görgü kuralları dersi alabileceğiniz erkek zarafet kursunu deneyimleyebilir, kendinizi çok daha değerli hissedebilirsiniz.

[widget-167]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 50